Přejít na obsah


Fotka

Otravna reklama


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
212 odpovědí na toto téma

#101 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2017 - 16:17

Ale tohle je už fakt moc, aby vyjížděla při každém překliku na další stránku, takže také nasazuju adblock


  • 0

#102 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2017 - 16:31

ten nespoutaný pocit neskutečné svobody mne už po třiapadesáté začíná poněkud prudit  :angry:

Je debil zadavatel nebo programátor? To je nějak efektivní zobrazovat jednomu uživateli stejnou reklamu tolikrát?


  • 0

#103 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2017 - 19:03

Ja tedy nevim, ale ta reklama je asi nejak rozbita. Vzdy se mi zobrazila v momente kdy jsem jel mysi po obrazovce a tak zvuk jen na desetinu sekundy kvikl a bylo ticho a nez jsem si precetl prvni prispevek ve zbytku okna tak reklama zmizela aniz bych na ni koukl a zjistil oc jde. Pro sichr jsem po letech zas nasadil adblock neb ja mam rad velke okno a ne zatahovani opony bez meho pricineni.

 

P.S. po nasazeno adblocku najizdeji stranky geocaching.cz docela svizne, .... zajimave.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 11 duben 2017 - 19:06

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#104 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2017 - 19:51

Mně zůstalo ze stránky ještě míň. Nedá se nic dělat, nasazuji AdBlock i na tablet...

 

post-12922-0-27757800-1491937552.jpg

Přiložené miniatury

  • adblock.jpg

Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 11 duben 2017 - 20:06

  • 0

#105 charvic73

charvic73

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2017 - 20:36

Tak hoši čeho je moc toho je příliš, zakrylo mi to celou obrazovku, nasazen ABP. Nedá se nic dělat, je mi líto.


  • 0

#106 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2017 - 20:40

Čeho je moc, toho je příliš. Nepamatuju se, kdy jsem naposledy měl na počítači AdBlock, už to bude moc let, nepotřeboval jsem ho, dokázal jsem si reklamy odstínit sám v hlavě. Se skřípěním zubů jsem přežil i tu první nasrávací reklamu, ale jakmile zespodu vyskočila tahle nová zrůda, stačilo pár kliknutí a mám ho taky. Je mi to líto, rozumně zpracované neobtěžující reklamy mi nevadí, ale tohle je fakt přes čáru.
Zajímalo by mě, kolik bychom museli platit, aby mohly reklamy úplně zmizet.
  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#107 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2017 - 20:47

A nemáte jen malé monitory?  :)


  • 1
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#108 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2017 - 20:52

Já mám monitor velkej, mě to naštvalo z principu.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#109 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2017 - 22:10

No a to vám tam momentálně vyskakuje přijatelné auto, co teprve až se objeví hygienické potřeby nabo lepidlo na zubní protézu?  :D

 

Skoro to vypadá, že kdosi shůry zasáhl, teď večer jsem bez  oné reklamy!  :) A to jsem ještě vzhledem k lenosti žádný blokovací program nenainstalovala.

Pokud je změna na Pepy zásah, vřelé díky.

 

Opravuji, jásala jsem zřejmě předčasně - reklama na mě vyskočila AŽ při návratu na přehled vláken.......


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 11 duben 2017 - 22:13

  • -1

#110 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2017 - 22:14

Tak já tu ohavnost mám i teď...
  • 0

#111 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 6:28

A nemáte jen malé monitory?  :)

Jako že si mám místo 10 palcovýho tabletu koupit 20 palcovej? Aby se na 10 palcích (dnešní stav) zobrazovala reklama? A co až to zas zvednou o 50 %...?!? B)


  • 0

#112 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 8:55

Je mi líto, ale taky mne to donutilo nainstalovat Adblock. Kdyby někdo takovýmhle způsobem něco vnucoval v běžném hovoru, tak už dávno dostal do zubů :angry: .


  • 0

#113 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 11:14

Tak tomuhle se rika pouzitelny web ... cim jsem se o to zaslouzil?

Reklama.jpg

 

Branil jsem se, ale asi adblock precijen budu muset nainstalovat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#114 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 11:25

To vypadá Gorde na sabotáž... :ph34r:


  • 0

#115 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 11:41

Tak dle reakce prý dojde k opravě/odstranění. Sám bohužel nejsem schopen zobrazenou reklamu ovlivnit a když to kvůli jedné problematické típnu všechno, tak nezjistim, že tam ta problematická už neni.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#116 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 11:45

Dekujeme za zprostredkovani.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#117 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 14:33

furt tu straší. Zatim jsem zrušil horní reklamní blok, ze kterého se mi zobrazovala, zkusím povolit později, jestli nedošlo k nápravě. A napsal jsem VW, že těmito formáty se leda střílí do nohy. Tak jim to třeba dojde a vrátí se k něčemu soudnému.... ale pochybuju.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#118 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 15:35

Tak dle reakce prý dojde k opravě/odstranění. Sám bohužel nejsem schopen zobrazenou reklamu ovlivnit a když to kvůli jedné problematické típnu všechno, tak nezjistim, že tam ta problematická už neni.

Tak zase ale kdyz to tipnes vsechno, sice se nedozvime ze tam ta problematicka neni, ale vlastne tam stejne nebude at tam je nebo neni, takze vlastne je to jedno. Mrzuty je akorat ze tam nebudou ani ty ostatni. Ale verim ze se i bez ostatnich reklam dokazu nejak obejit. Holt az si priste budu kupovat auto, pracku nebo neco jineho, tak misto abych se sel podivat na geocaching.cz a v pohode koupil prvni blbost co mi tady doporucej reklamni agentury, budu si muset vec koupit na zaklade neceho jineho, napriklad na zaklade racionalni uvahy. Budu bez tech reklam naprosto bezradnej, bude to neprijemny, ale snad to nejak zvladnu ;) Takze za me to klidne vypni, dokazu se s tim nejak vyrovnat.


  • 2

#119 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 19:43

Tak zase ale kdyz to tipnes vsechno, sice se nedozvime ze tam ta problematicka neni, ale vlastne tam stejne nebude at tam je nebo neni, takze vlastne je to jedno. Mrzuty je akorat ze tam nebudou ani ty ostatni. Ale verim ze se i bez ostatnich reklam dokazu nejak obejit. Holt az si priste budu kupovat auto, pracku nebo neco jineho, tak misto abych se sel podivat na geocaching.cz a v pohode koupil prvni blbost co mi tady doporucej reklamni agentury, budu si muset vec koupit na zaklade neceho jineho, napriklad na zaklade racionalni uvahy. Budu bez tech reklam naprosto bezradnej, bude to neprijemny, ale snad to nejak zvladnu ;) Takze za me to klidne vypni, dokazu se s tim nejak vyrovnat.

Mno.. když o tom tak uvažuju, tak bych z těch ušetřených peněz za blbosti, který díky dočasného nezobrazení reklamy nekoupíš, měl dostat nějakou provizi. 50 % by bylo fér.


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#120 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2017 - 20:11

Sám bohužel nejsem schopen zobrazenou reklamu ovlivnit

 

A nestálo by za to se poohlédnout po jiném dodavateli reklamy?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama