Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#261 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 13:22

Neni lepší a levnější to ušít doma? Za našich mladejch let se to tak dělávalo :D. A správně, sukně má bejt dlouhá!!! Mravnost nade vše :D!

Co mravnost, ale jak taková dlouhá sukně krásně vypadá! :)


  • 2

#262 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 13:39

 Před chvílí jsem řešila šarádu, které z asi 15 - 20 riflí v nejmenovaném obchodě budou GEO ( sákriš, to jsem se ještě nedávno smála, kam všude někteří tuhle předponu strkají :D ) a došla jsem k závěru, že moje oblíbené bahýnko :wub:  bude nejméně vidět na vzorovaných. Čili žádné harémové kalhoty, jak navrhovala Jacka, ale hezky slimky ve dvou odstínech modré s nějakým tím drobným ( že by tygřím?) vzorkem.

 

Když někde vidím příponu GEO, tak mi stále naskakují pupínky a dostávám lehkou depresi. :-) Copak mají opravdu všichni oblečení, boty, batohy, auta, kola, a dokonce i děti, manžela, manželku... jen na lovení keší a na jiné aktivity zas mají jiné, neGeo??? :o :D

 

Co se kalhot týká, rozhodně se mi nestává že by mi v krámě sedlo hned 10-15 kousků, mám kliku když je to jeden. :-) No a kdybych řešila rifle, tam je to jednoduché, do terénu jsou určeny prostě ty nejstarší, nejrozdrbanější. :-)


Tento příspěvek byl upraven od Raraku: 03 leden 2014 - 13:40

  • 3

#263 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 13:55

,,,dneska se převlíkne do harémovejch kalhot a turbanu a bude dávat pohádku tisíce a jedné noci :D!

Tak o tom teda nic nevím :D. Co vím, tak včera tam bylo těch témat víc, jako o nafukovacích kačenách, o tom kdo komu utekl a nechal co tam nechal geotrika, o tom jak uchránit GC4VC9Z od archivace, ale že bych vám tam dělal striptýz a do toho vyprávěl pohádky, to fakt nevím :D.
  • 0

#264 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 14:01

Neni lepší a levnější to ušít doma? Za našich mladejch let se to tak dělávalo :D. A správně, sukně má bejt dlouhá!!! Mravnost nade vše :D!

Rozhodně není, když to člověk neumí :)


  • 0

#265 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 14:22

Mno, tak než půjdu na zítřejší event připravit jablíčka pro daňky, tak ještě odpovém:  kalhoty byly zlevněné na třetinu - fakt nekecám. Možná to bylo díky okrajovým velikostem ( 27 ). ;)

Se sukněmi neporadím, jelikož je paradoxně místo prodlužování díky poradcům při nákupu spíš zkracuji. :D  A dneska se s tím šít? Škoda času, vyrazím ve správnou dobu do výprodejů....... a kdo pozná, jestli jsem sukni koupila před měsícem za osm stovek nebo včera za dvě? To bych si nepořídila ani látku.

PS: předpona GEO mě taky stále vytáčí, proto si z ní dělám srandičky B)

Až vyrazím do Žatce, tak si dlouhou sukni nezapomenu vzít sebou na převlečení - i kdybych tam v ní měla být jediná. :ph34r:


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 03 leden 2014 - 14:25

  • 0

#266 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 14:24

Neni lepší a levnější to ušít doma? Za našich mladejch let se to tak dělávalo :D. A správně, sukně má bejt dlouhá!!! Mravnost nade vše :D!

Žel, šití patří mezi činnosti, ktré vykonávám pouze v sebeobraně :wacko:

Jasně :D  Dlouhá sukně, bledá líčka... ;)


Tento příspěvek byl upraven od Tranicka: 03 leden 2014 - 14:24

  • 0

#267 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 15:07

 do terénu jsou určeny prostě ty nejstarší, nejrozdrbanější. :-)

V tom případě mám nejstarší skoro všechno oblečení :D


  • 0

#268 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 15:34

Spíš mi vadí, když si vzpomenu, co jsem chtěl vědět minulý týden. Ale  nemůžu si vzpomenout, proč jsem to chtěl vědět.

 

To se mi taky neustále stává. 

Jejej!? Očem je debata?

 

 

Přesně to samé mám také a řeknu vám, že stavy, kdy si vzpomenu na něco, o čem už nevím, proč jsem si na to chtěl vzpomenout, jsou nejhorší! -_-

... no a když jsme u toho hledání, tak jsem tohle taky dost dlouho hledal a našel v úplně jiném počítači, než to mělo bejt......

Nová choroba ???

 

Nedávno mi byla diagnostikována následující choroba - VPDSP:

Věkem Podmíněný Deficit Soustředění Pozornosti.

 

Projevuje se například takto:

Rozhodnu se zalít zahradu.

Když jdu k hadici na zdi garáže, všimnu si, že i auto potřebuje opláchnout.

Jdu si pro klíč od auta, abych ho vyvezl na prostor před garáží.

Ovšem přitom uvidím na stolku v předsíni neotevřenou poštu.

Asi bude rozumné se podívat, jestli tam nejsou nějaké složenky k zaplacení.

Položím klíče od auta na stolek a začnu probírat poštu.

Přitom vidím řadu reklamních letáků a jdu je hodit do odpadkového koše v kuchyni.

Vidím, že je plný, takže letáky položím na kredenc a jdu vyhodit odpadky z koše do kontejneru na ulici.

Přitom si uvědomím, že vedle kontejnerů je schránka na dopisy, takže by bylo  dobré hned dát do schránky i ten dopis, co jsem večer psal.

Jdu si tedy pro něj do pokoje.

Na stole u dopisu leží hrnek s kávou, kterou jsem před chvílí pil.

Vezmu ho do ruky a cítím, že káva už vychladla.

Nevadí, uvařím si nový hrnek kávy.

Vezmu hrnek a jdu do kuchyně.

Cestou vidím, že kytka ve váze začíná uvadat.

Tak položím hrnek na parapet a chci vzít vázu a napustit do ní čerstvou  vodu.

Přitom uvidím na parapetu své brýle , které jsem hledal ráno.

Musím si je dát na svůj pracovní stůl, abych o nich věděl.

Ale nejdříve přece jen doleju vodu do vázy.

Položím brýle, vezmu vázu do ruky a vidím, že za vázou leží dálkové ovládání  od televize.

Proboha, zase ho budeme večer hledat.

Musím ovladač položit k televizi v obýváku.

No, ale to počká, napřed je přece nutno dolít vodu do vázy.

Jdu do kuchyně a napouštím vodu. Přitom mi vyšplouchne na kuchyňskou linku.

A trochu i na podlahu.

Jdu do koupelny pro hadr, abych to utřel.

Pak se vracím do předsíně a přemítám, co jsem chtěl udělat.

K večeru: zahrada není zalitá, auto není umyté (a nemůžu k němu najít  klíče), na okně je

hrnek se studenou kávou, kytky ve váze jsou už úplně  zvadlé, dopis není vhozený do schránky

(a taky ho nemůžu najít), ztratily se  mi brýle a televizi musíme ovládat ručně, ovladač je bůhví kde.

 

Divím se, že nic není hotovo, když jsem se celý den nezastavil a jsem docela  utahaný.

 

No nic, jdu zkontrolovat došlé maily.

 

Udělejte mi laskavost. Přepošlete to všem známým, protože si nemohu  vzpomenout, komu jsem

to poslal a komu ne.

 

            Jo, a nesmějte se, jestli tyhle stavy neznáte! Váš den se blíží!!


  • 4
kačer

#269 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 15:50

Jasně :D  Dlouhá sukně, bledá líčka... ;)

Mno... :D  já jsem to tu nechtěla tak zdůrazňovat, ale přesně to jsem měla na mysli :D!

 

Zvědavka: výprodej nevýprodej, z obchodu ty hadry člověk nikdy nemá přesně takový, jako chce.


  • 0

#270 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 17:38

 

PS: předpona GEO mě taky stále vytáčí, proto si z ní dělám srandičky B)

 

 

 

 

Mě ani tak nevadí pokud je to věc opravdu jen na GEO :D ale jednou jsem viděl nějakého starého batmana a tam byla předpona BAT ale úplně před vším BATvrtulníkem začínaje a BATkapesníkem konče - bohužel to nebyla recese a v těch 60tých letech to tak vážně natočili  :D


  • 0

#271 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 21:27

Zrovna včera jsem tebou argumentovala při koupi botek ve slevě B) Jinak gratuluji k nákupu a přeji, ať dlouho vydrží ve tvém šatníku.

 

Mimochodem, brala bych tip na obchod se sukněmi. Všude jsou buď mini nebo skoro nic :wacko:  Nemáte někdo?

Tak sukně se taky mají nosit jen mini nebo vůbec, že jo, pánové? :)


  • 0
:)

#272 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 21:31

Mno... :D  já jsem to tu nechtěla tak zdůrazňovat, ale přesně to jsem měla na mysli :D!

 

Zvědavka: výprodej nevýprodej, z obchodu ty hadry člověk nikdy nemá přesně takový, jako chce.

B) :D

 

No jo, ale ne každý je tak nadaný, aby si ušil či utkal to co chce :wacko: Kdyby se někdo takový vyskytl, tak by byl asi brzy v obležení :rolleyes:

 

 

Tak sukně se taky mají nosit jen mini nebo vůbec, že jo, pánové? :)

Nejste nějací nároční? A odvážní? :P


Tento příspěvek byl upraven od Tranicka: 03 leden 2014 - 21:39

  • 0

#273 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 21:34

...Možná to bylo díky okrajovým velikostem ( 27 ). ;)

Provokace? :) Jsem musela googlit, co to znamená...


  • 0

#274 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 0:11

Přelouskala jsem celé vlákno a docela se pobavila! Dočetla jsem až sem a rozhodně budu muset doplnit vybavení našeho cachemobilu. Takže kromě vojenské pláštěnky na malého až středního slona, sekerky Fiskars, dvou lopat, tří podložek, pěti litrů vody, nepromokavé bundy, teplé bundy, čelovky, ponožek, hromady sáčků a pytlíků a tašek, náhradních krabiček, ručníku, kasru a paralyzéru a dvou nožů a dalších nezbytných geověcí, začnu usilovně shánět dlouhou růžovou sukni, zn. materiál nerozhoduje.

Jééé, tak mě napadá, dámy, že bychom mohly uspořádat Růžový event! My v dlouhých růžových sukních a pánové by se museli u vstupu prokázat růžovými slipy nebo trenýrkami nebo alespoň růžově kytičkovaným prádlem a bude se to bedlivě kotnrolovat pečlivě vybranou komisí, která zodpovědně posoudí, zda-li dotyčný splňuje zadaná kritéria a může být vpuštěn. :D


  • 1
1.

#275 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 0:16

Tak růžové trenýrky? :P Už zase je tu z toho dámské vlákno a růžová vládne... :D


  • 0

#276 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 1:00

Ivank, nápad na event super, legrácek není nikdy dost - dlouhou sukni beru, ale barvit třeba bílou na růžovou bych nějak nemusela. Dress code bych nechala volnější, ať je to pestré: sukně jakékoliv barvy, ale doplněná růžovým tričkem. ;) U pánů plný souhlas, tam snad není problém něco koupit v prvním obchodě. :D  Aby kontrola byla zodpovědná, můžeš komisi šéfovat, ochotně ti budu dělat zapisovatelku. ;)

:D

 

Nebudete mi věřit, ale letos jsem si koupila s nápadem na nějakou recesistiskou gc akci dlouhé letní šaty - mají barvu a vzor maskáčů + k tomu TŘI VOLÁNY ! :lol: Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. :P  Už vidím třeba Peta "Čitečkojc", kdybych mu takhle doťapkala na trempskou osadu v Brdech. :D


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 04 leden 2014 - 1:08

  • 0

#277 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 4:41

No nazdar!

Růžová, jo :wub: ? Já jsem dostala pod stromeček triko na kolo s krásným obrázkem (cyklista a nad ním anděl strážný), ale, žel, v barvě růžové (jiný nemeli) a jdu v pondělí kupovat Duhu, abych ho přebarvila na modro nebo jinou kultivovanou barvu. Tak se s tím eventem rozmyslete rychle, než to udělám :D!


  • -1

#278 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 8:41

Tak sukně se taky mají nosit jen mini nebo vůbec, že jo, pánové? :)

 

Za Mirdiska můžu zodpovědně říct že ty fantazie při pěkné dlouhé sukni tež nejsou k zahození

Přelouskala jsem celé vlákno a docela se pobavila! Dočetla jsem až sem a rozhodně budu muset doplnit vybavení našeho cachemobilu. Takže kromě vojenské pláštěnky na malého až středního slona, sekerky Fiskars, dvou lopat, tří podložek, pěti litrů vody, nepromokavé bundy, teplé bundy, čelovky, ponožek, hromady sáčků a pytlíků a tašek, náhradních krabiček, ručníku, kasru a paralyzéru a dvou nožů a dalších nezbytných geověcí, začnu usilovně shánět dlouhou růžovou sukni, zn. materiál nerozhoduje.

Jééé, tak mě napadá, dámy, že bychom mohly uspořádat Růžový event! My v dlouhých růžových sukních a pánové by se museli u vstupu prokázat růžovými slipy nebo trenýrkami nebo alespoň růžově kytičkovaným prádlem a bude se to bedlivě kotnrolovat pečlivě vybranou komisí, která zodpovědně posoudí, zda-li dotyčný splňuje zadaná kritéria a může být vpuštěn. :D

Dycky sem měl za to, že největší břidoci, kteří na netu vše převedou na debatu o spodním prádle, jsou chlapci v pubertě běžné, či v pubertě dlouhodobě stagnující, a ono ne  :lol:  :lol:  :lol:


  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#279 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 10:06

Určitě nejde o puberťáky, fotku s ještěrkou na prádle vložil geokolega, co letos oslavil krásné kulatiny - tak trochu jako hecnutí pro ty, co tu chtějí vidět autorky různých dotazníků právě v prádle nebo plavkách. :D  Čekal na komentář od Skywalkera a spol. a ono nic. :unsure:

Jacko, jen aby triko na kolo bylo bavlněné a Duhou sis ho nezničila? Na kole v růžové :wub: alespoň budeš nepřehlédnutelná a nepřežehlí tě žádný šílenec. I když sama mám na kolo triko černošedé a modročerné, asi si tě budu muset vzít za vzor a vytáhnout triko s protiatomovým znakem, to je příjemně starorůžové a juniorka ho odmítla.


  • 0

#280 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2014 - 10:14

Jacko, jen aby triko na kolo bylo bavlněné a Duhou sis ho nezničila? Na kole v růžové :wub: alespoň budeš nepřehlédnutelná a nepřežehlí tě žádný šílenec. I když sama mám na kolo triko černošedé a modročerné, asi si tě budu muset vzít za vzor a vytáhnout triko s protiatomovým znakem, to je příjemně starorůžové a juniorka ho odmítla.

Sorry, ale při mých 90+ kilo mi růžová nějak neladí k ...ehm... povaze :D!


  • -1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama