Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#241 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2014 - 11:35

Už to asi znáte, ale mě se ten obrázek vážně líbí :D
Geocaching-Aufkleber-geolution.png
  • 2

#242 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2014 - 11:38

Ten bych si dala na triko :D


  • 0

#243 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2014 - 11:41

Ten bych si dala na triko :D

Není problém, jistě to mají i jinde http://www.geoparadi...Geocacher-Damen :D


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 02 leden 2014 - 11:41

  • 0

#244 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2014 - 12:15

Já mám v kapli při společný modlitbě ráda dostatek světla na text, a některý světloplašší sestry si pak stěžujou, že rozsvěcím i za bílýho dne. A několikrát mi jedna vážně navrhovala, ať si pořídím čelovku a chodím s ní do chóru. Uznávám, že jako záminka pro nákup čelovky je to výbornej nápad, ale myslim, že obecně by to osazenstvo nevydejchalo, kdybych to fakt zkusila :D!

Škoda, že Štědrý den už byl :-D


  • 0

#245 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2014 - 15:15

Jestli budete chtít někdo luštit toho Radeckého, tak upozorňuji na opravu chyby :wacko: v zadání: má být 10,8 km/h (jinak 3 m/s) a ne 10,2 . Omlouvám se za překlep při konečném přepisu. :(


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 02 leden 2014 - 15:17

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#246 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2014 - 22:07

V poslední době se nám tu objevilo několik dotazníků, jakožto podkladů pro nějakou práci. Vyplníte mi jeden taky? B)

ODKAZ NA DOTAZNÍK

 

P.S. Berte to s nadhledem, je to jen sranda :-)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 02 leden 2014 - 22:26

  • 0

#247 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2014 - 23:04

Vyplněno! Konečně pořádnej dotazník :-) Opravdu ho můžu vyplnit ještě jednou?


  • 3

#248 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2014 - 23:38

Zatím jasně nejlepší, co? A teprve ta bakalářka, co z něj Kulíšek stvoří! :P Měl jsi mrknout na chat :wub: , dozvěděl by ses víc. Je tam veselo, včera dával Tiskař "pohádku na dobrou noc", dneska.....


  • -1

#249 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 5:59

Zatím jasně nejlepší, co? A teprve ta bakalářka, co z něj Kulíšek stvoří! :P Měl jsi mrknout na chat :wub: , dozvěděl by ses víc. Je tam veselo, včera dával Tiskař "pohádku na dobrou noc", dneska.....

,,,dneska se převlíkne do harémovejch kalhot a turbanu a bude dávat pohádku tisíce a jedné noci :D!


  • -1

#250 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 7:01

V poslední době se nám tu objevilo několik dotazníků, jakožto podkladů pro nějakou práci. Vyplníte mi jeden taky? B)

ODKAZ NA DOTAZNÍK

 

P.S. Berte to s nadhledem, je to jen sranda :-)
Nemuzu ho vyplnit, nevyhovuje mi ani jedna odpoved na cas loveni, a vadi mi poznamka ze pres formulare guuglu se nemaj posilat hesla.... Jak nakej form vidim, hned do nej boucham heslo k uctu a pak jeste nekolikrat.... No a pak se divim, ze mi nezbejva na darky ze joooo... :-)))
  • 1

#251 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 8:47

U otázky "Zapojujete se do internetových diskuzí o Geocachingu?" mi chybí možnost "Jawohl, aber klein"


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 03 leden 2014 - 8:50

  • 1

#252 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 9:21

Úspěšně vyplněno. Doufám, že budou zveřejněny výsledky.  ;) Abych mohl porovnat své odpovědi.

U minulých dotazníků jsem se jich nějak nedočkal. :angry:


  • 1

#253 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 9:33

"Jawohl, aber klein"

Jatakywohl!


  • 0

#254 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 9:45

Vyplněno! Konečně pořádnej dotazník :-) Opravdu ho můžu vyplnit ještě jednou?

Zda-li chceš, vyplň ještě jednou, avšak nezapomeň, že tím zkreslíš všechny výsledky! :P
 

Zatím jasně nejlepší, co? A teprve ta bakalářka, co z něj Kulíšek stvoří! :P Měl jsi mrknout na chat :wub: , dozvěděl by ses víc. Je tam veselo, včera dával Tiskař "pohádku na dobrou noc", dneska.....

Konzultatn říkal, že správně utvořený dotazník je základ. Škoda jen, že se mi zjevuje a radí jen po požití určitého druhu houbiček... :D
 

Nemuzu ho vyplnit, nevyhovuje mi ani jedna odpoved na cas loveni, a vadi mi poznamka ze pres formulare guuglu se nemaj posilat hesla.... Jak nakej form vidim, hned do nej boucham heslo k uctu a pak jeste nekolikrat.... No a pak se divim, ze mi nezbejva na darky ze joooo... :-)))

To je mi líto, že nemůžeš dotazník vyplnit... :( Jestli chceš potěšit, klidně mi nějaké heslo pošli, mně to vážně vadit nebude. ;)
 

U otázky "Zapojujete se do internetových diskuzí o Geocachingu?" mi chybí možnost "Jawohl, aber klein"

Čemu nerozumíš na větě ,,Tek se mě prosím na nic neptejte a vyplněte to."? :D Ale chápu tě, však když to tak vezmeš, který z tady publikovaných dotazníků je bezchybný? :P
 

Úspěšně vyplněno. Doufám, že budou zveřejněny výsledky.  ;) Abych mohl porovnat své odpovědi.
U minulých dotazníků jsem se jich nějak nedočkal. :angry:

Toš jasné, ne? ;) Výsledky zveřejnit musím, to je skoro poviností, když už jste mi dotazníček vyplnily! :)


  • 2

#255 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 10:10

Také vyplněno, ale dalo to práci, tak náročný dotazník tu snad ještě nebyl. Příště prosím více dotazů s jednou nabídkou odpovědi, mít na výběr je moc náročné... :-D


  • 1

#256 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 12:17

Což dotazník umožňující více než jednu odpověď na otázku. Před chvílí jsem řešila šarádu, které z asi 15 - 20 riflí v nejmenovaném obchodě budou GEO ( sákriš, to jsem se ještě nedávno smála, kam všude někteří tuhle předponu strkají :D ) a došla jsem k závěru, že moje oblíbené bahýnko :wub:  bude nejméně vidět na vzorovaných. Čili žádné harémové kalhoty, jak navrhovala Jacka, ale hezky slimky ve dvou odstínech modré s nějakým tím drobným ( že by tygřím?) vzorkem. Jen nevím, jak dlouho budou moje, juniorka konstatovala, že má JEN šedé a tyhle by se šikly. :wacko:


  • 0

#257 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 12:24

,,Tek se mě prosím na nic neptejte a vyplněte to."? :D

Já se na nic neptám, já důrazně požaduju doplnit tuhle svou variantu, abych jí mohl zvolit :D


  • 0

#258 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 12:27

Já se na nic neptám, já důrazně požaduju doplnit tuhle svou variantu, abych jí mohl zvolit :D

Když tedy důrazně žádáš, začnu důrazně uvažovat nad přidáním této varianty. :D


  • 1

#259 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 12:41

Před chvílí jsem řešila šarádu, které z asi 15 - 20 riflí v nejmenovaném obchodě budou GEO ( sákriš, to jsem se ještě nedávno smála, kam všude někteří tuhle předponu strkají :D ) a došla jsem k závěru, že moje oblíbené bahýnko :wub:  bude nejméně vidět na vzorovaných. Čili žádné harémové kalhoty, jak navrhovala Jacka, ale hezky slimky ve dvou odstínech modré s nějakým tím drobným ( že by tygřím?) vzorkem. Jen nevím, jak dlouho budou moje, juniorka konstatovala, že má JEN šedé a tyhle by se šikly. :wacko:

Zrovna včera jsem tebou argumentovala při koupi botek ve slevě B) Jinak gratuluji k nákupu a přeji, ať dlouho vydrží ve tvém šatníku.

 

Mimochodem, brala bych tip na obchod se sukněmi. Všude jsou buď mini nebo skoro nic :wacko:  Nemáte někdo?


  • 1

#260 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 13:20

Zrovna včera jsem tebou argumentovala při koupi botek ve slevě B) Jinak gratuluji k nákupu a přeji, ať dlouho vydrží ve tvém šatníku.

 

Mimochodem, brala bych tip na obchod se sukněmi. Všude jsou buď mini nebo skoro nic :wacko:  Nemáte někdo?

Neni lepší a levnější to ušít doma? Za našich mladejch let se to tak dělávalo :D. A správně, sukně má bejt dlouhá!!! Mravnost nade vše :D!


  • -1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama