Přejít na obsah


Fotka

Stator (betatest)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1071 odpovědí na toto téma

#861 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2014 - 15:03

Tys nesmazal listing, smazal jsi celou kes z databaze a to neni treba delat pluginem. Navic to neni uplne jednoduche, musi se vymazat vsechny zavislosti, aby nevznikaly nekonzistence (databaze obrazku, tabulka logu, tabulky tagu, prilozene soubory ke kesi, ...)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#862 Jerry33

Jerry33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2014 - 16:17

Ne, otevřel jsem si keš (Ukázat bod) vpravo nahoře stiskl křížek (smazat listing) a pak dal stáhnout listing se všemi logy. Tím se to spravilo a jak říkám, poznámky i tagy u keše zůstaly, takže jsem vážně nesmazal celou keš z DB...


  • 0

#863 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2014 - 16:24

Opravdu netusim, jak by smazani listingu melo ovlivnit logy. Leda by delal neco jineho nez rika (krom listingu smaze i logy), Tuto funkci jsem nikdy nepouzil. (Abych rekl pravdu, tak ani toto zobrazeni kese temer nepouzivam.)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#864 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2014 - 20:15

Narazil jsem ve statistikách, přesněji v mapách na zajímavou anomálii: cache má na geocaching.com uvedeno území Česká republika, Olomoucký kraj ale Divider ji zařadil do pardubického kraje, okres Svitavy. Ve statistice nálezů podle okresů je vedena ve svitavském okrese ale ve statistice podle krajů je v olomouckém. Nebylo by dobré ty statistiky v tomto směru sjednotit?


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#865 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2014 - 21:17

Každá keš v ČR je od velkého třesku přímo na GC.COM rozdělena do krajů. Původně byly ale jen polygony Divideru a jím přiřazené tagy kraje a okresu. Použité polygony bohužel z hlediska objemu dat nemohou být zcela přesné a na milimetr sledovat hranice regionů. Tím se může stát, že Divider dá hraniční keše jinam, než ve skutečnosti patří. Pomoc je jednoduchá - oprav si tagy ručně.

 

HaLuMa vydává nové polygony, viz vlákno vedle. Je možné, že se tahle keš spraví. A stejně tak je možné, že se nějaká jiná "rozbije". Částečným řešením by bylo neduplikovat určení do kraje tagem a brát ho jen z údaje na GC.COM. Bohužel by to nezabránilo špatnému zařazení do okresu (v jiném kraji)...


  • 0

#866 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2014 - 21:19

Nemluve o tom, ze nektery kese ani na gc.com ten kraj uvedenej nemaj. U nas to sice neni, ale staci se pdoivat do Vidne.... Ja bych tam to "duplikovani" radsi nechala...


  • 0

#867 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14520 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2014 - 22:47

Rekni, o jakou kes jde konkretne. Muzu se ti schvalne podivat, kam to spadne s novymi polygony...

 

Jinak kdysi jsem uvazoval, ze polygony kraju zrusim, ale nakonec jsem je nechal. Proc? Protoze divider tridi podle finalek, tedy podle mist, kde ty kesky skutecne jsou. Coz se muze od vychozich souradnic lisit, proto to trideni do kraju podle polygonu ma stale smysl.

 

Jinak ze to spadne do jednoho kraje, ale podle okresu do druheho, se muze stat. Jde o to, ze prubeh hranic je zjednodusen. Samostatne se zjednodusovaly hranice kraju, a samostatne hranice okresu. jsou to navzajen neprovazane vrstvy. A tak se ty okresy na hrane kraje mohou lisit. Navic v soucasnych datech nepochazi kraje a okresy ze stejneho zdroje a ze stejne doby, takze tim spis se to muze rozejit!


  • 0

#868 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 08 August 2014 - 6:37

Jinak kdysi jsem uvazoval, ze polygony kraju zrusim, ale nakonec jsem je nechal. Proc? Protoze divider tridi podle finalek, tedy podle mist, kde ty kesky skutecne jsou. Coz se muze od vychozich souradnic lisit, proto to trideni do kraju podle polygonu ma stale smysl.

 

I toto muze byt duvod rozdilu mezi udajem v GeoGetu a na gc.com.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#869 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 08 August 2014 - 20:25

Stator vyhodil chybu :

 

sshot-2014-08-08-001.png

 

A Praha je bílá :( :

sshot-2014-08-08-002.png


Tento příspěvek byl upraven od PeSis: 08 August 2014 - 20:26

  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#870 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 08 August 2014 - 20:27

Ano, vime o tom. V pristi verzi bude napraveno. Je to dany tim, ze sis aktualizoval polygony a Stator to jaksi necekal a nebyl an to pripraven. Nezbejva, nez vydrzet.


  • 0

#871 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 08 August 2014 - 20:37

OK zatim se teda vrátím k minulý verzi.

 

Díky.


  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#872 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 08 August 2014 - 21:00

Rekni, o jakou kes jde konkretne. Muzu se ti schvalne podivat, kam to spadne s novymi polygony...

 

Jinak kdysi jsem uvazoval, ze polygony kraju zrusim, ale nakonec jsem je nechal. Proc? Protoze divider tridi podle finalek, tedy podle mist, kde ty kesky skutecne jsou. Coz se muze od vychozich souradnic lisit, proto to trideni do kraju podle polygonu ma stale smysl.

 

Jinak ze to spadne do jednoho kraje, ale podle okresu do druheho, se muze stat. Jde o to, ze prubeh hranic je zjednodusen. Samostatne se zjednodusovaly hranice kraju, a samostatne hranice okresu. jsou to navzajen neprovazane vrstvy. A tak se ty okresy na hrane kraje mohou lisit. Navic v soucasnych datech nepochazi kraje a okresy ze stejneho zdroje a ze stejne doby, takze tim spis se to muze rozejit!

Nejde o to, že by byly špatně polygony. Jde o to, že v mapách je statistika podle území uvedeného na Geocaching.com, nikoliv podle polygonů. Ale ona je GC13QAF snad jenom pár desítek metrů od hranic krajů.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#873 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4316 příspěvků(y)

Publikováno 08 August 2014 - 21:01

Jenze ve Statoru si muzes vybrat, podle ceho to do ty mapy nalejes - jestli podle State (MapGenFromState) nebo podle tagu kraj (MapGenFromTag). 

 

PS: V Default profilu to je delany ze State jenom proto, ze to tam tak zustalo z prubehu testovani, ale klido pido to muzu predelat na tagy... :D


  • 0

#874 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 09 August 2014 - 20:08

Odkazu vas na svuj prispevek na toto tema v jinem vlakne a dodam.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#875 buben2

buben2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 14 August 2014 - 9:48

Zdravím ... mám tu problém se Statorem .. když chci vygenerovat statistiky tak mi to vyhodí tento error . nevíte co stim? 


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 14 August 2014 - 10:34
sloučeno s threadem k tomuto účelu již založeným

  • 0

#876 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 14 August 2014 - 10:13

A máš otagovanou nadmořskou výšku - spusť plug-in elevation


  • 0

#877 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2345 příspěvků(y)

Publikováno 14 August 2014 - 10:28

Buď nemáš vůbec žádné údaje o nadmořské výšce, nebo jsi zadal nesmyslné hodnoty v parametru Steps (nebo je dokonce obsah parametru prázdný). Asi bude potřeba lépe ošetřit singularity... 

 

 

EDIT: Proč to nepíšeš do standardního vlákna Statoru...? Myslíš, že to bude velké nosné téma na pár příštích týdnů? Prosím moderátory o sloučení. Děkuji...

 

//tomy.22: sloučeno


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 14 August 2014 - 10:49

  • 0

#878 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 16 August 2014 - 13:14

Tak nějak jsem se konečně dokopala k tomu, že ten Stator zkusím, raděj nepočítám, jak dlouho mi to trvalo, ale nebylo to tak těžké, jak jsem si myslela, protože naopak - veškeré nastavení je pěkně jednoduché (teda pokud si nevymyslím nějaké šílené složitosti). V preview to vypadá slušně (i když to má svý mouchy), tak jsem chtěla nahrát výsledek na profil, ale když spustím Stator přes šedý puzzlík, tak počítá, potom spustí BadgeGen a vyplivne, že v databázi jsou keše bez logu (LABky) a optá se, zda je má do GeoGetu zobrazit, ať dám "ano" nebo "ne", tak výsledek je stejný, výpočet skončí a nic. 

Poradí mi někdo do s tím, LABky mám ze Skořápek naimportované podle toho, jak psal HaLuMa na blogu, logy jim sice vždycky chyběly, ale GgStat/Autostat s tím neměl nějaký problém, optal se a po volbě pokračoval dál. Díky.

 

EDIT: Už vím, že šedý puzzlík nic na profil nedostane, od toho je něco jiného (Statorcombine)  :unsure:


Tento příspěvek byl upraven od janca361: 16 August 2014 - 15:11

  • 0

#879 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10112 příspěvků(y)

Publikováno 17 August 2014 - 7:42

Fajn, tak uz jsi pochopila, ze ti Stator chodi. Tak jeste ty LABky. V nove verzi Statoru uz ti to hlasit chybejici logy nebude. Zaroven tam take budou ty nove odznacky.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#880 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7957 příspěvků(y)

Publikováno 17 August 2014 - 10:51

Tak jsem se rozhodl vyzkoušet i stator.. První spuštění po instalaci OK, ale dneska už to hlásí chybu viz. obrázek...

Screenshot%202014-08-17%2011.49.03.png


Tento příspěvek byl upraven od sobikovi: 17 August 2014 - 10:53

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama