Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.2.1.5


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1059 odpovědí na toto téma

#101 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 17:43

... po kliknutí na OK se černobílá ikonka Statoru neobjeví, po kliknutí na Uložit+náhled se ani ten náhled nevygeneruje.

 

A objevi se ti v levem spodnim rohu Geogetu ikonka zluteho trojuhelniku s vykricnikem? (Nanapada me jina moznost.) Pokud ano, poklepej na ni mysi a najdi zaznam, ktery se tyka Statoru. Ten sem zkopiruj.


Ne, v tom ten problem opravdu neni. To by to nefungovalo nikomu. Zkusil sis to nebo varis z vody?

 

Kdyby by byl problem v tom, byly by chybne znaky s diakritikou. Ale kolombo a dalsi si stezuji, ze ve shcrance neni obsah statistiky vubec a ze se jim neotevre stranka, kam by ten obsah schranky mel byt zkopirovan - alespon tak jsem to pochopil z jeho popisu.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#102 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 17:54

A objevi se ti v levem spodnim rohu Geogetu ikonka zluteho trojuhelniku s vykricnikem? (Nanapada me jina moznost.) Pokud ano, poklepej na ni mysi a najdi zaznam, ktery se tyka Statoru. Ten sem zkopiruj.

Ale ovšem, jak si račte přát:

 

~~~ 26.10.2014 16:33:38 C:\Documents and Settings\...\Data aplikací\GeoGet\script\Stator\Profiles\Aviatik\StatorGen.ggp.pas ~~~
[Chyba] C:\Documents and Settings\...\Data aplikací\GeoGet\script\Stator\Modules\CalcGSAPI.Stator.pas(366:8): Unknown identifier 'GCliveCall'

 

Zajímavé je, že tohle na mne už také jednou vyběhlo, ale v separátním chybovém okně.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#103 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 18:03

A na to jsem ti odpovedel, ze mas aktuualizovat Geoget. nebo se pletu?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#104 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 18:37

Jestli to s tou aktualizací bylo na mne, tak o ní jsem od okamžiku mého prvního dotazu včera nenašel v téhle diskusi ani slovo. Nicméně GeoGet jsem úplně aktuální neměl a po aktualizaci to už funguje tak jak má.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#105 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 18:59

V tyhle mozna ne, ale nekde uz jsem tenhle problem videla (mozna v ty minuly) a tam ta odpoved byla toho razu, jak rika gord.


  • 0

#106 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 19:05

To bude tim, ze Gord zapomněl v meta.ini zvednou pozadovanou verzi Geogetu. To by ti za ten stary geoget vynadalo uz pri instalaci Statoru. ;) (A ja ti za nej vynadam taky...)


  • 0

#107 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 19:08

Napadá mne, jestli ti, kterým to nekopíruje do schránky, taky nemají starou verzi GeoGetu. Jakou verzi vyžaduje instalační balíček Statoru...?
  • 0

#108 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 19:14

DObrej postreh! Neni to nahodou jedna z tech novejch funkci GG? :P


  • 0

#109 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 19:21

U mne uz je p[otrebna verze GG zvednuta nekolik dni. Ale venku to z drive zminovanych duvodu neni.

 

Kdyby kopirovani do schranky nefungovalo ze stejneho duvodu, doslo by k chybe prekladu (neexistuje funkce). Takze tim to nebude.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#110 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 19:27

Taky jsem předpokládal, ze dojde k chybě. Ale protože jsem nezaznamenal problém s verzi GG, ale jen s clipboardem, tak se raději ptám...
  • 0

#111 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 19:53

aj ty verze :)

nicméně u GetMyFP mám správně tu poslední ta taky už valí na LIVE :) takže minimálně komu nepůjde nainstalit GetMyFP nepojede jim dobře ani poslední verze Statoru...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#112 Marfox

Marfox

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 20:05

A datum v GG se tvari jak? 

Kese stahujes do GG jak? pomoci GeoJarry nebo gc.live?

Jakej format data mas na geocaching.com?

Datum v databázi je ve formátu d. M. yyyy.

Svoje nálezy stahuju pomocí gc.live ale info o svých keších pomocí GeoJarry.

Na geocaching jsem měl formát data (M. dd. yyyy), který by napovídal, že tu dochází k obrácení toho data no zkusil jsem to změnit na formát dd. mm. yyyy a ani tento formát nepomohl. No nakonec jsem zkusil formát yyy-mm-dd a teď to funguje dobře. Zkoušel jsem několik variant a myslím si že je to v tom, že je mezera mezi jednotlivými čísly a tečkami (symboly).

 

Problém byl tedy odstraněn, ale zase se objevuje hláška že v moduu MyOwnLive je chyba číslo 1, počet chyb: 1 že je potřeba táhnout logy ke kešce. a jestli má pokračovat nebo ne. Při pokračování vše doběhne normálně a statistika je v pořádku.


  • 0

#113 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 20:11

Svoje nálezy stahuju pomocí gc.live ale info o svých keších pomocí GeoJarry.

....

PROČ?


  • 0

#114 Marfox

Marfox

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 20:16

PROČ?

nenašel jsem nic jiného


  • 0

#115 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 20:21

Takze:

Na ten format data jsem se ptala proto, ze ZADNEJ nastroj ti nedokaze rozpoznat formaty data ddmmyy a mmddyy -> proste nemuze rict, jestli 030292 je druhyho brezna nebo tretiho unora. Paklize jsi mel format mmddyy, tak by problem byt nemel. Ovsem pokud pouzivas na stahovani informaci o vlastnich kesich GJ, tak si muzes zadelat na problem. On GJ taky neni bezchybnej. Informace o tvejch kesich jdou stahnout v pohode pres API, akorat, ze pokud jsi BM, tak to samozrejme mas problem. Ale s tim nikdo z nas nic nenadela. Nemuze za to Stator, nemuze za to GG. Problem je mezi GS a GJ (o jeho ilegalite pomlcime). GJ je totiz v haji kdykoliv se na webu neco zmeni, I kdyz treba jen nepatrne. Kazdopadne pokud dostanes ke svejm kesim nejak KOREKTNI informace, tak dotahnout logy potom muzes pres API bez jakejchkoliv limitu. Zadny totiz na stahovani logu nejsou ani pro BM.

 

No a kdyz ti to rika, ze nemas logy, tak si je stahni. Vono bez logu se totiz treba ty grafy kreslej blbe a procenta pocitaj na nic.


  • 0

#116 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 20:24

GCLive stahuje informace o keších a logách na nich. Jedno zdali nalezené, vlastní nebo cizí...
  • 0

#117 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 20:26

.... Kazdopadne pokud dostanes ke svejm kesim nejak KOREKTNI informace, tak dotahnout logy potom muzes pres API bez jakejchkoliv limitu. Zadny totiz na stahovani logu nejsou ani pro BM.

 

To bych zase netvrdil. Já totiž občas (poměrně často) ty "exceeds limit" při tahání logů vidím. Nevím, kolik ten limit je, asi dost vysoký, ale je.


  • 0

#118 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 20:27

On ten limit hlavne nikde neni napsanej, v otm ej ten potiz.


  • 0

#119 Marfox

Marfox

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 20:33

Rozumím, logy jsem v databázi samozřejmě měl. A co se týká stahování tak jsem to hledal v nabídkách a tam je jen v databázích import  stáhnout všechny nálezy a stáhnout vlastní kešky jsem zas objevil v nabídce plugin - stáhnout založené

 

No a to že nabídka aktualizace keší jdem z kontextového menu o sltlačení pravého na myši mě nějak nenapadlo. 

 

Děkuji za tip a dál už budu stahovat keše korektně přes API.


  • 1

#120 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 20:38

neni to spis limit časový, omezujici volani jakehokoliv API hodnekrat za minutu. Staci to nechat byt, ono Geoget sam chvilicku pocka a pak zase vesele pokracuje.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama