Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.2.1.5


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1059 odpovědí na toto téma

#921 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2015 - 15:37

Stáří keše to není problém v DB je datum založení keše tuším položka dthidden pokud umíš s SQL tak tam je datum

Podstatně horší je to s nálezy :) ty tam normálně nejsou a musíš si stáhnout k vlastním keším logy a z nich zjistit počet FoundIt logů (logy se uloží pro vlastní keše všechny a z toho se pak dá ledacos vytahat) - znamená to ale i pravidelné stahování nových logů :)

 

jinak ale mám v plánu tuhle statistiku udělat jako modulek (tabulku) - pro přehlednost jen časové vytížení zatím nedovolilo to udělat :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#922 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2015 - 15:48

Stáří keše to není problém v DB je datum založení keše tuším položka dthidden pokud umíš s SQL tak tam je datum

Podstatně horší je to s nálezy :) ty tam normálně nejsou a musíš si stáhnout k vlastním keším logy a z nich zjistit počet FoundIt logů (logy se uloží pro vlastní keše všechny a z toho se pak dá ledacos vytahat) - znamená to ale i pravidelné stahování nových logů :)

 

jinak ale mám v plánu tuhle statistiku udělat jako modulek (tabulku) - pro přehlednost jen časové vytížení zatím nedovolilo to udělat :)

 

Tak SQL není můj kamarád....   tak zusím počkat, věřím, že se časem něco takového objeví....

Díky moc za Vaši práci :-).


  • 0

#923 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2015 - 16:33

Zdravím..
chci se zeptat....   Snažím se ve Statoru udělat si statistiku vlastních keší ve smyslu jak dlouho keš žije, kolik na ní bylo nálezů atd... Už jsem vymyslel, jakým způsobem si tento seznam udělat (bymyslel jsem si vlastní tag), ale nevím, jestli jsem schopen nějak z db získat údaje právě o stáří keše, či počtu nálezů ????  Je na to nějaká finta ???
Díky za odpověď.
Renda

 
No tak nevím, Rendo, jestli se nesnažíš vymyslet kolo. Podle mě tohle všechno ve Statoru už je a téměř bez práce. Podívej se např. sem: http://gc.i-mh.net/c...obne-statistiky (záložka „Moje kešky“). Jediné, co musím dělat, je pravidelně aktualizovat logy na svých keších, abych měl aktuální počet nálezů, správný počet slov v lozích apod. Bez toho to ale určitě nepůjde.
 
Na začátek je potřeba vložit statický blok (Organizační prvky > cmdStatic) a do něj minimálně blok MyOwnSettings (Výpočty a nastavení pro ostatní moduly > MyOwnSettings). A pak už jenom na vhodném místě použiješ moduly ze sekce Vlastní keše (grafy, tabulky): MyOwnMinistat (základní statistika), MyOwnLife (seznam keší se všemi údaji o stáří, počtu nálezů apod.), MyOwnBestFinders (nejlepší nálezci na mých keších).
 
Nebo jsem tě nepochopil a jde ti o něco jiného?
  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#924 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2015 - 21:53

 
No tak nevím, Rendo, jestli se nesnažíš vymyslet kolo. Podle mě tohle všechno ve Statoru už je a téměř bez práce. Podívej se např. sem: http://gc.i-mh.net/c...obne-statistiky (záložka „Moje kešky“). Jediné, co musím dělat, je pravidelně aktualizovat logy na svých keších, abych měl aktuální počet nálezů, správný počet slov v lozích apod. Bez toho to ale určitě nepůjde.
 
Na začátek je potřeba vložit statický blok (Organizační prvky > cmdStatic) a do něj minimálně blok MyOwnSettings (Výpočty a nastavení pro ostatní moduly > MyOwnSettings). A pak už jenom na vhodném místě použiješ moduly ze sekce Vlastní keše (grafy, tabulky): MyOwnMinistat (základní statistika), MyOwnLife (seznam keší se všemi údaji o stáří, počtu nálezů apod.), MyOwnBestFinders (nejlepší nálezci na mých keších).
 
Nebo jsem tě nepochopil a jde ti o něco jiného?

 

Ahojky...

tak přesně takhle to už ve svých statistikách mám...   jenže statistiky u každé keše zvlášť mi přijdou dost nepřehledné...  kdežto kdyby to bylo v jedné tabulce (tak jako to je např. u project-gc.com), přijde mi to takové přehlednější...

Každopádně dík za snahu...

R.


  • 0

#925 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2015 - 21:56

Uvažuje se o tabulce souhrné :) to sem avizoval...

Podrobné o keši jsou už integrovány ale právě tenhle požadavej právě taky je...

 

Když má někdo třeba PWT tak po jedné keši je to trochu únavné


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#926 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2015 - 22:59

... statistiky u každé keše zvlášť mi přijdou dost nepřehledné...  kdyby to bylo v jedné tabulce ..., přijde mi to takové přehlednější...

 

Ach so, mně to bylo hned divný, že bys tohle neznal. Ale poslední dobou se tu objevují i takové dotazy, tak jsem odpověděl. Tak hlavně že jsme se dobrali výsledku. No a teď nezbývá čekat, až to DrakMrak zapracuje.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#927 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2015 - 7:50

Jo blýská se na časy, mohl by být zase chvilku time na pár věcí co mám v šupleti...

B)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#928 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2015 - 13:47

Dalo by se pomocí Statoru udělat seznam např. okresů, kde jsem ještě nic neulovil? Primárně se snažím dostat na seznam navybarvených okresů a pražským městských částí... Díky za radu :)


  • 0

#929 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2015 - 16:14

A ten seznam potrebujes do profilu? Pochopitelne to jde udelat pomoci SQL a tedy i ve Statoru.

  SELECT Okres FROM (SELECT distinct gtv.value Okres
      FROM geocache gc, geotag gt, geotagcategory gtc, geotagvalue gtv
        WHERE country='Czech Republic'
          AND gt.id=gc.id
          AND gtc.key=gt.ptrkat AND gtc.value='CZ okres' AND gtv.key=gt.ptrvalue          
      ) t2
  WHERE t2.Okres NOT IN (  
     SELECT distinct gtv.value OkresNalezen
       FROM geocache gc, geotag gt, geotagcategory gtc, geotagvalue gtv
       WHERE country='Czech Republic'
         AND gt.id=gc.id and gc.dtfound>0
         AND gtc.key=gt.ptrkat AND gtc.value='CZ okres' AND gtv.key=gt.ptrvalue
       GROUP BY gtv.[value] ORDER BY gtv.value
  )

Doufam, ze to da spravny vysledek, na prvni pohled mi to souhlasilo.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#930 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2015 - 16:52

Ne, do profilu ne... Chtěl jsem nějak získat ty dva seznamy, tedy okresy a pražské části. Díky, vyzkouším.


  • 0

#931 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 7:13

Mám pocit, že už se to někdy zmiňovalo (vyhledávání tady funguje na pendrek, zkuste si vyhledat "stator 360" :) ) - bude v nějaké budoucí verzi upraven modul zobrazující 360 stupňů kolem domácích souřadnic tak, aby místo HC bylo možno použít volitelné souřadnice?


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#932 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 7:50

Chtěl jsem napsat "Proč ne...?", ale je to bohužel jinak. Stator pro potřebu všech modulů vytváří dočasnou tabulku s pořadím, vzdáleností a azimutem od HC každé nalezené kešky. A tuhle informaci pochopitelně využívá i modul FindsByBearingChallenge. Pokud by měly být výchozí souřadnice grafu volitelné, musel by si modul všechno spočítat sám. A to je věru dost netriviální úprava...


  • 1

#933 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 9:09

 Stator pro potřebu všech modulů vytváří dočasnou tabulku s pořadím, vzdáleností a azimutem od HC každé nalezené kešky.

Jo, tuhle tabulku jsem už využil, jenomže jsem chtěl to použít i na dosud nenalezené a v tabulce k nim byly houby s octem. Tak jsem se učil matematiku na SQL, odmocninu jsem sice nezvládl, ale na mé účely to stačilo.


  • 0

#934 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2015 - 9:14

Opravdu se nepredpoklada, ze by byly potreba vzdalenosti, uhly a pod. k nenalezenym kesim. Naopak nalezene kese potrebuje temer kazdy modul a pripada mi neekonomicke, aby kazdy modul vytahoval data z tabulky s tim, ze musi brat ohled na razeni poradi nalezu, pocitat vzdalenosti od HC (resp. od bodu, ktery je zadany v konfiguraci), ...


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#935 Jaaaan

Jaaaan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2015 - 7:15

Zdravím, mám problém při generování statistiky na profil na gc.com. Čistil sem počítač a při generování se nespojí s profilem. Pouze ji udělá a skončí.

 

V adresáři to hlásí tuhle chybu v texťáku:

 

ERR: Soubor neexistuje:

C:\Users\JAN\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Profiles\Jaaaan\Start.html

ERR: Soubor neexistuje:

C:\Users\JAN\AppData\Roaming\GeoGet\script\Stator\Profiles\Jaaaan\End.html

 

Není teda definovaný začátek a konec html. V adresáři Common to ale je. Nevíte co s tím??

 

Díky


  • 0

#936 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2015 - 7:38

Co znamena "Nespoji s profilem"?

 

Pokud chybi soubor v Start.html nebo End.html v profilu, a chces pouzit vlastni, zkopiruj ten z Common adresare a pripadne poupravuj. Standardne, pokud soubor Start.html neni v adresari profilu Statoru, pouzije se z Common adresare ten, ktery odpovida rezimu generovani statistiky budto Start.html nebo StartPreview.html.


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 06 říjen 2015 - 8:23

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#937 Jaaaan

Jaaaan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2015 - 7:53

Nespojí znamená, že normálně se mně po skončení generování automaticky otevře profil v editačním modu a přes ctrl A a ctrl V vložím statistiku.

 

Kopírování souborů start a end jsem zkoušel a nic se nezměnilo.


  • 0

#938 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2015 - 8:39

A ted se ti nezobrazi okno browseru, kam mas zkopirovat statistiku? Mas zaskrtnuto, aby se ti kopirovala statistika do schranky (zalozka Hlavni nastaveni)?

 

Obavam se, ze pokud ti hlasi, ze soubor neexistuje, pak opravdu neexistuje. Takze asi delas neco jineho nez si myslis.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#939 Jaaaan

Jaaaan

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2015 - 8:53

Dělal sem to tak i předtím a bez problémů. Vyčistil sem dočasné soubory a nefunguje to.


  • 0

#940 Kopecek-HP

Kopecek-HP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2015 - 9:01

Ahoj všem,

po delší pauze jsem si nainstaloval tento doplněk, je skvělý, ale narazil jsem na problém při zobrazení všech nálezů za sebou. Když zaeviduji novou nalezenou keš tak se mi do statistik započítá, ale v seznamu Všechny nálezy pěkně za sebou se nezobrazí, musím spustit před generováním Logator a pak teprve generovat statistiky.

Je to tak správně nebo dělám někde chybu?

 

Předem moc děkuji za odpověď.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama