Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5741 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 16:48

Nebo Zahraj si na Kelta?


  • 0

#5742 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 18:22

Nebo Zahraj si na Kelta?

Toje prave to co si uz nepamatuju. Kdyby se ten event pocital byl by v historii, ale takhle....
  • 0

#5743 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 20:38

Štěpáne, s fotkami by sis určitě poradil lépe než já, navíc jsi v ideálním věku - viděla bych tě na kapitána týmu. :-) Co na to ostatní? Souhlas?
Nadcházející středu nebo čtvrtek bych se možná mohla v Praze vyskytnout, co ostatní?

Já mívám víkendy obsazené (proto taky píšu až teď). Do středy jsem pryč, ale ve čtvrtek do Prahy bych mohl. Rozhodně snáz než během nějakého dalšího víkendu.


  • 0

#5744 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 20:47

U mě je to zatím 50:50, ale co čtvrtek kolem poledne? Vědět bych mela snad zítra večer nebo během úterý. Ale nevím, co CCI - má to až od západních hranic.

Omlouvám se, změna, před chvílí mi přišel mail, že pokud Praha, tak ve středu. My se asi nesejdeme.... :-(

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 01 březen 2020 - 20:55

  • 0

#5745 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 21:36

Omlouvám se, jestli v tomto vlakne rusim, ale nalezl jsem něco velmi zajímaveho. Když si zapnete textovou mapu na mapy.cz tak nazvy vetsich mest se prejmenuji na velmi zajimava slova. Pobavilo me naprilad toto:
-Rajhrad v textove mape jako Hraj rád!
-Hustopece v textovce jako Husu peče
-Vyskov jako Whiskov
Máte k tomu někdo rozumné vysvětlení?
  • 0

#5746 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 21:38

Ještě obrázek.
Edit: další zajimavosti

Přiložené miniatury

  • Screenshot_2020-03-01-21-35-33.png
  • Screenshot_2020-03-01-21-40-33.png

Tento příspěvek byl upraven od Turysta10: 01 březen 2020 - 21:42

  • 0

#5747 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 21:49

Máte k tomu někdo rozumné vysvětlení?

To je aprílová mapa z roku 2017 a asi jim bylo líto ji zahodit.


  • 3

#5748 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 22:02

Jo už to vidím. https://www.seznam.c...vky/mapy-cz/632
  • 0

#5749 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2020 - 22:12

Mapa byla tehdy fajn apríl, měla dobrou odezvu, tak slíbili, že ji nechají. Diky, že jsi ji připomněl. :-) Jen hrůza, jak čas letí, nevěřila bych, že už to je tři roky.
  • 0

#5750 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2020 - 7:12

No a před chvílí mě pobavila juniorka - mezi řečí mi oznámila, že do dalšího zimního semestru si asi zapíše geocaching. Nějak nechápu, jak souvisí s jejím oborem ( že by po jazykové a pravopisné stránce kontrolovala listingy? ), ale místo vzdělání se bude bavit a ještě z toho mít zkoušku? Chtěla jsem ji zapojit do příprav eventu a dát jí už podrobnější základy než před pár lety v dětském veku, aby měla náskok a během léta si třeba něco odlovila ( nick má pár let, ale zalogováo téměř nic ).....a prý ne, prý si počká na úvodní přednášku. No to jsou dneska poloměry! Přizná se, kdo vyučuje a zkouší gc?

Co prosím tě studuje za školu?

Na druhou stranu už jsem slyšel, že na některých školách GC byl, ale stejně nevím, co se na něm může vyučovat. Max. možná na nějaké hotelové nebo škole cestovního ruchu využití geocachingu pro přivedení turistů a reklamu, jenže reklama je v GC zakázaná.

Na druhou stranu už jsme tu viděli spoustu dotazníků na téma GC a dokonce s cílem nějaké diplomové práce...


  • 0

#5751 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2020 - 7:14

U mě je to zatím 50:50, ale co čtvrtek kolem poledne? Vědět bych mela snad zítra večer nebo během úterý. Ale nevím, co CCI - má to až od západních hranic.

Omlouvám se, změna, před chvílí mi přišel mail, že pokud Praha, tak ve středu. My se asi nesejdeme.... :-(

Tenhle tyden muzu v Praze mezi osmou a patou mimo utery kdykoliv

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 02 březen 2020 - 7:16

  • 0

#5752 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2020 - 8:41

Na některých školách je GC jako část TV. Syn si mohl vybrat nějaké míčové sporty a ještě něco nebo GC a vzhledem k tomu, že není sportovně nadán, tak ho zvolil.

Bylo to jen asi pět procházek a na každé se odlovila nějaká krabička. A měl za to kredit a ani se nemusel o tu krabičku snažit. Jen taková turistika.


  • 0

#5753 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2020 - 8:58

Na některých školách je GC jako část TV. Syn si mohl vybrat nějaké míčové sporty a ještě něco nebo GC a vzhledem k tomu, že není sportovně nadán, tak ho zvolil.

Bylo to jen asi pět procházek a na každé se odlovila nějaká krabička. A měl za to kredit a ani se nemusel o tu krabičku snažit. Jen taková turistika.

Připomnělo mi to GC2V6AA.


  • 0

#5754 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2020 - 9:09

Bingo - bylo to na ČVUT .-)


  • 0

#5755 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2020 - 11:29

Za nás to na ČVUT ještě nebylo. To ale nebyly ani základní prostředky, mimo GPS nebylo ani PC. Ale turistiku bych bral, ta tam taky nebyla. Ani kredity tehdy nebyly, jen zápočty.


  • 0

#5756 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2020 - 13:20

No a před chvílí mě pobavila juniorka - mezi řečí mi oznámila, že do dalšího zimního semestru si asi zapíše geocaching. Nějak nechápu, jak souvisí s jejím oborem ( že by po jazykové a pravopisné stránce kontrolovala listingy? ), ale místo vzdělání se bude bavit a ještě z toho mít zkoušku? Chtěla jsem ji zapojit do příprav eventu a dát jí už podrobnější základy než před pár lety v dětském veku, aby měla náskok a během léta si třeba něco odlovila ( nick má pár let, ale zalogováo téměř nic ).....a prý ne, prý si počká na úvodní přednášku. No to jsou dneska poloměry! Přizná se, kdo vyučuje a zkouší gc?

Na FF UK Jedelák. Mně to sype každý semestr 2 kredity a to se hodí  :D Jinak je to ale koncipované tak, že se jednou týdně někam jde, jsou organizované lovy. Vždy na začátku semestru se začíná Terezkou, pak se nabalují další typy atp. Kdo se přidá, přidá, lze to dělat i indivindi, však je to na profilu vidět. Já jsem zapsaný pátým semestrem a teď jsem se prvně zúčastnil fyzicky - totiž potkal jsem Jedeláka s tou jeho partou na CITU.

 

Posilam jeste stranky s prihlaskou.
https://talent.nova.cz/Co-na-to-Cesi

Tam jsem s rodinou taky přihlášený, ale čekáme na odpověď asi od listopadu.

A byli to Keltové  ;)  Letos jsem bohužel nedal takový event dohromady datumově a teď bude budova muzea zavřená na rekonstrucki, tak dlouho nic na Florenci nebude.


  • 0

#5757 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2020 - 14:19

A byli to Keltové ;) Letos jsem bohužel nedal takový event dohromady datumově a teď bude budova muzea zavřená na rekonstrucki, tak dlouho nic na Florenci nebude.


Mne zaujala spousta eventu, bohuzel ve vsedni dny v casech, kdy jsem v praci :(.
  • 0

#5758 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2020 - 14:32

Včera jsem se byl podivat na výstavu jarních kytiček na Pražském hradě a docela mne překvapilo, že tam nebyli žadní návštěvníci z Asie. Když jsem se tam byl podívat na nový rok, tak jsem si připadal jako v Číně kolik tam bylo navštěvníků z Asie a skoro nikdo z Evropy. :blink: .

 

P.S. nebyla "ta" američanka na megaeventu v Brně :( ?


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 02 březen 2020 - 14:35

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5759 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2020 - 14:54

Nebyla


  • 0

#5760 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2020 - 15:48

Na některých školách je GC jako část TV. Syn si mohl vybrat nějaké míčové sporty a ještě něco nebo GC a vzhledem k tomu, že není sportovně nadán, tak ho zvolil.

Bylo to jen asi pět procházek a na každé se odlovila nějaká krabička. A měl za to kredit a ani se nemusel o tu krabičku snažit. Jen taková turistika.

My to měli na zeměpisu. Díky tomu jsem tuhle záležitost začala provozovat. Teda vlastně až potom. Paradoxně ještě asi jednu nebo dvě krabičky, co jsme tehdy v rámci VK (volitelný kurz) navštívili, nemám dodneška zalogované. Když jsem šla okolo, byly disable a nechtělo se mi logovat stylem odloveno dříve s xy tehdy ještě bez nicku.


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama