Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.2.1.5


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1059 odpovědí na toto téma

#581 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2015 - 21:54

Proto jsem psal, ze je to postreh. Bylo mi jasny, ze to uvidime kazdy jinak :-) takze je to na zamysleni, kolik tam tedy ma byt.
  • 0

#582 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2015 - 22:58

Možnosti v roku/měsíci založení jsou od května 2000 do aktuálního měsíce včetně. V křížové tabulce jsou sice i další možnosti, ale ty jaksi z principu nemohou nastat. Proto jsou dokonce v tabulce vybarveny jinou barvou. Není to vidět ve všech tématech, ale jsou. Tady je ukázka:

 

FindsByCreated.png

 

Je tu vidět i nová vlastnost křížových tabulek Statoru - zvýraznění maxim na obou osách i ve vnitřním poli tabulky. Do celkového počtu kombinací se nepočítají tmavě šedá pole do dubna 2000 a od února 2015...


  • 0

#583 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 6:57

Tim padem je tech 177 spravne. Diky
  • 0

#584 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 10:22

Polemizoval bych s tim "nemohou nastat". Treba event ma datum minimalne 14 dni dopredu, multievent mesic. Sice se jin nejde takto dopredu zucastnit, ale zase je to polozka, kterou si muze autora kese nastavit libovolne - dopredu a zpatky. Videl jsem kesku s rokem vytvoreni 2000 a mam odlovenou kesku, ktera ma datum o tri roky starsi nez skutecne byla vytvorena (a jeste vic nez jeji publikace). Ale uznavam, ze to neni rozumny stav. Jelikoz Erik udelal "neplatne" mesice jinou barvou, souhlasim i s tim zmenenym pocitanim.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#585 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 16:58

DataPlaced je údaj dost na nic, může se lišit o měsíce (delší příprava a před odesláním k publikaci nepřepíše datum), běžně o týden (doba mezi odesláním a publikací). Nebo může být o rok špatně (překlep), př. někdo adoptuje letitou krabku a přepíše datum na aktuální (to jsem viděl a dost mě to naštvalo).

Když jsem si chtěl udělat statistiku nalezených co nejdřive po publikaci, musel jsem si na to udělat tag s datem publikování, plugin, který čte logy a hledá publikační. A pak mi to dlouho k ničemu nebylo, než přišel Stator a v něm SQLtable. A autor příspěvku nade mnou dobře ví, jak jsem s SQL zápasil.


  • 0

#586 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 18:53

Měl bych na autory modulů dotaz, snad mě pochopíte :)  Šlo by nějak jednoduše udělat ve statistice mojich keší aby se v jednom rámci objevila statistika keší a v druhém rámci statistika eventů? Mám to teď všechno sprsklé v jednom rámci a archivované eventy ještě k tomu skryté  :(


  • 0

#587 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 18:55

2mpik: to mínus je nedopatření, uklikl jsem se. Omlouvám se.


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#588 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 18:59

Měl bych na autory modulů dotaz, snad mě pochopíte :)  Šlo by nějak jednoduše udělat ve statistice mojich keší aby se v jednom rámci objevila statistika keší a v druhém rámci statistika eventů? Mám to teď všechno sprsklé v jednom rámci a archivované eventy ještě k tomu skryté  :(

 

Na takto polozenou otazku je jedina odpoved - ano, slo by to. Staci napsat vlastni modul nebo upravit stavajici. Pojem "jednoduse udelat" je relativni.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#589 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 19:07

Na takto polozenou otazku je jedina odpoved - ano, slo by to. Staci napsat vlastni modul nebo upravit stavajici. Pojem "jednoduse udelat" je relativni.

 

Aha. Abych se přiznal zkoušel jsem do jednotlivých rámců přidat modul Myownsetting a tam nastavil, pro které keše má být generována statistika. Ale pak mi při zpracování statistiky GG vyhodil hlášku, že ten modul tam mám dvakrát /keše a eventy/.


  • 0

#590 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 19:21

Ono to nejde, dát jeden modul dvakrát? U některých určitě jo. Např. série - Bookmatk composer, ten se dává pro každou sérii zvlášť a pro každou může mít jiné nastavení.

A pokud by šlo jen o tabulku, tak ta se určitě dá udělat přes SQLtable, zápasil jsem s tím dost dlouho, tak to vím.


  • 0

#591 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 19:24

Ten modul jen pripravuje hodnoty a je hloupost jej pouzivat vicekrat. Spravny postup je pouzit vicekrat jim pripravene hodnoty. Kazdy modul si z tech hodnot vezme to, co potrebuje a zobrazi to tak, jak ma/umi.

 

Takze pro tebe je mozne udelat napr. modul, ktery zobrazi informace jen o eventech (bez ohledu na to, zda jsou archivovane).


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#592 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 19:27

Nebo upravit modul MyownLife jestli hádám správně.


  • 0

#593 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 19:32

Tenhle problem jsem taky nedavno resil. Chtel jsem mit zvlast kese a zvlast eventy. Zkousel jsem i podobny zpusob reseni a nakonec jsem to vyresil tim, ze kese se generuji automaticky a eventy vkladam rucne pres inputhtmlfile nebo jak se modul jmenuje.
  • 0

#594 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2015 - 19:36

Tenhle problem jsem taky nedavno resil. Chtel jsem mit zvlast kese a zvlast eventy. Zkousel jsem i podobny zpusob reseni a nakonec jsem to vyresil tim, ze kese se generuji automaticky a eventy vkladam rucne pres inputhtmlfile nebo jak se modul jmenuje.

 

U tebe jsem právě viděl, že to tak máš  :D jak bych to chtěl.


  • 0

#595 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2015 - 7:10

Tenhle problem jsem taky nedavno resil. Chtel jsem mit zvlast kese a zvlast eventy. Zkousel jsem i podobny zpusob reseni a nakonec jsem to vyresil tim, ze kese se generuji automaticky a eventy vkladam rucne pres inputhtmlfile nebo jak se modul jmenuje.

 

Tak taky koukám na tvůj profil a líbí se mi tam jedna věc. Jakým způsobem máš udělané ty typy keší odlovených v jednotlivých státech?


  • 0

#596 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2015 - 9:32

Ty preklikavaci mapy? To umi modul MapGenSwitchCountries.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#597 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2015 - 13:52

Nemyslím tu tabulku kde jsou pod sebou jednotlivé státy a u nich zvýrazněné ikony typů keší které tam jsou odlovené


  • 0

#598 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2015 - 14:01

Aha. Souhlasim, to je pekne. Pokud by z toho byl Dragon ochotny udelat modul, zaradil bych ho do standardni distribuce Statoru.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#599 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2015 - 17:13

Jj mě se to právě taky moc líbí.


  • 0

#600 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2015 - 14:44

Nedalo mi to a udelal jsem modul, ktery podobnou tabulku vytvori. Doufam, ze Dragounovi nevati, ze jsem prevzal jeho napad. Jeste mi tam chybeji sedive ikonky, ty udela Erik a pak to bude i s nimi. Tady je ukazka tabulky. Kazda ikonka vypovida i o poctu nalezu.

 


Tento příspěvek byl upraven od gord: 13 leden 2015 - 7:16

  • 3

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama