Přejít na obsah


Fotka

Otravna reklama


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
212 odpovědí na toto téma

#61 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2016 - 23:00

No Pepo, tak tohle umim zajistit velice jednoduse. Staci poslat agenturu do pr...., tedy vlastne kam patri. Nejak si nedovedu predstavit ze by mi nekdo na serveru delal bordel nad ramec toho co je domluvene a co lidi snesou. Pokud mas domluvene podminky a oni je nedodrzuji, neni nic jednodussiho nez je odstrihnut a poslat jim mail ze z duvodu nedodrzeni podminek je blokujes dokud to nevyresej a ze zatim hledas jinou serioznejsi agenturu ktera se umi slusne chovat. Tim si sice odstrihnes prijmy z reklamy, ale nakonec oni te potrebuji stejne jako ty je, takze budou v situaci ze to musej nejak resit. Pokud jim jen posles mail ze se ti neco nelibi, nebudou resit nic.


  • 4

#62 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2016 - 5:26

Tak já nejsem v pozici, abych někoho posílal někam, já můžu psát akorát ty stížnosti, případně technicky pojistit to co technicky pojistit lze. A oni na tom stejně nejsou. Pro ně odstřihnutí může znamenat výpadek pár procent až zlomků procent (tak velký zase nejsme a když neřešej mnohem větší globální výpadky kvůli blokování, proč nás) který řešit nebudou, zatimco pro gc.cz je to -100%. Takže značný nepoměr. Ale jestli o nějaké seriozní agentuře víš, tak dej vědět a já to předám dál.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#63 VHteam

VHteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2016 - 6:17

Je to zvláštní (asi mám štěstí nebo co), ale za celou dobu co sem chodím na mě žádná taková reklama nevyskočila. Na Centrumu nebo Seznamu tam mě to občas nadzvedne, ale tady (musím zaklepat) jsem toho byl ušetřen. A to mám standardní IE a WIN10. Blokování reklamy (Adblock atd.) nemám.


  • 0

#64 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2016 - 21:10

Dnes mě již potřetí vyděsila svým nečekaným akustickým projevem jakási plynárna.

Reklama, která začne ječet po náhodném přejetí myší je zbytečně otravná...


  • 1

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#65 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2016 - 22:07

Reklama, která začne ječet a vůbec jakékoli stránky se zvukovým doprovodem jsou vážným důvodem, abych z nich rychle utekl. A to i když se třeba týkají nějaké kapely a je to jejich muzika. Kliknu na odkaz, vrátím se zpátky, a melodie pokaždé znovu startuje. Když mě ta stránka HODNĚ zajímá, vypnu si zvuk, jinak okamžitě zavírám gestem myši. Jinak Adblock to jistí, ale hodně stránek ho detekuje a vyskakuje upozornění, že ho mám vypnout. Chtělo by to doplnit adblock o blokování těchto oken. na druhou stranu, když mě dost zajímá obsah těch stránek, reklamu snesu. Ale myslím si, že mnoho reklamy má na stránkách spíš opačnou funkci, než mělo mít.


  • 2

#66 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2016 - 23:24

Já to prostě blokuju. Sorry.


  • 2

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#67 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2016 - 6:50

Já to prostě blokuju. Sorry.

Bohuzel se musim pridat. Drive jsem mel tento server ve vyjimkach, protoze jsem chtel pomoci s jeho provozem, ale vzhledem k agresivite zobrazovanych reklam jsem musel vyjimku odebrat. Rikam si, jestli nekdy prijde cas abych tomu dal zase sanci.

Osobne nemam problem pokud stranka obsahuje v reklamnim ramecku nejakou reklamu, ale jsem docela nekompromisni ohledne 3 veci:

1) Vykakujici okna co mi skoci pod mys abych kliknul tim me presmeruji jinam a musim se vracet (to beru jako nejvetsi  hnus)

2) reklamy se zvukem (docela by me zajimala jejich ucinnost. U me maji presne opacny ucel - danou vec zacnu ignorovat)

3) Reklamy necitelne zasazene do konceptu stranky. Tohle je vec co rusi obsah, ale kdyz nervou a neskacou mi pod mys, tak to je jenom hnusny (ale stranku na ktery jsem to poskozuje v mem vnimani taky)

 

Takze za me. Mozna vyzkousim jestli je reklama v mezich co jsem schopny a ochotny akceptovat a pak pridam stranku zase do vyjimek. Jinak promin Pepo. Chapu, ze tech par tisicovek mesicne nechces tahnout pouze ze sve kapsy, ale blbe umistena reklama je opravdu problem.

 

Edit: tak jsem to vyzkousel a zatim na me nic nevyskocilo. jeden ramecek nahore a par postrane je za me v mezich akceptovatelnosti (kdyz to jinak nejde)


Tento příspěvek byl upraven od Samaell: 26 říjen 2016 - 7:34

  • 4

#68 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2016 - 7:33

Je mi jasné, že když se tu jednou za čas objeví reklama, která začne při přejetí hrát (máte si je prohlížet, tahle na to textem upozorňuje :-)), tak je to nepřekonatelný problém. Bohužel je pryč doba, kdy bylo možné kontrolovat každou jednotlivou reklamu. Ale můžete se složit a koupit si zobrazování průhledných čtverců a obdélníků :). A nebo jinak, kolik byste byli ochotni ročně platit, aby se vám reklama (tím myslím ty tři pozice s reklamou od agentury) nezobrazovala?


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#69 .eastcz

.eastcz

    Re-Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2016 - 7:36

Za aktuálních podmínek nejsem ochoten platit vůbec, ani osobně neznám kačera co sem chodí natolik aby tuto potřebu měl. Před pár lety klidně dvě stovky. Chronomag.cz na podobném principu dobrovolného příspěvku funguje, přispívám.
Maďar


  • 0

#70 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2016 - 9:21

A to opravdu neexistuje nějaký slušný poskytovatel reklamy? Třeba Google to pokud vím nedělá a na jeho reklamy občas i kliknu (protože bývají k věci).


  • 1

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#71 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2016 - 11:57

Je mi jasné, že když se tu jednou za čas objeví reklama, která začne při přejetí hrát (máte si je prohlížet, tahle na to textem upozorňuje :-)), tak je to nepřekonatelný problém. Bohužel je pryč doba, kdy bylo možné kontrolovat každou jednotlivou reklamu. Ale můžete se složit a koupit si zobrazování průhledných čtverců a obdélníků :). A nebo jinak, kolik byste byli ochotni ročně platit, aby se vám reklama (tím myslím ty tři pozice s reklamou od agentury) nezobrazovala?

Já bych byl ochoten platit na provoz fóra 120Kč ročně. A reklama ať se klidně zobrazuje, jen ať nevydává zvuky nebo nezakrývá obsah.

 

A nebo jinak. Je možné poslat někam dobrovolný příspěvek na provoz fóra? A tu reklamu si pak pořeším sám.


  • 1

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#72 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2016 - 17:38

Za aktuálních podmínek nejsem ochoten platit vůbec, ani osobně neznám kačera co sem chodí natolik aby tuto potřebu měl. Před pár lety klidně dvě stovky.

 

Docela by mě zajímalo, co jsou „aktuální podmínky“ a co bylo před pár lety jiné, než teď, že tenkrát bys byl ochoten platit a teď ne. To nemá být myšleno jako „slovo do pranice“, ale fakt by mě zajímalo, co konkrétně ti na těchto stránkách teď tak vadí, že bys platit ochoten nebyl. Děkuji za případnou odpověď.

 

Mě osobně sice ta reklama až tak neštve (samozřejmě taková, co vyskakuje přes celé okno nebo vyřvává, ano, ale zatím to nebylo nic, kvůli čemuž bych byl nucen to řešit), ale asi bych byl ochoten zaplatit tak do 200 Kč za rok s tím, že pro platící členy by byly nějaké výhody. Jako celkem zajímavé mě napadá, že pouze platící členové by mohli přispívat, případně přispívat by mohli všichni, ale jen platící členové by mohli zakládat nová vlákna, případně by neplatící členové měli omezený počet příspěvků za jednotku času... Jenom kvůli tomu, aby zmizely reklamy, bych asi nepřispíval, to pro mě není až tak velká přidaná hodnota.


  • 2
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#73 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2016 - 17:58

Já bych tedy zase potenciálně přispíval jedině na otevřený necenzurovaný web, ne někam, kde bude někdo omezen na možnosti přispívat, protože neplatí.
  • 1

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#74 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2016 - 18:52

On tu nekdo rikal, ze kdyz nezaplatis, tak se nevyjadris?


  • 1

#75 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2016 - 18:53

Já. Byl to můj návrh — byl bych ochoten zaplatit, ale... Přečti si můj příspěvek.


  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#76 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2016 - 15:11

Nevadí mi tady reklama od Aliexpresu, ale proč je španělsky?

Občas tam něco hledám, mohl bych tam i proklikem odsud, ale když vidím, že je to španělská vesnice, jdu tam radši rovnou a mám to anglicky. Ne, že bych anglicky uměl dobře, ale španělsky umím cca 10 slov.


  • 0

#77 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2016 - 15:53

To fakt nevim. Jak jsem naznačoval, tak reklamu neřešíme individuálně, ale dodává to agentura a zřejmě se snaží o kontextovost. A jestli si někdy otevřel španělský aliexpress, tak to budou zkoušet. Jako když sháníš a kupuješ ledničku a pak máš na všech webech reklamu na ledničky i měsíc po nákupu.


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#78 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2016 - 18:08

Je to tak, na Aliexpresu jsem teď dost hledal, ale jestli španělsky, tak jen jednou a náhodou.


  • 0

#79 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2017 - 18:30

Tak nevím, je to stránka geocaching.cz a reklama na INVIi, nebo stránka INVIe s reklamou na geocaching.cz ? :-/

Přiložené miniatury

  • IMG_0333.PNG

  • 1

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#80 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2017 - 14:02

Reklama od Skody, ktera mi pres celou stranku otevre "povidajici okno" jen proto, ze mi po zavreni jineho okna zustal mysi kurzor 3 sekundy nad reklamou v hlavicce stranky, to je hodne za hranici me tolerance. Navic to jde ukoncit asi jen uzavrenim cele stranky gc.cz.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama