Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Zadržování TB


Nejlepší odpověď Shepherd96 , 18 duben 2014 - 18:28

Můj coin byl u jednoho taky takového kačera v Norsku osm měsíců! Když už mně to přestalo bavit, začal jsem ho bombardovat maily. Denně třeba 10-20 mailů! Nechal jsem si přeložit text do švédštiny(dcera naštěstí švédštinu ovládá), jako že už by ten coin mohl poslat dál, že už ho má docela dlouho ... atp. Samozřejmě ve vší slušnosti, žádné nadávky! Tohle jsem mu posílal každý den, ráno, večer, prostě pořád! :D Po čtrnácti dnech ho to přestalo bavit a coin vložil do nedaleké keše, odkud v pohodě pokračoval dál!

 

Takže tak! :)
 

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#21 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 7:41

Mám pocit, že problém je někde úplně jinde, je v lidech. Jako v každé skupině lidí jsou i mezi námi slušňáci i grázlové. A protože coin je hezkej a hlavně nikdo ho nehlídá a pohybuje se v anonymním prostředí :-) Většina coinů, které jsem poslal na cesty, zmizela. Nejdříve jsem na to reagoval vypuštěním náhradního kolečka. Pak jsem přitvrdil a na coiny jsem psal "reinkarnace coinu který odcizil ........." Kromě dvou sprostých mailů, které jsem dostal asi od některého z dotčených žádný výsledek. Minulý rok kolega navštívil jednu nejmenovanou Pražskou burzu a u několika prodejců objevil slušnou hromádku coinů na prodej. Cena 50 - 100 korun za kus. Když si chtěl opsat čísla, prodejce coiny sebral z pultu a poslal ho velmi sprostě do pr.... Jinak souhlasím s tím, že Německo je černá díra a coiny tam houfně končí.  


  • 0

#22 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 13:48

Mám pocit, že problém je někde úplně jinde, je v lidech. Jako v každé skupině lidí jsou i mezi námi slušňáci i grázlové. A protože coin je hezkej a hlavně nikdo ho nehlídá a pohybuje se v anonymním prostředí :-) Většina coinů, které jsem poslal na cesty, zmizela. Nejdříve jsem na to reagoval vypuštěním náhradního kolečka. Pak jsem přitvrdil a na coiny jsem psal "reinkarnace coinu který odcizil ........." Kromě dvou sprostých mailů, které jsem dostal asi od některého z dotčených žádný výsledek. Minulý rok kolega navštívil jednu nejmenovanou Pražskou burzu a u několika prodejců objevil slušnou hromádku coinů na prodej. Cena 50 - 100 korun za kus. Když si chtěl opsat čísla, prodejce coiny sebral z pultu a poslal ho velmi sprostě do pr.... Jinak souhlasím s tím, že Německo je černá díra a coiny tam houfně končí.  

1) Jak víš, kdo ukradl tvoje coiny?

2) Kdybych prodával coiny, tak bych taky nikoho nenechal opisovat kody. Když máš kod, tak můžeš coin aktivovat a stát se jeho "vlastníkem" bez toho, že by jsi ho koupil. Nevěřím, že by někdo prodával kradené coiny, na to by se hned přišlo.


Tento příspěvek byl upraven od LudaL: 09 červenec 2014 - 13:50

  • 0

#23 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 14:53

Ja tomu bohuzel verim. Zazil jsem pripad, kdy "kaceri" davali cizi geocoiny jako darky k svatku, narozeninam...

Tenkrat jsem tusim zachranil okolo 20 geocoinu tim, ze jsem jim zazvonil u dveri, ale par geocoinu bylo ztraceno timto zpusobem.


  • 1

#24 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 15:04

Poslední kačer který má můj coin v držení, půl roku nereaguje na maily a když se u něj staví kolega který ho náhodou zná, tak coin okamžitě vloží do blizke keše. První  následující nálezce ale coin nenašel.  To jsou docela silné indicie.

Coiny prodával mudla ne kačer a to mezi medailemi a odznaky. Jmenovaly se pamětní a zájmové medaile.


  • 0

#25 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 15:32

Manželce neposunul TB-čko jeden kačer 2 měsíce. Dnes jsem mu napsal podruhé prosbu a on kupodivu odpověděl :-). Takže jsem moc rád, že snad se TB-čko pohne ;-).

Takže zkoušet, zkoušet, zkoušet...


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 09 červenec 2014 - 15:52

  • 0

#26 milades

milades

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 20:16

Ahoj, nechci vytvářet nové tema toto je mému dotazu blízké, právě nechci být ten co udělá chybu, vyzvedla jsem včera TB, které sem doputovalo až z Pensylvánie (http://www.geocachin...aa-ce6e4feb240d), místo opravy logu se mi nechtěně podařilo udělat archivaci a ejhle teď to nelze zalogovat znovu, jde dát pouze write note a pak discovered it. lze to nyní ještě zpětně napravit? je vás tu hodně co TB vlastní, tak díky za každou radu:)


  • 0

#27 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 20:50

Nejsem v tomhle zběhlej, ale mě to nabízí i Grab it, není to řešení? Nemáš po ruce někoho, kdo by ho od Tebe grabnul a dál postupoval tak, jak se dohodnete?


  • 0

#28 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 20:58

Nemuzes zalogovat retreived, protoze ten geocoin neni kese, ale u tebe v inventari. Jedna moznost je zalogovat vlozeni, pak retreive a to vlozeni smazat. Druhou moznosti je zminovane grab, ale prijde mi to tak trochu schyzofreni, vytrhnout minci sam sobe.


  • 0

#29 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2014 - 12:04

Poslední kačer který má můj coin v držení, půl roku nereaguje na maily a když se u něj staví kolega který ho náhodou zná, tak coin okamžitě vloží do blizke keše. První  následující nálezce ale coin nenašel.  To jsou docela silné indicie.

Coiny prodával mudla ne kačer a to mezi medailemi a odznaky. Jmenovaly se pamětní a zájmové medaile.

Tak to pak chápu. Ale u těch mudlů by to asi chtělo jeden koupit ověřit, že je kradený a pak si na ně počkat nebo aspoň získat kontakt. 


  • 0

#30 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2014 - 12:15

Neni snazsi zavolat rovnou policajty? Ti geocoiny u prodavajiciho zajisti. Diky novemu obcanskemu zakoniku se celkova skoda snadno dostane nad 5000, protoze staci aby jeden geocoin byl pamatka/dar...


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka