Přejít na obsah


Fotka

Nové challenge


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
448 odpovědí na toto téma

#301 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 9:49

Moc by mě bavilo dělat v GS něco jako projektového manažera. :-)

 

Jo, cele dny si cist nazory kaceru a v zaveru je ignorovat a udelat si to po svem. :)


  • 3

#302 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 9:59

Benesovska challenge - SVJZ/nejstarsi

10:55 CEST

Published ... kaboom!

(na nejbližší rok poslední challenge ve Středočeském kraji: (visit link)


  • 0

#303 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 10:52

V pohode. O to vyzivnejsi budou ty dalsi, kdyz je ted rok na pripravu ;)


  • 0

#304 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 11:00

V pohode. O to vyzivnejsi budou ty dalsi, kdyz je ted rok na pripravu ;)

Nespoléhej na to. Všimni si o něco výše, že i autora té Powercache donutili snížit obtížnost z 800/den na pouhých 400/den.

 

edit: Jak se tak koukám, tak s nima (náma) vydrbal jinak - dal tomu obtížnost jen 2.5, ale to už tak nebije do očí.


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 22 duben 2015 - 11:18

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#305 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 11:04

Osobne si myslim ze posledni dobou je nejaka manie zakladat chalenge a to cim dal rafinovanejsi (kdyz uz nekdo ma chalenge na 2000 tradicek tak udelam chalenge kde jich bude treba mit 8000 apod). Ja ac mam pres 10tis odlovu jich z Forest dost nesplnuji a co pak ostatni kteri to delaji jen pro radost.

Jsem sam zvedav kolik jich ma splneno sami owneri ? 

 

No a pak aby to nedopadlo tak jako to tuhle mel Hansmat, udelal chalenge a pak to archivoval a nakonec i zamkl takze i kdyz to nekdo pote splnil, uz si to nemohl zalogovat.

 

Dane misto je pro prochazku hezke, ale mela se tam udelat normalni kesovaci serka i treba s nejakym bonusem, ale takhle..., ja davam palec dolu :(


  • 2

#306 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 11:16

Kdo kesuje pro radost si urcite hlavu z nejakych kesi, ktere nemuze odlovit, nedela. Takovy kacer se urcite nebude vztekat, ze se zase nekde objevila keska, na kterou nema; prave proto, ze tuto hru hraje pro radost a nebo kvuli bodum a ciste mape.

 

Docela me prekvapuje, ze se neustale resi limity challenge kesi, ale treba limity velmi slozitych mysterek uz ne. I kdyz vysvetleni je jednoduche, ti, co kesuji pro radost, takovou mysterku ignoruji, a ti, co, chteji cistou mapu, si ji odlovi podle finalek. Chapu, ze obcas mohou vzniknout silene vyzvy, ale jako u vseho limity by mel resit reviewer, a jestli si nevi rady, muze to prodiskutovat s jinymi reviewery. Nejak nevim, co tim GS sleduje. To chce do pravidel zanest limity (max. 500 kesi za den, max. 5 typu ikonek, max. 60 D/T kombinaci, max. 50 dni v řadě, max. 250 dnu v roce apod.)?


  • 3

#307 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 11:17

Chvílemi je mi až líto těch, kteří mají odloveny úplně všechny keše v republice, až na nějaké ty Challenge, na které ne a ne dosáhnout. Na druhou stranu mám obrovskou radost z těch, kteří si nestěžují tady na fóru, ale buď se řídí heslem "žij a nech žít" nebo dokonce takové keše vítají a svůj volný čas místo stesků věnují lovu a občas k tomu napíšou milý mail nebo sms, případně se ptají na souhlas s převzetím některých myšlenek pro své keše. Opravdu pozitivní je to, že těch druhých je mnohem víc, než těch prvních, ač se to při pohledu na příspěvky tady ve fóru nezdá.


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#308 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 11:22

Osobně jsem pro maximální toleranci ohledně vzniklých keší. Na druhou stranu by owneři měli projevovat soudnost, co se týká splnitelnosti. Třeba těch 800 kousků za den mi přijde dost daleko za možnou hranicí odlovitelnosti korektním způsobem...


  • 0

#309 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 11:26

Z návštěvy sídla Groundspíku, od jednoho nejmenovaného kačera:

 

  • „Člověk z ostrahy se mě 80 minut ptal: ,Jste, kdo říkáte, že jste? Jste, kdo říkáte, že jste?‘ Až mi napsal na hřbet ruky ,lhář‘ a nechal mě jít.“
  • vnitřní orientace v budově je šílená - stovky metrů slepých chodeb. Areálem jezdí vláček, který vás ale vysadí na stejném místě kde jste nastupovali.
  • vedení uvádí, že zdejší průměrné hledání je o 31 hodin delší než publikování na druhém konci světa. Hledači zde na svoji keš čekají týdny a v některých případech i měsíce.
  • Jeremy tvrdí, že stížnosti jsou neopodstatněné: „Geokačeři si za všechny problémy můžou sami.“
  • emaily z vedení jsou následujícího znění: „předčasně publikující archivace a opožděně archivující publikace mohou být zrušeny nebo zpožděny bez předchozího ohlášení.“
  • zeptal jsem se, pod kterého revívra spadám...a oni mi odpověděli, že země z které pocházím neexistuje...
  • veškeré stížnosti musejí být na vyplněném formuláři a následně odeslány do nemocnice, kde se člověk narodil !
  • GS také vytvořil linku stížností – když na ni zavoláte, dovoláte se do kloboučnictví ve Stuttgartu !
  • Nové pravidla multikeší – stage B2 je vedle stage B11 a stage B14 patří ke keši F

  • 1

*


#310 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 11:33

Na druhou stranu, když založím challenge, kde budu požadovat ulovení deseti tisíc mysterek v Súdánu, tak mi ji nikdo nebude lovit a časem zanikne.


  • 0

#311 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 11:44

Co GS sleduje?..........

 

to je jednoduché: není problém, není požadováno řešení. Eo ipso, lepší než řešit je zrušit problém. To funguje, a koneckonců, těžko proti tomu něco namítat.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#312 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 12:18

Jako sorry, ale nejaky ty challenge jdou opravdu proti myslence kesovani... viz podminka mit vickrat vyplnenou d/t tabulku nez je pocet tisicu tvych nalezu. To ter nuti nekesovat normalne a lizt jen porad na stromy.... ja bych ji mel mit 8krat a mam jednou... eee.

 

Na druhou stranu challenge typu kazdy den kes/multi/small/wtf to je ok... to te nenuti prestat kesovat, jen si dat pozor kam zrvna pujdu.

 

Hansmatt/janus/rng/cohozrovnanapadne... no.. to uz tu bylo reseno nekolikrat, s tim se neda nic delat. Ban na ucet (aby si musel zazozit novy bez svych nalezu a ne se prejmenovavat) musi projit gs a to asi nepujde.

 

Za mne po uprave pravidel, aby to nebylo sikanozni nechat, tak jak to je. Zvlastni ikonku nechci.


  • 3

#313 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 12:30

Máš pravdu, některé výzvy, zvlášť v poslední době jsou !proti zdravému" rozumu, ale bohužel, díky pravidlům mohou vznikat. Revírník s tím bohužel nemůže nic udělat. Když si vymyslíš vyzvu tisíc krabiček za den, podle pravidel ti to pustí (i když budeš mít v průměru 1,5minuty na krabičku...)

Podobné poměřování mě žíly netrhá a existuje taky krásné tlačítko "ignor list".

Jak jsem tu již psal a jeden z autorů výzev to bral myslím ironicky, proč bych se za podobnými, trocha mimo smysl, výzvami honil. Raději si sednu k dobré knížce a dobrému osvěžujícímu moku.


  • 2

#314 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 12:49

Kdyz o tom tak premejslim, skoro mam pocit ze ty challenge nakonec zrusej. Lidi nechtej challenge. Chtej snadny body, bez lusteni, bez podminek, nekteri dokonce i bez osobni navstevy kese. A jak pise Citecka, nez problem resit, je jednodussi ho vygumovat. Pravdepodobnej scenar je ze challenge zaniknou a zustanou nam na doziti, jako treba virtualky a webcamy. Tak budte radi ze se nejaky stihly pozakladat dokud to slo. Posledni bude mit N.o.e. kterej to stihnul do fronty fakt o fous. Tak mu na ni hlavne nedavejte NA logy, at to chudinka prezije :)


  • 5

#315 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 12:55

Díky Modraku, jen pro upřesnění: Tahle keš NENÍ challenge, což zamrzí, protože podle pravidel ji nelze vytvořit, tak je to jen taková jakási "náhražka", je umístěna tak, aby si ji musel každý všimnout a přitom nikomu nelezla do revíru. Ale můžeš být klidný, pokud by to byla challenge, tak její podmínky nesplňuješ, bohužel B)


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#316 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 13:20

Kdyz o tom tak premejslim, skoro mam pocit ze ty challenge nakonec zrusej. Lidi nechtej challenge. Chtej snadny body, bez lusteni, bez podminek, nekteri dokonce i bez osobni navstevy kese. A jak pise Citecka, nez problem resit, je jednodussi ho vygumovat. Pravdepodobnej scenar je ze challenge zaniknou a zustanou nam na doziti, jako treba virtualky a webcamy. Tak budte radi ze se nejaky stihly pozakladat dokud to slo. Posledni bude mit N.o.e. kterej to stihnul do fronty fakt o fous. Tak mu na ni hlavne nedavejte NA logy, at to chudinka prezije :)

 

Taky jsem si to myslel, ale uz o tom pochybuji. Samozrejme muze se stat cokoli, GS je casto nevypocitatelnej, ale kdyby to GS chtel zakazat hned, tak by to uz udelal. Oni se nepotrebuji nikomu zpovidat, proc neco udelali nebo ne, at je to zmena sebedrastictejsi. Udelali to tak s čelenkama, ALR kesema, virtualka, webkamerama i kesemi bez polohy. Proste jednoho krasneho dne oznamili jejich konec a hotovo. Kdyby nechteli challenge kese, tak by se takoveho razantniho kroku urcite nebali.


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 22 duben 2015 - 13:20

  • 0

#317 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 13:24

Když si vymyslíš vyzvu tisíc krabiček za den, podle pravidel ti to pustí (i když budeš mít v průměru 1,5minuty na krabičku...)

Jak jsem tu již psal a jeden z autorů výzev to bral myslím ironicky, proč bych se za podobnými, trocha mimo smysl, výzvami honil.

 

Ani jsem si nemyslel, že budeme spolu souhlasit. Takových výzev si také nevšímám, nelovím je a ani se o to nehodlám snažit. Na druhou stranu ale nemám potřebu je probírat na fóru ani psát k listingu Write Note a respektuji, že zrovna takováhle výzva může někomu přinést neskonalou radost. Tak proč bych mu ji měl nějakými řečmi kazit?


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#318 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 13:48

Díky Modraku, jen pro upřesnění: Tahle keš NENÍ challenge, což zamrzí, protože podle pravidel ji nelze vytvořit, tak je to jen taková jakási "náhražka", je umístěna tak, aby si ji musel každý všimnout a přitom nikomu nelezla do revíru. Ale můžeš být klidný, pokud by to byla challenge, tak její podmínky nesplňuješ, bohužel B)

Aha. Ja myslel ze kdyz to das do vlakna o challengich a ty data deaktivace a aktivace od GS sedi na to rozhodne datum restrikce challengi, tak ze se musi jednat o challenge. Tech asociaci tam uz bylo tolik, ze jsem o tom vubec nepochyboval. V kazdym pripade to vypada zajimave. Az to pipne, postni sem odkaz. Pravdepodobne to bude mimo moje notifikace.


  • 0

#319 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 13:56

No původně to měla být challenge viz: 26 ale pak jsem byl seznámen s článkem 7 a bylo po ní. Tak jsem to zaonačil, aby to bylo pro všechny ;) více či méně stejným dílem. Každopádně vždy se najde někdo, komu to nesedne B) Pak to tu dám vědět :blink:


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#320 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 14:41

A uplne stejne nektere otaznicky nuti cloveka studovat chemii, chodit do hospody nebo si pujcovat knihy o hackovani (s diakritikou I bez ni :-)) nebo travit den v aute protoze nekdo po okoli rozhazel PETky. V cem je rozdil? Kdyz mi nejaka kes nesedne, vetsinou staci zamirit na mape o milimetr vedle...

 

... se mi ta citace predchoziho prispevku nekam ztratila... no nic.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama