Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5761 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2020 - 3:34

Evca.N: Jak napsal Míra, jde o FF UK. V prvním semestru chodila lézt, ve třetím uvažuje o gc. Po pravdě mám radost, že se ke gc víc dostane - sice o nás v pubertě řekla, že jsme dobří úchylové, ale že ta naše zábava není hloupá a že až bude dospělá a mít svou GPS ( dávno už by mohla hrát s mobilem ), asi bude hrát. Jen doufám, že utají, kdo je matka - je alergická, když se jí někde říká "malá zvedavka". :-)

Šolim: Co za výstavu je na Hradě? Kytky mám ráda, už kolik let chci prohlédnout v novější botanické denivky v době květu a pokaždé je prošvihnu. :-( Podobně výstavu lilií na jihu.

Někdo si dělal legrácky s Američankou, ale kdo ví, koho všeho potkala. Ti, co s ní jeli busem do Prahy budou mít nejspíš dva týdny pobytu doma... myslím si, že to tu stejně už nějakou dobu máme, jen se diagnostikovali jako běžná viróza.
  • 1

#5762 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2020 - 8:46

Kytičky na hradě: odkaz je to jen do této neděle a leze se tam od Prašného mostu po levém chodníku ještě před kontrolou mapa a pak přímo do Empirového skleníku, u vchodu do skleniku je kasa.

 

Já šel samozřejmě po pravém chodníku, jako vždy jsem si zapipal v magnetické bráně a jako vždy vysvětlil, že jsem obohacen o titanové šrouby, abych se vzápětí mohl vrátit přes ty brány na levém chodníku, ach jo.

 

Pryskyřníky, tulipány, hvězdníky, řebčíky, ...

Přiložené miniatury

  • IMG_20200301_110100.jpg
  • IMG_20200301_105808.jpg

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5763 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2020 - 11:42

Štěpáne, stejně by nám na focení nebo video tenhle týden dva chyběli,tak to nehudeme hrotit. Stále navíc nemám vyjádření CCI...

Šolime, díky za info a odkaz - tuhle výstavu vynechám, jsem spíš na ony lilie, těch jsem mívala i poměrně pestrou sbírku. Hvězdníky jsou krásné, ale nemám na ně doma podmínky. Momentálně sháním migrenovník, kde jsem se ptala, tam mi nabízeli rýmovnik a ten doma máme.
Pokud byste někdo o zdroji věděli, prosim info do mailu na profilu.
  • 0

#5764 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2020 - 11:46

Jasny


  • 0

#5765 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2020 - 19:24

Migrenovník... koukala jsem na net a v pražských zahradnictvích ho zdá se naskladní až na jaře...


  • 0

#5766 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2020 - 23:03

Wow, během večera mi GS poslal dárek!
Jistě vite jaký. :-) Takže Písek dostal během tří přidělování dva! Mno, tak nevím, nápadů mám několik i pro naši lokalitu, ale docela ráda bych event dopřála i ještě menším místům. To bude veselé rozhodování kam s ním. Zřejmě se ode mě bude čekat noční akce, i tu bych znovu ráda...to je překvápko. Zrovna jsem si dělala před nějakým dnem legraci, že až dáme dohromady minayův event, přistane mi jak naschvál na profilu a ono na to došlo...Se mi zdá, že nepotřebuji ani křišťálovou kouli. Dobrý vtip. Začínám věřit, že dostaneme každé čtvrtletí jeden event. :-)
  • 0

#5767 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 6:45

Co sleduji v okolí, tak GS naděluje dárky hojně, …

….      a ani o to člověk nestojí, také mi tu jeden (dárek) přistál


Tento příspěvek byl upraven od Petman02: 04 březen 2020 - 9:17

  • 0

#5768 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 6:50

Gratulace
Nocni event jsem taky zvazoval. Stale je to ve hre. Ale ta predstava vyzaduje vice lidi, coz je obcas problem.

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 04 březen 2020 - 6:51

  • 0

#5769 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 7:21

Pokial viem, tak vsetci co event dostali, tak sa prihlasili do zrebovania, alebo sa mylim? Tym padom o ntie eventy musia stat.


  • 2

#5770 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 7:28

Štěpáne, myslíš víc lidí jako organizátorů? Nebo návštěvníků? U nás už to s většími eventy párkrát bylo tak, že jsme si při nich navzájem pomáhali. Něco zvládne člověk sám, ale třeba při osmdesáti lidech a počítání modrých kusů oblečení za průběžného zájmu o CWG atd. už je fajn, když se najde pár dobrovolníků na pomoc. Měla jsem obavy, jak sama zvládnu event v Bechyni, kde povinná část byla na náměstí u kašny a další dva doprovodné programy na dvou dalších místech, na věži a v hospodě u minipivovaru. Dalo se to zvládnout, dokonce se nás sešlo tolik, že hospoda praskala ve švech a ulítaný personál spokojeně konstatoval, že takový nával měli asi jen při otevření.

Takže také ještě zvažuješ typ eventu?
Osobně mám opět dilema... Klidně bych event nechala i na Silvestra, ale to poslední léta jezdím na již tradiční event jinam, poměrně daleko od domova.
  • 0

#5771 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 8:16

Ondro91, u nás to tak bylo, ale myslím, že v sousedním Táboře se někdo zmínil, že mu event přistál na profilu. Šlo o kačera, který už několik eventů v průběhu let pořádal a to včetně CITO plus je hodně aktivní průběžně.
U nás jsme se na vánočním eventu domluvili, že se budeme snažit alespoñ jeden event s ikonkou pro město získat a čím vic přihlášek, tím větší pravděpodobnost....co vím, tak jsme se hlásili minimálně čtyři, eventy máme za tři měsíce dva, takže bych nevyloučila možnost, že je během roku postupně dostanou všichni přihlášení.
Mám pocit, že se GS snaží přidělovat i podle mapy, aby přiměřeně pokryl území. Něco podobného jako u labek.
Jak mě labky baví, tak mě trochu mrzí, že se hromadí v Praze, Plzni, Brně a jen málokdo je umístí na menší a méně známé místo. Přitom právě na takových místech bývají jako průvodce fajn - zrovna Rožmitál pod Třemšínem, Hořovice, Kosova Hora nebo Milevsko se mi moc líbily. Podobně povedené jsou v okresních městech, ale ty většina z nás minimálně ve svém kraji docela zná, takže to bývá spíš návštěva známých míst a překvapení, jakou vtipnou otázku owner vymyslel.
Labky mi kvalitou přijdou hodně vyrovnané, zatím jsem prošla něco kolem osmdesáti a nebyly žádné, které by se nepovedly. Asi čtvrtina byla starších při dvou mega a třeba krimi pobavily, i když jsem je původně ani nechtěla lovit.
  • 0

#5772 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 8:40

Štěpáne, myslíš víc lidí jako organizátorů? Nebo návštěvníků? U nás už to s většími eventy párkrát bylo tak, že jsme si při nich navzájem pomáhali. Něco zvládne člověk sám, ale třeba při osmdesáti lidech a počítání modrých kusů oblečení za průběžného zájmu o CWG atd. už je fajn, když se najde pár dobrovolníků na pomoc. Měla jsem obavy, jak sama zvládnu event v Bechyni, kde povinná část byla na náměstí u kašny a další dva doprovodné programy na dvou dalších místech, na věži a v hospodě u minipivovaru. Dalo se to zvládnout, dokonce se nás sešlo tolik, že hospoda praskala ve švech a ulítaný personál spokojeně konstatoval, že takový nával měli asi jen při otevření.

Takže také ještě zvažuješ typ eventu?
Osobně mám opět dilema... Klidně bych event nechala i na Silvestra, ale to poslední léta jezdím na již tradiční event jinam, poměrně daleko od domova.

 

No chtel jsem nocni setkani s bojovkou o historii GC. Vzhledem k tomu, ze na miste musis byt 2 hodiny, neni v silach jednoho cloveka neco takoveho udelat podle svych predstav. Samo, ze se najdou lide co pomohou, ale neni jich moc.

Takze jsem porad na vazkach ohledne typu eventu. Mam i jeden vodni, jenz bude jiz letos po ctvrte. Ten neni zas tak narocnej, ale nezda se mi to uplne ono. No a posledni bude prednaskovy event, ten vyzaduje praci jen od ownera a je asi nejlehci na usporadani. 

Tak zatim nevim.


  • 0

#5773 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 8:43

Pokial viem, tak vsetci co event dostali, tak sa prihlasili do zrebovania, alebo sa mylim? Tym padom o ntie eventy musia stat.

 

Ahoj, jiste ze se prihlasili. A uplne stejne se muzou rozhodnout to neusporadat i kdyz to dostali. 

Jenze pokud chces udelat opravdu neco k vyroci a nepojmout to jen jako setkani na namesti s pokecem o GC ( tedy bez programu), musis premyslet. To snad neni ostuda, ze chces udelat neco zajimaveho.


  • 0

#5774 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 9:41

Jak mě labky baví, tak mě trochu mrzí, že se hromadí v Praze, Plzni, Brně a jen málokdo je umístí na menší a méně známé místo. Přitom právě na takových místech bývají jako průvodce fajn (...)

 
Multina, wherigo nebo třeba letterbox udělají stejnou službu a jsou, dle mého názoru, lepším řešením průvodce. Jen jsou za jeden "bod" a ne za několik.

 

Ahoj, jiste ze se prihlasili. A uplne stejne se muzou rozhodnout to neusporadat i kdyz to dostali.


Když se o něco aktivně hlásím, tak to přeci nenechám propadnout, ne? :)


  • 2

#5775 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 10:02

LABky přidělují i těm, kteří se aktivně hlásili o Virtuálku, a nedostalo se na ně. Takže tam chápu, že zvažují propadnutí možnosti LABky vytvořit.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#5776 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 10:19

Máš nějaké zprávy, že by event k výročí dostal někdo, kdo se nepřihlásil? Kačerů z ČB jsem se neptala - zatím tam vím o čtyřech obdarovaných.
  • 0

#5777 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 10:19

 Když se o něco aktivně hlásím, tak to přeci nenechám propadnout, ne? :)

 

no stávat by se to nemělo, ale stejně jako se člověk aktivně hlásí, může to nechat propadnout. Jako když si koupíš jablko, kousneš do něj a vyhodíš. Ostatní to možná odsoudí, ale už se s tím nedá nic dělat.:D


  • 0

#5778 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 10:24

LABky přidělují i těm, kteří se aktivně hlásili o Virtuálku, a nedostalo se na ně. Takže tam chápu, že zvažují propadnutí možnosti LABky vytvořit.

 
Reagoval jsem na (ne)uspořádání CC eventu, nikoli labek. Propadnutí labek neřeším, nota bene pokud nebyly přiděleny jen žadatelům, kteří o ně stáli.


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 04 březen 2020 - 10:24

  • 0

#5779 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 13:11

Tiez som reagoval na to, ze clovek co si zaiadal o CC event, tak by ho mal vytvorit, kedze ziadal asi preto, lebo ho chce. Labky som neriesil a ani som nevedel, ze automaticky kto nedostal virtualku je v zrebovani na labky. BTW: poznam cloveka co dostal aj virtualku, labky a aj CC. Celkom ´´narez´´


  • 0

#5780 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2020 - 17:30

No chtel jsem nocni setkani s bojovkou o historii GC. Vzhledem k tomu, ze na miste musis byt 2 hodiny, neni v silach jednoho cloveka neco takoveho udelat podle svych predstav. Samo, ze se najdou lide co pomohou, ale neni jich moc.

Takze jsem porad na vazkach ohledne typu eventu. Mam i jeden vodni, jenz bude jiz letos po ctvrte. Ten neni zas tak narocnej, ale nezda se mi to uplne ono. No a posledni bude prednaskovy event, ten vyzaduje praci jen od ownera a je asi nejlehci na usporadani. 

Tak zatim nevim.

Kdybych tak hrozně moc nechtěl soutěžit...  :D 

Já ten event dostal také, prvně jsem si o něco zažádal, ale téma zatím nevím vůbec. Rád bych ale také něco trochu víc "spešl".


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama