Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1861 odpovědí na toto téma

#1841 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2022 - 23:08

Já myslím, že není nutné všechny rovnou podezírat, že podvádějí. Nejsem velký příznivec společného nicku pro rychlejší zápis maskovaný ušlechtilým zájmem o úsporu místa v logbooku, ale přiznávám že když nás jede víc na nějakou německou lodní sérii, tak ho také použijeme. U první keše rozepíšeme, kdo se akce zúčastnil a na přiložených fotkách je vidět, kolik lidí na lodích sedí. U keše všichni přibrzdí a posádka jedné lodi se chytí větví a zaloguje. Někdy k tomu i autor vybízí, aby nemusel každý druhý víkend plout měnit logbook...


  • 4

#1842 VojtaBeton

VojtaBeton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2023 - 16:15

Rád bych zde upozornil na podezřelého hráče Erik_1913, který podezřele logoval v okolí Nového Města na Moravě a zalogoval mi event na kterém prokazatelně nebyl. Tak si na něj dávejte pozor.  Dnes jsem mu daný log smazal.

 

Po mě loudil finální souřadnice mysterek. Vždy chvilku po tom, co jsem je zalogoval. 


  • 0

iPhone 11 Pro + Geocaching App


#1843 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2023 - 3:57

.....to jméno kačera Erik_1913 mě bylo hned ňák povědomé. Na mě loudil finalku mysterky "Brněnské metro". Tak jsem ho hned poslal do prd*le.

https://i.postimg.cc...ldi-browser.jpg

Tento příspěvek byl upraven od bobasso: 25 duben 2023 - 4:27

  • 0
bobasso

#1844 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2024 - 20:51

Dnes mi přišla zajímavá odpověď na dotaz před dvěma lety:

  1. 664f25f1-d21e-46f0-8a86-5ea30877eb82.jpg
    Ty kvě 30, 2022 6:18 PM 
    Ahoj, nenašel jsem tvůj zápis v Logbooku na své keši https://coord.info/GC10FZN, takže bych poprosil o vysvětlení.

    Díky Ruvit
  2. default_avatar.png
    stofy777 bře 26, 2024 12:18 PM
    Co sypeš kundo

  • 4

#1845 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2024 - 19:55

Že by už pustili Miloše ?  :P


  • 3

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#1846 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2024 - 19:19

Čistě pro evidenci do historie hry pana k.kotmela:
https://www.geocachi...e/log/GL1BXPQNE
 - FTF 5 minut po publikaci, fotky z jiného dne, neb ten den a v hodinu publikace pršelo a byla zima... Jinak byla keš "FTF-friendly" takže o nic nešlo, ale tohle prostě sedí k jeho charakteru... ;)
 


  • 1

#1847 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2024 - 8:01

A samozřejmě to panu Kotmelovi někdo musel sdělit, protože mezi organizátory mega-eventu nebyl...

 

Jinak mě pobavil i smazaný log známého podvodníka seedcorpasmile.png https://www.geocachi...e/log/GL1BY6PVK

 

Čistě pro evidenci do historie hry pana k.kotmela:
https://www.geocachi...e/log/GL1BXPQNE
 - FTF 5 minut po publikaci, fotky z jiného dne, neb ten den a v hodinu publikace pršelo a byla zima... Jinak byla keš "FTF-friendly" takže o nic nešlo, ale tohle prostě sedí k jeho charakteru... wink.png
 


Tento příspěvek byl upraven od MirexCZ: 24 duben 2024 - 12:15

  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#1848 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2024 - 20:26

Nahrál jsem tam fotku s logem ve vysokém rozlišení. Se s tím smiř, ale byl jsem tam...


  • -4

#1849 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2024 - 18:52

Máš třeba nějakého svědka či jinou vlastní fotku? Nikdo jsme tě tam totiž neviděli. Ale co čekat více od známého podvodníka...


  • 3

#1850 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2024 - 13:43

Už jsou potřeba k logování i svědkové? rolleyes.gif  Kam ten geocaching jenom spěje? wacko.png


Tento příspěvek byl upraven od jidis: 06 květen 2024 - 13:44

  • -2

#1851 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2024 - 13:44

V tom prvním smazaném logu z ME píšeš, žes tam byl v pátek, a pak jsi jel do Brna.

Mimochodem, podle listingu eventu https://coord.info/G...nfo/GCANZA9,  "V předvečer eventu už budeme v Brně", i dle tvého vlastního logu jsi už v Brně přespával z pátku na sobotu.

 

Takže nevím, co se tady řeší... tongue.png

 

Nahrál jsem tam fotku s logem ve vysokém rozlišení. Se s tím smiř, ale byl jsem tam...


Tento příspěvek byl upraven od MirexCZ: 06 květen 2024 - 14:00

  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#1852 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2024 - 12:14

Už jsou potřeba k logování i svědkové?


Psal jsem o účasti, kterou jakožto podmínku pro jakýkoli event nesplnil. Prostě podvodník.
  • 2

#1853 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2024 - 20:03

Psal jsem o účasti, kterou jakožto podmínku pro jakýkoli event nesplnil. Prostě podvodník.

Tam ale přeci byl nějaký seedkorp, toho fakt neznám. Každopádně log už je konečně zamčen a natrvalo tam zůstane. Tak díky všem co mně tu podporovali...


  • 0

#1854 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2024 - 11:18

Tam ale přeci byl nějaký seedkorp, toho fakt neznám. Každopádně log už je konečně zamčen a natrvalo tam zůstane. Tak díky všem co mně tu podporovali...

 

Wow jsi fakt borec! Na to, že hájíš tradiční rodinu (wink.png)  jak jsem si náhodou všiml u jednoho woke eventu, tak ostatní základní hodnoty ti moc neříkají...


Tento příspěvek byl upraven od JeDie: 01 červen 2024 - 12:00

  • 1

#1855 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2024 - 16:21

Tam ale přeci byl nějaký seedkorp, toho fakt neznám. Každopádně log už je konečně zamčen a natrvalo tam zůstane. Tak díky všem co mně tu podporovali...


Nevím, na co konkrétně se zde odkazuješ. Na ME ve Veltrusech si nebyl. Že je tvůj nick v logbooku? Ano, je, protože jej tam zapsal někdo jiný. Tohle víme také. Když tě však těší, že sis vydupal mít neoprávněně log u akce, které ses nezúčastnil, je to holt tvůj boj. A lhářem a podvodníkem tě budu nazývat nadále. Třeba mého eventu GCAEDE0 ses totiž nezúčastnil, ale přesto sis dovolil jej zapsat jako navštívený a ve svém logu tvrdit, že si tam byl. Ani si neměl kuráž odepsat na mou tehdejší soukromou zprávu, v níž jsem se tě na tento tvůj log dotazoval, a při následné konfrontaci na jiném eventu (GCAEVE1) ses ještě vyjádřil v duchu, že mi to přeci může být jedno. Není a nebude. Z tvých skutků prostě jednoznačně vyplývá, že seš, seedcorpe, podvodník a lhář.
  • 7

#1856 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2024 - 19:07

Psal jsem o účasti, kterou jakožto podmínku pro jakýkoli event nesplnil. Prostě podvodník.

To si owner nedokáže na eventu ohlídat, kdo mu tam co zapisuje do logbooku? biggrin.png


  • 0

#1857 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 236 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2024 - 23:03

Uplynuly tři týdny od mého posledního příspěvku v tomto vlákně, přičemž seedcorp jej buďto nečetl, anebo neměl odvahu vyjádřit se, protože velmi dobře ví, že nemá pravdu. Dnes tomuto „hrdinovi“ věnuji obdáhlejší příspěvek.

Mé obvinění: SEEDCORP JE BEZSKRUPULÓZNÍ LHÁŘ A PODVODNÍK, KTERÝ SI LOGUJE ÚČAST NA MEGA-EVENTECH PO EVROPĚ, KTERÉ NENAVŠTÍVIL.

Pojďme si to projít popořadě, ať uvedu všechny podklady pro své tvrzení. Poté co si seedcorp vydupal neoprávněný log u mega-eventu ve Veltrusech se rozhodl, že je zřejmě načase začít hledat nové dno a zkusí klesnout ještě hlouběji. Právě proto, že mu jeho jednání v případě Veltrus prošlo, si začal zapisovat jako navštívené různé mega-eventy napříč centrální částí Evropy. A nejde o domněnku, toto on sám prohlásil na nedávném eventu, kterého se zúčastnil. Daného vyjádření jsem nebyl přímých svědkem (proto necituji a pouze parafrázuji), což však neznamená, že přímé svědky neznám. Tento člověk se prostě rozhodl, že se začne vysmívat všem slušným a poctivým hráčům ještě více. Vždyť mu to prošlo, tak co? Ano, možná nyní prošlo, ale to ještě neznamená, že na to nemohu veřejně upozornit.

Přehled nedávných mega-eventů, které seedcorp nenavštívil, ale zalogoval si je jako navštívené (celkem 6):

1) 20.04.2024 - GCA3ZZZ - Veltrusy (CZ)
2) 01.06.2024 - GCA5EK5 - Hannover (D)
3) 08.06.2024 - GCA501G - Horn (A)
4) 12.06.2024 - GCAJT5W - Postdam (D)
5) 15.06.2024 - GCADQXJ - Weißwasser (D)
6) 22.06.2024 - GCAK0TK - Esztergom (H)

A nyní k samotných logům seedcorpa u mega-eventů, které nenavštívil:

1) Kačerstvo na zámku Veltrusy (GCA3ZZZ)

  • podvodný log u mega-eventu, přičemž si například nezapsal jako nalezenou ani jednu z v ten den publikovaných keší (nemá žádnou vlastní fotku z Veltrus z toho dne a nikdo jej tam ani koutkem oka nezahlédl, ale určitě tam byl, jaká to náhodička, že?)
  • ve skutečnosti byl v daný den v Brně a Tišnově, o čemž sám píše ve svém vlastním logu u svého eventu, přičemž právě v Tinově má i další nálezy a ve svém vlastním logu se nikde nerozepsal o tom, že by snad jel v pátek do Brna, v sobotu v rychlosti na otočku do Veltrus a pak zase zpátky do Brna a Tišnova (ale tak třeba jen mohl zapomenout, no ne?)

2) Auf eine Limo (GCA5EK5)

  • podvodný log u mega-eventu, v němž píše, že byl poprvé v Hannoveru, ale je zajímavé, že žádnou jinou keš přímo tam ani cestou nezapsal (asi nebyl čas...)
  • ve skutečnosti byl dopoledne v Praze na eventu (viz log), následně se vydal pro pár keší směrem na Točník a do jeho okolí (viz log), o nějaké (neproběhlé) cestě do Hannoveru ani slůvko (ale kdo by se o něčem takovém zmiňoval, že?)

3) Waldviertel Geschichte und Geschichten (GCA501G)

  • podvodný log u mega-eventu, v němž píše „many new geocaches and fabulous trip“, ale žádná keš cestou ani přímo na místě nezapsána (a tak třeba šlo o nějaký opencaching, kdo ví...)
  • ve skutečnosti byl sle svých zápisů na výletě v Budyni nad Ohří a Libochovicích, v logu u keší zmínka o tom, že bylo nutné řídit a cesta byla s rodinkou (v jednom dni výlet do Budyně n/O a zároveň i do Rakouska, ale třeba má nějaký vlastní tryskáček)

 

4) Suchen wir das Schlossgespenst (GCAJT5W)

  • podvodný log u mega-eventu, v němž opět píše „many new geocaches and fabulous trip“, ale žádná keš cestou ani přímo na místě nezapsána (třeba šlo opět o nějaký opencaching, no...)
  • ve skutečnosti byl v Praze, kde měl ostatně v čase konání mega-eventu svůj vlastní event v centru Prahy (viz log), přičemž přímo v jeho logu píše o nějakém poeventovém setkání, takže do Německa se zcela jistě ani tentokrát nevypravil (možná šlo o nějaký magický přesun...)

 

5) Verrückte Geolausitz 2 (GCADQXJ)

  • podvodný log u mega-eventu, v němž opět píše „many new geocaches and fabulous trip“, ale žádná keš cestou ani přímo na místě nezapsána (třeba šlo opět o nějaký opencaching, no...)
  • ve skutečnoti byl dopoledne v Zahrádkách u České Lípy (viz log) a následně jel namísto na sever do Německa opačním směrem do Žebráku na event (viz log), který se konal od odpoledne do večera (ale tak kdo by se o nějaké cestě do Německa obtěžoval psát do nějakého logu, že?)

 

6) GeoEsztergom (GCAK0TK)

  • podvodný log u mega-eventu, v němž opět píše „many new geocaches and fabulous trip“, ale žádná keš cestou ani přímo na místě nezapsána (třeba šlo opět o nějaký opencaching, no...)
  • ve skutečnosti byl nedaleko Hostomic (viz log), na sérii keší od Alkeho (v logu zase bez zmínky o Maďarsku, ale kdo by se přeci rozepisoval o takové dlouhé cestě no ne?)

 

 

Nuže, tolik k mému dnešnímu příspěvku. Ano, dal jsem si s tím asi zbytečně moc práce, nicméně na to lze zřejmě říci jen, že to potvrzuje Brandoliniho zákon. Seedcorp se holt rozhodl prohlubovat dno svého přístupu ke Geocachingu, přičemž pod výše uvedenými odkazy se o tom může kdokoli přesvědčit. Alespoň je vidět, co je to za člověka, když i ve hře založené na principech vlastní poctivosti a fair play, nota bene kterou nelze nijak vyhrát, neboť tento pojem v ní ani neexistuje, si musí pohladit své pivní ego podvodným zvyšováním čísílka počtu nálezů. Vznesl jsem obvinění, podpořil jej důkazy a jestli snad někdo i tak myslí, že je seedcorp borec hodný obdivu, tak popravdě nevím, co na to říci...


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 24 červen 2024 - 23:04

  • 3

#1858 jidis

jidis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2024 - 8:58

Ničím nepodložené žvásty. Je to věc každého ownera, aby u své keše kontroloval logy, ty bys neměl jiným ownerům do toho mluvit. 


  • -1

#1859 doodle_cz

doodle_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2024 - 11:15

Uplynuly tři týdny od mého posledního příspěvku v tomto vlákně, přičemž seedcorp jej buďto nečetl, anebo neměl odvahu vyjádřit se, protože velmi dobře ví, že nemá pravdu. Dnes tomuto „hrdinovi“ věnuji obdáhlejší příspěvek.

Mé obvinění: SEEDCORP JE BEZSKRUPULÓZNÍ LHÁŘ A PODVODNÍK, KTERÝ SI LOGUJE ÚČAST NA MEGA-EVENTECH PO EVROPĚ, KTERÉ NENAVŠTÍVIL.
 

 

Malem uz jsem nakrmil trola, ale zavcasu si to uvedomil ;-)

Ze je seedcorp lhar a podvodnik nikdo slusny a veci znaly vubec nepochybuje. A uprimne si myslim, ze vetsine, vcetne me, uz je jen pro smich.


  • 1

#1860 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 664 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2024 - 22:14

Uplynuly tři týdny od mého posledního příspěvku v tomto vlákně, přičemž seedcorp jej buďto nečetl, anebo neměl odvahu vyjádřit se, protože velmi dobře ví, že nemá pravdu. Dnes tomuto „hrdinovi“ věnuji obdáhlejší příspěvek.

Mé obvinění: SEEDCORP JE BEZSKRUPULÓZNÍ LHÁŘ A PODVODNÍK, KTERÝ SI LOGUJE ÚČAST NA MEGA-EVENTECH PO EVROPĚ, KTERÉ NENAVŠTÍVIL.

Pojďme si to projít popořadě, ať uvedu všechny podklady pro své tvrzení. Poté co si seedcorp vydupal neoprávněný log u mega-eventu ve Veltrusech se rozhodl, že je zřejmě načase začít hledat nové dno a zkusí klesnout ještě hlouběji. Právě proto, že mu jeho jednání v případě Veltrus prošlo, si začal zapisovat jako navštívené různé mega-eventy napříč centrální částí Evropy. A nejde o domněnku, toto on sám prohlásil na nedávném eventu, kterého se zúčastnil. Daného vyjádření jsem nebyl přímých svědkem (proto necituji a pouze parafrázuji), což však neznamená, že přímé svědky neznám. Tento člověk se prostě rozhodl, že se začne vysmívat všem slušným a poctivým hráčům ještě více. Vždyť mu to prošlo, tak co? Ano, možná nyní prošlo, ale to ještě neznamená, že na to nemohu veřejně upozornit.

Přehled nedávných mega-eventů, které seedcorp nenavštívil, ale zalogoval si je jako navštívené (celkem 6):

1) 20.04.2024 - GCA3ZZZ - Veltrusy (CZ)
2) 01.06.2024 - GCA5EK5 - Hannover (D)
3) 08.06.2024 - GCA501G - Horn (A)
4) 12.06.2024 - GCAJT5W - Postdam (D)
5) 15.06.2024 - GCADQXJ - Weißwasser (D)
6) 22.06.2024 - GCAK0TK - Esztergom (H)

A nyní k samotných logům seedcorpa u mega-eventů, které nenavštívil:

1) Kačerstvo na zámku Veltrusy (GCA3ZZZ)

  • podvodný log u mega-eventu, přičemž si například nezapsal jako nalezenou ani jednu z v ten den publikovaných keší (nemá žádnou vlastní fotku z Veltrus z toho dne a nikdo jej tam ani koutkem oka nezahlédl, ale určitě tam byl, jaká to náhodička, že?)
  • ve skutečnosti byl v daný den v Brně a Tišnově, o čemž sám píše ve svém vlastním logu u svého eventu, přičemž právě v Tinově má i další nálezy a ve svém vlastním logu se nikde nerozepsal o tom, že by snad jel v pátek do Brna, v sobotu v rychlosti na otočku do Veltrus a pak zase zpátky do Brna a Tišnova (ale tak třeba jen mohl zapomenout, no ne?)

2) Auf eine Limo (GCA5EK5)

  • podvodný log u mega-eventu, v němž píše, že byl poprvé v Hannoveru, ale je zajímavé, že žádnou jinou keš přímo tam ani cestou nezapsal (asi nebyl čas...)
  • ve skutečnosti byl dopoledne v Praze na eventu (viz log), následně se vydal pro pár keší směrem na Točník a do jeho okolí (viz log), o nějaké (neproběhlé) cestě do Hannoveru ani slůvko (ale kdo by se o něčem takovém zmiňoval, že?)

3) Waldviertel Geschichte und Geschichten (GCA501G)

  • podvodný log u mega-eventu, v němž píše „many new geocaches and fabulous trip“, ale žádná keš cestou ani přímo na místě nezapsána (a tak třeba šlo o nějaký opencaching, kdo ví...)
  • ve skutečnosti byl sle svých zápisů na výletě v Budyni nad Ohří a Libochovicích, v logu u keší zmínka o tom, že bylo nutné řídit a cesta byla s rodinkou (v jednom dni výlet do Budyně n/O a zároveň i do Rakouska, ale třeba má nějaký vlastní tryskáček)

 

4) Suchen wir das Schlossgespenst (GCAJT5W)

  • podvodný log u mega-eventu, v němž opět píše „many new geocaches and fabulous trip“, ale žádná keš cestou ani přímo na místě nezapsána (třeba šlo opět o nějaký opencaching, no...)
  • ve skutečnosti byl v Praze, kde měl ostatně v čase konání mega-eventu svůj vlastní event v centru Prahy (viz log), přičemž přímo v jeho logu píše o nějakém poeventovém setkání, takže do Německa se zcela jistě ani tentokrát nevypravil (možná šlo o nějaký magický přesun...)

 

5) Verrückte Geolausitz 2 (GCADQXJ)

  • podvodný log u mega-eventu, v němž opět píše „many new geocaches and fabulous trip“, ale žádná keš cestou ani přímo na místě nezapsána (třeba šlo opět o nějaký opencaching, no...)
  • ve skutečnoti byl dopoledne v Zahrádkách u České Lípy (viz log) a následně jel namísto na sever do Německa opačním směrem do Žebráku na event (viz log), který se konal od odpoledne do večera (ale tak kdo by se o nějaké cestě do Německa obtěžoval psát do nějakého logu, že?)

 

6) GeoEsztergom (GCAK0TK)

  • podvodný log u mega-eventu, v němž opět píše „many new geocaches and fabulous trip“, ale žádná keš cestou ani přímo na místě nezapsána (třeba šlo opět o nějaký opencaching, no...)
  • ve skutečnosti byl nedaleko Hostomic (viz log), na sérii keší od Alkeho (v logu zase bez zmínky o Maďarsku, ale kdo by se přeci rozepisoval o takové dlouhé cestě no ne?)

 

 

Nuže, tolik k mému dnešnímu příspěvku. Ano, dal jsem si s tím asi zbytečně moc práce, nicméně na to lze zřejmě říci jen, že to potvrzuje Brandoliniho zákon. Seedcorp se holt rozhodl prohlubovat dno svého přístupu ke Geocachingu, přičemž pod výše uvedenými odkazy se o tom může kdokoli přesvědčit. Alespoň je vidět, co je to za člověka, když i ve hře založené na principech vlastní poctivosti a fair play, nota bene kterou nelze nijak vyhrát, neboť tento pojem v ní ani neexistuje, si musí pohladit své pivní ego podvodným zvyšováním čísílka počtu nálezů. Vznesl jsem obvinění, podpořil jej důkazy a jestli snad někdo i tak myslí, že je seedcorp borec hodný obdivu, tak popravdě nevím, co na to říci...

Tohle je dobrý.... pěkný souhrn. Já jsem si schválně nazablokoval prohlížení nálezů ani založených, tak jak to mají mnozí jiní, protože je to prostě hra. Až bude za 1000 bodů 1dolar, tak už ani neceknu. Je uplně šumák, kdo má kolík bodů, já nejsem rozhodně na špici v žádných statistikách nebo v čem že to co je to důležité... Pokud má někdo chuť mně sledovat, tak ať si užije... :) Třrba až se jednou bude psát historie, dostanu vlastní kapitolu, a to se vyplatí, pánové.

 

Jo, jinak gc.cz čtu jen občas, protože se tu místo řešení důležitých témat množí spíš hejty, bohužel. Když jsem kdysi začínal , tak jsem napsal dotaz a dostalo se mi dopovědi. Dneska tu někdo něco napíše a dostane smršť odpovědí typu najdi si t na wiki a to už tu bylo...


  • 1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama