Přejít na obsah


Fotka

Stolní geokalendář 2007


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
262 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2006 - 14:10

Ahoj všem, byl by zájem o stolní geokalendář na rok 2007 ? Vybrali bychom společně povedených 52 fotek (třeba z letošní soutěže) nebo co kdo pošle (každý tým třeba 1 fotku) a nechali si je udělat ? Zakázková výroba takového kalendáře vyjde na cca 140-160 Kč - podle počtu, možná bychom našli i něco levnějšího. Co vy na to ?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2006 - 19:06

Ahoj všem, byl by zájem o stolní geokalendář na rok 2007 ? Vybrali bychom společně povedených 52 fotek (třeba z letošní soutěže) nebo co kdo pošle (každý tým třeba 1 fotku) a nechali si je udělat ? Zakázková výroba takového kalendáře vyjde na cca 140-160 Kč - podle počtu, možná bychom našli i něco levnějšího. Co vy na to ?

preco nie? ale pride mi to dost drahe, chcelo by to najst lepsiu cenu. Pamatnici si pamataju geokalendar z roku 2005 by Tabacek a Drevokocur, mohla by to byt kazdorocna zalezitost :)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2006 - 15:56

Stolni tydenni kalendare by se mi take aspon dva libily.... :-) pekne by mne to na pracovnim stole motivovalo k lovecke vyprave... a zlepsovalo mi to naladu... :-)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2006 - 20:54

Ahoj všem, byl by zájem o stolní geokalendář na rok 2007 ? Vybrali bychom společně povedených 52 fotek (třeba z letošní soutěže) nebo co kdo pošle (každý tým třeba 1 fotku) a nechali si je udělat ? Zakázková výroba takového kalendáře vyjde na cca 140-160 Kč - podle počtu, možná bychom našli i něco levnějšího. Co vy na to ?

Mne by se take libil moc....
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2006 - 22:05

Super napad urcite bych bral jeden kus. Jen ale bych se nemusel divat na tu microkesku celej mesic :). Jinak Plachtasum to na fotce velice slusi :)))
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2006 - 9:15

Co vy na to ?


Bral bych tri.

  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2007 - 23:24

Bezva nápad, bral bych měsíční i týdenní, a určitě ne jen po 1 kousku.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2007 - 15:19

hmmm skoda... budete se muset obejit bez mojich fotek... mam SmeeckoFotak a fotky jsou dobre tak pro web... k tisku to nejni... a taky mam vetsinu na vejsku... :-( ach jo... koupim novy fotak a budu svedomite cely rok fotit nalezato... abych mohl pristi rok prispet !!! Nyni se tesim na Vase fotecky... Diky a nezlobte se...
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 15:27

Urcite bych mel taky zajem o par kousku !
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 11:53

Tak koukám, že jsem zaspal :-(... no, co se dá dělat. Tak se alespoň nabízím jako distributor kalendáře pro Plzeň. Pokud by byl zájem o nějaké fotky geosbírek, fotečky geocoinů, zajímavých TB, fotky s geokoněm, s maskoty Citíkem a Eventíkem tak dejte vědět...
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2006 - 22:18

preco nie? ale pride mi to dost drahe, chcelo by to najst lepsiu cenu. Pamatnici si pamataju geokalendar z roku 2005 by Tabacek a Drevokocur, mohla by to byt kazdorocna zalezitost :)

Jasne, ten byl moc pekny, jeste ho mam schovanej ;) Ale ten byl mesicni, mozna by bylo rpaktictejsi mit stolni tydenni a tudiz s vice fotkama :-) Myslim, ze by to nekdo mohl vytisknout levneji, zalezelo by jaky by byl zajem. Treba je mezi nami nejaky grafik z firmy,ktera se necim podobnym i zabyva...?
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2006 - 11:51

Ahoj, je to vyborny napad, urcite bychom si jeden vzali.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2007 - 16:21

hmmm skoda... budete se muset obejit bez mojich fotek... mam SmeeckoFotak a fotky jsou dobre tak pro web... k tisku to nejni... a taky mam vetsinu na vejsku... :-( ach jo... koupim novy fotak a budu svedomite cely rok fotit nalezato... abych mohl pristi rok prispet !!! Nyni se tesim na Vase fotecky... Diky a nezlobte se... Helixik...

tak jsem prece jenom nejakou tu fotecku vystrachal... prinejhorsim ji vyhodte... :-)

  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 15:52

Tak a  začínáme. TADY (FTP jméno: Host, heslo: 123456) si stáhněte fotky (buď složku s jednotlivými soubory !GeoKalHTML, nebo !GeoKalHTML.zip) a přiložený hlasovací formulář GeoHlas.xls. Následně si vyberte 53 fotografií tak, že chcete-li aby byla vámi vybraná zveřejněna v GeoKalendáři 2007 přiřaďte ji v předloženém formuláři (do sloupce s příslušným číslem) 1 (ANO). Nebude-li v příslušném sloupci nic nebo 0 (nula - NE) příslušná nebude fotka brána v potaz. Fotografie 1 a 2 jsou určeny na titulní list, takže hlasujte souběžně i jednu z nich + 53dalších do týdnů! Řádně vyplněný hlasovací formulář odešlete na adresu zkubovec@kdyne.cz  nejpozději do pátku 12. ledna 2006, 8.00 hodin! V průběhu následujícího dne na stejném FTP zveřejním přehled vybraných foto VČETNĚ POPISEK aby mohli jednotliví vybraní autoři případně korigovat nick/správný název snímku. To vše skončí v pondělí 15. ledna 2006, 8.00 hodin!. A teď to hlavní: Každý zájemce nechť pošle závaznou objednávku e-mailem na adresu plachtas@centrum.cz , která bude obsahovat 1) kolik kusů obednává, 2) odebere-li si je sám v Praze u Pitra (1ks za 170Kč), nebo si přeje poslat poštou (první/nebo jeden kus 200Kč, další v jedné zásilce do 5kusů 170Kč ). 3) Variabilní symbol  (nejlépe rodné číslo, nebudu to zneužívat) pro identifikaci platby, abych věděl, kdo má zaplaceno. Příslušnou částku zašle na účet 191613060/0300 nejpozději v pondělí 15. ledna 2006. Klapne-li všechno, jak naplánováno jest, v úterý 16. ledna předává Pitr objednávku tiskárně a do tejdne máme kalendáře na stolech.
Pokud někomu něco nesedí, nakamenujte mne, nestěžujte si, nepište mi výtky, protože vážná práce se supervýsledkem GeoKalendáře se v tomhle tempu dělat nedá a tak si jej ani neobjednávejte! Slibuji za sebe, že na příští rok včas začnu shrovažďovat podklady a kalekdář bude ještě suprovější než ty předchozí.
sorry, HLASOVACÍ FORMULÁŘ bude na FTP asi v 19hodin.  
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 11:55

klidne provedu prevoz z prahy do brna kdyz ode mne nekdo prevezme dodavku

Tak koukám, že jsem zaspal :-(... no, co se dá dělat. Tak se alespoň nabízím jako distributor kalendáře pro Plzeň. Pokud by byl zájem o nějaké fotky geosbírek, fotečky geocoinů, zajímavých TB, fotky s geokoněm, s maskoty Citíkem a Eventíkem tak dejte vědět...


  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2006 - 1:08

Určitě bych měl zájem minimálně o jeden kus, kalendář z roku 2005 mi pořád ještě visí na stěně :-) Hlavně aby tam byly obrázky s geocacherskou tematikou a né samé pěkné krajinky, toho je unás plné papírnictví...
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2006 - 9:45

Nástěnný kalendář A4 na výšku, 13listů A4/4+0 (křída, nebo hlazenej 150g), 1 list podložka A4+10cm dole/4+0 (bílej karton 300g), spirála na kratší straně a závěs jsem schopnej zajistit např. v nákladu 500ks za 65Kč/kus, nebo v nákladu 1000Ks za 45Kč/kus (včetně 19%DPH a neobsahující poštovné). Grafický zpracování bych zajistil, kolektivně bychom provedli výběr fotografií. Na podložce třeba může být kolekce CWG.... Můžete kouknout na předběžnej mustr (připraveno ke stažení ve formátu PDF na FTP).


Tady lze stáhnout
. Jméno: Host, heslo: 123456


  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2006 - 21:44

ja bych chtel taky tak 5 kousku. Diky Spuzva
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2007 - 17:31

Je docela nepříjemné, že jsou brány fotky s poměry stran 4:3, pač s novým digitálem fotim 16:9. Něco jsem tam nahrál, dyštak to vyhodíte, co se dá dělat:/

  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 16:15

jak to bude s fotkami od konkretniho autora? Ma hlasovat za sve fotografie, pokud chce, nebo se to implicitne predpoklada? Predpokladam, ze kazdy, kdo je tam poslal, by je tam rad videl, ale zase na druhou stranu by slo o zaujate hlasy :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama