Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#181 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 23:54

Co se stane když se smíchá 50 odstínů růžové a 51 padesátý odstín zelené neboli maskáč? Heuréka!


  • 0
Unkas.png

 


#182 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 0:23

Jejda, růžovo - černo - bílá na maskáčích !!! A já si pořídila letos dvoje, jedny klasika, druhé v odstínech šedo - modré. :wub:

Hm, to zas nebudu in. :huh:


  • 0

#183 Nastasyah

Nastasyah

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 2:50

Prosím prosím, kopýtkem hrabu...

Už mi to vrtá v hlavě pěkných pár (tý)dnů. Na Strossmayerově náměstí v Praze, na budově Základní školy, se vyskytuje divná krabička. Na první pohled vypadá jako nějaký nesmysl na elekřinu, ale po konzultaci s elektrikářem to nesmysl na elektřinu není. Z boku je na tom jakýsi text (který jsem chytře smazala z mobilu, ha...).

No nic... neví někdo, jestli to je nebo není keška? Nechci nápovědu nebo někam strkat, jen vědět jestli jo, nebo ne.

Lámu si s tím palici kdykoliv cestou do práce i z práce. :D

 

Obrázek z Google map:

69dzqc.jpg


  • 0

Bad Wolf


#184 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 1:56

Prosím prosím, kopýtkem hrabu...

Už mi to vrtá v hlavě pěkných pár (tý)dnů. Na Strossmayerově náměstí v Praze, na budově Základní školy, se vyskytuje divná krabička. Na první pohled vypadá jako nějaký nesmysl na elekřinu, ale po konzultaci s elektrikářem to nesmysl na elektřinu není. Z boku je na tom jakýsi text (který jsem chytře smazala z mobilu, ha...).

No nic... neví někdo, jestli to je nebo není keška? Nechci nápovědu nebo někam strkat, jen vědět jestli jo, nebo ne.

Lámu si s tím palici kdykoliv cestou do práce i z práce. :D

 

Obrázek z Google map:

 

Tak proč jí neprubneš, když ti tak vrtá hlavou a ještě to máš při cestě!? ;) Buď zazáříš radostí, že je to keška, nebo jako "velebný pán" ze Slunce seno jahody (nebo co to bylo za díl).... to když bude pod proudem :D  :rolleyes:


  • 0

#185 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 9:56

ja myslim ze neni, v okoli jsou dost blizko dalsi dve kese a tohle by byla jasna kolize
  • 0

#186 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 0:11

Jdu si takhle v Praze kolem stánků, když mě najednou zaujaly různé "jakožecoiny". V momentě, kdy se prodavačka zeptala, jestli bych ho nechtěl, jsem vyhrknul ,,kde že to má trackovací číslo?"...s nejasným výrazem se nezmohla na nic dalšího a já raději už jen pozdravil a šel dál... :D


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 20 prosinec 2013 - 0:18

  • 1

#187 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 14:33

Kulíšku, moc hezky jsi mi nahrál - zrovna jsem se totiž zamýšlela nad tím, jak GC ovlivňuje náš život i v drobnostech. Jsem tvor, co nikdy nic nesbíral, nepodléhal různým módám, nelepil si plakáty herců nebo zpěváků nad postel - prostě řadu věcí bral s nadhledem. A najednou jsem začala sbírat CWG ( a s nadhledem a shovívavým úsměvem mě sleduje dcera, jak si po návratu z výprav kolečka eviduji a zakládám, popř.mám radost z výměn poštou ) a díky tomu, že jsem si jako motiv CWG vybrala sovu ( co taky k nicku s přídavným jménem noční, že ), tak i různé přívěsky s motivem soviček, které dávám někdy do keší jako přívěsky k mobilu nebo rovnou kačerům pro štěstí. No a právě před chvílí přišla juniorka z vánoční besídky, v uších kráááásné dlouhé náušnice se sovičkami a tak jsem si uvědomila, jak GC ovlivňuje i ji, i když si to nepřipouští. :) Povídaly jsme a ona se přiznala, že si sov všímá právě díky mně, že pokukovala po nějaké drobnosti k dárku, která by mě hodně překvapila a nakonec to dopadlo tak, že náušnice se jí líbily tak, že je koupila pro nás pro obě! :D Mno, budu bez překvapení, dárek prozradila z obav, abych si pro sovy nedošla, ale já zatím vydržela neprozradit, že ona naopak dostane soví přívěsek, který se objevil jako novinka a kvůli kterému jsem přišla o pár minut pozdě na odlov chirpky - majitelka obchodu šla hledat do nového zboží, když jsem původně jen chtěla dokoupit malé sovičky jako má Kulíšek u TB a přinesla úžasnou asi 6 cm velko 3D sovu :wub: , už jen připravím vhodný řetízek a budu se těšit na komentář. :D  Takže díky GC se nám doma množí sovy, naštěstí jen jako bižu. :)

Docela by mně zajímalo, jestli se něco podobného děje i jinde?


  • 0

#188 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 14:42

No, když si vezmu, jak sedíme občas s Danou u stolu, říkáme si, jak by z toho pucláku, kde nám uvadá řezaná kytka co Dana dostala k svátku, byla fajn keš v duchu Kapsova videa atp., tak asi se to děje i jinde;-) Tedy, že GC ovlivňuje naše životy.

Ale to patří už spíše do vlákna o závislostech ;-).

 

Ale vzpomněl jsem si teď na trochu opačný případ, kdy na posledním Dvorském eventu vzbudila pozornost okolních kačerů mladá servírka. Ani ne tak pěknou postavou, ale tím co měla na krku. Myslela si, že obyčejný řetízek se srdíčkem. A pak ji někteří museli vysvětlovat, proč si tolik lidí opisuje kód, který je na tom srdíčku zapsaný ;-) Než zjistili, že není aktivovaný (tedy, doufám, že nekecám, už si nejsem moc jistý).


  • 0

#189 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 20:23

Já vám řeknu, úklízení je opravdu jen pro vztek. Před čtrnácti dny jsem u sebe uklidil a už druhým týdnem nemám tušení, kde co je... Grrrrr!!


  • 1

#190 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 20:26

Já vám řeknu, úklízení je opravdu jen pro vztek. Před čtrnácti dny jsem u sebe uklidil a už druhým týdnem nemám tušení, kde co je... Grrrrr!!

Uklízení není dobrý nápad!!!! Vytvoříš si tím chaos v bord...ehm...nevěstinci, kde vládl systém . . .


  • 4

Co nevidím, nahmatám . . .


#191 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 20:38

Uklízení není dobrý nápad!!!! Vytvoříš si tím chaos v bord...ehm...nevěstinci, kde vládl systém . . .

Ano, ano, pořádek je pro blbce, inteligent zvládne chaos! Jen já měl ten blbý nápad zkusit zas jednou po roce vytvořit ten pořádek... Lituji toho z celého svého srdce!


  • 2

#192 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 20:41

Já mám akorát trochu problém, jak u sebe odstranit tu dvoucentimetrovou vrstvu prachu a chuchvalců, aniž bych porušila zmíněný systém a řád, který vládne v tom bor... ehm... jak jste to říkali... nevěstici?..., kterej leží mezi tím prachem.


  • 0

#193 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 21:07

Já mám akorát trochu problém, jak u sebe odstranit tu dvoucentimetrovou vrstvu prachu a chuchvalců, aniž bych porušila zmíněný systém a řád, který vládne v tom bor... ehm... jak jste to říkali... nevěstici?..., kterej leží mezi tím prachem.

Mám pro tebe typ: zkus vysavač, z jednoho nejmenovaného zdroje jsem slyšel, že se tím prý dá ten prach odstranit...ale ode mě to nemáš...


  • 1

#194 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 21:15

Mám pro tebe typ: zkus vysavač, z jednoho nejmenovaného zdroje jsem slyšel, že se tím prý dá ten prach odstranit...ale ode mě to nemáš...

Jen občas vyluxuješ i co nechceš :)... Ale prý se dá vysavačem dokonale vyluxovat i voda ze záchodové mísy, jsem slyšela :)


  • 0

#195 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 21:31

Mám vyzkoušeno, že vysavač dokáže vcucnout i slušně velký nůžky, kapesník, kovovou padesátikorunu tužku a podobně. Na tom stole leží kromě knih, papírů, kabelů, špendlíků, pastelek, štětců... i třeba navigace, nějaký trackables a cca 100 malejch papírků s nasbíranejma indiciema k neodlovenejm multinám a jiné vzácnosti NE-DO-ZÍR-NÉ ceny. Obávám se, že úklid přináší příliš velké riziko. Nechám to na Velikonoce.


  • 1

#196 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 21:46

Nějaké ty přesměty už jsem z vysavače lovil - naposledy CWG...ale nůžky, to zatím ne.

A k tomu odložení úklidu...také jsem to odkládal na Velikonoce, ty letošní.


  • 0

#197 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 23:22

Ano, ano, pořádek je pro blbce, inteligent zvládne chaos! Jen já měl ten blbý nápad zkusit zas jednou po roce vytvořit ten pořádek... Lituji toho z celého svého srdce!

Jasně, pořádek je pro blbce, proto si na stole udržuji "dynamický pořádek".... Co se často používá, je na vrcholu hromady. Co se používá málo nebo nepoužívá vůbec, je vespod, příp. spadlé pod stolem... :D


  • 2

#198 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2013 - 23:28

Jasně, pořádek je pro blbce, proto si na stole udržuji "dynamický pořádek".... Co se často používá, je na vrcholu hromady. Co se používá málo nebo nepoužívá vůbec, je vespod, příp. spadlé pod stolem... :D

Ono to spíš nakonec dopadá tak, že vrchní část věcí sjede z té hromady a zapadne pod stůl sama (nejlépe zezadu, aby se k tomu pak blbě lezlo). :D


  • 1

#199 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2013 - 6:18

Jé, no to jsem ráda, že někdo další má 'dynamický pořádek', moje okolí se neb neustále snaží přesvědčit, že je to zavrženíhodný nepořádek a že jsem jediná borelářka na celém světě :-D!

A já přitom přesně vím, do které vrstvy sáhnout, když potřebuji něco ne úplně shora...
  • 3

#200 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2013 - 6:55

...moje okolí se neb neustále snaží přesvědčit, že je to zavrženíhodný nepořádek a že jsem jediná borelářka na celém světě :-D!
 

Nemáš to okolí ukazovat, když nemá pochopení. Až příště přijdeš na kafe, seznámím tě se svou soukromou teorií o hlavním účelu klášterní klausury :D!


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama