Přejít na obsah


Fotka

Novy powerTrail JTJPT


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
276 odpovědí na toto téma

#201 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 17:50

@ Kapsa:

Neboj, Tvé příspěvky si přečtu vždycky rád :-D

Své příspěvky po sobě nejspíš nečteš Ty sám ;-) Třeba věta: "Neboj, oni by si někteří našli cestičky, jak i toto ochcat, protože "se to tak prostě dělá"." na mě působí dost jasně... Opravdu mě pak budeš těžko přesvědčovat, že nikoho nesoudíš ;-)

 

PS: omlouvám se za odbočení od tématu - prostě mi to nedalo...


  • 1

#202 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 17:52

A co takhle udelat multinu, ktera bude mit 300 fyzickych stage. Pokud je pravda, ze PWT je o tom uzit si hledani spousty krabicek behem kratkeho casoveho intervalu, tak by to poslouzilo stejne jako PWT z tradicek. Navíc by hledaci museli kazdou krabicku otevrit, aby zjistili indicii finalky. A cela tato vopicarna by byla za jediny bod. Schvalne, kolik lidi by na to slo?

 

No já jo, ale byl by to vopruz. Nešlo by to omezit dejme tomu pět-desetkrát při zachování vzdálenosti? ;)

 

PS: tý brďo, teď mi napadlo, jak to udělat, aby to fakt fungovalo... :rolleyes:  Nic novýho pod sluncem, taková kombinace Schrodingerovy kocky a Dalsiho mikra roztazena pres půl Šumavy, ale byl by to hukot ;)

Teď jen doufám, že si nepodlehnu a tu kravinu nepostavím :D


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 25 listopad 2013 - 17:57

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#203 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 18:02

@ Kapsa:

Neboj, Tvé příspěvky si přečtu vždycky rád :-D

Své příspěvky po sobě nejspíš nečteš Ty sám ;-) Třeba věta: "Neboj, oni by si někteří našli cestičky, jak i toto ochcat, protože "se to tak prostě dělá"." na mě působí dost jasně... Opravdu mě pak budeš těžko přesvědčovat, že nikoho nesoudíš ;-)

 

PS: omlouvám se za odbočení od tématu - prostě mi to nedalo...

 

Jasně - nehážu ale všechny do jednoho pytle, ani neříkám, že to dělají všichni a navíc tohle je prosté konstatování faktu, nikoli soud ani urážka, protože tak to prostě reálně je. To, že si řada lidí na PWT loguje i kěšky, ke kterým se ani nepřiblížili, to už tu bylo zdokladováno mockrát - prostě to tak je, ať se to komu líbí nebo ne a tohle je podle mě opravdu špatně. Kdo to bere poctivě (viz co psal třeba Citecka), tak proti tomu nemám půl slova, prostě má jiný názor.


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#204 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 18:11

No já jo, ale byl by to vopruz. Nešlo by to omezit dejme tomu pět-desetkrát při zachování vzdálenosti? ;)

 

PS: tý brďo, teď mi napadlo, jak to udělat, aby to fakt fungovalo... :rolleyes:  Nic novýho pod sluncem, taková kombinace Schrodingerovy kocky a Dalsiho mikra roztazena pres půl Šumavy, ale byl by to hukot ;)

Teď jen doufám, že si nepodlehnu a tu kravinu nepostavím :D

 

Jestli to dáš do protisměru Napříč Šumavou, ochraňuj tě všichni svatí :D (Že by krátká multinka "Czech Border Line"?)


  • 0

#205 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 18:28

Jestli to dáš do protisměru Napříč Šumavou, ochraňuj tě všichni svatí :D (Že by krátká multinka "Czech Border Line"?)

 

Neboj - Napříč Šumavou je přece cyklokeš, ne?

 

Navíc je zbytečně krátká. Z letošního léta už mám zaměřenou pěší multinu Po hranicích napříč Šumavou a ta povede od jednoho konce pohoří na druhý... a jo, asi v protisměru :D Já to prošel za něco přes tejden, ale to jsem se dost coural a lovil v okolí. Za pět dní s rukama v kapsách :D

 

Ale ta kravina mi fakt začala vrtat hlavou :) ale klid - kdyby k tomu došlo, určitě nezaplácám waypointama nějakou lokaci, která by si zasloužila spíš tradičky. Navíc v lese se dost vyhneš. A už jsem si čeče i vytipoval lokaci...

 

Já sem ale kus vola... :rolleyes:


  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#206 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 18:30

Jestli to dáš do protisměru Napříč Šumavou, ochraňuj tě všichni svatí :D (Že by krátká multinka "Czech Border Line"?)

 

To bylo někde v Estonsku nebo kde, ne?


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#207 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 18:39

Kapsa: :) ;)


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#208 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 18:48

...taková kombinace Schrodingerovy kocky a Dalsiho mikra roztazena pres půl Šumavy,..

 

 

V tom případě se hlásím jako částečnej spoluautor :D Aspoň se to nadávání na hlavy ownerů rovnoměrně rozmístí na dva různý nicky. To už se snese :D


  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#209 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 18:51

To beru :) Ale na stromy to dávat nebudem... myslim.

 

PS: a bude se to jmenovat Powertrail jen za bod :D


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 25 listopad 2013 - 18:54

  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#210 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 18:58

A co takhle udelat multinu, ktera bude mit 300 fyzickych stage. Pokud je pravda, ze PWT je o tom uzit si hledani spousty krabicek behem kratkeho casoveho intervalu, tak by to poslouzilo stejne jako PWT z tradicek. Navíc by hledaci museli kazdou krabicku otevrit, aby zjistili indicii finalky. A cela tato vopicarna by byla za jediny bod. Schvalne, kolik lidi by na to slo?

Vona docela stačí i ta Znojemská okurka 5/5 co má 27 stage...

GCVGD8


  • 1
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#211 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 19:22

To beru :) Ale na stromy to dávat nebudem... myslim.

 

PS: a bude se to jmenovat Powertrail jen za bod :D

 

Kurňa, začíná to znít čím dál zajímavěji ....    :D  :D  :D

 

V tom případě se hlásím jako částečnej spoluautor  :D Aspoň se to nadávání na hlavy ownerů rovnoměrně rozmístí na dva různý nicky. To už se snese  :D

 

 

Se teda taky nesměle hlásím - když jde o ty hlavy ownerů, tak já mám hlavu dost velkou, takže hodně snesu ....   :D


  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#212 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 19:32

A já pak zorganizuju ŠLK - Šumavské lovící komando. Každý půjde na stage, kterou má u baráku. Komu vyjde u baráku finálka, zaloguej všechny :D :D :D! A je to!


  • 3

#213 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 19:34

ŠLaKa! Totě kloudný nápad!


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#214 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 19:44

Tak tu stage u našeho baráku koukejte umístit nějak pěkně, ať si tu multinu užiju!


  • 0

#215 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 21:18

 

No, řekl bych, že dobrý příklad může být třeba série Komjatským chotárom. Jen je na Slovensku, takže u nás by byla 2x tolik navštěvovaná... Ale i přesto má od března do teď od 90 do 200 nálezů (jedna půlka má cca 150 nálezů, druhá dokonce průměrně jen 100 nálezů). Některé tedy mají až 200 nálezů, ale to jsou ty kešky, které jsou u silnice... Je zde přesně vidět, jak jsou kešky dostupné - půlka, která vede po lukách a není tak do kopce, je daleko více navštěvovaná. I přesto je to série, která má dohromady asi 20-25 km a má 100 kešek, takže co do vzdálenosti je to dokonce víc kešek na kilometr než dohromady u této série :-) My ji prošli kdysi jen z půlky...


  • 0

#216 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2013 - 22:46

Tak to nemusis zkouset, davno je to vyzkousene. Koukni se do archivu na vlecku. Nemyslim si ze by navstevnost byla mala a zdrajvit to rozhodne neslo, bylo to kolem 5 hodin po svejch. Ja osobne pokud pujdu na JTJPT, tak jen proto abych to mel do challengi. Jinou motivaci v tom tezko budu hledat. A kdyby to bylo v lese, sel bych tam spis nez takhle na silnici. Resp. nijak by me to neodradilo. Bylo by to zajimavejsi. Pac dat to autem umi kazdej, jit to po svejch by bylo mnohem zajimavejsi. A honibody by to neodradilo. Kdyz dokazou postavit nekolik nezavislejch skupin a sfouknout tak zubatou zabu za necelej den, vyporadali by se i s timhle. Viz ten vtip od tiskare, kterej vubec neni vtip, takhle to proste funguje. Navstevnost by nijak neutrpela, jen logistika by byla trochu jina.

Vlečka ale měla jen patnáct kilometrů.


  • 0

#217 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 7:52

...

 

PS: a bude se to jmenovat Powertrail jen za bod :D

Něco podobného mám v plánu už dva tři roky, ale není čas na realizaci.


  • 0

#218 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 9:46

Napadlo někoho udělat PT po obvodu ČR, nejlépe po stezkách? Kdyby se na tom podílelo více kačerů, bylo by to uskutečnitelné a zajímavé.


  • 1

#219 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 9:48

Jelikoz se tu soustavne resi offtopic a opravdu se mi nechce vsem hrisnikum naklikavat varovani (nehlede na to, ze uz jsem vas tady nejmin jednou varovala slovne), tak si to tu na chvili zamknem, co rikate? :) Pokud by tu byl nekdo, kdo by radsi varovani, necht se mi ozve ;)

 

Pokud si chcete resit pwt jako takovy, zalozte si na to vlakno :) Tady je vlakno k JTJPT.


  • 0

#220 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 16:52

Mate odemceno. Jestli tu vidim nejak OT, rovnou davam varovani a opet zamykam.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama