Přejít na obsah


Fotka

Stolní geokalendář 2007


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
262 odpovědí na toto téma

#61 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 18:25

To je ale hezky napad, nechce se toho nekdo ujmout a do patku vybrat 52 zajimavych kratkych sloganu ? Pokud by se to pojalo jako motto tydne, tak by se to na kazdou stranku urcite veslo...

Nápady se rodí, příští GeoKaledář 2008 bude BOMBA!
No co takhle ještě na každé stránce jedno kolečko (CWG)? Těch jsem napočítal k dnešku 56. :-)))))

  • 0

#62 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 21:14

To je ale hezky napad, nechce se toho nekdo ujmout a do patku vybrat 52 zajimavych kratkych sloganu ? Pokud by se to pojalo jako motto tydne, tak by se to na kazdou stranku urcite veslo...

Nevim, jestli uz to tady nezaznelo, nicmene nejak si to nevybavuju... Ale co by urcite nemelo chybet, jak tak koukam na ty obrazky, je ke kazde fotce kratky popisek, treba alespon odkud je... pocita se s tim? :]
  • 0

#63 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 10:15

Anebo na FTP nejsou videt uploady ostatnich, protoze uz nevidim ani ty svoje.

Jsou vidět názvy a počty od jednotlivých autorů, fotky nelze ani otevřít, stáhnout - bezpečnostní opatření. Zatím jen dva autoři a 11 fotek (So 6.1. 9:15hodin).

  • 0

#64 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 18:38

Nápady se rodí, příští GeoKaledář 2008 bude BOMBA!
No co takhle ještě na každé stránce jedno kolečko (CWG)? Těch jsem napočítal k dnešku 56. :-)))))


to by byl dost dobry napad, kdyby se pro CWG kolecko nekde v rohu naslo misto! Jen aby to nebylo prilis graficky preplacane, ale verim, ze CWG serie tam nejak pripadne zakomponovat pujde.
  • 0

#65 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 22:13

Nevim, jestli uz to tady nezaznelo, nicmene nejak si to nevybavuju... Ale co by urcite nemelo chybet, jak tak koukam na ty obrazky, je ke kazde fotce kratky popisek, treba alespon odkud je... pocita se s tim? :]

To by nemel byt problem, k vybranym fotkam pozadame autory o dodani nazvu kesky (pokud to z dodaneho nazvu nebude zrejme), kde snimek vznikl, takovy nazev muzeme doplnit i o waypoint. Datum asi neni dulezite (myslim rok - pokud nekdo poslal starsi fotky nez z 2006). Stale cekame na elektronicky nahled na stranku z grafickeho studia, aby bylo mozne zacit planovat graficky navrh - t.j. kam dat text k fotce, kam loga (gc.cz, gc.com,...), kam murphyho zakon tydne a kam CWG kolecko, vejde-li se vubec a hlavne domluvit nejaky nekycovity design... ;)
  • 0

#66 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 10:44

Jsou vidět názvy a počty od jednotlivých autorů, fotky nelze ani otevřít, stáhnout - bezpečnostní opatření. Zatím jen dva autoři a 11 fotek (So 6.1. 9:15hodin).



A musím specifikovat do nazvu souboru kolik fotek do ktereho mesice ma prijit? Co kdyz je mi to jedno? nemuzu to cislovani vynechat a konecny vyber a umisteni ponechat na nekom, kdo bude kalendar pak davat dohromady?
  • 0

#67 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 16:43

Jsou vidět názvy a počty od jednotlivých autorů, fotky nelze ani otevřít, stáhnout - bezpečnostní opatření. Zatím jen dva autoři a 11 fotek (So 6.1. 9:15hodin).


Ahoj... bezpecnostnim opatrenim rozumim, ale ani v exploreru ani pres FTP klienta nevidim nic. Mozna je to jen nejake lokalni nastaveni.
  • 0

#68 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 19:28

Jo, tak je to presne jako s odesilanim fotek - na stranku se nemohu dostat:-( No nic, dam se prekvapit - vybirejte peclive - uz mam zaplaceno:-D
  • 0

#69 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 19:37

teda ja se moc a moc omlouvam, ze se mi zase neco nezda, ale co kdyz se mi vybrane fotky nebudou vubec, ale vubec libit- nemel by byt malý časový úsek mezi koncem hlasování a koncem platby? jinak nezbývá nez duverovat odborne porote :)
  • 0

#70 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 10:48

A musím specifikovat do nazvu souboru ten tyden, kam ma fotka prijit? Co kdyz je mi to jedno? nemuzu zadat cislo 00 a umisteni ponechat na nekom, kdo bude kalendar pak davat dohromady?

Nemusíš, stačí jen "kdo-název-00-01.jpg", poslední 01 znamená, že dáváš k dispozici jej jednu fotku.
  • 0

#71 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 20:21

ZDE FOTO A HLASOVACÍ FORMULÁŘ
ZDE NÁVOD, jak se na ftp dostat.
Pozor na jmeno: Host a heslo:123456, upload byl jinej a PC si to může pamatovat!


  • 0

#72 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 20:33

teda ja se moc a moc omlouvam, ze se mi zase neco nezda, ale co kdyz se mi vybrane fotky nebudou vubec, ale vubec libit- nemel by byt malý časový úsek mezi koncem hlasování a koncem platby? jinak nezbývá nez duverovat odborne porote :)

Viz text výše: -------nejpozději do pátku 12. ledna 2006, 8.00 hodin! V průběhu následujícího dne na stejném FTP zveřejním přehled vybraných foto VČETNĚ POPISEK aby mohli jednotliví vybraní autoři případně korigovat nick/správný název snímku.----- Máš na rozhodování neděli a pondělí do 18hodin (pak už banky elektronický platby neberou)-----Já vím je to těžký, ale začali jsme s kalendářem opravdu "pjetminutpodvanácté"
  • 0

#73 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 21:08

teda ja se moc a moc omlouvam, ze se mi zase neco nezda, ale co kdyz se mi vybrane fotky nebudou vubec, ale vubec libit- nemel by byt malý časový úsek mezi koncem hlasování a koncem platby? jinak nezbývá nez duverovat odborne porote :)

Odbornou porotu tvorite vy sami ;) My se budeme snazit vysledky prubezne zverejnovat (zatim na tom pracujeme, tazke info samozrejme pak bude). Vic pro toted udelat nemuzeme. Je to takova fofr akce, takze tu urcite nejake mouchy budou, ale chybama se clovek uci a priste to urcite bude lepsi.
  • 0

#74 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 11:06

Nemusíš, stačí jen "kdo-název-00-01.jpg", poslední 01 znamená, že dáváš k dispozici jej jednu fotku.


Zkusim tedy par fotek uploadnout, ale osobne si myslim, ze to nebude pro kalendar to prave orechove. Ale to kdyz tak posoudi ostatni. Cim vic fotek bude na vyber, tim lepe.
  • 0

#75 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 11:27

Nemusíš, stačí jen "kdo-název-00-01.jpg", poslední 01 znamená, že dáváš k dispozici jej jednu fotku.


Ještě jedna poznámka - minimální velikost v MB se někdy nedá dodržet - při stejných rozměrech fotky jsou některé snímky méně náročné na obsah dat, někdy více, podle množství detailů na fotce. Mám většinu starších fotek v rozměru 2048x1536, bude to stačit? Pokud ne, tak to ani nemá cenu to uploadovat. Až novější fotky mám v 8Mpix (3264x2448), ale z těch vyberu max. jednu vhodnou.
  • 0

#76 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 12:36


ZDE FOTO A HLASOVACÍ FORMULÁŘ
ZDE NÁVOD, jak se na ftp dostat.
Pozor na jmeno: Host a heslo:123456, upload byl jinej a PC si to může pamatovat!



průběžné výsledky hlasování vidím, ale na stránku kde se dají vidět fotky a hlasovat se nemohu dostat, přesto si chci objednat 1 ks
  • 0

#77 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 23:27

Máš na rozhodování neděli a pondělí do 18hodin

tak to se moc omlouvam. asi jsem slepej, ale ja vsude videl 15.1.

  • 0

#78 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 12:01

Ještě jedna poznámka - minimální velikost v MB se někdy nedá dodržet - při stejných rozměrech fotky jsou některé snímky méně náročné na obsah dat, někdy více, podle množství detailů na fotce. Mám většinu starších fotek v rozměru 2048x1536, bude to stačit? Pokud ne, tak to ani nemá cenu to uploadovat. Až novější fotky mám v 8Mpix (3264x2448), ale z těch vyberu max. jednu vhodnou.

Já spíše postrádám doporučený formát fotky. A nebo neumím hledat :-(
S velikostí já problémy nemám.

  • 0

#79 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 12:10

Myslim ze by bylo take dulezite urcit jake jsou pozadavky na format. Orientace portret nebo krajina a pomer digitalni 4:3 nebo klasicky foto 3:2?
  • 0

#80 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2007 - 2:15

Hlasovani uz je v plnem proudu. Prubezne vysledky muzete sledovat na http://www.kdyne.net...r/vysledky.html.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama