Přejít na obsah


Fotka

Stator (betatest)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1071 odpovědí na toto téma

#781 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2014 - 19:25

dej mi, prosim, kod nejake takove kese. Vyzkousim a reknu co dal.

 

EDIT: ja mam v souboru MapGenFromTag.Abbrev.ini (radek 300)

Kosice-okolie=KS

a to je podle me spravne. Zkontroluj si to.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 20 červen 2014 - 19:31

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#782 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2014 - 11:59

Už jsi, Peťulinko, opravila tu absolutní cestu v proměnné STATISTICS ve skriptu Stator_Values? Já jsem u kamaráda tu část "C:\Users\.... \Geoget\data\script" nahradil %GG_SCRIPTDIR%.

 

Ta absolutní nevadí až do chvíle, dokud nepřeneseš celý adresář Geogetu na jiný počítač. :-)


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 21 červen 2014 - 12:00

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#783 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2014 - 14:48

dej mi, prosim, kod nejake takove kese. Vyzkousim a reknu co dal.

 

EDIT: ja mam v souboru MapGenFromTag.Abbrev.ini (radek 300)

Kosice-okolie=KS

a to je podle me spravne. Zkontroluj si to.

 

Kontrolou v souboru jsem zjistil, že u tohoto okresu mám ještě navíc před a za pomlčkou mezery. Když jsem je smáznul, tak už vše funguje.

Díky za radu....

PS: Jinak se jedná o kešuli GC1D2DZ


  • 0

#784 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2014 - 14:25

Jedna z nových věcí ve Statoru je diagram 360° odlovených sektorů. Vím že existuje challenge keš uprostřed republiky, která má podobný cíl, odlovit všechny stupně, a kontrola této podminky je udělaná přes gc-project.

Jen se chci zeptat, jestli je tak jako u zmiňované keše možnost toto na gc.project zjistit na domácí souřadnice... Zkoušel jsem to nějak zjistit, a nedaří se mi to....

Omlouvám se, že to píšu do téma Statoru, ale vlastně díky němu mě napadlo tímto se zaobírat ...


  • 0

#785 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2014 - 15:12

No, ve Statoru to prave bere od tvejch domacich souradnic (nebo jsem tak aspon pochopila Erika)

 

 

Už jsi, Peťulinko, opravila tu absolutní cestu v proměnné STATISTICS ve skriptu Stator_Values? Já jsem u kamaráda tu část "C:\Users\.... \Geoget\data\script" nahradil %GG_SCRIPTDIR%.

 

Ta absolutní nevadí až do chvíle, dokud nepřeneseš celý adresář Geogetu na jiný počítač. :-)

Neopravila, mam to rozkuchany, ale bakule ma ted jeste 14 dni prednost. A rozhodne to nebylo delany proto, aby se to dalo prenaset mezi pocitacema :D


  • 0

#786 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2014 - 15:37

No, ve Statoru to prave bere od tvejch domacich souradnic (nebo jsem tak aspon pochopila Erika)

 

 

No to chápu...  jde mi o to kouknout se někam, kde zjistím, jaké jsou například keše v neodloveném sektoru....


  • 0

#787 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2014 - 16:26

Tak na to se ptej ale jinde... Pokud to neni na project-gc, tak mas smulu.


  • 0

#788 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2014 - 17:44

Nekde tu, tusim tarmara, daval SQL, kterym se to dalo zjistit.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#789 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2014 - 19:34

http://geoget.ararat...ce_nad_databazi


  • 0

#790 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2014 - 21:10

Tak už se těším na nový stator. V tom, co mám, se mi kdoví proč spouští stará verze badgegenu. Pořád používám autostat (a tedy GGstat), protože tam mám šablonu hotovou, ale Stator se mi líbí. Jen něco dělá trošku jinak. Např. jsem nepochopil, jak definovat krok mezníků a jak zařadit svoje vlastní (něčím výjimečné keše, které chci mít viditelné i mimo krok mezníků - lepší by skoro bylo, aby se vypisovaly v jiné tabulce - to by asi šlo ale udělat pomocí tagů - tj. jde to všechno, ale trochu jinak než dřív). Něco možná zcela vynechám - třeba sekce se statistikami podle metrů, směrů, velikosti - je už pro mě celkem nezajímavá. A docela mě zajímá tvorba pluginů pro Stator. Možná teď nebo později až budou kratší dni, na to budu mít po večerech víc času. Už nepracuju v noci.


  • 0

#791 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2014 - 21:19

Poradim ti kouzlo - vlevo dole prepni rezim ze Zacatecnika na Experta. Budes cucet :) 

 

A Stator nema pluginy, ale moduly. A premejslim, jestli to radsi nepresunout do spravnyho tematu...


  • 0

#792 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2014 - 21:19

k BG... Ve stávající verzi je BadgeGen starý jen mírně upravený aby nějak žil se Statorem...

v chystané verzi je kompletně přepsaný už přímo pod STATOR se vším co k tomu patří...

 

nastavení milestones nevím :) používám základní ale přijde mi to celkem intuitivní ale fakt jsem to nepruboval

 

tvorba doplňků pro Stator asi nejlíp se obátit na Gorda poskytne určitě první podporu


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#793 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2014 - 6:43

Např. jsem nepochopil, jak definovat krok mezníků a jak zařadit svoje vlastní (něčím výjimečné keše, které chci mít viditelné i mimo krok mezníků...

 

 

Krok lze nastavit parametrem Step. V nem jsou vzdy svislitkem oddelany skupiny OD-DO,KROK Kazda z nich rika, ze mezi nalezem v poradi OD do nalezu DO je KRO milniku. Tedy 1-100,10 rika, ze mezi kesemi 1 az 100 je vypsana kazda 10. keska.

 

Pokud chces zaradit kes mimo kroky milniku, mas 2 moznoasti. V parametr Serial definujes poradova cisla kesi, ktere chces do milniku pridat (treba 111,222,333,444,...).

Druhou moznosti je vlozeni konkretni kese jejim GC kodem. K tomu slouzi parametr GcId, kam vypises kody tech kesi, ktere chces v tabulce milniku mit.

 

 

Prosim o presun do spravneho vlakna, tohle je fakt mimo.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#794 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2014 - 8:52

Poradim ti kouzlo - vlevo dole prepni rezim ze Zacatecnika na Experta. Budes cucet :)

 

A Stator nema pluginy, ale moduly. A premejslim, jestli to radsi nepresunout do spravnyho tematu...

Jako Začátečník jsem to nikdy ani nezkoušel, rovnou jako Expert. A čučel jsem opravdu. Asi takový expert nejsem. Ale jak už tu psal Gord, ono všechno, co bych od toho chtěl, tam asi vlastně je, jen jsem to nenašel.


  • 0

#795 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2014 - 9:59

S GgStatem jsi se take musel naucit. Stator, i kdyz je klikaci, na tom musi byt uplne stejne. Musis vedet, co kde naklikat a co kam napsat. Domnivam se, ze ty popisy u parametru a u modulu jsou dostatecne, ale autoruv nazor je zde trochu nepodstatny. Precijen toho vim o strevech vic nez bezny uzivatel. Pokud tedy neco neni jasne, dejte vedet. Odpovim sem a pripadne doplnime/upravime popisy.

 

(Ono je to s temi popisy tezke. Ja v nejlepsi vuli napisu neco, co je podle me naprosto presne, a petulinka me sjede, ze tomu vubec neni rozumet. Napise neco ona, a ja ji vytykam, ze to neni pravda nebo to neni dost presne. A tak to mame porad. :) A aby toho nebylo malo, babrame se s tim v ruzne mire 4.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#796 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2014 - 20:34

:) tak jest... jsem znalej ale občas na ten popis hledím a přemýšlím jak to vlastně básník myslel :) prostě někomu je něco jasný a druhýmu to musíš požvejkat jinak... Nicméně si mydlím, že je Stator opravdu klikací skládačka s tím, že pokud pak chci něco víc dá se zeptat :) a určitě dojde na odpověď...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#797 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2014 - 22:42

Jo, nastavení GGstatu byla docela pakárna. Ruční editace šablony, hledání funkcí, jejich parametrů, atd. Ale pohrál jsem si s tím a dokonce pomocí mírného hackování jsem odtud dostal i to, co normálně nešlo. Se Statorem se to budu muset naučit znovu a jinak, to je mi jasné. Jen to už není ruční hrabání v kódu.


  • 0

#798 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2014 - 6:16

No v kódu se asi moc nepohrabeš ale zase se dají jednoduše doprogramovávat další moduly takže lidské tvořivosti se meze nekladou... je dán dobrý základ...


  • 1

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#799 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2014 - 8:29

Jo, nastavení GGstatu byla docela pakárna. Ruční editace šablony, hledání funkcí, jejich parametrů, atd. Ale pohrál jsem si s tím a dokonce pomocí mírného hackování jsem odtud dostal i to, co normálně nešlo. Se Statorem se to budu muset naučit znovu a jinak, to je mi jasné. Jen to už není ruční hrabání v kódu.

 

Jak to? V kodu se klidne muzes hrabat co ti libo. Je to normalni nezakodovany geogeti plugin. Kdybych chtel branit hrabani, tak je to zakodovane, nastroj k tomu Geoget ma. Ale co bych z toho mel?  :P


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#800 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2014 - 11:03

mel bys z toho to, ze jsi asi prvni kdo to kdy pouzil ::)


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama