Přejít na obsah


Fotka

Alkeho melancholické vlákno


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
64 odpovědí na toto téma

#61 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 18:04

Modrák, Slaneček:

Žádný strachy ani předčasný radovánky, nikdo mi odnikaď nevyloučil. Ony si holky moc dobře uvědomují, jakou službu lásky tak konají celému lidstvu, když mě drží jakž takž pod dohledem. Jen prostě s určitými pochopitelnými obavami hledí vstříc dnu, kdy mi hrábne úplně, to je vše!
  • 0

#62 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 19:17

Hedgehog_Family napsal/a:
... Odpovědi posílám málokdy (to neznamená nikdy). Beru to tak, že na místě jsem byl a informace jsem se dozvěděl. ...


Tady si zase někdo vytváří vlastní pravidla. Jak by to vypadalo, kdyby se hrály třeba šachy a každý podle jiných pravidel?
  • 0

#63 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 19:29

Alke04 napsal/a:
Mýlit se


mydlář mydlí myš mejdlem :D:D:D:D
  • 0

#64 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 19:39

no, tady je nakrasno videt to nase ceske "svejkovstvi" ... osobne jsem se na meteorit byl podivat a vubec mi nevadilo, ze platim vstupne, naopak jsem byl rad, ze mohu neco takoveho videt na vlastni oci a pritom si prohlednout i planetarium ... alke 04, prosim nenech se tady odradit vsemoznymi "prudili" v tvoreni dalsich Tvych uzasnych kesi a zustan svuj a nazory ostatnich z tehle zumpy, prekroc velkym krokem ... je moc hezke ze delas zabavu pro spoustu lidi, ale jak vidno nejen tady, my cesi umime vzdy jen kritizovat a poukazovat ... ja myslim, ze kdo chtel se do planetka podivat, rad si zaplatil a kdo nechtel, tak tam proste nemusel a nesel ... i kdyz vycitat pak zaplaceni vstupu? tedy, kdyz mas na benzin anebo na jiny zpusob verejne placene prepravy, aby jsi prijel na nejakou kes? ... take si myslim, ze povinne foto by bylo pro EC ferovejsi, ja osobne mam tyto kese rad a prave z tohoto duvodu, ze fotkou dokladuji, ze jsem na miste byl i osobne ... mozna by bylo prima, kdyby se ta povinna fotka zavedla i na vsech ostatnich typu kesi ... to bychom se pak asi vsichni divili kolika "honibodum" by se protahla usta :)
  • 0

#65 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 19:56

Děkuji všem za příjemnou a podmětnou diskuzi...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama