Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Turistická Open Street mapa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 17:39

Aha, tak to bude asi problem cgea, zrejme nema opravneni ke cteni souboru (ale nevim, nepouzivam ho, jen spekuluju)

To by mohlo být ono, stáhni si Total Commander pro Android, kromě milionu dalších věcí umí nastavovat přístupová práva k souborům.


  • 0

#22 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2014 - 18:11

Díky za odpověď. Tuto mapu v C:GEO nyní používám, ale bohužel neobsahuje trasy Klubu Českých Turistů. Zřejmě zaková offline mapa, která by šla dát do C:GEO, není.

Musis k tem mapam mit nahrane i map themes, bez toho ti to nezobrazi tur. znacky, cyklotrasy a dalsi veci....

Nepouzivam c:geo, ale locus, tak nevim, kde se to nastavuje. Ale osobne jsem s tema mapama o speirse (osm-paws) spokojeny. Vrstevnice po 10m, prihranici...

Přiložené miniatury

  • Screenshot_2014-08-02-18-55-00.png
  • Screenshot_2014-08-02-18-55-15.png
  • Screenshot_2014-08-02-18-55-27.png

  • 3
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#23 marcelslavkov

marcelslavkov

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2014 - 14:27

To by mohlo být ono, stáhni si Total Commander pro Android, kromě milionu dalších věcí umí nastavovat přístupová práva k souborům.

Zkousel jsem snad uz vsechno,ale nevim,jak nastavit ty prava...Psal jsem i vyvojarum cgea a ti mi dnes odepsali..

 

c:geo team 20. srpna 2014

This seems to be a known problem in the operating SW of this device. There is probably nothing we can do unless Lenovo fixes their SW.

 

Takže to vypada,ze problem bude asi v tabletu.Jestli jsem to spravne pochopil...


  • 0

#24 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2014 - 14:36

Hustě ... , vždycky jsem nadával proč mi Cgeo nezobrazuje to co Locus, a už vím... stáhnul jsem si "map themes" a už vše funguje jak má :-) ;)

 

ještě jednou moc děkuji


Tento příspěvek byl upraven od jakouback: 20 srpen 2014 - 14:36

  • 0

logo_spojenci.png

Počet keší, kvalitu vašeho života nezlepší....


#25 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2014 - 19:16

Ahoj, mám takový dotaz, mohl by mi tu někdo krok po kroku rozepsat jak rozchodit to téma v c:geo? Stáhl jsem si odtud http://osm.paws.cz/   mapu czech_republic_ee.map a ta mi a i její předchozí verze už nějaký čas fungují perfektně, ale nedaří se mi rozchodit ty témata, hodily by se hlavně kvůli vrstevnicím.

 

Stáhl jsem si soubor osmarender_gccz.zip, rozbalil, a vložil do složky kterou jsem si vytvořil přímo v paměti telefonu, takže ve složce mám složky "patterns", "sybmols" a soubor "osmarender_gccz.map.xml". Pak jdu "c:geo/nastavení/mapa/složka témat mapy" vyberu složku v které má výše uvedený obsah. Mapa i téma jsou uloženy v paměti telefonu a bohužel vrstevnice a trasy se mi stejně neobjeví.

 

 

Nějaký nápad kde dělám chybu? Dík za pomoc.


Tento příspěvek byl upraven od Werki: 21 srpen 2014 - 19:18

  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#26 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2014 - 19:42

Ahoj, mám takový dotaz, mohl by mi tu někdo krok po kroku rozepsat jak rozchodit to téma v c:geo? Stáhl jsem si odtud http://osm.paws.cz/   mapu czech_republic_ee.map a ta mi a i její předchozí verze už nějaký čas fungují perfektně, ale nedaří se mi rozchodit ty témata, hodily by se hlavně kvůli vrstevnicím.

 

Stáhl jsem si soubor osmarender_gccz.zip, rozbalil, a vložil do složky kterou jsem si vytvořil přímo v paměti telefonu, takže ve složce mám složky "patterns", "sybmols" a soubor "osmarender_gccz.map.xml". Pak jdu "c:geo/nastavení/mapa/složka témat mapy" vyberu složku v které má výše uvedený obsah. Mapa i téma jsou uloženy v paměti telefonu a bohužel vrstevnice a trasy se mi stejně neobjeví.

 

 

Nějaký nápad kde dělám chybu? Dík za pomoc.

 

Potom je ještě potřeba přímo v mapě přes levé tlačítko > Režimy mapy > Vyber téma mapy - vybrat ten soubor xml.


  • 0

#27 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2014 - 20:22

Problem je v tom, ze ta uzasna aktualizace zpusobila, ze aplikace nemaj pristup k souborum na pametovy karte. Takze ti nezbejva, nez ty mapy vzit a nakopirovat je do pameti interni.

No, to pokud vím není přesné. Aktualizace pouze vyžaduje, aby si aplikace žádala i nové právo "READ_EXTERNAL_STORAGE permission." viz: Android 4.4 APIs. Takže je potřebí, aby autoři toto právo aplikacím přidali.


  • 0

#28 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2023 - 10:18

Kdo poradí - hledám OSM pro Egypt.


  • 0

#29 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2023 - 17:51

tohle nestačí? https://download.map...ge.org/maps/v5/


  • 0

#30 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2023 - 7:54

... anebo se podívej do GeoWiki na další zdroje


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#31 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2023 - 6:53

Nebo pokud ti sedne tento vzhled map, požádej autora o vygenerování

https://www.garmin.v....cz/ke-stazeni/


  • 0
VSA




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama