Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Nefér výměna předmětů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
77 odpovědí na toto téma

#1 anamorbest

anamorbest

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 17:31

Ahoj, chtěla jsem se zeptat ohledně předmětů, které slouží k výměně. Při založení své kešky jsem do krabky vložila docela dost předmětů a těšila se, že si je budou lidi měnit. Po měsíci jsem vyrazila na kontrolu a zjistila jsem, že krabka je skoro vybraná. Vložila jsem proto nové předměty. Asi za 3 týdny jsem vyrazila opět na kontrolu a předměty byly opět pryč. Že by předměty ukradl nějaký mudla pochybuji, keška je na odlehlém místě, kam nikdo moc nechodí, navíc je dobře ukrytá a logbook a tužka byly v pořádku.

Mrzí mě to z toho důvodu, že keška vypadá pak dost chudě a lidi, kteří jsou poctiví a těší se, že si něco vymění, pak jsou zklamaní. A celkově to vypadá dost blbě, když keška není naditá.  Poradíte mi, jak takovou situaci řešit? Nebo se s tím mám smířit, že jsou mezi námi nepoctiví kačeři? Díky za odpověď :-)


  • 0

#2 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 17:44

Patrně tě zklamu, ale smiř se s tím. I mezi kačery jsou lidé, kterým fér výměna nic neříká.


  • 4

#3 anamorbest

anamorbest

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 17:52

Tušila jsem to :-(


  • 1

#4 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 17:59

Nějakých 200 krabiček už jsi našla - to sis neudělala obrázek podle nich?


  • 0

#5 anamorbest

anamorbest

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 18:04

Je pravda, že spousta kešek, co jsem našla, byla taky vybraná, ale hodně jich bylo zase v pohodě. Řekla bych půl na půl.  No co se dá dělat, nepoctivost jiných kačerů nezná hranice....


  • 0

#6 Zoufalec

Zoufalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 18:09

Také je otázka, co si představit pod pojmem docela dost předmětů. Jestliže to byla spousta kinder hraček, tak za sebe mohu říct, že klidně raději najdu keš large velikosti pouze s čistým logbookem, jak s hromadou kinder a hypermarket sr****.


  • -14

Zoufalec.png


#7 anamorbest

anamorbest

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 18:13

Byly tam věci jak z kinder tak i normální věci. Schválně jsem to namixovala, aby si každý přišel na své.


  • 4

#8 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 18:39

Také je otázka, co si představit pod pojmem docela dost předmětů. Jestliže to byla spousta kinder hraček, tak za sebe mohu říct, že klidně raději najdu keš large velikosti pouze s čistým logbookem, jak s hromadou kinder a hypermarket sr****.

 

Napsal někdo, kdo zřejmě tuto veskrze dětinskou hru nehraje s dětmi...

 

Děkuji všem, kdo dávají do keší i "kinder". Dělá malým dětem radost a jejich vkus a zájem je nevyzpytatelný - minule si dcerka při možnosti výběru i z jiných věcí vzala neúplnou panenku z kindr vejce - bylo ji jí líto. Psychicky vyrovnaný dospělý jedinec by přítomnost "kindršrotu" mohl unést. Nijak mu neubližuje a v ničem ho neomezuje.


  • 29

#9 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 19:18

Ahoj, chtěla jsem se zeptat ohledně předmětů, které slouží k výměně. Při založení své kešky jsem do krabky vložila docela dost předmětů a těšila se, že si je budou lidi měnit. Po měsíci jsem vyrazila na kontrolu a zjistila jsem, že krabka je skoro vybraná. Vložila jsem proto nové předměty. Asi za 3 týdny jsem vyrazila opět na kontrolu a předměty byly opět pryč. Že by předměty ukradl nějaký mudla pochybuji, keška je na odlehlém místě, kam nikdo moc nechodí, navíc je dobře ukrytá a logbook a tužka byly v pořádku.
Mrzí mě to z toho důvodu, že keška vypadá pak dost chudě a lidi, kteří jsou poctiví a těší se, že si něco vymění, pak jsou zklamaní. A celkově to vypadá dost blbě, když keška není naditá. Poradíte mi, jak takovou situaci řešit? Nebo se s tím mám smířit, že jsou mezi námi nepoctiví kačeři? Díky za odpověď :-)



Bohuzel s podobnym problemem se potykaji vsichni owneri. Dokud se nezmeni natura lidi tak stim nic nezmuses...bohuzel.
  • -1

#10 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 19:32

Jednou jsme byli na jedné moc krásné sérii nedaleko Police nad Metují a přidal se k nám tatínek s asi pětiletou dcerkou. V první krabičce vyměnili férově, a další si už holčička jenom něco vzala a nic tam nebylo, u další se to opakovalo. Když jsem se ozvala, že by tam měli něco dát, tak tam hračku nechali, ale v následující krabičce si opět vzali bez výměny... Takže pak se nediv, že jsou krabky prázdné a to se nemusí jednat jen o děti


  • 1

#11 anamorbest

anamorbest

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 19:40

Tak to je hrozný s tím dítětem :-(

Děkuji za Vaše názory, aspoň znám nyní názory jiných kačerů na tuto problematiku:-)


  • 0

#12 Zoufalec

Zoufalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 19:44

Napsal někdo, kdo zřejmě tuto veskrze dětinskou hru nehraje s dětmi...

 

Děkuji všem, kdo dávají do keší i "kinder". Dělá malým dětem radost a jejich vkus a zájem je nevyzpytatelný - minule si dcerka při možnosti výběru i z jiných věcí vzala neúplnou panenku z kindr vejce - bylo ji jí líto. Psychicky vyrovnaný dospělý jedinec by přítomnost "kindršrotu" mohl unést. Nijak mu neubližuje a v ničem ho neomezuje.

Je pravda, že v drtivé většině lovím pouze sám. Jednou jsem byl ale na lovu s přáteli a jejich drobotinou (9 a 6 let), kdy jsem byl svědkem, že po důkladném přebrání kinderšrotu jen smutně prohlásili: "Jéééé, žádný cévégéčko...:("

 

Ještě bych pochopil ty pěkné tematické sošky nebo jak to nazvat, ale vždyť je to z 80% jen polámaný nebo porozpojovaný odpad... Ale proti gustu...

 

A jak se zastánci kinderbordelu dívají na ne ojedinělou slušnou žádost ownerů, aby lidé do jejich keší tento nevkládali???


  • 0

Zoufalec.png


#13 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 19:45

Pokud uděláš keš tak, aby Ti tam nechodily davy rychlokačerů, kteří jdou po CWG a podobných věcech, bude to s obsahem o dost lepší.

 

Mysterka a daleko od parkoviště je prima recept :-)


  • 5

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#14 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 19:45

Buď máš smůlu na návštěvníky keše, nebo ji někdo vybírá opakovaně. Z kešek beru trackovatelné předměty, které dávám jinam, případně kameny, kaštany, žvýkačky, víčka od lahví...
Většinou jenom loguji.
  • 1

#15 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 19:52

Ještě bych pochopil ty pěkné tematické sošky nebo jak to nazvat, ale vždyť je to z 80% jen polámaný nebo porozpojovaný odpad... Ale proti gustu...

 

A jak se zastánci kinderbordelu dívají na ne ojedinělou slušnou žádost ownerů, aby lidé do jejich keší tento nevkládali???

 

To už se tu řešilo mnohokrát, že nejlepší jsou jednodílné figurky.

 

Mimochodem:

http://aukro.cz/kind...k6QiRoCgt_w_wcB

 

Smiř se s tím, že ten kindršrot má někdy docela zajímavou cenu.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#16 tomas451

tomas451

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 20:41

Normalne tu do fora moc nepisu, ale tady si musim trochu postezovat!
Zalozil jsem nedavno kes. Kes je large, je tam hromada kindersrotu pro nejmensi, aby si deti prisly na sve. Ani jsem pri zakladani nepocital, ze to bude fer vymena a proto je tam toho opravdu dost. A v druhe prihradce bylo pri publikaci 30 kusu CWG.
Pripominam, ze kes je docela hluboko v lese, takze nahodny kolemjdouci kacer zlodej je vyloucen. A pres to po 51 zalogovanych nicich je v kesi pouhych 16 CWG. Kaceri jsou proste zlodeji stejne jako ostatni.
O tom, ze ve meste mam kes, kde bylo taky pres tricet CWG a ted uz tam neni skoro nic ani nebudu mluvit.
Jen jsem si rikal, ze kdyz uz na tu kes dal do lesa nekdo dojde, tak bude preci jen trochu ferovejsi.
  • 1
Vložený obrázek

#17 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 172 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 21:14

Proto už dnes většina kačerů zakládá smallky, do kterých se vejde logbook, mudlokarta, tužka atd., a zbude jen malé místo na nějaký ten coin nebo CWG.

I tu tužku a ořezávátko nakonec někdo ukradne.


  • 2

#18 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 21:41

Normalne tu do fora moc nepisu, ale tady si musim trochu postezovat!
Zalozil jsem nedavno kes. Kes je large, je tam hromada kindersrotu pro nejmensi, aby si deti prisly na sve. Ani jsem pri zakladani nepocital, ze to bude fer vymena a proto je tam toho opravdu dost. A v druhe prihradce bylo pri publikaci 30 kusu CWG.
Pripominam, ze kes je docela hluboko v lese, takze nahodny kolemjdouci kacer zlodej je vyloucen. A pres to po 51 zalogovanych nicich je v kesi pouhych 16 CWG. Kaceri jsou proste zlodeji stejne jako ostatni.
O tom, ze ve meste mam kes, kde bylo taky pres tricet CWG a ted uz tam neni skoro nic ani nebudu mluvit.
Jen jsem si rikal, ze kdyz uz na tu kes dal do lesa nekdo dojde, tak bude preci jen trochu ferovejsi.

Ja mam kes asi kilometr od silnice v polích u křížku, dojet se tam skoro nedá. Nechala jsem udělat speciální keškové CWG + tam vždycky při kontrole přisypu nějaká svoje. Už po pár návštěvách tam nebylo ani jedno, zmizely i blbůstky pro děti (zato jsem tam našla kámen), a největší vtip byl, že po pár měsících zmizela mudlokarta.

 

Ale zase je fakt, že ořezávátko mi tam někdo přidal :P


Tento příspěvek byl upraven od evidlo: 20 říjen 2014 - 21:42

  • 1

#19 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 22:16

 

Ještě bych pochopil ty pěkné tematické sošky nebo jak to nazvat, ale vždyť je to z 80% jen polámaný nebo porozpojovaný odpad... Ale proti gustu...

 

Taky občas mám doma nějakou tu kinder věcičku, kterou dám do kešky a řeším to tak, že to dávám i s tím obalem z vajíčka, pokud je to nějaká skládačka. 


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#20 Noxvil

Noxvil

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 22:16

Ja osobne tyto veci nemenim a neberu krom track veci nic. Za prve nemam nic na vymenu a za druhe tam stejne neni nic co by me udelalo takovou radost ze bych to musel mit. Ale je to nekdy hruza. Ale jsou i taci kteri vymeni placku s logem g+ za otvirak na pivo. Hold pak museli nastoupit klice misto otviraku. Ale vice me mrzi to ze posledni dobou nachazim kesky s lb ktery je popsany snad ze ctyr stran a majitel to nevymeni.
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama