Přejít na obsah


Fotka

Mufolez v praxi - 5.10. nebo podle dohody


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 18:23

Pro zájemce, kteří si všimli Mufolezu (jak to bylo trefně pojmenováno) ve vlákně o stromolezení, nabízíme možnost si to vyzkoušet. Nejbližší termín v sobotu 5.10. dopoledne. Jen bych chtěla upozornit, že je to zatím vyzkoušený pouze na stromě, kde to funguje bez problémů. Na sloupu by to snad taky mělo fungovat, když tam drží smyce. Ale jistě to nevím, tak nás pak nekamenujte :D Jinak to můžeme vzít kdykoliv kamkoliv po domluvě, kde se musí smycovat a nahoře je krabka, ještě jich spoustu nemám :) Video ze zkoušky:
  • 0

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 18:46

Mufolezu jsem si všimla, i celé debaty :) - až pojedu někdy do Prahy, zkusila bych s předstihem napsat, jestli nebudeš mít čas na předvedení. Na ME jsem tě díky změně oblečení proti tomu, co jsi plánovala, nepoznala. A mám obavy, že i kdybys dodržela původní kombinaci, tak v tom davu bych neměla moc šanci. Kdybys chtěla šířit osvětu, tak na jihu budou během víkendu 28.-29.10. hned dva "lezecí eventy" a je přihlášený i hádej kdo? :D
  • 0

#3 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 19:10

Já v sobotu nemůžu, jen neděle, ale jinak bych si to s radostí někdy vyzkoušela. Není nějaká taková škatule někde blíž, P6, P7? Smyce jsou pro usedlou dámu středního věku děsná fuška :D! Btw, ráda bych věděla, jestli by s tím nešlo bez tý horní smyce, jen tak, vylézt např. po lampě pouličního osvětlení až k tomu žebříčku, na kterej člověk dosáhne, pokud si stoupne na špičky na podstavec tý lampy. Teoreticky by se místo o horní smyci mohl rukama přitahovat vždycky o kousíček výš po tom žebříčku a nohama posouvat udělátko, až by z něj nohama na žebříček přestoupil. Ale nevim, jestli by na to stačila síla v rukou.
  • 0

#4 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 19:23

Jacko, tak přesně to jsme dneska probírali.. že na ten sloup by se mohlo dát lézt i bez smyce, na medvěda. Já to rovnou zavrhla, mám hodně slabý ruce, ale teoreticky je to možný jen stát na tom a rukama se přitahovat. Ale tohle udělátko je "jen" do šířky cca 35 cm. Jinak se můžeme klidně domluvit na neděli, nám je to jedno, když se to nezmění z hodiny na hodinu..
  • 0

#5 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 19:31

Mufa napsal/a:
Jacko, tak přesně to jsme dneska probírali.. že na ten sloup by se mohlo dát lézt i bez smyce, na medvěda. Já to rovnou zavrhla, mám hodně slabý ruce, ale teoreticky je to možný jen stát na tom a rukama se přitahovat. Ale tohle udělátko je "jen" do šířky cca 35 cm.

Jinak se můžeme klidně domluvit na neděli, nám je to jedno, když se to nezmění z hodiny na hodinu..

Nene, jen se domluvte dle potřeby, na mě je to i tak daleko, já se pak někdy ozvu a poprosím o soukromou hodinu v bližší lokalitě. Myslím samozřejmě Štvanici :D!
  • 0

#6 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 244 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2013 - 17:32

Mufa napsal/a:
Pro zájemce, kteří si všimli Mufolezu (jak to bylo trefně pojmenováno) ve vlákně o stromolezení, nabízíme možnost si to vyzkoušet. Nejbližší termín v sobotu 5.10. dopoledne. Jen bych chtěla upozornit, že je to zatím vyzkoušený pouze na stromě, kde to funguje bez problémů. Na sloupu by to snad taky mělo fungovat, když tam drží smyce. Ale jistě to nevím, tak nás pak nekamenujte :D
Jinak to můžeme vzít kdykoliv kamkoliv po domluvě, kde se musí smycovat a nahoře je krabka, ještě jich spoustu nemám :)

Video ze zkoušky:


Ahoj , nevim jak ostatni , zatim se nikdo nevyjadril..
5.10 , v dopolednich hodinach by to bylo super , rad bych prisel omrknout v praxi...
  • 0

Garmin Oregon 600+450 + iPhone 5S  32GB + GSAK 8.7.0.0


#7 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 244 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2013 - 17:39

Na medveda , uz jsem se pokousel bez uspechu...A to bylo pod sloupem naskladano cca 2m prazcu...Ale neni to nemozne dle videa...


  • 0

Garmin Oregon 600+450 + iPhone 5S  32GB + GSAK 8.7.0.0


#8 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2013 - 20:48

Jenze Opicakovi bylo asi 15. Na Mufolez se rada podivam, klidne patyho dopo, ale jak pada ze sloupu medved, to stejne rada ozelim.
  • 0

#9 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 8:42

V kolik zitra?
  • 0

#10 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 11:59

Ahoj, viděla bych to zítra na 9.30 hod. u toho sloupu, snad k němu dorazím správně. Ale nemáme PIN, takže krabka nahoře nebude :D
  • 0

#11 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 12:18

Tak jsou takovi, co maj odloveno, takze PIN by nemel byt zasadni problem.
  • 0

#12 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 244 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 13:06

9:30 , je idealni i pro me..Rad se prijdu podivat..Odloveno nemam , ale PIN mam v supliku skoro rok ;) Mufa :SZ
  • 0

Garmin Oregon 600+450 + iPhone 5S  32GB + GSAK 8.7.0.0


#13 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 14:06

9:30 vyhovuje, hele vezmete nekdo smyce? Ze bych si pod dozorem vyzkousel i normalni smycovani?
  • 0

#14 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 15:29

o_three napsal/a:
9:30 vyhovuje, hele vezmete nekdo smyce? Ze bych si pod dozorem vyzkousel i normalni smycovani?


Jiste. I cernou mambu. Neboj se niceho. Ty beres svacinu.
  • 0

#15 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 16:05

o_three napsal/a:
9:30 vyhovuje, hele vezmete nekdo smyce? Ze bych si pod dozorem vyzkousel i normalni smycovani?


Smycí budeme mít plný batoh, jako vždy :D
  • 0

#16 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2013 - 21:16

Hele, a vite o tom, ze Muf Supermuf umi litat? Tak k cemu by toto potreboval?!:D:D
  • 0

#17 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 8:01

Mufolez vyzkousen. Za sebe jsem nadseny. Pro zacatecnika idealni. Oproti klasickemu smycovani jsem se citil podstatne jistejsim dojmem. Clovek ma volne obe ruce a kdyz stoji na dreve, je to jak na zebriku. Jediny problem byl zuzujici se sloup. Diky tomu se v horni casti muselo na stupatku preslapnout.
  • 0

#18 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 8:22

Půjde to teda i po kapku hladším povrchu, např. na lampě s tím dolézt až k tomu "žebříčku", kterej začíná někde cca na 2,5- 3 metrech? Já bych to s radostí vyzkoušela některý nedělní odpoledne na Štvanici, kdyby mufomajitelka byla tak velice laskava :D!
  • 0

#19 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2013 - 11:10

Jacko, máš SZ
  • 0

#20 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 18:50

Pár lidí mi říkalo o tom, že by chtěli nějaký nákres. Tak už je k dispozici, kdo chcete, pošlete mi email, kam to můžu poslat
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama