Přejít na obsah


Fotka

Alkeho melancholické vlákno


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
64 odpovědí na toto téma

#41 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 12:32

Novom napsal/a:
Zkus tenhle nápad předložit jakémukoliv RW a uvidíš, že tě poženou s holí. :D A zkus někdy překecávat lidi, aby čmárali na peníze a poženu tě já.


Co ja? Ja na geocachingu zbohatnout nepotrebuju. Jen jsem poradil Alkemu jak se zbavit melancholie ;)
  • 0

#42 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 12:40

Modrak napsal/a:

Novom napsal/a:
Zkus tenhle nápad předložit jakémukoliv RW a uvidíš, že tě poženou s holí. :D A zkus někdy překecávat lidi, aby čmárali na peníze a poženu tě já.


Co ja? Ja na geocachingu zbohatnout nepotrebuju. Jen jsem poradil Alkemu jak se zbavit melancholie ;)


Třeba by pomohlo proběhnout se na čerstvem vzduchu.
  • 0

#43 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 12:50

Novom napsal/a:
Zkus tenhle nápad předložit jakémukoliv RW a uvidíš, že tě poženou s holí. :D A zkus někdy překecávat lidi, aby čmárali na peníze a poženu tě já.


Já myslím, že Modrák to myslel jako nadsázku a je škoda, žes to nepochopil.
  • 0

#44 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 12:59

PROTOŽE VÁM TA KEŠ V PLANETÁRIU TAK VADILA, TAK JSEM JÍ OD TAMTUD DAL PRYČ.
  • 0

#45 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 13:09

Alke04 napsal/a:

Novom napsal/a:
Zkus tenhle nápad předložit jakémukoliv RW a uvidíš, že tě poženou s holí. :D A zkus někdy překecávat lidi, aby čmárali na peníze a poženu tě já.


Já myslím, že Modrák to myslel jako nadsázku a je škoda, žes to nepochopil.


Tohle je jedna z veci co mi tady vadej. Ze sem clovek nemuze napsat proste nejakou blbost jako je tohle, protoze se vzdy najde nekdo, kdo to vezme vazne. Ale dobry by to bylo. Ostatne kes v nakupnim automatu maj v Nemecku. Ale nemusej se do toho strkat penize, zalogovat jde i bez nakupu.
  • 0

#46 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 13:17

Alke04 napsal/a:

Novom napsal/a:
Zkus tenhle nápad předložit jakémukoliv RW a uvidíš, že tě poženou s holí. :D A zkus někdy překecávat lidi, aby čmárali na peníze a poženu tě já.


Já myslím, že Modrák to myslel jako nadsázku a je škoda, žes to nepochopil.

Vidíš tam toho smajlíka? Pokud ano, tak jsi to akorát nepochopil ty. ;) To nic, to se stává i těm lepším.
  • 0

#47 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 13:20

Modrak napsal/a:
To se da snadno zaridit. Existujou mam dojem i kese, kde misto aby ses zapsal do logbooku hodis nekam dovnitr papirek s logem. No a taky existujou vseljaky ty automaty co do nich strkas penize (i papirovy) a neco udelaj. Tak udelej normalne serii s bonusovkou. Jako pixlu u bonusovy kese dej ten automat na bankovky. A logy se budou strkat dovnitr na papiru. Trik je v tom ze masina je chytra a normalni papir ji nechutna a vyplivne ho zpatky. Bankovku pozre i s logem. Takze tam das treba log za 200,-Kc a masina uz se postara. Obcas prijdes na kontrolu, vyberes trzbu, zkontrolujes proti logum na netu, eventuelne promazes logy tem co nezaplatili a mas vydelano.


Jirko Ty si dabel :D
  • 0

#48 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 13:27

Novom napsal/a:

Alke04 napsal/a:

Novom napsal/a:
Zkus tenhle nápad předložit jakémukoliv RW a uvidíš, že tě poženou s holí. :D A zkus někdy překecávat lidi, aby čmárali na peníze a poženu tě já.


Já myslím, že Modrák to myslel jako nadsázku a je škoda, žes to nepochopil.

Vidíš tam toho smajlíka? Pokud ano, tak jsi to akorát nepochopil ty. ;) To nic, to se stává i těm lepším.


Vidím, že tvá zášť vůči mě je osobního charakteru. Víš, ona ironie a nadsázka lze poznat i když tam nedáš smailík, chce to trochu zdravého rozumu.
  • 0

#49 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 13:29

To jo, úplně děsně moc tě nesnáším, ačkoliv tě vůbec neznám a nemám odlovenou ani jednu tvou kešku, teď jsi to přesně trefil. :D
  • 0

#50 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4214 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 13:29

Modrak napsal/a:
Tohle je jedna z veci co mi tady vadej. Ze sem clovek nemuze napsat proste nejakou blbost jako je tohle, protoze se vzdy najde nekdo, kdo to vezme vazne. Ale dobry by to bylo.

Budiž ti útěchou, že mě jsi tím nápadem totálně odrovnal. Řehtala jsem se při tý představě tak nahlas, že jsem ztropila menší výtržnost a přilítla na mě sestra odvedle, jestli jako prej nejsem vadná :D !
  • 1

#51 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 13:32

Novom napsal/a:
To jo, úplně děsně moc tě nesnáším, ačkoliv tě vůbec neznám a nemám odlovenou ani jednu tvou kešku, teď jsi to přesně trefil. :D


Taky jsem nemohl nic najít a pak jsem si vzpomněl na naši konverzaci ohledně Mořského světa, kde ses cítil dotčen, že nemůžeš jít zdarma.
  • 0

#52 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2292 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 13:37

Alke04 napsal/a:
PROTOŽE VÁM TA KEŠ V PLANETÁRIU TAK VADILA, TAK JSEM JÍ OD TAMTUD DAL PRYČ.

Fakt pro to není jiný důvod, jako třeba stěhování šutru? :D
Já vím, je to hodně tajný, když kvůli tomu zmizel i disable log B).
  • 0

#53 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 13:39

Tiskar94 napsal/a:

Alke04 napsal/a:
PROTOŽE VÁM TA KEŠ V PLANETÁRIU TAK VADILA, TAK JSEM JÍ OD TAMTUD DAL PRYČ.

Fakt pro to není jiný důvod, jako třeba stěhování šutru? :D
Já vím, je to hodně tajný, když kvůli tomu zmizel i disable log B).


Né, Petegeo si ho tam nepřál a tak jsem ho nechal kvůli němu na rychlo přestěhovat B). Se stěhováním keší a celých sérií mám bohaté zkušenosti.
  • 0

#54 Jindris

Jindris

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 13:52

Alke04 napsal/a:
PROTOŽE VÁM TA KEŠ V PLANETÁRIU TAK VADILA, TAK JSEM JÍ OD TAMTUD DAL PRYČ.


Tak konečně vím, odkud vane vítr :-) Trochu to bylo pro nás na hvězdárně překvapení, že se nám meteorit vrací už dneska :-)))
  • 0

#55 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 14:24

Jacka_dominikanka napsal/a:

Modrak napsal/a:
Tohle je jedna z veci co mi tady vadej. Ze sem clovek nemuze napsat proste nejakou blbost jako je tohle, protoze se vzdy najde nekdo, kdo to vezme vazne. Ale dobry by to bylo.

Budiž ti útěchou, že mě jsi tím nápadem totálně odrovnal. Řehtala jsem se při tý představě tak nahlas, že jsem ztropila menší výtržnost a přilítla na mě sestra odvedle, jestli jako prej nejsem vadná :D !


Tak to je mi lito ze te kvuli me vyloucili z bohosluzby. Ale v podstate kvuli tomu jsem to sem napsal, tak mam radost ze to splnilo svouj ucel.
  • 0

#56 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 14:30

Jacka_dominikanka napsal/a:

Modrak napsal/a:
Tohle je jedna z veci co mi tady vadej. Ze sem clovek nemuze napsat proste nejakou blbost jako je tohle, protoze se vzdy najde nekdo, kdo to vezme vazne. Ale dobry by to bylo.

Budiž ti útěchou, že mě jsi tím nápadem totálně odrovnal. Řehtala jsem se při tý představě tak nahlas, že jsem ztropila menší výtržnost a přilítla na mě sestra odvedle, jestli jako prej nejsem vadná :D !


To mi prijde nefer, to prece vedely, kdyz te prijimaly!
  • 0

#57 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2077 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 14:51

Alke04 napsal/a:
Nemáš pravdu Petře, tohle se před 2 lety probíralo a reviewer žádal o vyjádření přímo Groundspeak a přišlo vyjádření takové, že pokud se jedná o vstupné k earth-cache, tak s tím nemá problém. Od toho je i atribut zpoplatněný vstup.

Můžeš s tím nestouhlasit, můžeš nesouhlasit s earth-cachemi obecně - takových je spousta, ale ta hra je tak prostě nastavená.


Tak to se resilo pred rokem s publikaci me earthky v botanicke zahrade v Troji. Do te doby galdra nechtel earthkese v placenych zonach poustet. To bys mel vedet, protoze hned pote ti byla publikovana earthka v zoo. ;)
  • 0

#58 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 15:00

Alke04 napsal/a:
Taky Vás tak nebaví psát poslední dobou scénáře a listingy ke keším?


BTW zpet k tematu. Me to nebavilo nikdy. Mam par vybornejch napadu, minimalne tak na 5 luxusnich kesi. Rad bych ty kese udelal, ale nemam silu to zrealizovat. Ty listingy bych jeste napsal, ale nejhorsi je ta terenni cast. Vyber dobryho umisteni. To je ma nocni mura. Kor v ty Praze, kde uz vubec neni kam to polozit. Navic kdyz z podstaty veci to nemuzu dat uplne kamkoliv.
  • 0

#59 pyxis.praha

pyxis.praha

    ... dosíci dlásen ..

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 16:22

Alke04 napsal/a:

pyxis.praha napsal/a:

pyxis.praha napsal/a:
Alke ..
Uděláš v době Megaeventu EC AGT 37: Meteorit Muonionalusta a divíš se, že se např. dva, nebo tři složí na vstupné ..
Ve stejné době uspořádáš event GCF EU 2013 - Morsky svet pro 20 lidí, když se kolem potuluje 100x více potencionálních zájemců ..

Nebylo by lepší než ex post brečet, před tím popřemýšlet o mužném negativním dopadu podobných nápadů a třeba je neuskutečnit?


Nebylo... snažím se vidět sklenici vždy poloplnou než poloprázdnou. Už kvůli těm, kteří se na ten největší meteorit v ČR přišli podívat a napsali tak báječné logy to bylo dobrý nápad. A to samé Mořský svět - kdyby to byla akce pro 100 lidí, tak by tam nebylo k hnutí a neužil by si to nikdo. Omezení na určitý počet nicků byl rozumný nápad a jak už jsem se zmínil - těch x logů mě ujistilo, že to za to stálo.


Rád slyším, že práce, kterou si udělal pro tebe má význam a jak píšeš "stála za to"..
Pak ale nerozumím tomu, proč si založit tohle téma.
  • 0
Kešky Járy Cimrmana - web - mapa

#60 homor

homor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 27 September 2013 - 17:09

Alke04 napsal/a:
VÍCE JAK 50% HRÁČŮ JSOU PODVODNÍCI.


Alke, vzpomen si prosim na kes LOV, mozna by si takovou vetu ty psat nemel... ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama