Přejít na obsah


Fotka

Mufolez v praxi - 5.10. nebo podle dohody


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2013 - 21:06

můžu mít blbý dotaz? na lezení jsem fakt lama, a můj "guru lezec" je teď mimo, přiznám se nechce se mi prolézat celý net a celé vlákno o T5.. chtěl jsem se zeptat.. hádám že smce se prodávájí :-))

hádám tohle: http://www.hanibal.c...m/#.Uml83ud72PI

ale můj dotaz, dá se to něčím nahradit? nějakou alternativu?

 

a když už jsem u toho mufolez se mi celkem zamlouvá, mohl bych poprosit tedy o nákres?

 

nebo ještě lépe, nedalo by se domluvit ještě nějaké zkoušení? třeba další víkend? (první listopadový) :-)


Tento příspěvek byl upraven od jakouback: 24 říjen 2013 - 21:07

  • 0

logo_spojenci.png

Počet keší, kvalitu vašeho života nezlepší....


#22 panMuf

panMuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 13:48

zdravím Jakouback,jestli mohu k prvnímu dotazu:asi záleží na tom,jestli chceš smyce na smycování,nebo jen na jištění kolem větve atd.Povídání ohledně smycování přenechám jiným,jestli to chceš na jištění na strom,osvědčila se mi klasika 10 statika.Mám jí asi 5 m a z ní uvážu v podstatě cokoli.Něco jako lanyard.Uvážu se ke kmeni,přehodím přes vyšší větev atd.Mám takový větší pocit "sucha a bezpečí".Věřím že certifikovaná smyce by mě bez problémů udržela,ale lano je lano :-))).Včera jsem se na stromě 2x převazoval a ačkoliv jsem měl i smyce,přeci jen lano vyhrálo.

Mufolez- domluv se s Mufou,protože já bohužel celý příští víkend budu v práci,takže ať je využitá .Fotky a výkresy taky někde má.


  • 0

#23 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2013 - 9:52

... nějaký nákres. Tak už je k dispozici, kdo chcete, pošlete mi email, kam to můžu poslat

 

... Fotky a výkresy taky někde má.

 

 

Nebylo by pohodlnější to buď sem nebo kamkoliv jinam upnout a sem dát odkaz?

 

Přijde mi přínosnější když si to, místo shánění a obepisování, prostě jen prohlédnu ;)


  • 0

#24 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2013 - 19:10

Nebylo by pohodlnější to buď sem nebo kamkoliv jinam upnout a sem dát odkaz?

 

Přijde mi přínosnější když si to, místo shánění a obepisování, prostě jen prohlédnu ;)

Hned první příspěvek v tomhle vlákně obsahuje video, kde je to myslím celkem dobře vidět. Stejně si to každý chce nejdřív vyzkoušet naživo, než se vrhne do nějaké výroby


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka