Přejít na obsah


Fotka

Stator 1.4.1


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
705 odpovědí na toto téma

#501 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 14:52

Tak jsem si před 14ti dny odlovil vzácné kešky a to Groundspeak HQ a Project APE cache, těším se na nové ikonky ve statistice a...

Geoget mi z Groundspeak HQ udělal obyčejnou mysterku a to převzal i Stator a zařadil to mezi mysterky.

APE sice Geoget poznal, že je to něco jiného, ale tam zase tuhle ikonu neumí Stator.

Dá se s tím něco dělat?


  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#502 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 14:55

Bud se muzes rozplakat, nebo to nahlasit jako chybu. Idealne s konkretnimi GC kody, at to nemusime hledat a muzeme si to snadno vyzkouset.


  • 1

#503 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 15:16

Tak jsem si vyždímal proplakaný kapesník a hlásím to jako chybu ;) . Jedná se o GCK25B (HQ) a GC1169 (APE).


  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#504 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 15:23

Dik, za Geoget se na to kouknu.


  • 0

#505 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 15:27

njn částečně bordel z groundspeku :)
 

HQ Cache má uvnitř GPX: <groundspeak:type>Unknown Cache</groundspeak:type> tohle bude pro GeoGet a Stator asi taky

APE to má dobře: <groundspeak:type>Project APE Cache</groundspeak:type> takže to je o Statoru
 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#506 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 15:36

Bozi!

 

Ja si rikal, ze tu HQ by mel GG umet... ale kdyz Groundspeak ani neumi nazvat vlastni kes spravnym typem, tak to je pak tezke.


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 13 září 2017 - 15:41

  • 0

#507 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 18:31

Ale tak HQ je jen jedno jediny, tak leda by se to podle GC kodu nastavilo v GG natvrdo, ze tahle kes je neco jinyho, nez GS tvrdi....


  • 0

#508 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 18:36

Ale tak HQ je jen jedno jediny, tak leda by se to podle GC kodu nastavilo v GG natvrdo, ze tahle kes je neco jinyho, nez GS tvrdi....

aneb ať žijí vyjímky :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#509 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 20:11

Ale tak HQ je jen jedno jediny, tak leda by se to podle GC kodu nastavilo v GG natvrdo, ze tahle kes je neco jinyho, nez GS tvrdi....

 

FUJ, tohle nemuzes myslet vazne! Umim si predstavit nejaky script, ktery to napravi (FIX scriptu mame celou radu, tak pribude dalsi), ale aby to bylo natvrdo v GG, to je na masli, ne?


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#510 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 20:44

Ono kdyby šlo změnit ve vlastnostech bodu mysterku na HQ, tak by se dalo udělat pro tu jednu kešku ručně. Ale v nabídce HQ (ale ani APE) není.


Tento příspěvek byl upraven od Zagloba: 13 září 2017 - 20:45

  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#511 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 21:03

No a? Do toho policka muzes preci napsat naprosto cokoliv, treba i kes typu "carymaryfuk". Vybiratko slouzi jen pro pohodlne nastavovani hodnot, ktere uz v databazi mas, abys je nemusel rucne vypisovat. U prazdne databaze bude i to vybiratko prazdne. Ale rucne muzes porad nastavit co chces.

 

Kdyz si otevres treba databazi ROPiku, uvidis tam uplne jine hodnoty, nez nazvy typu kesi...


  • 0

#512 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 21:44

Má pravdu, předseda! Hned jsem si to musel vyzkoušet, a jde tam napsat cokoliv. Ale asi by byla vhodná kooperace s tvůrci Statoru ohledně názvu tohoto typu, jestli se to ve Statoru má nějak zobrazovat.

 

Jinak Geoget stejně tak umožňuje zadat vlastní Rozměr, Stát nebo Území státu - vlastně všude, kde je select box pro typ řetězec. Tak jsme zas o něco chytřejší. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#513 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2017 - 7:02

Stator ma v podstate dve mista, kterych se toto dotyka. Jedna vec je zpracovani a druha zobrazeni. Umyslne jsou dusledne tyto veci od sebe oddelne v celem Statoru.

 

Zpracovani dat je veci zdrojovych kodu a pokud je treba doplnit typ kese, tak se to musi udelat upravou programu. To bych uzivatelum nedoporucoval. Jedine tak si napsat vlastni modul.

 

Druha vec je zobrazeni. Pokud jde o ikony, tak v adresari Common jsou ini soubory, ktere mj. slouzi k prevodum na ikonky. Tam staci se podivat, jake typy kesi, velikosti, ... jsou prevadene a toho se drzet.

 

Napr. v souboru IconsCacheType.ini  (obdoba je v IconsCacheTypeSmall.ini) je 

 

Project A.P.E. (Alternative Primate Evolution) Cache=https://www.geocaching.com/images/wpttypes/7.gif
Project APE Cache=https://www.geocaching.com/images/wpttypes/7.gif
Tedy 2 moznosti, jak GS APE kese pojmenovava. (Proste i pro tak zakladni vec jakou je typ kese neni schopen udrzet jednotne pojmenovani!)
 
Pro HQ tam je
Groundspeak HQ=https://www.geocaching.com/images/wpttypes/3773.png

Toho by se bylo dobre drzet i v uprave vlastnosti kesi. Podle me by to melo stacit k tomu, aby Stator HQ kesku poznal jako dalsi typ.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 14 září 2017 - 7:03

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#514 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2017 - 9:14

Díky Gorde, tohle pomohlo. Teď popíši výsledky výzkumu:

Jako Druh bodu se u APE kešky natáhlo Project APE Cache a v GeoGetu se zobrazila ikona podle https://www.geocaching.com/images/wpttypes/7.gif

u HQ kešky se natáhlo Unknown Cache, to jsem změnil ručně na Groundspeak HQ, v GeoGetu se ale pak žádná ikona nezobrazuje

 

Ve Statoru jsem v IconsCacheType.ini musel změnit název typu keše na Project APE Cache, standardně tam, je Project A.P.E. (Alternative Primate Evolution) Cache. Groundspeak HQ v INI souboru bylo.

V IconsCacheTypeSmall.ini bylo pochopitelně nutné také změnit název typu keše, ale ještě odkaz na ikonu na http://www.geocachin...ttypes/sm/9.gif resp. http://www.geocachin.../img/9-gray.png , protože malé ikony s číslem 7 neexistují, narozdíl od velkých ikon, kde je stejná ikona pod číslem 7 i 9.

 

Takže nyní jsou statistiky dokonalé. Nezmění se však upravený INI soubor při aktualizaci? A šlo by ještě nějak zařídit, aby vlastní GeoGet zobrazoval ikonu HQ, když je Druh bodu Groundspeak HQ?


  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#515 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2017 - 9:27

Jeste jsem se ani nestacil podivat, co se kolem toho uvnitr Geogetu deje.


  • 0

#516 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2017 - 9:44

Jmeno APE kese je u me uz do ini souboru doplnene, proto jsem uvedl obe jmena tak, jak je tam mam ted. V publikovane verzi Statoru to neni.

 

Co se tyka dotazu na ikonu kese, nikde nevidim otaznik, tedy vetu tazaci. Takze nevim, na co se ptas. Ale obecne konstatuji, ze GS ma v ikonach dost zmatek. Nektere jsou pojmenovane cislem, jine jmenem, male a velke maji nekonzistentni jmena a najit nejakou ikonu, o ktere ja si myslim, ze je ta spravna, je nekdy detektivka.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#517 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2017 - 10:21

Kde je tečka, jde o větu oznamovací. Řádek v IconsCacheTypeSmall.ini

 

Project APE Cache=http://www.geocachin...ttypes/sm/7.gif

 

však nebude fungovat, protože pod číslem 7 to řekne, že soubor neexistuje. Malá ikona APE je pod číslem 9 (narozdíl od velkých ikon, kde je stejná jak pod 7, tak i 9).


  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#518 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2017 - 10:52

Zajimave, ty ikony urcite existovaly. No, upravil jsem si to u sebe.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#519 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2017 - 10:54

Kde je tečka, jde o větu oznamovací.

 

V pohode, odkaz jsem cetl jako dotaz.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#520 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2017 - 17:52

Mám ještě jeden poznatek k Labkám...  Mám jich 40, a je to tak v Nálezech podle typu, u odlovů v jednotlivých krajích, atd...  Nicméně v odznáčcích jsem jich měl zpočátku taky 40, pak jsem po nějaké aktualizaci statistik koukal, že jich tam je jen 39, no a teď dokonce jen 38 - to by přece mělo korespondovat s celkovým počtem... kde to pro ty odznačky zmizne ??

Tak výše zmiňovaný problém u mě začíná mít zajímavé pokračování....  ne u každé, ale u některých nových statistik mi to prostě pro ten odznáček ubírá Labky...  momentálně mi to ze 40 počítá jen 26 :-) (viz můj profil)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama