Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#141 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 12:56

Pročež navrhuju ukončení tématu a zájemce o teologickou dikusi vyzývám, ať na ní založí samostatný vlákno, případně ať přijdou na kafe a vyřídíme to per huba. Chytrák: tu flašku samozřejmě s sebou!

Kdy a kde? Je možno přinést i flašku bílého nebo růžového? :-)


  • 0

#142 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 13:24

Chytrák:

Ale klidně si povídej a diskutuj o náboženství, já s tim fakt problém nemam, pokud to ostatním nepoleze na nervy, klidně se zapojím. Akorát se mi zdá, že jsem asi jediná, koho jsi už tím svým "úvodem k diskusi" nenas... ehm... nedožral :D

Btw, zapomněl jsi zadat souřadnice flašky!

Tranicka:

Mno... :D... červený mam nejradši, ale růžový taky neni k zahození. Teď vážně: pokud chceš přijít na kafe, i bez flašky, tak přes SZ.


  • 0

#143 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 13:37

.... ať přijdou a vyřídíme to per huba....

Tak tomu rozumim, i kdyz je to latinsky. Asi teda neprijdu, pac pres hubu bych fakt dostat nechtel. Sem myslel ze od sireni nabozenstvi brutalnim nasilim uz cirkev ustoupila nekdy ve stredoveku. Ty radovy sestry jsou koukam posledni dobou nejaky husty. Ale je fakt ze per huba je jeste prijatelna presvedcovaci metoda, u nekoho kdo je zvyklej bojovat na noze :)


  • 4

#144 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 13:40

 

Btw, zapomněl jsi zadat souřadnice flašky!

 

Prosim ty souradnice verejne. Zkusil bych dat FTF :P


  • 0

#145 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 13:41

Modráku, já se do tebe asi zamiluju! Právě jsem se nad tvými vstupy hlasitě rozplakala :D. Co do toho FTF, to aby v tvým případě byl demižón, ne?


  • -1

#146 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 13:44

Jsou témata, ktarý spolehlivě zabijou jakoukoli netovou diskuzi, tak proto, Chytráku :)

 

 

Tak to jsem z toho jelen. Kdo je tedy vlastně ten Toulavej, co stírá Rosu na kolejích, smutní když Sochám brečí déšť na obočí, podniká s Jenoféfou Výpravu velrybářskou a stojí v pozoru když Vlajka vzhůru letí ? :wacko:

 

No to jo, to sme všicí; ale to je Kiďák, Wabi Dý, Wabi eR., kpt. Kid, Tony a sám velký Nestor... u těch se fňukat smí.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#147 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 13:45

Tak tomu rozumim, i kdyz je to latinsky. Asi teda neprijdu, pac pres hubu bych fakt dostat nechtel. Sem myslel ze od sireni nabozenstvi brutalnim nasilim uz cirkev ustoupila nekdy ve stredoveku. Ty radovy sestry jsou koukam posledni dobou nejaky husty. Ale je fakt ze per huba je jeste prijatelna presvedcovaci metoda, u nekoho kdo je zvyklej bojovat na noze :)

Říká se tomu dostat na pamětnou. Kdo přijde, dostane z každé strany takovou, že do smrti Desatero nezapomene a bude se ho držet :D .


  • 0

#148 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 13:47

Modráku, já se do tebe asi zamiluju! Právě jsem se nad tvými vstupy hlasitě rozplakala :D. Co do toho FTF, to aby v tvým případě byl demižón, ne?

 

Ty mas milovat Jezise, ne? Nebude s tim nejakej problem? Ale taky mas milovat blizniho sveho, ze? Asi v tom furt jeste dost plavu.

A abych nebyla uplne off topic, pokud to teda v tomhle vlakne vubec jde, tak jste me zdebilneli, ze jsem vcera zcela vazne premyslela, co si mam vzit na sebe na event. Hanba vam. (Do podpadku jsem teda nesla, zase tolik to tu neprocitam). 

 

A jinak k tomu nejdulezitejsimu: neni spis cas vajecnaku a horkyho punce? Ja totiz vino moc nemusim...


  • 0

#149 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 13:50

 

 

No to jo, to sme všicí; ale to je Kiďák, Wabi Dý, Wabi eR., kpt. Kid, Tony a sám velký Nestor... u těch se fňukat smí.

Tak vidíš a kpt. Kid pokud vím kolem roku 1970 spoluzakládal Portu v Ústí n/L :). To že jí potom svazáci ukradli, to už je jiný příběh.


  • 0

#150 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 13:55

EDIT: TENTO PŘÍSPĚVEK OBSAHUJE NESLUŠNÉ VÝRAZY, PROTO JEJ PROSÍM ČTĚTE AŽ PO DESÁTÉ HODINĚ VEČERNÍ!

 

Diskuze o náboženství a mně zrova přišel mail od kamaráda s touto tématikou, náhoda? :huh:

Ať z toho taky něco máte:

 

Nový farář byl před svým prvním kázáním tak nervózní, že skoro ani nemohl mluvit. Příští neděli, před druhým kázáním, se zeptal přítomného arcibiskupa, co má dělat, aby se uvolnil.

Ten mu poradil: "Kápněte si do vody trochu vodky, uvidíte, ...že po pár hltech budete trochu klidnější."

Farář poslechl a skutečně, cítil se tak dobře, že by dokázal mluvit i ve vichřici. Po bohoslužbě se vrátil do sakristie, kde našel od arcibiskupa lístek: „Vážený synu, příště si nalijte vodku do vody, ne vodu do vodky. V dalším připojuji pár poznámek, aby se neopakovalo to, co jsem viděl na dnešní mši:

1) Na okraj kalicha není nutné dávat kolečko citrónu.
2) Ty kabinky v boční lodi jsou zpovědnice, ne toalety.
3) Snažte se neopírat o obraz Panny Marie, a už vůbec ji nemusíte objímat a líbat.
4) Máme 10 přikázání, ne 12.
5) Apoštolů bylo 12, ne 7, a žádný z nich nebyl trpaslík.
6) Našeho Pána Ježíše Krista a Jeho Apoštoly nenazýváme JC & His Boys
7) Ježíš Kristus byl pomazaný, nikoliv namazaný.
8) Svatému Kříži neříkáme Velký Téčko.
9) David porazil Goliáše prakem a kamenem, není pravda, že by ho dojebal, ani mu nedal lekci, na kterou do smrti nezapomněl.
10) Jidáše neoznačujeme za zkurveného zmrda.
11) Svatého Otce se nesluší nazývat Papa Ratzi.
12) Bin Ládin neměl prsty v Ježíšově smrti.
13) Otec, Syn a Duch Svatý nejsou "Fotr, Junior a Strašidlo".
14) Panna Maria není Máňa, co to eště nedělala.
15) Svěcená voda je na požehnání, nikoliv na osvěžení zátylku.
16) Nikdy se nemodlete vsedě na schodech před oltářem.
17) Hostie nejsou brambůrky, tedy je nepřikusujeme k vínu, ale rozdáme věřícím.
18) Věřící vhazují příspěvky do pokladničky dobrovolně, nápis: „Vaše spropitné je můj plat" je tedy na pokladničce zcela zbytečný.
19) Hříšníci půjdou do pekla, ne do piči.
20) Při otčenáši je možno zvedat ruce k nebesům, ale ne se kývat do vlny.
21) Vaši iniciativu, aby si všichni přítomní zatancovali, hodnotím kladně, ale dělat vláček po celém kostele, to nemusíte.
22) Na konci modlitby říkáme Amen, nikoli Šlus, a z kazatelny se chodí po schodech, nejezdí se po zábradlí!

DŮLEŽITÉ:
Ten, co seděl v koutě u oltáře, a o kterém jste tvrdil, že to je buzík v sukni a transvestita bez mejkapu, to jsem byl já. Doufám, že do příští neděle tyto nedostatky napravíte. Jinak, na druhé kázání to bylo celkem dobré.

S pozdravem arcibiskup


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 16 prosinec 2013 - 13:56

  • 4

#151 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 13:57

Modráku, já se do tebe asi zamiluju! Právě jsem se nad tvými vstupy hlasitě rozplakala :D. Co do toho FTF, to aby v tvým případě byl demižón, ne?

Tak to mi je lito. Ale zas jestli ses rozplakala na bohosluzbe, bude z tebe mit feldkurat Katz radost.

 

S tim FTF bych si to predstavoval zhruba takto:

 

http://www.geocachin...98-4f21a06dd91b

 

Preferuji kvalitu pred kvantitou. Takze kdyz to bude fakt hodne dobry, spokojil bych se i s demizonem :)


  • 0

#152 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 14:09

Tak vidíš a kpt. Kid pokud vím kolem roku 1970 spoluzakládal Portu v Ústí n/L :). To že jí potom svazáci ukradli, to už je jiný příběh.

 

Ole, to mě bylo pět; maminka mě nechtěla samotnýho pouštět ani na Méďu Béďu, natož mezi zelený vodřampy :D

 

PS: jestlisenepletu, tak tam Hobousá... Zlatej klíč zpíval Bednu vod whísky a zcenzurovali jim tam to závěrečný Wabiho chroptění, ne?


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#153 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 14:24

Ole, to mě bylo pět; maminka mě nechtěla samotnýho pouštět ani na Méďu Béďu, natož mezi zelený vodřampy :D

 

PS: jestlisenepletu, tak tam Hobousá... Zlatej klíč zpíval Bednu vod whísky a zcenzurovali jim tam to závěrečný Wabiho chroptění, ne?

Samson se taky smí :D ?  Já zase až takový kmet nejsem, mně nebylo ani patnáct a z Ústí jsme se odstěhovali pár let předtím, takže nemůžu sloužit pikantnostmi. Ale počítám, zůstat tam, tak jsem tam byl určitě, tuhle muziku mohli i starší sourozenci.


  • 0

#154 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 14:27

Jen počkej, však já ti to "vobjasnim", jen co tě, ty rošťáku, dostanu do ruky! :D Aby pak pozejtří nebyl v novinch článek "Rozzuřená řádová sestra napadla mladíka před kostelem Sv. Ducha"!

Mimochodem, mám u tebe sedmičku červenýho, aby se mi lépe vysvětlovalo a ty abys byl chápavější.

 

Tak ted nevím, jestli došlo k nějaké roztomilé náhodě nebo to tak bylo myšleno, ale já nedaleko kostela Sv.Ducha zítra skutečně event pořádám http://coord.info/GC4V68X a rád tam samozřejmě vínko na zahřátí donesu ;) a v listingu jsou samozřejmě souřadnice veřejné a můžete se pokusit i o FTF :)
KulisekW - pobavilo :D


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#155 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 14:29

Vážení přátelé, včera jsem měla pocit, jestli jsme svým pilným plkáním neuvedli cztko mimo provoz - odesílala jsem právě chytrákovi odkaz na doporučení LA, aby si založit další vlákno podle svých představ :)  ( viz.příspěvěk o Rhodosu ) a server už nereagoval. :(

Ale mělo to jednu výhodu ;) , probrali jsem přes maily, jak se nám ani trochu nelíbí prádlo inspirované knížkou o odstínech šedi a vytvořené za účasti autorky. Tohle dostat pod stromeček, tak se snad budu smát ještě za týden - nebo brečet jako krokodýl? :wacko:

 

Když čtu, kam až jste se dostali, docela závidím Pražákům, že se mohou lehce sejít. Jak láká zítřejší event ani radši přiznávat nebudu. Alespoň mizím ven něco připravit - dnes to bude bez nálezu, ale je krásně slunečno, škoda se neprotáhnout.

 

Zmínky o Wabim a další mi připomněly klub Petynku nebo Na Petynce, pamatujete ho ze studentských dob někdo? Vzal mě tam kdysi spolužák za doučování matiky - dodnes nevím, v které části Prahy to bylo a říkám si, že tu nějací pamětníci určitě budou.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 16 prosinec 2013 - 14:39

  • 0

#156 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 14:33


Zmínky o Wabim a další mi připomněly klub Petynku nebo Na Petynce, pamatujete ho ze studentských dob někdo? Vzal mě tam kdysi spolužák za doučování matiky - dodnes nevím, v které části Prahy to bylo a říkám si, že tu nějací pamětníci určitě budou.

Je to Praha 6 - kousek před Břevnovským klášterem. Jsem tam chodila na Spirituál kvintet.


  • -1

#157 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 14:38

(...)probrali jsem přes maily, jak se nám ani trochu nelíbí prádlo inspirované knížkou o odstínech šedi a vytvořené za účasti autorky.

Taky jste študovali tu novou kolekci? Já si pročetl diskuzi pod jedním článkem o ní a byl jsem velmi pobaven (některé diskuze jsou lepší než články samotné :D )


  • 0

#158 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 14:43

Samson se taky smí :D ?  Já zase až takový kmet nejsem, mně nebylo ani patnáct a z Ústí jsme se odstěhovali pár let předtím, takže nemůžu sloužit pikantnostmi. Ale počítám, zůstat tam, tak jsem tam byl určitě, tuhle muziku mohli i starší sourozenci.

 

To je vod Huberťáka, ne? Samson pěl, že se škrábe mezi kamením, nebo co :ph34r: - nee, to je taky Huberťák; Samson psal o tom, že měl bejt v jiným městě, a o adrese, co někdo vodnes s košem, po fšem, je po fšem.

 

S Nedvědem to máš těžký; u Spirituálů nebo pod Františkovým dohledem jsou to písničky pěkný, nic proti, ale dneska aby ses je styděl zazpívat pro tu snůšku unylých rozvlhčovaček pro čtrnáctiletý školačky, notabene zpívaných notně opelichaným šedesátníkem s nefalšovanou slzou na víčku... vyprodanej stadion a móresy hvězdy šoubyznýzu tomu taky na popularitě u kluků moc nepřidaly.


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#159 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 14:51

Zmínky o Wabim a další mi připomněly klub Petynku nebo Na Petynce, pamatujete ho ze studentských dob někdo? Vzal mě tam kdysi spolužák za doučování matiky - dodnes nevím, v které části Prahy to bylo a říkám si, že tu nějací pamětníci určitě budou.

 

Petynku už ne, ale když jsem byl na Kladně, chodíval jsem na Vinohradskou do klubu železničářů, tam pořádal večery Wabi s Tonym Linhartů - ale průser, byly tam stoly a výčep a tak se vždycky Tony rozčiloval, že mu do Karlínskýho nábřeží vykecávaj opilci; a pak taky do toho pseudoilegálního sklepního klubu v Polský, kdo to tam ved, snad Cimbura? Nebyla tam elektrika, zato tam bylo na podlaze vlhko, a svítilo se svíčkama přilepenýma na mosazný krabice od filmů. Bylo to fajn.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#160 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 14:55

Když čtu, kam až jste se dostali, docela závidím Pražákům, že se mohou lehce sejít. Jak láká zítřejší event ani radši přiznávat nebudu. 

 

 

 

Diky, Zvedavko. Zrovna jsem tu tise a se slzama na krajicku nechala svou cernou dusi stravovat se zavisti nad kladenskejma T5 eventama. Dekuju za pripomenuti, ze se mam vlastne dobre. 


Tento příspěvek byl upraven od Slanecek: 16 prosinec 2013 - 15:29

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama