Přejít na obsah


Fotka

Stator (betatest)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1071 odpovědí na toto téma

#841 psticha

psticha

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2014 - 16:44

Ahoj tak mate pravdu nedojde na generovaní statistiky asi díky téhle chybě - Modul: MapGenFromTag.Stator.pas (128:13) chyba:Unknow identifier nModuleErrors


  • 0

#842 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2014 - 16:47

Takze prvni, co udelas, je, ze otevres nastaveni Statoru a cudlitkem OK ho zase zavres. Pak zkusis pustit generovani pomoci ikony na toolbaru (sedej puzzlik) - na Combine davku na chvilku zapomen. Pak mrkni, jestli se neco stalo nebo ne.


  • 0

#843 psticha

psticha

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2014 - 17:00

Ahoj, už to sype.Nejakou aktualizací se mi dostal starší modul YearlyStats.Stator.pas zpět a vyselo to na chybě.2010 a 2011 jsem nelovil a tak jsem tam od Erika nahrál opět ten upravený a už to sype.Dík.psticha


  • 0

#844 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 21:01

Ahoj, 

mám ještě jeden dotaz. Viděl jsem na něčím profilu ručně vytvořenou statistiku ve stylu: 1. multi cache, 1. mystery, 1. event atd. Prostě zobrazené prvotiny všeho druhu, i noční keše atd. Je možné toto nějak přidat do Statoru tak, aby to vzhledově vypadalo stejně jako ty ostatní tabulky? Vím, že to asi půjde opět přes ten html prvek, do kterého se píše libovolný text, ale nešlo by to i jinak, není na to ve Statoru už něco připravené?

 

Díky za odpovědi

Jerry33


  • 0

#845 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 21:03

Ja ti dam html prvkem za usi - to bys to chtel vypisovat rucne? :D

 

Na to by se dala pouzit vlastni tabulka podle SQL prikazu - ve Statoru to je ;) Akorat si musis sesmolit ten prikaz.


  • 0

#846 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 21:06

Ok, to bych možná i zvládl. Jen nevím, z jakých tabulek vybírat ta data? Když dám SELECT něco FROM tabulka, tak potřebuji názvy sloupců a tabulky, to zjistím kde? :-)


  • 0

#847 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 21:09

Muzes pouzit bud DB z GG - struktura je na araratu, jsou i programy na otevirani db3...

nebo muzes pouzit tu docasnou statorovskou tabulku... S tou ti neporadim, nikdy jsem do ni nekoukala...


  • 0

#848 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 23:18

"Dočasná statorovská tabulka" jen doplňuje databázi keší o správné pořadí nálezu, vzdálenost a azimut od HC. Vše ostatní pochopitelně už existuje v databázi GeoGetu. Pokud chceš seznam prvních nalezených keší podle typu, pak je na to opravdu ideální modul SQLTable. Stačí do nej vymyslet SQL select a výsledkem bude statorovsky formátovaný seznam...
  • 0

#849 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2014 - 15:03

S tim SQL bych zachazel opatrne, jednim z duvodu vzniku Statoru je i planovana zmena databaze, coz pravdepodobne zrusi funkcnost mnoha SQL dotazu.


  • 0
MaFa

#850 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2014 - 15:05

S tim musej ovsem jejich tvurci pocitat. Stejne tak se bude muset prekopavat pak Stator samotnej, takze to je prast jako uhod. Ale furt lepsi mit neco, co se bude muset predelat, nez nemit nic. ;)


  • 0

#851 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2014 - 16:54

Tak jsem se nějak posnažil, ale stále to není ono. Nevím, jak přiřadit hodnotě nějakou ikonku a také nevím, jak převést text na datum, neboť se mi datum zobrazuje ve formátu 20120520.

Viz. můj profil http://www.geocachin...4438ea1bb2&ds=2 , xTF, milníky -> Významné keše

 

Dál taky nevím, jak spočítat vzdálenost od HC a milník (kolikátá nalezená ta keš byla), ale to už by nebylo to nejdůležitější. Klidně bych to tam všechno naflákal ručně, kdybych věděl jak, protože ono se to stejně měnit nebude :-)

 

Rady? :-)


Tento příspěvek byl upraven od Jerry33: 03 srpen 2014 - 17:10

  • 0

#852 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2014 - 17:52

Jsou...

 

Pole z SQL dotazu se zobrazuje formátované, pokud použiješ správné aliasy. Jako obvykle stačí číst dokumentaci. Vzdálenost a pořadové číslo nálezu jsou spočítané v pomocné tabulce temp.Stator. Podrobnosti najdeš na další stránce dokumentace...

 

P.S.

Tenhle paradox tvůrců dokumentace, kterí ji píšou, i když se jim vůbec nechce, a uživatelů, kteří ji nečtou, i když ji nutně potřebují, je opravdu věčný... :wacko:


  • 1

#853 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2014 - 19:18

Fantazie! Velké díky :-)


  • 0

#854 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2014 - 16:57

Netrvalo to dlouho a už mám další problém, který zjevně nedokážu sám vyřešit - Ve statistikách na mé keši se zobrazuje o jeden Found it log navíc. Zkoušel jsem několikrát stáhnout celý listing i s logy, pak jen samotné logy, ale pořád to počítá jeden log navíc. Dlouho to bylo v pořádku až asi předevčírem si to začalo připočítávat jednotku navíc :-( Neví někdo, kde by mohla být chyba, případně kde co změnit?

Díky za každou pomoc :-)


  • 0

#855 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2014 - 16:59

Mas v databazi o ten jeden log zrejme navic. Je treba ho z tama dostat.


  • 0

#856 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2014 - 17:24

To mi tak nějak došlo, ale kde ty logy v databázi najdu a jak je potom z databáze odstraním? Když otevřu keš, vidím listing, dole logy, ale nemůžu s nimi nic dělat a navíc tam nevidím žádný přebytečný

 

EDIT: Přebytečný log jsem našel, ale nevím, jak jej smazat

 

DRUHÝ EDIT: Smazal jsem celý listing a znovu jej stáhl - problém vyřešen :-)


Tento příspěvek byl upraven od Jerry33: 06 srpen 2014 - 17:48

  • 0

#857 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2014 - 18:41

Ano, dnes dve cesty:

 

1. smazat celou kesku z databaze a importovat ji znovu se vsemi logy (prijdes o vlastni poznamky, vlastni tagy, prilozene soubory, ...)

2. pomoci SQL smazat jen ten jediny log - je treba znat SQL a je nebezpeci, ze udelas v databazi neco, ce se ji nebude libit

 

Pred publikaci je plugin, ktery umi hledat problematicke logy a umi s logy manipulovat. Momentalne cekam na vyjadreni, zda to takto muzeme uzivatelyum predlozit.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#858 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2014 - 19:01

A kdyz uz jsme u toho chybneho logu, zajimalo by me, co na nem bylo spatneho, jak jsi chybny log nasel/poznal a jak se do databaze dostal. Ptam se proto, abych pripadne doplnil plugin pro hledani problemovych logu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#859 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2014 - 11:48

log nebyl chybny, ale duplicitni.. takze pokud to dobre chapu tak jde jen o hledani vice FI u jedne kese


  • 0

#860 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2014 - 13:28

Jednalo se o kačera, který keš nenašel (nebyl v logbooku), ale zapsal se na web. Z webu jsem jej smazal, neboť dlouho nereagoval na zprávy, ale nenapadlo mě, že v GG zůstane. 

 

U těch způsobů vymazání logu bych přidal ještě ten můj - smazat pouze listing. Tím se smažou i všechny logy, ale poznámky a tagy zůstanou :-)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama