Přejít na obsah


Fotka

Stolní geokalendář 2007


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
262 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 9:47

Nenašel by se někdo, kdo by to dovezl do Brna a někde třeba v hospodě umožnil vyzvednutí zdejší komunitě? Bylo by to určitě příjemnější než na poště. Možná by to šlo poslat všechno do Brna UPSkou na moji adresu a u nás v zasedačce to navečer při kofole vyzvednout a pokecat nad výsledkem.
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 10:52

Tak a  začínáme. TADY (FTP jméno: Host, heslo: 123456) si stáhněte fotky (buď složku s jednotlivými soubory !GeoKalHTML, nebo !GeoKalHTML.zip) a přiložený hlasovací formulář GeoHlas.xls.Následně si vyberte 53 fotografií tak, že chcete-li abybyla vámi vybraná zveřejněna v GeoKalendáři 2007přiřaďte ji v předloženém formuláři (do sloupce spříslušným číslem) 1 (ANO). Nebude-li vpříslušném sloupci nic nebo 0 (nula - NE)příslušná nebude fotka brána v potaz.Fotografie 1 a 2 jsou určeny na titulní list, takže hlasujtesouběžně i jednu z nich + 53dalších do týdnů! Řádně vyplněný hlasovací formulář odešlete na adresu zkubovec@kdyne.cz  nejpozději do pátku 12. ledna 2006, 8.00 hodin!V průběhu následujícího dne na stejnémFTP zveřejním přehled vybraných foto VČETNĚ POPISEK abymohli jednotliví vybraní autoři případně korigovatnick/správný název snímku. To vše skončí v pondělí 15. ledna 2006, 8.00 hodin!. A teď to hlavní: Každý zájemce nechť pošle závaznou objednávku e-mailem na adresu plachtas@centrum.cz , která bude obsahovat 1)kolik kusů obednává, 2) odebere-li si je sám vPraze u Pitra (1ks za 170Kč), nebo si přeje poslat poštou(první/nebo jeden kus 200Kč, další v jednézásilce do 5kusů 170Kč ). 3) Variabilní symbol (nejlépe rodné číslo, nebudu tozneužívat) pro identifikaci platby, abych věděl, kdo mázaplaceno. Příslušnou částku zašle naúčet 191613060/0300 nejpozději v pondělí 15. ledna 2006.Klapne-li všechno, jak naplánováno jest, vúterý 16. ledna předává Pitrobjednávku tiskárně a do tejdne mámekalendáře na stolech.
Pokud někomu něco nesedí, nakamenujte mne, nestěžujte si,nepište mi výtky, protože vážnápráce se supervýsledkem GeoKalendáře se v tomhletempu dělat nedá a tak si jej ani neobjednávejte! Slibujiza sebe, že na příští rok včas začnu shrovažďovatpodklady a kalekdář bude ještě suprovějšínež ty předchozí.
sorry, HLASOVACÍ FORMULÁŘ bude na FTP asi v 19hodin.  

Ahoj.. dnes rano jsem zkousel poslat hlasovaci listek, ale email se mi vraci jako nedorucitelny. Zkousel jsem i z jine emailove adresy, ale stejny vysledek. Nejaky napad?
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2006 - 22:14

Nástěnný kalendář A4 na výšku, 13listů A4/4+0 (křída, nebo hlazenej 150g), 1 list podložka A4+10cm dole/4+0 (bílej karton 300g), spirála na kratší straně a závěs jsem schopnej zajistit např. v nákladu 500ks za 65Kč/kus, nebo v nákladu 1000Ks za 45Kč/kus (včetně 19%DPH a neobsahující poštovné). Grafický zpracování bych zajistil, kolektivně bychom provedli výběr fotografií. Na podložce třeba může být kolekce CWG.... Můžete kouknout na předběžnej mustr (připraveno ke stažení ve formátu PDF na FTP).

Já mám tedy taky raději měsíční kalendáře, na týdenních se moc často obrací listy.
Ale fotky bych volil raději jiné ....

  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2007 - 15:10

Nam by se taky jeden hodil pro motivaci k vypravam!
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2007 - 22:30

My bysme si take vzali urcite nejmene 5 kousku a jsem schopen dodat minimalne 5-7 vydarenych fotecek ;)
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2007 - 18:56

Je docela nepříjemné, že jsou brány fotky s poměry stran 4:3, pač s novým digitálem fotim 16:9. Něco jsem tam nahrál, dyštak to vyhodíte, co se dá dělat:/


Vzhledem k tomu, že můj DF při přepnutí z 4:3 na 3:2 nebo 16:9 prostě jen ubere body na výšku, vlastně tim jen nevyužije část CCD snímače. Takže raději fotím na plné rozlišení CCD na 4:3 a pak případně z toho snímku udělám širokoúhlý snímek výřezem. Obráceně by to už tak jednoduše nešlo.
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 16:23

jak to bude s fotkami od konkretniho autora? Ma hlasovat za sve fotografie, pokud chce, nebo se to implicitne predpoklada? Predpokladam, ze kazdy, kdo je tam poslal, by je tam rad videl, ale zase na druhou stranu by slo o zaujate hlasy :-)

Tam kde bude 1, bude platny hlas pro danou fotku. Cili autor si u svych fotek da jednicky (nic se implicitne nepredpoklada). Bude to pro nas lehci. Diky. Platny hlasovaci listek bude mit 54 jednicek (tj. 1 pro titulni stranu a 53 pro kazdy tyden)
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 9:55

Možná by to šlo poslat všechno do Brna UPSkou na moji adresu a u nás v zasedačce to navečer při kofole vyzvednout a pokecat nad výsledkem.

Možný je všechno, pokud to nepůjde jinak, pošle se to i prostřednictvím UPS/PPL/EPL atd., jen to musíme mít pod kontrolou - všechna přání mejlem jako objednávku.
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 11:47

Nenašel by se někdo, kdo by to dovezl do Brna a někde třeba v hospodě umožnil vyzvednutí zdejší komunitě? Bylo by to určitě příjemnější než na poště.Možná by to šlo poslat všechno do Brna UPSkou na moji adresu a u nás v zasedačce to navečer při kofole vyzvednout a pokecat nad výsledkem.

Uvazujeme o spolecnem odberu pro Znojmo - ale vlastne bychom to mohli zjednodusit jeste vic a pripojit se ke spolecnemu odberu v Brne, budu tam ted mit nekolikrat cestu...
Ale cas docela bezi, takze jedina rozumna domluva je rychla domluva. Kantore, byl bys tedy ochotny se toho ujmout? :]] Nechat to poslat na svou adresu a pak strpet par navstev ostatnich, pripadne posedet dve hodiny nekde v hospode, kde si to lide prijdou rozebrat...? Obavam se, ze kdyz budeme cekat na 'nekoho' kdo se 'najde', nemusi to klapnout... :]
Kdybyses na to ovsem necitil, staci rici. Ja za znojemskou sekci to klidne udelam tady u nas lokalne...
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 11:08

Ahoj.. dnes rano jsem zkousel poslat hlasovaci listek, ale email se mi vraci jako nedorucitelny. Zkousel jsem i z jine emailove adresy, ale stejny vysledek. Nejaky napad?

... Řádně vyplněný hlasovací formulář odešlete na adresu zkubovec@kdyne.cz ...

Ta emailova adresa pro hlasovaci listky je zkubovec@kdyne.net. Pozor s priponou .NET a ne s priponou .cz
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2006 - 9:55

Já mám tedy taky raději měsíční kalendáře, na týdenních se moc často obrací listy.
Ale fotky bych volil raději jiné ....

POZOR, fotky na mustru kalendáře (ke stažení na FTP) jsou jenom ilustrativní! ROZHODNĚ v případném finále BUDOU JINÉ!Jinak se pokusím v průběhu prvního týdne ledna zpracovat výpočet na kalendář stolní (52týdnů a fotek) - cena se výhradně odvíjí od množství, můj odhad při 1000ks asi 90-100Kč.
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2007 - 10:12

jeden kus bych asi bral

My bysme si take vzali urcite nejmene 5 kousku a jsem schopen dodat minimalne 5-7 vydarenych fotecek ;)


  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2007 - 19:13

Tak dnes, k 18. hodině máme 143 fotek + 52 ze soutěže. S tím poměrem stran si také nelámejte hlavu. Asi tu a tam budu muset něco oříznout, ale budu se snažit ku prospěchu věci. Po vašem výběru 53 fotek a po úpravách uvidíte všichni vybraní autoři své fotky a případně nějaké přehmaty jistě upravíme. Titulku - panorama od Kolomba již máme. Zítra Pitr dojednává podrobnosti v tiskárně, taže i poté bude více informací. Stále však hledáme "výběrčího" k závazné objednávce množství. Gdo bude "pokladník"????
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 10:16

Možný je všechno, pokud to nepůjde jinak, pošle se to i prostřednictvím UPS/PPL/EPL atd., jen to musíme mít pod kontrolou - všechna přání mejlem jako objednávku.

Ještě bych navrhoval možnost společného rozeslání do regionů.
V Liberci se určitě dokážeme domluvit kdo to převezme pro všechny.

  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 11:56

Kantore, byl bys tedy ochotny se toho ujmout? :]] Nechat to poslat na svou adresu a pak strpet par navstev ostatnich, pripadne posedet dve hodiny nekde v hospode, kde si to lide prijdou rozebrat...? Obavam se, ze kdyz budeme cekat na 'nekoho' kdo se 'najde', nemusi to klapnout... :]
Kdybyses na to ovsem necitil, staci rici. Ja za znojemskou sekci to klidne udelam tady u nas lokalne...

Nevidím v tom problém, sedím ve škole každý den od rána do večera. Do hospody chodím taky rád. Stačí, když zájemci napíšou do objednávky, že chtějí odebrat v Brně a já už se s nimi domluvím mailem. Zdravím.
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2006 - 12:23

POZOR, fotky na mustru kalendáře (ke stažení na FTP) jsou jenom ilustrativní! ROZHODNĚ v případném finále BUDOU JINÉ!Jinak se pokusím v průběhu prvního týdne ledna zpracovat výpočet na kalendář stolní (52týdnů a fotek) - cena se výhradně odvíjí od množství, můj odhad při 1000ks asi 90-100Kč.

No kdzy se to bude resit v prubehu prvniho tydne, tak staci asi jen 50 fotek, nebo dokonce 49 ... 48? :]
Ponevadz nez se to vyresi a distribuuje... a kdo si da na stul kalendar otoceny na minuly (predminuly) tyden?>
Timto nestouram, ale hlasim se, ze bych pripadne take mel zajem. Diky.
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2007 - 20:18

POZOR, fotky na mustru kalendáře (ke stažení na FTP) jsou jenom ilustrativní! ROZHODNĚ v případném finále BUDOU JINÉ!
Jinak se pokusím v průběhu prvního týdne ledna zpracovat výpočet na kalendář stolní (52týdnů a fotek) - cena se výhradně odvíjí od množství, můj odhad při 1000ks asi 90-100Kč.


Super :-) Ja bych bral taky dva... ale misto predhaneni kdo kolik vezme, muzu nejak konkretne pomoci napad realizovat? :-))
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2007 - 12:19

Super nápad! Též bychom si jeden až dva kusy vzali...
  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 12:19

Tak dnes, k 18. hodině máme 143 fotek + 52 ze soutěže. S tím poměrem stran si také nelámejte hlavu. Asi tu a tam budu muset něco oříznout, ale budu se snažit ku prospěchu věci. Po vašem výběru 53 fotek a po úpravách uvidíte všichni vybraní autoři své fotky a případně nějaké přehmaty jistě upravíme. Titulku - panorama od Kolomba již máme. Zítra Pitr dojednává podrobnosti v tiskárně, taže i poté bude více informací. Stále však hledáme "výběrčího" k závazné objednávce množství. Gdo bude "pokladník"????

Fotky jsou skutecne 10x15 horizontalne, 300dpi. Pod fotku je mozne uvest libovolny text, takze treba Nick + Cache apod. Na titulni stranu je mozne dat cokoliv, treba kolaz z fotek nebo treba jen sipku ;) Pripadne lze do kalendare vlozit nejaka strana/strany se zakladnimi informacemi o geocachingu, o keskach, o trackables (treba odkazy apod.) nebo cokoliv, co vas napadne...
  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2006 - 12:30

[quote]
Beru ho, dejte mi vědět až bude.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama