Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.3.1.10


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
443 odpovědí na toto téma

#141 Guest_Chasseur.cz_*

Guest_Chasseur.cz_*
  • Guests

Publikováno 16 leden 2016 - 16:23

Předem děkuju autorům statoru za novou aktualizaci a hlavně za CmdSwitch, ten je perfektní. Ještě jsem neměl čas vyzkoušet všechny novinky, protože jsem se zasek u jednoho problému:

 

- SqlTable, při generování statistik mi vyskočí tabulka, kde se píše že je něco špatně (při nainstalování starší verze statoru je vše v pořádku), tabulku používám např. k mapě Prahy ..., takže jsem vyzkoušel i předpřipravené moduly "MapTabPercentPraha" a "MapTabPercentPraha (group)" a výsledek je pořád stejný. Něco podobnýho se tu řešilo na str. 3 a 4, ale to taky nepomohlo.

 

gallery_4826_157_1418.jpg

Po aktualizaci mi vyskakuje stejná chyba. Navíc ještě jedna, je v příloze.

 

Edit: Tak ta druhá chyba byla moje blbost  :rolleyes:

(i když předchozí verze mi nic nehlásila)

Přiložené miniatury

  • Chyba2.png

Tento příspěvek byl upraven od Chasseur.cz: 16 leden 2016 - 16:47

  • 0

#142 lupa.cb

lupa.cb

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 16:54

Zkus ještě přidat jak máš tabulku SqlTable nastavenou a jak vypadá sql dotaz. Jen z chyby se i autorům plužinu bude diagnostikovat stejně jako z křišťálové koule. Ale nechci je podceňovat...

Teď zrovna nejsem doma, kde mám nainstalovaný GG a stator, ale stačilo by mi kdyby mi fungoval některý z  předpřipravených modulů "MapTabPercentPraha" nebo "MapTabPercentPraha (group)" a to co potřebuju si z toho už upravim.


  • 0

#143 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 18:13

Předem děkuju autorům statoru za novou aktualizaci a hlavně za CmdSwitch, ten je perfektní. Ještě jsem neměl čas vyzkoušet všechny novinky, protože jsem se zasek u jednoho problému:

 

- SqlTable, při generování statistik mi vyskočí tabulka, kde se píše že je něco špatně (při nainstalování starší verze statoru je vše v pořádku), tabulku používám např. k mapě Prahy ..., takže jsem vyzkoušel i předpřipravené moduly "MapTabPercentPraha" a "MapTabPercentPraha (group)" a výsledek je pořád stejný. Něco podobnýho se tu řešilo na str. 3 a 4, ale to taky nepomohlo.

 

gallery_4826_157_1418.jpg

 

S modulem (předpřipravenou skupinou) MapTabPercentPraha i uvedenou chybou o určení sloupce doporučuji počkat na opravnou verzi Statoru...


  • 0

#144 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 18:18

Po aktualizaci mi vyskakuje stejná chyba. Navíc ještě jedna, je v příloze.

 

Edit: Tak ta druhá chyba byla moje blbost  :rolleyes:

(i když předchozí verze mi nic nehlásila)

 

Minulá verze Statoru nedělala v modulu CmdHtmlText  kontrolu HTML kódu na párovost značek. Nyní se (volitelně) dělá. Takže minulá verze nic nehlásila, ale kód jsi měl špatně a tím pádem byla "nakoplá" celá statistika. Jinak řečeno, předtím to bylo špatně a teď dobře, přestože předtím to chybu nehlásilo a teď ano...  :P


  • 0

#145 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 19:22

Bohuzel jste zkopirovali jen okno s chybou, ale dulezita je informace z log souboru. Takze zatim muzu jen hadat.

 

Hadam tedy, ze to je chyba z modulu, ktery generuje tabulku vylovenosti mestskych casti vedle vybarvovaci mapky Prahy. Nejakou chybku jsem tam nasel a opravil. Oprava bude k dispozici v opravne verzi Statoru, kde budou opraveny dosud nahlasene chyby. Pokud nenastanou dalsi problemy, doufam, ze se podari ji vydat do tydne.

 

(Ale je mozne, ze ta chyba bude hlasena i nadale, protoze je SQL opravdu sestaven nespravne - z pohledu Statoru. Pokud tomu tak bude, budeme se s tim zabyvat pak.)

 

EDIT: Pokud jde o modul SqlTable a mate tam sloupec pojmenovany "Count", zkuste jej pojmenovat jinak, treba "Cnt". Pro novou verzi Statoru je vhodne jmeno "Count explicit", ktere se bude automaticky prejmenovavat pro zahlavi tabulky.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 16 leden 2016 - 19:56

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#146 lupa.cb

lupa.cb

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 22:04

Bohuzel jste zkopirovali jen okno s chybou, ale dulezita je informace z log souboru. Takze zatim muzu jen hadat.

 

Hadam tedy, ze to je chyba z modulu, ktery generuje tabulku vylovenosti mestskych casti vedle vybarvovaci mapky Prahy. Nejakou chybku jsem tam nasel a opravil. Oprava bude k dispozici v opravne verzi Statoru, kde budou opraveny dosud nahlasene chyby. Pokud nenastanou dalsi problemy, doufam, ze se podari ji vydat do tydne.

 

(Ale je mozne, ze ta chyba bude hlasena i nadale, protoze je SQL opravdu sestaven nespravne - z pohledu Statoru. Pokud tomu tak bude, budeme se s tim zabyvat pak.)

 

EDIT: Pokud jde o modul SqlTable a mate tam sloupec pojmenovany "Count", zkuste jej pojmenovat jinak, treba "Cnt". Pro novou verzi Statoru je vhodne jmeno "Count explicit", ktere se bude automaticky prejmenovavat pro zahlavi tabulky.

Dík, pomohlo to. Zatím jsem zkoušel jen u jedné tabulky, ale vypadá to, že po přejmenování sloupce je vše v pořádku.


  • 0

#147 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 0:04

Při generování statistiky mi stator vyhodí tuto chybku a tabulka zůstane prázdná:
hlaska_customize.png
 
Je to statistika počtu slov v lozích, kterou beru z tagu viz nastavení tabulky:

 

stator.png

Mám tam prosím něco špatně? Koukal jsem o posty výše a vypadá "moje hláška" stejně  :)


Tento příspěvek byl upraven od drowned: 19 leden 2016 - 0:09

  • 0

#148 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 7:16

Na prvni pohled bych rekl, ze tam spatne nic neni, ale jist si nejsem, neni videt nastaveni jednotlivych parametru. Jde o chybu, ktera by mela byt v nove verzi jiz opravena, ale treba je toto neco jineho. Posli mi prostim content.ini, zkontroluju to, at mam jistotu nez publikujeme opravenou verzi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#149 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2016 - 19:42

Posílám soubor content.ini - díky za tvůj čas.


  • 0

#150 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2016 - 8:46

Dobre, ze jsi to poslal. Jeste tam byla chybicka. Tak ted uz jen pockej na aktualizaci Statoru a melo by ti to chodit.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#151 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2016 - 14:15

Vydavame novou verzi Statoru. Mely by tam byt opraveny nahlasene chyby a par novinek, o ktere jste stihli pozadat a nam se zalibily.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#152 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2016 - 14:31

Zdravím..

no přesně to, co máš na svém profilu, jsem si představoval...

Takže budu čekat a držet palce, ať se vše podaří...

R.

Vlastní statistiky keší
------------------------------
1.) Tak v nové verzi dodáno - identické na mém profilu (nové tabulky MyOwnAllCachesTab a MyOwnAllEventsTab - oboje je možno modifikovat je to jako SQLTab)

 

2.) Je potřeba si přenastavit vlastní keše neb a protože - všechny statistiky (až na MyOwnLife) jedou nade všemi vlastními kešemi odteď.
Stávající MyOwnSetting slouží jen k nastavení pár globálních settingů (a pokud ho tam nedáte zařadí se sám - ale něco bude vypnuté - FTF, FP a Logy - to je potřeba nastavit pokud to tam chcete mít)

3.) No a podrobné statisky keší MyOwnLife - mají nastavení které keše tam chcete vidět a je možno modul zařazovat několikráte za sebou dle libovůle (keše se nenastavují v MyOwnSetting ale přímo v MyOwnLife !!)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#153 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2016 - 19:28

Ještě bych zmínil jednu velmi drobnou, ale významem dost důležitou změnu. Stator od verze 1.3.2.11 umožňuje nasměřovat generovanou statistiku i mimo statorovský profil uživatele. Řeknete si, no a k čemu je nám to dobrý? Dokáže to podstatně zjednodušit publikaci statistiky pomocí Dropboxu, jak je popsáno na Araratu a jak jsem napsal i v novém vlákně...


  • 1

#154 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 10:09


3.) No a podrobné statisky keší MyOwnLife - mají nastavení které keše tam chcete vidět a je možno modul zařazovat několikráte za sebou dle libovůle (keše se nenastavují v MyOwnSetting ale přímo v MyOwnLife !!)

 

Diky moc, funguje to na jedničku!


  • 0

#155 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 20:45

Šlo by z vlastních keší (obecně ze všech keší zařazených do statistik) vyjmout tu s kodem GC0? adrake ji používá k uchovávání adhoc waypointů. A ano,mohl bych ji přiřadit jiného ownera (i když z toho radost mít nebudu).


  • 0

#156 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 21:01

Tak hlavne je chyba kopirovat databazi z telefonu do PC. aDrake neumi prostorovy index a jine veci, takze udaje z takove databaze budou prinejmensim nepravdive.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#157 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 21:27

A kdyz si budete hrat - docela by me zajimalo, kolika z vas najde Diagnosticky profil nejaky problem, jestli jsme nedelali zbytecnou praci.

 

Ano, našlo mi to keš, kde byl na netu jinak datum logu, než v databázi, pak keš, kde nebyl TAG Elevation a pak keše, kde nemám zadán čas nálezu.

 

Díky za úpravu :-)


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#158 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 21:29

Men to taky naslo (jeste v pocatku) par kesi bez tagu, problem byl ale v tom, ze ty kese byly tak na severu, ze uz tam ani Elevation nedosahlo :D


  • 0

#159 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 21:40

Šlo by z vlastních keší (obecně ze všech keší zařazených do statistik) vyjmout tu s kodem GC0? 

 

Na rovinu - tohle si nedovedu představit. Stator nepoužívá žádný meziseznam nálezů, ze kterého by se GC0 jednou vyhodilo a zabralo by to univerzálně na všechny moduly. Statoří moduly pracují rovnou s databází GG. Nejsou tak omezovány nějakou mezivrstvou, mají přístup ke všem datům o keších nalezených, nenalezených, vlastněných atd. Jediná univerzální věc je zrušit GC0 nález. Pokud v poli dtfound nebude datum nálezu, eliminuješ ji ze všech statistik...


  • 0

#160 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2016 - 10:45

1/ OK, zmenimu GC0 ownera a datum nalezu,uvidim jak se to bude chovat

2/ ja z telefonu do PC db neprenasim,tu GC0 mam udelanou rucne v PC a mam u ni waypointy, ktere se muzou v terenu hodit:)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama