Přejít na obsah


Fotka

Nové challenge


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#241 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 10:36

Osobně si myslím, že by si měl gc dělat trochu důstojné jméno, když už se někde nakousne u mudlo veřejnosti. Tenhle jeho směr je naprostá zhovadilost a celkem to tuhle hru poškozuje. Proti podobným imbecilním nápadům by se měla zavádět určitá omezení, svoboda zakládání odsaď podsaď :)


  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#242 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 10:48

Tady nezafungoval "zdravý" rozum, jen a pouze výklad pravidel.....


  • 0

#243 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 10:52

Ja si myslim, ze tahle chall je past.. kdo ji zaloguje, tak je jasny, ze podvadel :) A chtel bych videt, kdo se k tomu dobrovolne prizna :)


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#244 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 10:57

Doufám že nikoho nenapadne k tomu založit nějaký bordel na mapě. ...

No ale možná vznikne cosi kontra. Chalenge, kde bude teba splnit úkol vytvořit si mezi dvěma po sobě následujícími FI logy mezeru dlouhou jeden rok. Muhehe!


  • 2
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#245 tulakmikess

tulakmikess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 11:18

Je pravda že tahle challenge je podle mě přes čáru.

Ale na druhou stranu v GC si každý hraje svou hru  a pokud neporušuje zákona morální a etická pravidla tak je vše OK.


  • 1

#246 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 13:15

Morální a etická pravidla samosebou porušuje, spolu s pravidly hry, ale to už je tak nějak přijato. Ne že by to bylo dobře...


  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#247 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 13:26

Vždy jsem si myslel, že týmové nicky vznikají, aby logovaly ty kešky, které navštívily SPOLU nebo zakládaly kešky, o které se SPOLU starají.

 

To si taky můžu založit týmový nick, 50-ti lidí, každý zaloguje 100 jiných kešek stejným jménem a máme rázem denně 5 tisíc dohromady, ale k čemu? Byl jsem stále jen na té stovce, na těch zbylých 4900 jsem nebyl.

 

Asi dokážu pochopit, že někteří dělají "power" kešing a že v autě v 5 (7) lidech zvládnou za celý den tu 1000 někde v USA, kde jsou keše opravdu u rovné silnice stále na jedno brdo. Osobně o takový styl nemám zájem. Je to prostě honba za rekordy. Stejně jako se nebudu pokoušet o různé činnosti, u kterých bych mohl být rekordmanem, jen je otázka co z toho budu mít. To, že jsem to dokázal a že mám rekord.

O těch větších číslech, kdy jde čas na 1 keš pod jednu minutu už opravdu pochybuji.


  • 1

#248 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 13:28

Už jsou tam 4 NA logy, jsem zvědavý na revírníka. Ta keš tam pravděpodobně zajde na oubytě, nikdo tam nebude chodit. Ta diskuze je tam docela výživná, tak jsem tam zkopíroval tu výše uvedenou statistiku, kolik lidí kde to splňuje.


  • 0

#249 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 13:33

Už jsou tam 4 NA logy, jsem zvědavý na revírníka. Ta keš tam pravděpodobně zajde na oubytě, nikdo tam nebude chodit. Ta diskuze je tam docela výživná, tak jsem tam zkopíroval tu výše uvedenou statistiku, kolik lidí kde to splňuje.

Německy neumím, ale ten zpětný překlad g-translatorem vypadá dost kouzelně  :D

"Založil do hospody a byl naštvaný, že šel tam, člověče."


  • 1

#250 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 13:34

Německy neumím, ale ten zpětný překlad g-translatorem vypadá dost kouzelně  :D

"Založil do hospody a byl naštvaný, že šel tam, člověče."

Že by překlad z jiné řeči do němčiny naší "Hospody na mýtince"? :-) Aneb Založil si hospodu a byl naštvaný, že mu tam lidi lezou?


  • 2

#251 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 14:00

Obávám se, že čim víc to tu budete rozmazávat a omílat furt dokola, tím rychlejc nějakýho magora napadne vám založit podobnou kravinu přímo za chalupou :D . Z čistě formálního hediska keš pravidla splňuje, což je evidentně to jediný, o co Zeměplku jde. Takže se domnívám, že NA logy nemají nejmenší naději na úspěch, neb není co řešit.


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 27 březen 2015 - 14:20

  • 3

#252 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 14:24

Německy neumím, ale ten zpětný překlad g-translatorem vypadá dost kouzelně  :D

"Založil do hospody a byl naštvaný, že šel tam, člověče."

 

No já doufám, že to mám správně, a jestli ne, alespoň jsem je pobavil. :-)


Obávám se, že čim víc to tu budete rozmazávat a omílat furt dokola, tím rychlejc nějakýho magora napadne vám založit podobnou kravinu přímo za chalupou :D . ....

 

Ať si ji klidně někdo založí, s chutí ji překročím a půjdu pro tradičku v pařezu.


  • 0

#253 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 14:43

Ono občas ve Vídni vzniknou zajímavé zhovadilosti. Pamatuju, že před několika lety tam byla někde v Prátru u stadionu filmovka věnovaná Majklu Jacksonovi. 5/5. Zřejmě neluštitelná, odolávala několik týdnů, pak ji odlovil nějakej příbuznej autora a někdo další BF, ten pak do fora prásknul správné souřadnice a až pak asi za 14 dní šla teprve do archívu. Zřejmě se reviewer nezajímal o to, zda je to řešitelné.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#254 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 14:55

Ono občas ve Vídni vzniknou zajímavé zhovadilosti. Pamatuju, že před několika lety tam byla někde v Prátru u stadionu filmovka věnovaná Majklu Jacksonovi. 5/5. Zřejmě neluštitelná, odolávala několik týdnů, pak ji odlovil nějakej příbuznej autora a někdo další BF, ten pak do fora prásknul správné souřadnice a až pak asi za 14 dní šla teprve do archívu. Zřejmě se reviewer nezajímal o to, zda je to řešitelné.

A T5 to bylo proto, že se to dalo ulovit jen za jízdy vozejčkem v nejšílenější zatáčce horský dráhy :D ? Nebo bylo třeba se tam v noci vloupat a vylézt po stojícím ruským kole?


  • 0

#255 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 14:56

Já před časem lovil v Rakousku kešku na staveništi obehnaném plotem. Na jednom místě se dal plot rozebrat a to místo bylo označeno růžovou tkaničkou. U nás by taková keš neprošla, ale mě se to docela líbilo, bylo to něco, co bych u nás nezažil.


  • 0

#256 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 15:34

A T5 to bylo proto, že se to dalo ulovit jen za jízdy vozejčkem v nejšílenější zatáčce horský dráhy :D ? Nebo bylo třeba se tam v noci vloupat a vylézt po stojícím ruským kole?

Ta keš tam tehdy byla takový fenomén, na FTF to čekalo jak se dívám tak 3 a půl měsíce a bylo kolem toho spousta diskuzí. Něco co bylo v logách potom autor pomazal. Z těch logů je ještě vidět jak to všichni pojmuli jako velkou srandu. Dobrý je například http://www.geocachin...44b9a2c5604e ,
:-)
Koukám, že po 4 letech od archivace tam loni přibyl Found. No já se tam snad půjdu při nejbližší návštěvě Vídně asi podívat !

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 27 březen 2015 - 15:35

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#257 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 19:51

Boze, to je tu zase moralistu. Z vlastni zkusenosti vim, ze 800 kesi za den je naprosto realne poctive odlovit. To, ze tu plno jedincu obvinuje kazdeho, kdo to nekdy zvladnul z podvadeni je dano jen tim, ze to nikdy nezkusili a nebo dokonce zavidi. Podvodnici jsou vsude. At si kaceri lovi, co chteji a kolik toho chteji. Oni vam urcite kecat do toho, co a jak mate lovit, nebudou. Zato tady je opet plno bojovniku za ten jediny spravny geocaching.


  • 0

#258 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 22:28

Přesně tak. Co je za problém najít krabičku, otevřít, vyndat logbook, zapsat se, vložit logbook, zavřít a umístít krabičku, popoběhnout 161 metrů za 108 sekund. A to všechno osmset krát. Na délku je to pouhých 129 km.


  • 5

#259 tulakmikess

tulakmikess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 22:43

Kdyby byly keše zjevně umístěné tak by to šlo dát na kole a logovat razítkem.

Já osobně ušel 105km s převýšením cca 3km za necelých 19 hodin.


  • 0

#260 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2015 - 23:41

...Zato tady je opet plno bojovniku za ten jediny spravny geocaching.

Já taky neznám víc geocachingů než ten jeden. A nevím o místě, které by bylo zajímavé 800 krát v délce 129 kilometrů každých 161 metrů.


  • -1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama