Přejít na obsah


Fotka

Mobilní internet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2013 - 10:21

Máš levnější internet než je ten můj zadarmo? To mě zajímá,napiš mi to kdyžtak soukromou zprávou ať tu neděláme reklamu. Díky W.

Jenze ja pocitam cenu za nezpomaleny internet. Zpomaleny internet je mi k nicemu, hlavne v notasovi....200mb fup do dalsiho dobiti, takze treba na rok, at to zni jakkoliv pekne, tak je to na notasu k nicemu....


  • 1
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#22 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2013 - 10:37

Abych nebyl OT. Navštívil jsem osobně kvůli internetu všechny operátory co mají kamennou prodejnu,pozjišťoval informace asi o šesti různých virtuálních operátorech a NIKDO nenabízí neomezený internet.Všichni mají nějaký FUP nebo je to tak drahé že je to nesmyslné. Tolik asi k původnímu dotazu. Jinak co se týká virtuálního operátora Mobil.cz tak ten používá síť T-mobile a internet je po dobiti minimální částkou opravdu zadarmo(nemluvim o levnějších sms a volání :) )

Tak nabizi, jak uz jsem psal vyse: http://www.ufon.cz/c...et-do-notebooku je to bez FUP. 

 

S tou cenou ovsem souhlasim, taky se mi nelibi.

Btw, volani za 2,50 bych fakt nechtel, to mi prijde drahe. Samozrejme otazka jak casto clovek vola. Ja mam 270 volnych minut, pak za 1,00 min a do O2 za 0,20, sms za kacku, FUP 150mb, celkem pausal 170kc. Samozrejme, neni to klasicky pausal, ale prez firmu. I tak na tom operator vydelava, proto me prijde, ze s nama operatori vyjebavaj :) omlouvam se za vyraz a za ot. Takze by uz mohli ten net zlevnit a hlavne neomezovat  :angry: a klidne si i priplatim, kdyz to nebude prehnany...


  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#23 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2013 - 13:08

Internet v mobilu mam a jeste za mene. Potrebuji to prave na notas.

No, jak tmo, tak i vod mají nějakou možnost s 10-30 GB, není to neomezený, ale mohlo by to stačit - ano, nebude to stát 200 kč na měsíc, ale pokud se zasnažíš a využiješ eventuální stávající smlouvu s operátorem, tak by to mohlo vyjít poměrně dobře.

 

A 200 mb fup je opravdu k ničemu, to aspoň já propálím na telefonu cca za 3-5 dní. A to se ani moc nesnažím.


  • 0
:)

#24 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2013 - 18:36

Máš levnější internet než je ten můj zadarmo?


Minimální částka dobití je 200 Kč a dobít si musíš nejmíň jednou za 6 měsíců, jinak ti zablokují SIM. Takže ten tvůj internet stojí minimálně 33,33 Kč měsíčně. Ne že by to bylo moc, ale určitě bych tomu neříkal zadarmo.
  • 0
Vložený obrázek




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama