Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1852 odpovědí na toto téma

#721 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 254 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 8:22

Fuuuuuuj. Uz se tesim az si na Svinibrodskych vanocich hodim vanilkovym rohlickem na tebe a Pahu. Urcite bude verejny lync a pujdete na dozivoti, do konce zivota. Protoze jste se uplne normalne lidsky domluvili a jeste si divolili ukazat na Paka a Loka. Hamba vam.
Tak snad se 26 uvidime. :D

Uvidíme :-) Budu tě čekat s otevřenou hubou (VR moc rád).


  • 3

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#722 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 8:28

Uvidíme :-) Budu tě čekat s otevřenou hubou (VR moc rád).


Akceptuji vyzvu. Vyberte si sekundanta pane ;)
  • 1

#723 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 9:47

No jestli myslel Kapsu, tak pravdu nenapsal. To vlákno Kapsa nezakládal, a o to šlo. Přečti si ten první post pořádně..

Tak Ti přikládám print, aby tedy bylo lépe vidět - máš to i s obrázkem :) "Vytvořeno od Kapsa 30 dubna". Už vidíš dobře?? :D

Tommy jen přesunul příspěvky z jiného vlákna, jako to obvykle dělává, aby byl ve vláknech pořádek, tudíž jej za zakladatele nepovažuji. Dále, o Tommym se zde v souvislosti s podvody nikdy nepsalo, pokud se dobře pamatuji. 

Považuji za absurdní, že byl zablokován uživatel, který se zde slušně a pravdivě vyjádřil, aby vám nemohl odpovědět. Jak zde bylo mnohokrát řečeno (nikoliv mými ústy), na podvodníky se má upozorňovat. :) Některé věci ovšem místní elita slyšet nechce a nepotřebuje. Veselé Vánoce. Howgh! 

Přiložené miniatury

  • 20181223_092441.jpg

  • 5

#724 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 224 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 9:51

Ano, presne tak. Smeju se tvemu pokusu o degradaci ulohy ownera. Klobouk dolu.

 

Zcela prostá demagogie..


  • 0

#725 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 10:28

 

Považuji za absurdní, že byl zablokován uživatel, který se zde slušně a pravdivě vyjádřil, aby vám nemohl odpovědět. Jak zde bylo mnohokrát řečeno (nikoliv mými ústy), na podvodníky se má upozorňovat. :) Některé věci ovšem místní elita slyšet nechce a nepotřebuje. Veselé Vánoce. Howgh! 

 

Ban mám na svědomí já. A byla to chyba, nikoliv úmysl. Vznikla v souvislosti s tisíci nicky, které se zde v poslední době registrovali jen za účelem spamu. Každopádně se zde k podvodům v této hře má možnost dotyčný vyjádřit pod správným nickem. 

 

Všichni si jsme rovni, ale někteří jsou si rovnější. Neměl bonzovat. :P

Tady chybu neudělám. Obcházení BANU pod jiným nickem plodí zas jen BAN. 


  • 1

#726 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 12:59

Tak Ti přikládám print, aby tedy bylo lépe vidět - máš to i s obrázkem :) "Vytvořeno od Kapsa 30 dubna". Už vidíš dobře?? :D
Tommy jen přesunul příspěvky z jiného vlákna, jako to obvykle dělává, aby byl ve vláknech pořádek, tudíž jej za zakladatele nepovažuji.....

Vlákno jsem zakládal já.......


A ještě jednou si ten příspěvek přečti :D

Tommy vzal Kapsův příspěvek z geodeprese a založil s ním “Nepoctivce”...Kapsa je v tom tedy nevinně. Tedy s tím založením vlákna ...

Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 23 prosinec 2018 - 13:03

  • 1

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#727 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 13:38

Zcela prostá demagogie..


To je uplne neco jineho. Ale i tak ti preju hezke svatky.
  • 0

#728 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 15:29

Dobře, překročil jsem pravidlo, že nejsem zapsán v logbooku, to uznávám - nevidím ovšem problém zalogovat keš, pokud jsem na místě byl, mám prokazatelný důkaz, že jsem tam byl a mám svolení ownera, že logovat můžu... Ale jen by mě zajímala jedna věc - otasparta a werg pravidla nepřekročili, když keš bez svolení ownera odnesli neznámo kam?

No ti dva jednoznačně, to je myslím z reakcí výše jasné.

 

Já to nemyslel špatně. Tvůj log popisující činnost těch dvou podivínů je super a nic bych na něm neměnil. Jen bych použil typ DNF nebo WN. "Found it" až později, až by se mi povedlo do vrácené keše zapsat. Toť vše. :)


  • 5

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#729 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 21:14

Na určitém serveru pro nepoctivce by mělo začít fungovat jen a pouze placené členství. Přinese to něco pozitivního pro poctivý způsob hry?
  • 0

#730 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 21:26

Na určitém serveru pro nepoctivce by mělo začít fungovat jen a pouze placené členství. Přinese to něco pozitivního pro poctivý způsob hry?


Nedokážu si představit, jak by placení nebo neplacení nějakého poplatku mělo ovlivnit poctivý nebo nepoctivý způsob hry. Tebe něco napadá?
  • 7
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#731 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 21:28

Že by někteří lidé přestali mít nutkání tu stránku používat. Je ale pravda, že výše příspěvku je asi neodradí.
  • 1

#732 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 21:31

To Jerry 68:

Na pokec a legraci je určené růžové vlákno - to bylo založeno za účelem stažení OT příspěvků, aby jinde nerušily. ;-)

Dřív byl problém rozjetou debatu vést k tématu, protože sem chodilo mnohem víc lidí, kteří se chtěli běžné pobavit. Přes maily to bylo zdlouhavé, na chatu jsme nebyli ve stejném čase a tak vzniklo růžové vlákno, kde se da číst pár let dozadu. ;-) Určitě sis musela vsimnout, že v jiných vláknech občas někdo oznamuje přesun debaty do růžového.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 23 prosinec 2018 - 21:33

  • 1

#733 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 21:39

Nedokážu si představit, jak by placení nebo neplacení nějakého poplatku mělo ovlivnit poctivý nebo nepoctivý způsob hry. Tebe něco napadá?

 

 

On myslel kalubr patrně tohle: 

finale.png

za ZDE se skrývá  https://forum.geocac...#comment-386600

 

 

A jestli to něco přinese? Nevím, ale je vidět, že se něco děje a GS to patrně není jedno.  


  • 6

#734 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 21:52

Pokud to GS není jedno,jen dobře.
  • 1
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#735 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2018 - 21:54

Že by někteří lidé přestali mít nutkání tu stránku používat. Je ale pravda, že výše příspěvku je asi neodradí.

Osobně si myslím, že členství zaplatí jeden, od kterého budou finálky čerpat třeba tři další. Pokusy o něco podobného jsou i u geocachingobeho PM. Nemyslím rodiny, kde je logické, že stačí jedno PM, ale naprosto cizí lidi, kteří zkouší data vyžebrat od jiných.
Osobně se mi hned někdy ze začátku stalo, že to takhle na mě zkoušel někdo s podstatně vyšším příjmem než je můj...Kam jsem ho poslala asi nemusím říkat?

PS: Nešlo o někoho, kdo potřeboval nouzově PQ, protože vyčerpal svůj limit u PM,ale o BM, který měl představu, ze bude data dostávat dlouhodobě.....

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 23 prosinec 2018 - 22:00

  • 2

#736 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2018 - 16:36

 Ale jen by mě zajímala jedna věc - otasparta a werg pravidla nepřekročili, když keš bez svolení ownera odnesli neznámo kam?

A hrome, jsem padouch! https://www.geocachi...a0-27dc55d75afe


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#737 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2018 - 23:04

Doporučuji přečíst včetně logů u keše
 

TENKRÁT V LOS SVINIBRODOS aneb Externí pendant k rubrice Nepoctivci v geocachingu

http://www.geocachin...-v-geocachingu/

 

Díky tomuto jsem vyrazila do Nymburka a vůbec jsem nelitovala, je to velice zajímavá multinka. Pravda, první půlhodinu jsem autora trochu proklínala a chtěla to vzdát, ale poté jsem se "naladila na jeho notu" a chytla se a došla do zdárného konce.

Díky tomy.22 za tento příspěvek :), byla to úspěšná reklama, L.


  • 0

#738 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2018 - 19:53

On myslel kalubr patrně tohle: 
...... (text a obrázek jsem umazal, ať není post zbytečně velký)

 

A jestli to něco přinese? Nevím, ale je vidět, že se něco děje a GS to patrně není jedno.  

 

 Když jsem si tak četl ten text patrně z nějakýho finálkovýho serveru tak mne tak napadlo, když si autor říká o 100,- za PM a chce to zvednout na 200,- (bůhví kolik má těch platících), neměl by to náhodou přiznávat do daní jako zisk? :) A jelikož jde z pohledu GS vlastně o nelegální obchodování s jejich daty, nějak nevěřím, že majitel ten zisk daní.


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 25 prosinec 2018 - 19:54

  • 1

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#739 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2018 - 20:38

Platících bude dost. Lidí píšou, že tam chtějí chodit kvůli ověřování vyluštěných souřadnic. Smazal jsem účet, finálky ani peníze jim dávat nebudu.
  • 0

#740 Millanu

Millanu

    Millanu

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2018 - 21:04

Zajímavé.Brojíte proti finálkovým serverům a přitom tady zveřejnujete diskuze z nich,ale aby jste se tam dostali tak si tam musíte zřídit účet.Přitom ti na finálkových serverech jsou ti špatní.To znamená že vy taky? Znáte to přísloví: Kázat vodu,pít víno? Nebo Kdo je bez viny hoď kamenem? To tomy.22 - klidně můj příspěvek zase smaž. ;)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama