Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5621 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2019 - 14:16

Kešky v Sýrii jsou uzamčené kvůli konfliktu, který tam poslední léta probíhá. Pokud se pamatuji, někde se to dokonce už před časem řešilo (neptej se mě kde nebo kdy, to už vážně nemám tušení).
Takže ano, je to z důvodu bezpečnosti.
  • 1

#5622 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 590 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2019 - 14:58

Poslední dny řeším stále mobil - opět přestal offline navigovat, přestože BRouter je stejně nastavený jako v tabletu, kde vše funguje.k naprosté spokojenosti. V mobilu se sice zobrazí cesta ke keši, ale neroutuje. Tak se mi zdá, že ani nepotřebuji mystery, Xiaomi mi je chystá jednu za druhou. Asi abych se nenudila. Skoro abych firmě poslala poděkování. Beru to s humorem, udržují mě ve střehu, co zase nebude chodit, ale občas si říkám......

 

Který konkrétně model Xiaomi máš?


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#5623 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2019 - 15:53

Redmi7, zlatý Lenovo tablet za dva tisíce - jedu momentálně duplicitně, v záloze je i starý O450, ale ten už sebou beru opravdu výjimečně, naposledy asi někdy v létě před pořízením Xiaomi mobilu. GPS má 7 solidní stejně jako baterií, ale SW mě nenadchl.
  • 0

#5624 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2019 - 16:09

Rukama už mi prošly 3 Xiaomi s s žádným jsem neměl takové problémy. Jen je potřeba v MIUI zakázat omezováni Locusu k GPS při vypnutém displeji. Vše šlape, jak má a Locus zaznamená moje kroky...
  • 0

#5625 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2019 - 23:56

Zvedavko tvoje problémy s telefonem mě mrzí, mně vše šlape před dva roky... A neboj, mám na to do listu skoro celou zeměkouli, ale na Sýrii bych asi taky koule neměl. To spíš když brouzdám po té mapě, tak koukám, co má kde kolik odlovů, do galerie, co je kde zajímavého, že tam je keš a tak :)
  • 0

#5626 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2019 - 20:28

No představte si, že Xaomi v ČB se v pátek ozvalo. Sice jim to trvalo, ale prý ať pošlu své číslo, že mi zavolají - poděkovala jsem, že díky fóru geocachingu mám dávno vyřešeno. :-) Asi chlapci začali mít obnavy o své prémie a rozleželo se jim to - netuší, kdo jsem a jestli nemám dlouhé prstíky. ;-)
Známý ajťák mi tvrdil, ze podobné maily se rovnou směřují do koše a vida.....ne všechny. Stačí být slušný, ale asertivní a nedat se.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 15 prosinec 2019 - 20:30

  • 0

#5627 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2019 - 22:51

Hm, jeden z kačerů nasadil na event Dárek pro tebe laťku dost vysoko - vylosovaný s ním jde na večeři a bude se probírat ona keš, která má za téměř rok jen jednoho nálezce.
To se potom dárek vymýšlí těžko - napadla mě ptákovina "se zvědavkou na vrchol", kdy bych si s vylosovaným dala sraz pod rozhlednou Jarník a po společném výstupu mu nahoře naservírovala z piknikového košíku tatarák a sedmičku červeného. Njn, ale co když by výherce bylo některé z dětí? Na druhou stranu pro A12 ideální dárek - zážitky přece nemusí být jen pozitivní. ;-)
  • 1

#5628 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2019 - 8:08

Hm, jeden z kačerů nasadil na event Dárek pro tebe laťku dost vysoko - vylosovaný s ním jde na večeři a bude se probírat ona keš, která má za téměř rok jen jednoho nálezce.
To se potom dárek vymýšlí těžko - napadla mě ptákovina "se zvědavkou na vrchol", kdy bych si s vylosovaným dala sraz pod rozhlednou Jarník a po společném výstupu mu nahoře naservírovala z piknikového košíku tatarák a sedmičku červeného. Njn, ale co když by výherce bylo některé z dětí? Na druhou stranu pro A12 ideální dárek - zážitky přece nemusí být jen pozitivní. ;-)

Aby nebyl vrchol už v základním táboře!
  • 3

#5629 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2019 - 10:51

Jsem jen neškodná recesistka.;-)
Když se mi podíváš na poslední aktuální fotku do galerie, uvidíš, že jak říká kolega - výběhový typ.
I když jsem schopná si na tuhle pohodovou rozhlednu vzít místo trekovek a riflí klidně sukni nad kolena a podpatky. Před pár lety jsem na jednu o pár km dál s kolegou neplánovaně vyšla v létě i v dlouhé sukni - kromě toho, že mi překážela, bylo vtipné, že se během chvíle objevil s partou jeho dospělý syn....no mohu já někde něco vyvádět, když i naprosto neškodný výstup na rozhlednu skončí nečekanou "kontrolou"? Tehdy jsem se bavila, ale kolegovi moc do smíchu nebylo - nevina se těžko dokazuje.;-) Po nějakém roce jsem byla u rozhledny znovu, pro keš.....
Podobných zážitků mám víc - takhle vznikají fámy.;-)
  • 0

#5630 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2019 - 12:02

Jsem jen neškodná recesistka.;-)
Když se mi podíváš na poslední aktuální fotku do galerie, uvidíš, že jak říká kolega - výběhový typ.

Sice tě neznám, ale z tvého vystupování tady vím. I do galerie jsem se ti díval.

Jen mě tvůj dárek slovně pobavil- to se nedalo nereagovat :-)


  • 0

#5631 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2019 - 18:41

Hm, jeden z kačerů nasadil na event Dárek pro tebe laťku dost vysoko - vylosovaný s ním jde na večeři a bude se probírat ona keš, která má za téměř rok jen jednoho nálezce.
To se potom dárek vymýšlí těžko - napadla mě ptákovina "se zvědavkou na vrchol", kdy bych si s vylosovaným dala sraz pod rozhlednou Jarník a po společném výstupu mu nahoře naservírovala z piknikového košíku tatarák a sedmičku červeného. Njn, ale co když by výherce bylo některé z dětí? Na druhou stranu pro A12 ideální dárek - zážitky přece nemusí být jen pozitivní. ;-)

No, dost dvojsmyslný název :)


  • 1

#5632 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2019 - 22:21

A to byste nevěřili, kdo se nám zjevil na xichtoknize  :D  :D  :D  :P  :P  :ph34r:  :ph34r:  :wub:


  • 0

#5633 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2019 - 22:38

Šok,co?
Byla jsem tam dlouho bez fotky - pořídila jsem si FB na kontrolu juniorky už před nějakým rokem. Až teď jsem dodala fotku a pozlobila známé. Tebe jsem samozřejmě nemohla vynechat. :-) Jinak tam budou už jen fotky staveb, přírody, denivek...

Jo a opravila jsem si rok narození - kdysi jsem si z hecu přidala dvacet let. ;-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 16 prosinec 2019 - 22:40

  • 0

#5634 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2019 - 22:40

Šok,co?
Byla jsem tam dlouho bez fotky - pořídila jsem si FB na kontrolu juniorky už před nějakým rokem. Až teď jsem dodala fotku a pozlobila známé. Tebe jsem samozřejmě nemohla vynechat. :-) Jinak tam budou už jen fotky staveb, přírody, denivek...

Jéééé, ty se hned takhle práskneš, jo?


  • 0

#5635 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2019 - 22:42

Nic tajného, kdo si přečetl na gc pár mých logů, ví i co jsem kdy měla k svačině. Samé neškodné ptákoviny.... Doufám, že mě nebudeš chtít za tchýni? Kolega si tu kdysi dělal srandu, že dcera dostane jako věno slušnou sbírku CWG a že jsem použitelná v kuchyni.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 16 prosinec 2019 - 22:48

  • 0

#5636 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2019 - 0:27

Že si byla dlouho bez fotky, to samozřejmě není pro nás znalé žádné tajemství.  :ph34r: :D


  • 0

#5637 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2019 - 8:08

Ani tvoje přítomnost mne do Atlasu hub nepříláká :) .


  • 1

#5638 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2019 - 20:34

A co dárky? Máte? Nebo na poslední chvíli?
Já asi zase až tak moc nezlobila, první Ježíšek už se objevil a vybral dobře, udělal mi radost.
No, jen nevim, jestli udělám v nedeli radost někomu z kačerů, stále mám různé varianty dárku, aby byl vhodný jak pro dítě, tak pro dospělého. To je oříšek.
  • 0

#5639 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2019 - 2:56

Honbu za dárky neřeším, ať si to zbytečné nákupní peklo vyžerou jiní. Obstarával jsem vlastně jen dva dárky, a to předplatné časopisu (vyřešeno už minulý měsíc) a pak vstupenky (vyřešeno minulý týden). Oboje v klidu, bez front (ať žije internet!) a stresu. Stejně jako já od nikoho žádné dárny nevyžaduji, tak očekávám, že ani ode mě nebude nikdo nic vyžadovat. Mně ke spokojenosti stačí, když si dotyční vzpomenou a popřejeme si, ať už osobně nebo prostřednictvím telefonátu či psaní. :)


  • 2

#5640 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2019 - 6:36

Jdeme o vikendu do naseho domova duchodcu. Letos budeme delat jeziska jedne osamocene pani. Na tohle se asi nejvic tesim z vanoc. Uvidime jak to cele dopadne.
Jinak darky uz mame asi vsechny.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka