Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#121 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 9:31

Zajímavé!

Bůh si vybírá nebo oni si vybírají Boha? To je asi dooooost obrížná otázka, že?

No, fascinace Bohem je jedna věc, druhou věcí je ochota pomáhat či chuť vzdát nějaký běžný život, ne? Nemůže být i taková motivace? (Asi mnohem těžší, ale přesto.)

To by ti možná stacilo na par mesicu, na nejaky kratkodoby vyjezd typu Lekari bez hranic a podobne. Na celozivotni rozhodnuti urcite ne. Ani Matka Tereza by nedelala to, co delala, bez fascinace Bohem.


  • 1

#122 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 10:19

Tak sorry, netušil jsem, že je to tak rozkastované :wacko:

 

 

Klíííd, to je jen takový běžný navyklý popichování, něco jako "...a vy zase mlátíte černochy!" :D Podobně jsme do sebe šili jako "Jižani a seveřani" anebo "hamakáči a zeměspáči". Přeces to nevzal vážně ;)


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 15 prosinec 2013 - 10:20

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#123 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 10:42

pohádka o bohu alias všemocném šedivém mužíkovi na obláčku, který pozoruje ty čuňárny jaké se ve světě dějí, je dobrá. v televizi už jí moc nedávaji :-)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#124 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 10:49

Já bych od tohohle tématu rychle pryč, co vy na to? Než tu ze sebe zase kdekdo udělá hlupáka ;) a pančelka tenhle slibně založený koutek vymete :ph34r:


  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#125 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 10:51

Posílám taky jednu vzpomínku na vojnu.

Snad nemusím dodávat, že kolik centimetrů zbývalo každému na jeho metru, tak tolik dní mu zbývalo do civilu.

3917db73-bff3-4d5a-9b74-d503fbec8a08.jpg


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 15 prosinec 2013 - 11:17

  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#126 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 10:58

A ještě jedna fotka.

Inter armas non silent musae.

 

Děkuji Kulíškovi za radu. Zatím to je přes url a img.

COMBO%20Kralovice%201970.jpg


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 15 prosinec 2013 - 11:45

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#127 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 11:00

Tip na výlet:

Čiatura, Gruzie
Lanovky v tamějším městě mě docela lákají. Jen bych měl asi trochu strach nastoupit, přeci jen tam jezdí už přes půl století a podle fotek to nevypadá moc udržovaně...

 

Poraďte mi prosím, jak vložit fotku ve větší velikosti. Nějak přes img a url? A ta fotka musí být někde na webu?

Nahraj fotku do své galerie a pak jí vlož do příspěvku - funkce Moje média ;)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 15 prosinec 2013 - 11:01

  • 0

#128 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 11:26

Já bych od tohohle tématu rychle pryč, co vy na to? Než tu ze sebe zase kdekdo udělá hlupáka ;) a pančelka tenhle slibně založený koutek vymete :ph34r:

Plný souhlas!


  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#129 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 13:19

pohádka o bohu alias všemocném šedivém mužíkovi na obláčku, který pozoruje ty čuňárny jaké se ve světě dějí, je dobrá. v televizi už jí moc nedávaji :-)

Znejmileší kolego Chytráku,

buď od té lásky a nedělej ze sebe hlupáka, jímž dle ostatních svých projevů ani zdaleka nejsi :D!

 

Ono je ohromně jednoduché, vytvořit si svou vlastní představu o tom, čemu ti druzí věří, pak se té představě vysmát a tím se se záležitostí vypořádat. Jednoduché, leč neefektivní. Věř mi, že za celý svůj život - asi tak dvojnásobně dlouhý než ten tvůj - jsem nepotkala skutečně ani jedinkého člověka, který by věřil v nějakého dědu na obláčku, který to všecko šéfuje a baví se tím, jak se tu mydlíme navzájem.

 

Pokud tě záležitost skutečně zajímá, považovala bych za rozumnější metodu si zjistit přímo u zdroje, čemu ti podivní exoti, co ti přijdou tak srandovní, věří doopravdy. Pokud tě to nezajímá, nech tak, on ti to fakt nikdo, opakuji, nikdo, nevnucuje! Věnuj se raději dosud naprosto nedostatečné propagaci svého projektu geomiss. Pořád čekám, až budu moci předat geomissákovi ČR kytici růží a on mě přitom políbí na obě líce, a ono furt nic! :D


  • 2

#130 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 13:54

heh, jsem věděl, že ten příspěvek nevyšumí :D až se toho pár lidí leklo, co by to mohlo způsobit :) každopádně i v tomhle směru (jako v názvu tohohle celého tématu) bych navrhoval takové trochu omlazení = jiný název než "bůh" a vnesl do toho trochu objasnění, vo co vlastně jde, aby nedocházelo k mejlkám :D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#131 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 14:51

Mělas to nechat plavat, Jacko :(


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#132 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 10:31

Klíííd, to je jen takový běžný navyklý popichování, něco jako "...a vy zase mlátíte černochy!" :D Podobně jsme do sebe šili jako "Jižani a seveřani" anebo "hamakáči a zeměspáči". Přeces to nevzal vážně ;)

Tak já vylovil z paměti ty trempíře s liščím ohonem na hlavě, na zádech usárnu nebo přinejhorším teletinu, co se s despektem dívalí na nás ostatní co si dovolili přijít na Portu v čemkoli co nebylo zelené :) . Co já vím jestli to pořád nepřetrvává. Ještě že Honza Nedvěd oficiálně povolil igelit :) .


  • 0

#133 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 10:50

Jejeje, to je guláš... já jako letitý majitel ošoupané usárny a vypelichaného ohonu zodpovědně prohlašuji, že na Portu mě nikdy nikdo nedostal a nedostal by, ani kdyby mne přivázali za Ponny Express lariatem za moudí. A jak já, tak mí lesní známí zaslechna o stáncích na levný, zvracíme za úprku. :blink:


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#134 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 11:26

Koukam, že téma je tak třaskavé, že když jsem včera poslala reakci na reakci, server vylítl do povětří a chudák Pepa pak musel celou noc sbírat po okolí takvý ty destičky s namalovanejma cestičkama :D :D :D

 

 

Citečka:

 

Neboj, my se s Chytrákem nezabijem, my se máme i docela rádi :D

 



heh, jsem věděl, že ten příspěvek nevyšumí :D až se toho pár lidí leklo, co by to mohlo způsobit :) každopádně i v tomhle směru (jako v názvu tohohle celého tématu) bych navrhoval takové trochu omlazení = jiný název než "bůh" a vnesl do toho trochu objasnění, vo co vlastně jde, aby nedocházelo k mejlkám :D

Jen počkej, však já ti to "vobjasnim", jen co tě, ty rošťáku, dostanu do ruky! :D Aby pak pozejtří nebyl v novinch článek "Rozzuřená řádová sestra napadla mladíka před kostelem Sv. Ducha"!

Mimochodem, mám u tebe sedmičku červenýho, aby se mi lépe vysvětlovalo a ty abys byl chápavější.


  • -1

#135 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 11:30

Jejeje, to je guláš... já jako letitý majitel ošoupané usárny a vypelichaného ohonu zodpovědně prohlašuji, že na Portu mě nikdy nikdo nedostal a nedostal by, ani kdyby mne přivázali za Ponny Express lariatem za moudí. A jak já, tak mí lesní známí zaslechna o stáncích na levný, zvracíme za úprku. :blink:

Tak to jsem z toho jelen. Kdo je tedy vlastně ten Toulavej, co stírá Rosu na kolejích, smutní když Sochám brečí déšť na obočí, podniká s Jenoféfou Výpravu velrybářskou a stojí v pozoru když Vlajka vzhůru letí ? :wacko:


  • 0

#136 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 11:31

Mělas to nechat plavat, Jacko :(

Myslím, že Jacka udělala dobře, že se ozvala. Mimo jiné ukázala, jak vést správně polemiku: nekritizovat dotyčného, ale jen jeho názory, či spíš výroky. Škoda, že se umění polemizovat neučí na školách, bylo by to víc potřeba než třeba biflovat letopočty bitev, narození hudebních skladatelů nebo (a+b ) to celé na druhou.

Chtěl jsem už včera napsat, že tady nikdo, kdo je věřící, nevnucuje svoji víru ostatním, a taky naopak, ať věřícím nikdo nevnucuje jinou víru, čímž myslím i ateizmus.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 16 prosinec 2013 - 11:33

  • 1
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#137 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 11:40

Koukam, že téma je tak třaskavé, že když jsem včera poslala reakci na reakci, server vylítl do povětří a chudák Pepa pak musel celou noc sbírat po okolí takvý ty destičky s namalovanejma cestičkama :D :D :D

 

 

 

Neboj, my se s Chytrákem nezabijem, my se máme i docela rádi :D

 

Jen počkej, však já ti to "vobjasnim", jen co tě, ty rošťáku, dostanu do ruky! :D Aby pak pozejtří nebyl v novinch článek "Rozzuřená řádová sestra napadla mladíka před kostelem Sv. Ducha"!

Mimochodem, mám u tebe sedmičku červenýho, aby se mi lépe vysvětlovalo a ty abys byl chápavější.

 

Tak jsem si říkal, jestli se tady neprojevuje další zapálený věřící, co když mu šláhnou z legrace na jeho bábovičky srší peklo a síru na vše okolo :-). I když předpokládal jsem, že si děláš spíš legraci...

Na druhou stranu taky rád vyprávím takový ten vtip jak se Pepíček ptá na katechismu, jestli může bůh udělat tááákovýhle balvan  a jestli ho unese...

 

Léta jsem o sobě tvrdil, že jsem ateista, protože se mi nelíbila představa boha jako toho, kterého si přisvojovaly kdejaké náboženství... Ale něčemu jako je "nejvyšší pravda a láska" neboli nějaký řád, který je nad námi vlastně věřím celý život... Ovšem v pojetí mého strýčka (horlivého zastánce jedné odnože církve) jsem zatracen a přijdu jednou do pekla, protože nevěřím v Ježíše Krista... :-).


  • 0

#138 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 11:59

Tak já si opravdu nemyslim, že zrovna tohle by bylo nejlepší místo na diskuse o náboženství, pročež sem takové diskuse nehodlám ani vnášet. Nicméně když se někdo věcně zeptá, proč bych mu zrovna v plkacím vlákně nemohla taky věcně odpovědět, že jo :D. A když si někdo rejpne, proč bych si nerejpla taky :D! Na druhý straně nevidim důvod, proč to extra rozvádět a zatěžovat s tim ty ostatní, který to ani zbla nezajímá. Pročež navrhuju ukončení tématu a zájemce o teologickou dikusi vyzývám, ať na ní založí samostatný vlákno, případně ať přijdou na kafe a vyřídíme to per huba. Chytrák: tu flašku samozřejmě s sebou!


  • 0

#139 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 12:11

Správně, Jacko!

Navrhuji (samozřejmě z legrace) založit vlákno s názvem 50 odstínů nebeské modři.

Ale vrátím se k 50 odstínům khaki (nebo zelené?)

Keš Zahrajem si na vojáky GC228BR.

Kdo chcete, vzpomeňte si na své roky na vojně, a kdo jste vojnu nezažili, tak si můžete přečíst, jak to na vojně vypadalo. Ale většinou to byla bezmezná otrava.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 16 prosinec 2013 - 12:25

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#140 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 12:23

Tss, tak o vojně se tu plkat může, ale o náboženství ne, zajímavé :D nevím, čeho se bojíte :) a aby nedošlo k mejlce, já nejsem nevěřící, věřím například v boha slunce :) mohu se na něj spolehnout, že se na mě každé ráno usměje, přinese život, mohu na něj ukázat prstem atd. :) to je vše co jsem chtěl říct, když si tady o tom nemůžu promluvit a existují tu off-topics...vezmu si flašku vína ven :D


  • -1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka