Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5801 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 10 March 2020 - 9:42

Zase někdo šílí..... Ale aby nám nezatrhli gigáč.....

Toho se osobně dost obávám.


  • 2

#5802 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1870 příspěvků(y)

Publikováno 10 March 2020 - 9:45

Už je to i u nás. Dnes od 18 hodin jsou zakázány akce nad 100 lidí.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5803 vojtisekp

vojtisekp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 10 March 2020 - 10:18

Teď jsem to chtěl napsat


  • 0

#5804 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1562 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2020 - 17:31

Musim si soucasny stav pochvalit. Nejen, ze jsem tolik lidí jako dnes uz dlouho nevidel v prirode, ale dokonce jak je vsechno zakazany, tak jsme se zase po letech sesli na odlovu vsichni stari znami. Nikdo nemel s terminem problem.
Proste parada.
Za posledni dva dny neplanovane 12 kousku. Vsechny mimo mesto :D

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 14 March 2020 - 17:33

  • 0

#5805 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1163 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2020 - 17:42

No... to nadšení moc nesdílím... v 6 vstávám do práce, v půl 6. se vracím (když jedu rovnou, tj. bez nákupu). Pak můžu vařit obědy, protože děti nechodí do školy (3 kousky), a mezitím je dokopat k učení, protože na to s velkou pravděpodobností budou dlabat (ještě nevím, jak to bude probíhat, momentálně máme jarní prázdniny), ale protivní a znudění už jsou teď...


  • 0

#5806 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1163 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2020 - 17:46

... a to si ještě nemůžu stěžovat, protože učení jim jde dobře. Ale dokopat je k něčemu, když se jim nechce...


  • 0

#5807 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2020 - 18:00

Pro děti, nevím jestli jen 1.stupně ZŠ, má snad začít program s výukou na ČT?

Určitě by to byla pomoc hlavně rodinám, kde rodiče nejsou schopni dětem dát základní výklad.
  • 0

#5808 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1163 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2020 - 18:37

Jj, pro první stupeň, docela by mne to zajímalo. Každá škola ale bude jinde. Rozhodně super i na opakování.

Podle ohlasu známých vymýšlejí učitelé různé věci (anebo také ne), jedna známá učí na gymplu a dělá online hodiny, na 1. prý měla 2 psy, na 2. vysmátého 4letého sourozence jedné žákyně a na 3. někoho z jiné třídy.


  • 0

#5809 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4040 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2020 - 21:23

Dobrá návštěvnost!
  • 0

#5810 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1124 příspěvků(y)

Publikováno 14 March 2020 - 21:36

Musim si soucasny stav pochvalit. Nejen, ze jsem tolik lidí jako dnes uz dlouho nevidel v prirode, ale dokonce jak je vsechno zakazany, tak jsme se zase po letech sesli na odlovu vsichni stari znami. Nikdo nemel s terminem problem.
Proste parada.
Za posledni dva dny neplanovane 12 kousku. Vsechny mimo mesto :D

Pche, asi chodíš na špatná místa. Já dnes za 7 hodin v přírodě kromě jednoho myslivce v autě nepotkal absolutně nikoho (mimo těch dvou kolegů, kteří byli se mnou)

 

Jj, pro první stupeň, docela by mne to zajímalo. Každá škola ale bude jinde. Rozhodně super i na opakování.

Podle ohlasu známých vymýšlejí učitelé různé věci (anebo také ne), jedna známá učí na gymplu a dělá online hodiny, na 1. prý měla 2 psy, na 2. vysmátého 4letého sourozence jedné žákyně a na 3. někoho z jiné třídy.

V naší škole to jede na plné obrátky ;) Byť je to samozřejmě učitel od učitele, ale centrálně jsme měli spoustu porad, školení na různé weby a možnosti, řešení jak udělat systém, aby fungoval co nejlépe. Na druhou stranu přesně z důvodů které píšeš, nesmí se to přehnat.
Na FB jsem už dlouho v jedné fakt dobré učitelské skupině, tam to se všemi možnými nápady, řešeními a prostě vším okolo té situace bzučí jak v úle.

.


  • 0

#5811 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1870 příspěvků(y)

Publikováno 20 March 2020 - 13:17

Ptáci řvou, trnky kvetou, břízy a vrby se zelenají, forsitie kvete jak o život, Sakury jsou už připravené na start, svítíčko sluní a my čumákujem doma, ach jo :wacko: . Ani nemám náladu jít na nějakou cache aby nás vláda jako nezodpovědné nezavřela doma úplně :( . Ach jo  :huh: . Alespoň jsem si prohledl nejedno video, jak ty holky korejsky, japonský a čínský šijou roušky  :rolleyes: .


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5812 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2741 příspěvků(y)

Publikováno 20 March 2020 - 14:48

Tebe přitahují asiatky :) ?


  • 0

#5813 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1870 příspěvků(y)

Publikováno 20 March 2020 - 18:53

To ne, ale skoro vsechny videa o rouskach jsou z asie. Jen ty jejich rousky se musi upravit na evropske frňáky a čumáky, tak jsem hledal inspiraci i na nejednom ruskem videu. Na treti pokus se mi podarila rouska, ktera mi nepada z nosu, UF.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5814 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1163 příspěvků(y)

Publikováno 20 March 2020 - 18:59

Sili jsme jednosuchou ze ctverce, ale moc netesni... jeste chci zkusit strih od Moniky Brydove... jen nemam material, musim neco najit...
Na chvili se ven dostat musim, jinak mi hrabne...
  • 0

#5815 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1163 příspěvků(y)

Publikováno 20 March 2020 - 19:02

V naší škole to jede na plné obrátky ;) Byť je to samozřejmě učitel od učitele, ale centrálně jsme měli spoustu porad, školení na různé weby a možnosti, řešení jak udělat systém, aby fungoval co nejlépe. Na druhou stranu přesně z důvodů které píšeš, nesmí se to přehnat.
Na FB jsem už dlouho v jedné fakt dobré učitelské skupině, tam to se všemi možnými nápady, řešeními a prostě vším okolo té situace bzučí jak v úle.
.


A ja zjistila, ze to proste po praci nedavam. Dej se vule bozi...
  • 0

#5816 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1562 příspěvků(y)

Publikováno 20 March 2020 - 21:05

Doporucuju vsit do horniho okraje medeny drat 1,5. Krasne se to pak da nastavit okolo nosu
  • 0

#5817 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1163 příspěvků(y)

Publikováno 20 March 2020 - 21:13

dratek tenjy na nekolikrat slozeny jsme vsili, teda vsily :). Odstava trochu z boku...
  • 0

#5818 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2233 příspěvků(y)

Publikováno 20 March 2020 - 22:13

Sili jsme jednosuchou ze ctverce, ale moc netesni... jeste chci zkusit strih od Moniky Brydove... jen nemam material, musim neco najit...


Za naši rodinu se do šití pustila mamka, a to celkem ve velkém. Pro známého kolegy v práci už stihla vyrobit na přání v barvách Sparty (prý hrdě nosí :D ) a snad i Slavie.
  • 1

#5819 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2020 - 8:49

Doporucuju vsit do horniho okraje medeny drat 1,5. Krasne se to pak da nastavit okolo nosu

Jde použít i obyčejná kancelářská sponka.


  • 0

#5820 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1562 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2020 - 10:45

Jde použít i obyčejná kancelářská sponka.


Jde pouzit temer jakykoliv dratek ;)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama