Přejít na obsah


Fotka

Challenge - volná diskuze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
725 odpovědí na toto téma

#341 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2018 - 21:45

Sklenice muze byt poloprazdna, ale i poloplna. Jeden v tom v vidi hezkou vyzvu , kterou muze byt zabava plnit a druhej se hned kouka ocima honibodu a finalkaru. Je to trochu skoda, protoze divat se tema ocima na vsechno v GC tak tu zbudou jen traily. :)

Ale jo, mě se ta challenge líbí! Je to pěknej nápad! Jen konstatuju, že dnešním stylem logování to může hromada lidí oblafnout a taky to asi bohužel udělá (pokud ne, bude to samozřejmě jedině dobře!).

A zas takový pesimista si myslím, že jinak nejsem. Kdybych se na každého koukal jako na finálkaře a podvodníka a špatného, myslíš, že zakládám pořád tolik mysterek a multin? :-)


  • 0

#342 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2018 - 21:53

Neoblafnutelná by ta podmínka byla, kdyby se vyhodnocovala zpětně. Něco ve stylu, kdo byl poslední tři roky hodný, může si teď vzít bonbónek. A kdo bude hodný až ode dneška, tak tomu nic nezaručuji.

Což je jen taková teoretická úvaha. A řev by kolem toho byl stejně. Stejně jako se řve, že virtuálky byly přiděleny úplně špatným algoritmem úplně špatným lidem.


Tento příspěvek byl upraven od Sven Gumby: 26 únor 2018 - 8:28

  • 0

#343 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2018 - 21:58

Neoblafnutelná by ta podmínka byla, kdyby se vyhodnocovala zpětně. Něco ve stylu, kdo byl poslední tři roky hodný, může si teď vzít bonbónek. A kdo bude hodny až ode dneška, tak tomu nic nezaručuji.
Což je jen taková teoretická úvaha. A řev by kolem toho byl stejně. Stejně jako se řve, že virtuálky byly přiděleny úplně špatným algoritmem úplně špatným lidem.

Jo, to by bylo super! Jenže to bohužel nijak neprotlacis :-(
  • 0

#344 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2018 - 18:39

Nová GC7GT7A a GC70CT3

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 27 únor 2018 - 18:41

  • 0

#345 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2018 - 19:05

Osobně se na to koukám očima člověka, který přečetl přes jedenašedesát tisíc logů na svých keších.

A to je poloprazdna nebo poloplna sklenice?
  • 1

#346 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2018 - 13:47

nová GC7JA4G
  • 1

#347 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2018 - 17:22

Nová GC7J4GQ
  • 1

#348 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2018 - 16:39

Nová GC7PB0F a GC7HA50
  • 0

#349 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2018 - 15:22

Nová GC7RFW3
  • 0

#350 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2018 - 15:59

https://www.geocachi...allenge-level-3
  • 0

#351 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2018 - 7:17

Koukám, jaká se k tomu zvedla diskuze. Splněno zdaleka nemám (protože svá CITA neloguji a u nás v kraji jich bylo za celou dobu tak cca těch 50 a desítky kilometrů za eventy nejezdím). Ale určitě mi to připadá lepší challenge než typu udělej X krát everday, ještě k tomu v určité barvě atp.

 

 

Zajímavé, že nejvíce nadávají lidé z Prahy, kde bylo loni zorganizováno 38 CITO (Celkově už přes kolem 120 CITO).


  • 0

#352 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2018 - 8:07

Se svým počtem CITA=0 není můj příspěvek úplně košer, ale na druhou stranu!! Každá výzva, která vznikne, by měla být potvrzena takovou tou kačerskou korektností ownera, který ji bude mít samozřejmě splněnou. Pokud to tak není, přide mi naprosto bezcenná (populistická?). Překvapivě opět kačer z Prahy :-), ale většinu keší publikuju v okolí Tisé a Libouchce pod nickem digit_gps.


  • 0

#353 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2018 - 8:12

Už dost dlouho nelze publikovat Challenge, kterou nemá owner splněnou. Navíc bývá vyžadováno, aby ji splňoval ještě nějaký relevantní počet kačerů, který se odvíjí podle obtížnosti výzvy, lokality a možná dalších kritérií, které neznám.


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#354 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2018 - 12:19

Koukám, jaká se k tomu zvedla diskuze. Splněno zdaleka nemám (protože svá CITA neloguji a u nás v kraji jich bylo za celou dobu tak cca těch 50 a desítky kilometrů za eventy nejezdím). Ale určitě mi to připadá lepší challenge než typu udělej X krát everday, ještě k tomu v určité barvě atp.

 

 

Zajímavé, že nejvíce nadávají lidé z Prahy, kde bylo loni zorganizováno 38 CITO (Celkově už přes kolem 120 CITO).

Já svá CITA tedy loguji, nevidím důvod, proč bych neměl/nemohl a nedělá mi to problém po morální stránce. Vidíš, býval bych řekl, že jich bylo v Praze víc, ale tak asi ne. 

Já v CITO eventech vidím prostě nějaký smysl. Třebas na statistiky jsem taky docela ujetej, ale komu tím prospěju, že jo? Těmi CITY přeci jen někomu/něčemu ano. 

Jsem si vědom, že jsou kraje, kde CITA prostě nejsou. Proto mám ty keše umístěné v Praze. 

A jasně, v tom je pak ten rozdíl - v té ochotě na to CITO jet až kamsi do háje. Zatím jsem nejdál vyloženě kvůli CITU vyrazil do Bratislavy (z Prahy).

 

Už dost dlouho nelze publikovat Challenge, kterou nemá owner splněnou. Navíc bývá vyžadováno, aby ji splňoval ještě nějaký relevantní počet kačerů, který se odvíjí podle obtížnosti výzvy, lokality a možná dalších kritérií, které neznám.

Přesně tak. A dovolím si citovat Rica: "zhruba to beru tak, že by mělo Challenge splňovat cca 10 místních lovců. Není to dogma, bude-li to pěkná challenge rád přimhouřím oči, bude-li to jen další pokračování již existující challenge (což je i tvůj případ) tak na tom budu trvat."


  • 0

#355 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2018 - 13:01

Challenge nelovím, neřeším je, ale ignore list jsem nikdy nepoužil (a zřejmě asi nikdy nepoužiji, nevidím k tomu důvod). Možná někdy v budoucnu nějakou odlovím, neříkám, že se to nestane. Rád se však podívám, co kde kdo vymyslel a tahle challenge se mi celkem líbí, ačkoli ji rozhodně nesplňuji (prostě mi přijde blbé vydat se na CITO jen pro bod, když vím, že se nebudu mít čas zdržet a pomoci). Zajímavé bude, jestli se někdy dočkáme i té challenge 100 CITO eventů, kterou zatím dle P-GC splňují jen tři kačeři v republice. :D

 

Pokud bych měl ale vůči něčemu výhrady, pak je to skloňování zkratky CITO. Sakra, je to zkratka anglického Cache In Trash Out (CITO), takže patvary jako CITA, CITY nebo CITU nemají žádný význam. Proč nepoužíváte např.: těmi CITO eventy, kde CITO eventy prostě nejsou, své CITO eventy neloguji,...? Asi jsem hnidopich, ale nemůžu si pomoci...


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 27 červen 2018 - 22:28

  • 2

#356 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2018 - 14:00

Se svým počtem CITA=0 není můj příspěvek úplně košer, ale na druhou stranu!! Každá výzva, která vznikne, by měla být potvrzena takovou tou kačerskou korektností ownera, který ji bude mít samozřejmě splněnou. Pokud to tak není, přide mi naprosto bezcenná (populistická?). Překvapivě opět kačer z Prahy :-), ale většinu keší publikuju v okolí Tisé a Libouchce pod nickem digit_gps.

 

Pokud je to myšleno tak, že zde owner sám podmínku nesplňuje, tak to není pravda. Owner podmínku splňuje, zatím se účastnil 54 CITO eventů a požadavek na splnění je 50. Ale třeba jsem tento příspěvek jen nepochopil.


  • 0

#357 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2018 - 14:00

Challenge nelovím, neřeším je, ale ignore list jsem nikdy nepoužil (a zřejmě asi nikdy nepoužiji, nevidím k tomu důvod). Možná někdy v budoucnu nějakou odlovím, neříkám, že se to nestane. Rád se však podívám, co kde kdo vymyslel a tahle challenge se mi celkem líbí, ačkoli ji rozhodně nesplňuji (prostě mi přijde blbé vydat se na CITO jen pro bod, když vím, že se nebudu mít čas zdržet a pomoci). Zajímavé bude, jestli se někdy dočkáme i té challenge 100 CITO eventů, kterou zatím dle P-GC splňují jen tři kačeři v republice. :D

 

Pokub bych měl ale vůči něčemu výhrady, pak je to skloňování zkratky CITO. Sakra, je to zkratka anglického Cache In Trash Out (CITO), takže patvary jako CITA, CITY nebo CITU nemají žádný význam. Proč nepoužíváte např.: těmi CITO eventy, kde CITO eventy prostě nejsou, své CITO eventy neloguji,...? Asi jsem hnidopich, ale nemůžu si pomoci...

Za pár let možná jo... V současnosti je to každopádně nepublikovatelné.

Sorry no :D Já to prostě beru jako to CITO, skloňované podle vzoru město. Já se ti omlouvám, jestli to je nebo není mluvnicky správně, to netuším, ale asi není, no. 

Co jsem se nenaučil nebo co jsem si spíš neustálil dodneška, to je skloňování slova "stage" v písemné podobě. Jednou s ním naložím tak, jindy onak a jindy vůbec nijak a považuji jej za nesklonné.


  • 0

#358 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2018 - 14:12

Taky moc nechapu co zas lidi blbnou. Podminka je naprosto normalni, ani neni nijak extremne tezka, owner ma splneno a zdaleka neni jediny. Proste zcela normalni challenge, ktera nijak nevybocuje. Proc nekteri remcaji i na tohle fakt nechapu.


  • 6

#359 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2018 - 5:10

I kdyby ji splňoval jediný kačer z Marsu, tak mě to nechá ledově klidným, stovky kešek jsou i okolo. Co mě ale klidným nenechává je, že jsem přišel o pocit überkačera. CITO mám zalogované 18 x a myslel jsem si, jaké je to obrovské číslo, na které jen tak nikdo nemá.  :D


  • 0

#360 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2018 - 15:35

nová GC7RMZR
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama