Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#221 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 11:14

Nikdo by se neměl přejídat i když po lovu vyhládne.

Tak jsem konečně přišel na to, proč se jedné hře říká "žravá dáma". Dostali jsme bonboniéru MILKA a zahráli jsme si s manželkou dámu. Kdo přeskočil soupeři hrací kámen (zde srdíčko), tak ho sež... pardon, snědl. (Viz obrázek z průběhu hry.)  Ale podezírám ženu, že schválně prohrála z obavy, aby nepřibrala... :D

P.S. "žravou dámou" je míněna pouze hra, nikoliv protihráčka :wacko: !.

Dama.jpg


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 26 prosinec 2013 - 11:17

  • 2
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#222 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 11:22

Šest nebo sedm?   Hádejte!

Vino.jpg

 

Když šest, tak skončím u Apolináře. Když sedm, tak na Pankráci...


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 26 prosinec 2013 - 11:23

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#223 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 21:52

Vypadá to, že paní Applová je nejen šarmantní dáma, ale i dobrý taktik, že se dovede o čokoládu šikovně rozdělit. :)

Vedle ve vlákně mě pobavil zdeziz poznámkou, že nesmí s rozsvícenou čelovkou do ložnice - moc mu radost z dárku podle jeho představ přeji, ale když jsem si s mou bujnou fantazií představila, jak mi ze sprchy do ložnice vchází chlap s rozsvícenou čelovkou, tak si smíchy nejsem schopná ani nalít džus. :D  :D  :D To je asi nejlepší poznámka dnešního dne a zasloužila by si víc než bod. Jen mám obavy, že si na ni vzpomenu, kdykoliv uvidím čelovku a budu se nemístně a pro ostatní zdánlivě bezdůvodně hihňat.

To mě přivádí na myšlenku, jestli se vám někomu stalo, že jste se dostali do neovladatelného záchvatu smíchu. Mně se to stalo asi 4-5x za život a byl to děs, poprvé si nepamatuji na důvod, ale dvakrát to bylo díky kolegyni, která místo smíchu kejhala - skončila jsem naprosto odrovnaná a utahaná víc než kdybych skládala uhlí. To si člověk přeje, aby už smích konečně skončil a nejde to a nejde. I když jsem odešla jinam, abych ji neviděla a neslyšela, tak jsem si vzpomněla na kejhání a konec....Zajímalo by mě, jestli se smíchem opravdu hubne - to by částečně vysvětlovalo, proč jsem tak těžko nabírala každé deko.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 26 prosinec 2013 - 21:54

  • 0

#224 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 22:05

To mě přivádí na myšlenku, jestli se vám někomu stalo, že jste se dostali do neovladatelného záchvatu smíchu. Mně se to stalo asi 4-5x za život a byl to děs, poprvé si nepamatuji na důvod, ale dvakrát to bylo díky kolegyni, která místo smíchu kejhala - skončila jsem naprosto odrovnaná a utahaná víc než kdybych skládala uhlí. To si člověk přeje, aby už smích konečně skončil a nejde to a nejde. I když jsem odešla jinam, abych ji neviděla a neslyšela, tak jsem si vzpomněla na kejhání a konec....Zajímalo by mě, jestli se smíchem opravdu hubne - to by částečně vysvětlovalo, proč jsem tak těžko nabírala každé deko.

Jen 4-5x? Já to mam od dětství, měla jsem s tim potíže už na základce (nedávno mi psala po letech bejvalá spolužačka a ptala se, jestli mi to ještě nepřešlo - a né :D). Zvlášť dobrý je to třeba v kostele během kázání a podobně. Stačí aby kněz narazil na něco, co mi připomene něco jinýho :D.


  • -1

#225 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 22:17

Já měla na mysli takový ten smích až do naprostého vyčerpání, nedovedu říct, jestli to je 10 - 20 minut, ale člověk je naprosto vyřízený, bolí ho všechny svaly, co se na břiše zapojí a nejde to utnout. Nemůžeš se uklidnit, i když už se nemůžeš smát. Je to děs.


  • 0

#226 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 0:02

Něco podobného si můžete poslechnout skoro každé ráno, když na Radiožurnálu hlásí jedna hlasatelka počasí: " Dnes bude... hihihi - zata-hi-ženo, srážky až 100 milimetrů, nebezpečí lokálních ha-ha povodní...". Člověk si radši ani nepředstavuje, co tam v hlasatelně vyvádějí... :rolleyes:


  • 2
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#227 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 10:43

Odposlechnuto:

hint: živý plot | nějaká kačerka píše do logu: až opadá hint, keš bude hodně vidět


  • 2

#228 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 12:42

Heč holky,já jsem včera viděl petulinku na vlastní oči! :-D
  • 1

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#229 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 13:20

Tos byl na slavnostním osobním převzetí BANu nebo ňáký takový podobný akci?


  • 6

#230 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 13:24

Tos byl na slavnostním osobním převzetí BANu nebo ňáký takový podobný akci?

No,byla překvapena. V Kolíně byl fajn event a tak si tam jako tak stojím a najednou koukám....strašidlo! tak jsem koukl do logbooku a ono tam dává petulinky razítko :-D Tak jsem ji podal ruku,stiskl a teprve potom se představil.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#231 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 16:48

Já teď pokukuju po čtyřkolce Suzuki SX4. Jenže ojetých na prodej se vyskytuje málo a daleko od HC a nového by mi přišlo vzhledem k ceně na geokešing škoda :wacko:

Ideální na kešing je Lada Niva, případně PTS 10, avšak to je jen pro krátké okolé, neb přesun po cestě je nákladný....


  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#232 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 741 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2013 - 18:34

Ideální na kešing je Lada Niva, případně PTS 10, avšak to je jen pro krátké okolé, neb přesun po cestě je nákladný....

Mít dvě auta určitě nechci :)


  • 0

#233 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 18:15

Výročí týdne

 

Radetzky-von-radetz1.jpg

 

5. ledna 2014 uplyne 156 let od úmrtí slavného rakouského vojevůdce pocházejícího ze starého českého rodu

Josefa Václava hraběte Radeckého z Radče, c. a k. polního maršála.

Blíže o něm v listingu keše http://coord.info/GC4VQY0

Je to samozřejmě mysterka, tak si můžete započítat (a vylepšit geocheckové skóre zdejších kačerů, ať mají motivaci k luštění... :D )


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 31 prosinec 2013 - 18:18

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#234 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2013 - 18:50

Jen jestli sis to nesplet s Radeckým, jak říkávala svaté paměti moje babička :D!


  • -1

#235 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2014 - 12:25

Duchcov milý Toníku, to je město horníků. Sice to sem vůbec nepatří, ale vždycky se mi to vybaví, když vidím Duchcov. :D

Zadání mysterky se mi líbí, jen se mi to moc nechce počítat...i když, jak se říká ,,Jak na Nový rok, tak po celý rok", měl bych si jí tak cvičně lousknout a spočítat to. :)


  • 0

#236 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2014 - 19:31

 

Vedle ve vlákně mě pobavil zdeziz poznámkou, že nesmí s rozsvícenou čelovkou do ložnice - moc mu radost z dárku podle jeho představ přeji, ale když jsem si s mou bujnou fantazií představila, jak mi ze sprchy do ložnice vchází chlap s rozsvícenou čelovkou, tak si smíchy nejsem schopná ani nalít džus. :D  :D  :D

Tak já se přiznám: čelovku máme v ložnici na knihovničce vedle postelí. Je to praktická věc: když něco v noci hledám a žena už spí (třeba hledám pyžamo na polštáři na své posteli), tak si vezmu čelovku do dlaně a rozsvítím ji, aby světlo jen nepatrně prosvítalo. Je to lepší, než tam mít baterku nebo dokonce svítit lustrem :angry: .

A taky vidím, když docházejí baterie, abych se pak někdy v noci u keše nedivil...


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#237 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2014 - 19:37

Já mám v kapli při společný modlitbě ráda dostatek světla na text, a některý světloplašší sestry si pak stěžujou, že rozsvěcím i za bílýho dne. A několikrát mi jedna vážně navrhovala, ať si pořídím čelovku a chodím s ní do chóru. Uznávám, že jako záminka pro nákup čelovky je to výbornej nápad, ale myslim, že obecně by to osazenstvo nevydejchalo, kdybych to fakt zkusila :D!


  • 0

#238 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2014 - 19:39

 

Zadání mysterky se mi líbí, jen se mi to moc nechce počítat...i když, jak se říká ,,Jak na Nový rok, tak po celý rok", měl bych si jí tak cvičně lousknout a spočítat to. :)

Zadání se zdá být složité, ale opak je pravdou.

Jestli Tě učil na žateckém gymplu prof. Valenta (mě učil v letech 1960-64), tak ukaž, že byl hoden mzdy své... (Luk 10,7)


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#239 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2014 - 19:47

Zadání se zdá být složité, ale opak je pravdou.

Jestli Tě učil na žateckém gymplu prof. Valenta (mě učil v letech 1960-64), tak ukaž, že byl hoden mzdy své... (Luk 10,7)

Už jsem si to přes den probral v hlavě a opravdu to nevypadá tak složitě (že bych se do toho teda pustil?)

Prof. Valenta mne neučil, tudíž ukázat nemohu, že byl hoden mzdy své...


  • 0

#240 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2014 - 20:38

Já mám v kapli při společný modlitbě ráda dostatek světla na text, a některý světloplašší sestry si pak stěžujou, že rozsvěcím i za bílýho dne. A několikrát mi jedna vážně navrhovala, ať si pořídím čelovku a chodím s ní do chóru. Uznávám, že jako záminka pro nákup čelovky je to výbornej nápad, ale myslim, že obecně by to osazenstvo nevydejchalo, kdybych to fakt zkusila :D!

zrovna jsem si říkal, že je asi po nešporách, když je tu jacka aktivní.... :-) ale neboj, myslím to v dobrém


  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama