Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6261 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 14:25

za ty si nic nekoupíš


  • 1

#6262 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 14:28

Právě mě totálně odrovnal Jedelák. Každosemestrově se na UK zapisuji k němu na Geocaching (2 kredity každý semestr, 20 za studium, to se hodí). Nu a teď nám přišel informační mail o průběhu předmět a na konci je toto PS:

Pro studenty, kteří mají tento předmět zapsaný více než podruhé, platí zostřená podmínka pro zápočet: odlovit za semestr alespoň jednu multicache ze série Pražské stromy ownera MiroslavRouta. Podmínka neplatí pro Miroslava Routu. :D

Pražáci ví...

Ta výjimka z podmínky tam neměla být  :P .


  • 5

#6263 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 14:29

Jsem ráda, že jsi Jedeláka připomněl - v sobotu jsem se náhodně setkala s dvěma vysokoškolskými pedagogy, jeden byl z FF a jak jsme se bavili o gc, nick Jedeláka mi ne a ne naskočit. Kačer je z kolegy z Brna - možná nebudete věřit, ale nadchl ho projekt LABek. Zkusil si jak tradiční keš tak Labku a LABky zvítězily, už jich má patnáct. ;-)
  • 0

#6264 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 14:30

Za "body" za odlov krabičky taky ne a přesto je někdo sbírá jako o život. .-)


  • 0

#6265 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 14:31

PS: Pokud by tu byl někdo z Brna, kdo loví s iPhonem a byl by ochotný novému kačerovi pomoci v začátcích, ráda zprostředkuji kontakt. Sama používám Android a appky pro iPhone neznám.
  • 0

#6266 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 20:06

Jako chápal bych ještě předmět GC někde na nějaké vejšce věnované cestovnímu ruchu, ale tak max. na 1 semestr. Ale předmět, který se dá absolvovat 10x a 10x na něm získat kredity? To si snad někdo dělá srandu, ne? Začínám si něco myslet o úrovni dnešních vysokých škol...


  • 3

#6267 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2020 - 21:52

to se mi taky nezdá, běžně se za opakované absolvování kredity nedávají


  • 1

#6268 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2020 - 5:19

Nemají gc jako jeden ze sportů? Aby se studenti trochu hýbali?
  • 0

#6269 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2020 - 20:51

Nemají gc jako jeden ze sportů? Aby se studenti trochu hýbali?


Možná. Stejně tak jsem měl na PřF dvakrát noční orienťáky. Taky se to dalo zapisovat opakovatelně, s rozdílem, že to bylo za jeden kredit.
  • 0

#6270 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2020 - 12:59

Chapem to tak, ze sa asi jedna o povinne volitelne predmety, teda ze napriklad z 5 moznosti po 2 kredity si clovek musi vybrat tak, aby mal aspon 8 kreditov a jedno z nich je geocaching. Ak by to bol realne normalny predmet tak by to bolo naozaj divne :-)


  • 0

#6271 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2020 - 13:33

Chapem to tak, ze sa asi jedna o povinne volitelne predmety, teda ze napriklad z 5 moznosti po 2 kredity si clovek musi vybrat tak, aby mal aspon 8 kreditov a jedno z nich je geocaching. Ak by to bol realne normalny predmet tak by to bolo naozaj divne :-)

Není povinně volitelný. Je volitelný.

Kdyžtak zde.


  • 0

#6272 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2020 - 14:33

 

ÚPLNÉ ZNĚNÍ STUDIJNÍHO A ZKUŠEBNÍHO ŘÁDU UNIVERZITY PARDUBICE ZE DNE 18. ČERVNA 2019

...

Článek 5 Kreditní systém

...

(5) Absolvovaný předmět si student nemůže zapsat opětovně s výjimkou předmětů volitelné tělesné výchovy. Přitom z předmětů volitelné tělesné výchovy si může zapsat pouze jeden předmět za semestr.

https://www.upce.cz/...2019_133265.pdf


  • 0

#6273 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2020 - 17:12

To bude na UK asi stejné.


  • 0

#6274 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2020 - 1:28

Pětačtyřicátá keš poslána k publikaci (proti MR slabota, vím :D). Ta příprava "od nápadu, přes průzkum a tvorbu listingu až k finální realizaci" mě stejně baví nejvíce. :)


  • 4

#6275 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2020 - 8:00

Pětačtyřicátá keš poslána k publikaci (proti MR slabota, vím :D). Ta příprava "od nápadu, přes průzkum a tvorbu listingu až k finální realizaci" mě stejně baví nejvíce. :)

 

Jo, pak ti tam začnou chodit kačeři a ty přijdeš o iluze.


  • 4

#6276 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2020 - 10:20

Máte můj obdiv, pánové.
  • 0

#6277 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2020 - 13:36

Kačeři jsou naprosto v pohodě, ale budou chodit i honibodi, takykačeři a všelijaký odpad, který s kačery má společného jen to, že jsou zaregistrováni na webu geochaching hry.


  • 3

#6278 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2020 - 18:48

Pětačtyřicátá keš poslána k publikaci (proti MR slabota, vím :D). Ta příprava "od nápadu, přes průzkum a tvorbu listingu až k finální realizaci" mě stejně baví nejvíce. :)

O počtu to není ;) Každý dle svých možností atd :)

Já tak nějak jak kdy. Jediná část, která mě nebaví skoro nikdy, je psaní listingů. To bych si vždycky nejradši někoho najmul. Jenže než bych mu řekl, co má kam jak napsat, tak je rychlejší si to udělat sám. Je to jedna z mála věcí, které mám rád na tvoření tradiček. Nemusíš popisovat luštění, stage, WP, vzoreček... 


  • 0

#6279 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2020 - 19:32

O počtu to není ;) Každý dle svých možností atd :)

Já tak nějak jak kdy. Jediná část, která mě nebaví skoro nikdy, je psaní listingů. To bych si vždycky nejradši někoho najmul. Jenže než bych mu řekl, co má kam jak napsat, tak je rychlejší si to udělat sám. Je to jedna z mála věcí, které mám rád na tvoření tradiček. Nemusíš popisovat luštění, stage, WP, vzoreček... 

 

A to já mám zase cizelování listingů celkem rád. Vzhledem k frekvenci publikace na to obvykle mám dlouhé měsíce, takže čas si vyhrát a vyladit to je...


  • 0

#6280 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2020 - 19:54

Právě mě totálně odrovnal Jedelák. Každosemestrově se na UK zapisuji k němu na Geocaching (2 kredity každý semestr, 20 za studium, to se hodí). Nu a teď nám přišel informační mail o průběhu předmět a na konci je toto PS:

Pro studenty, kteří mají tento předmět zapsaný více než podruhé, platí zostřená podmínka pro zápočet: odlovit za semestr alespoň jednu multicache ze série Pražské stromy ownera MiroslavRouta. Podmínka neplatí pro Miroslava Routu. :D

Pražáci ví...

Koukam ze Jedelak je nejakej mekkej, To ja bych vam jako podminku zapoctu dal odlovit treba Elektrozapad :P


  • 3




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama