Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

práce s c.geo na HTC ONE V


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Sibiran

Sibiran

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 17 říjen 2014 - 19:58

používám na geocaching mobil HTC ONE V a v něm program c.geo.

 

Nemohu však vyvolat menu, které bymi umožnilo stahovat soubory  GPX a další akce.

 

Neví někdo, v čem je chyba? Je to telefonem nebo nějakým nastavením? Nebo jen neznalost?

Díky za radu.

Sibiřan 


  • 0
Sibiřan

#2 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2014 - 20:50

Resili jsme u kolegy v praci na jinem HTC, ze nemuze od posledni verze najit tlacitko pro navigaci ke kesi... Mam sice HTC ONE V, ale s c:geo nelovim, mam tedy starsi verzi a v te se dalsi menu zobrazi po dlouhem stisku praveho tlacitka (kterym se jinak kratkym stiskem prepinam do naposledy spustenych aplikaci).

Resili jsme u kolegy v praci na jinem HTC, ze nemuze od posledni verze najit tlacitko pro navigaci ke kesi... Mam sice HTC ONE V, ale s c:geo nelovim, mam tedy starsi verzi a v te se dalsi menu zobrazi po dlouhem stisku praveho tlacitka (kterym se jinak kratkym stiskem prepinam do naposledy spustenych aplikaci). V navodu k posledni verzi psali, ze prechodem na novou verzi mohou byt u nekterych zarizeni problemy, potom pry bud nahlasit a cekat na opravu, nebo stahnout starsi verzi...
U me po spusteni dlouhym stiskem nastaveni/system, vybrat slozku gpx soubory, potom prejit do ulozenych kesi, opet dlouhy stisk, sprava/import gpx....

Tento příspěvek byl upraven od St&nda: 17 říjen 2014 - 21:02

  • 0

#3 Sibiran

Sibiran

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 17 říjen 2014 - 21:39

Moc, moc, ale opravdu moc děkuji. Dva roky (nebo jak dlouho ten mobil mám) jsem na tohle nepřišel a nikde jsem to nenašel v manuálu a ani můj počítačový guru na to nepřišel.

 

Hned jdu stáhnout gpx soubory na zítřejší geo-výpravu.  


  • 0
Sibiřan

#4 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2014 - 22:53

Když otevřeš Uložené  a potom klepneš na ty 3 tečky vpravo nahoře tak ti vyjede menu, sjedeš až dolu a tam je IMPORT  tak na něj tapni(klepni) a potom se ti otevrě nabídka Import GPX a Import z webu.

 

Jak jednoduché a nepotřebuješ žádná HW tlačítka.

 

P.S.: Edit:

 

A ješte než začneš, tak si na SDkartě vytvoř adresář (např, GPX) kam si ty GPX soubory uložíš.

 

Potom v c:geo si v nastavení pod položkou SYSTEM určíš ten GPX adresář.


Tento příspěvek byl upraven od PeSis: 17 říjen 2014 - 23:31

  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama