Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1851 odpovědí na toto téma

#761 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1215 příspěvků(y)

Publikováno 26 December 2018 - 10:24

No právě. Napíšeš do logu něco o luštění, přitom to není pravda. Když ti pak někdo napíše o radu, vypadáš jako blbec.

 

NO - to mám často, vůbec si nepamatuji princip luštění většiny keší odlovených před pár lety.
Nikam jsem si princip nepsal a pak musel obvykle kolegovi sdělil, že na to koukám, jak kdybych tu keš nikdy předtím neviděl.
Prostě to tak je, kdo má paměť dobrou, nepochopí, ale já to tak mám.

 

Poslední 2 roky si aspoň stručně píšu k vyluštěné keši "v čom dělo".

 

Takže podle výše zmíněného bych finálkaření úplně neviděl jako průkazné.

 

Klasiku mi ukazoval Modrák - kromě těch, co to sbírali pár měsíců/let postupně je i po mém logu, že S2 chybí, dost stručných logů, že odlovena na pohodu cestou někam. Následně Modrák opakuje,  že S2 chybí a dal to BF (já pomocí kolegů). https://coord.info/GC2JFND


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 26 December 2018 - 10:45

  • 3

#762 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1124 příspěvků(y)

Publikováno 26 December 2018 - 13:40

Ale teď vážněji. Jak poznat, že něco smrdí levotou? Pokud by totiž finálkaření bylo v pořádku, neměli by finálkaři potřebu se skrývat a lhát o tom, že keš vyluštili. V momentě, kdy se skrývají a mají strach se přiznat k pravdě, tak sami vědí, že dělají něco, co není košer.

A pak jsou tací (a znám jich povícero), kteří ti to na rovinu řeknou a ještě se tím chlubí.

Při tom, kolik je na světě geocacherů, je statisticky prakticky jisté, že se najdou i jedinci, kteří si přiznají, že některé keše mít nemohou. A pak jsou ti ostatní.
První věc je, že nenalezené keše "překážejí na mapě". Pak jsou ty základní touhy, jako '"mít matrix". To přece musí každý pochopit, že "tuhle kombinaci jsem potřeboval do (svého šestého) matrixu". A pak nejrůznější challenge. Na dnešek modrou regulárku, tuhle do žlutého matrixu... Tolik svodů a lákadel, kdo by dokázal odolat? Leda ten drobný vzorek zmíněný na začátku.

Prd. Matrix malinko řeším, everyday challenge řeším docela dost a že bych kvůli tomu měl mít potřebu finálkařit? WTF?
  • 0

#763 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 26 December 2018 - 14:00

Píšu o Vás v prvním odstavci, Plho.
  • 1

#764 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2018 - 11:29

Docela mě překvapilo, že se tu uvádí, že až třetina kačerů leze na finálkové servery. Mají finálkové weby opravdu takové statistiky návštěvnosti?

 

 

Tak je akce a reakce,samo, že to někteří zkouší, ať už na eventu nebo mailem. Ale taky záleží na tom dotázaném. Nemám problém pomoci, napovědět, lehce nakopnout, ale nevidím důvod proč někomu posílat přímo souřadnice.

 

Tak je pravda, že jsem se už párkrát setkal s chováním, když jsme se o nějaké kešce bavili, že ji nemůžu vyluštit - jo, tu jsme odlovili v týmu, to už si nepamatuji, jak se luštilo, ale tady máš souřadnice... Ale o to jsem neměl zájem. Chtěl jsem vědět jak to vyluštit.

 

 

A co je to prasárna? Zeptat se jak vyluštit mysterku když nevím,zeptat se jestli mám dobře vyluštěnou finálku nebo si zřídit falešný účet na nějakém finálkovém serveru a čmuchat v jejich forech?Pro každého je prasárna něco jiného.Když hraju fér tak mně nejakej finálkovej server nezajímá. Když si nevím rady tak se zeptám. A že jsem pro některé Dušíny ten špatnej mi nevadí.

Vše je o úhlu pohledu. Někteří lidé považují krkání a mlaskání za neslušné, v jiné společnosti (jestli se nepletu) se to považovalo za poctu, že jídlo bylo dobré. Vždy to záleží na společnosti, ve které se lidé zrovna pohybují. My se pohybujeme v té geokešingové. A zde je to o tom, jak si nastavíme "Dobré mravy". Samozřejmě i ty se vyvíjí.

 

Osobně doufám, že většinová geokešingová společnost to vidí stejně jako já - Finálkové servery jsou špatné (ať už to omlouvají jakkoliv). Pokud se někdo zaregistruje kvůli tomu, aby viděl, zda jeho kešky tam jsou, případně kvůi zadávání špatných souřadnic, bere na sebe riziko, že sklouzne po šikmé ploše, ale neodsuzuji ho. Jen si musí dát setsakra pozor.

Co do napovídání se týče - u napovídání nemám problém, pokud je ve stylu nápověd (nutí dotyčného myslet). Nesmí dávat celé souřadnice. Max. když se jedná o třeba rodinu s dětmi, kteří loví stále spolu.

 

Jinak u toho napovídání a tím, že někteří nemají tu "možnost" aby jim někdo napověděl, při rozhovoru s jedním autorem kešky jsem mu říkal, jaký mám problém s jeho keškou, že jsem zkoušel se to zkoušel naučit asi z 5 zdrojů, ale ani podle jednoho jsem to nerozluštil. A on mi řekl, to si musíš sehnat někoho, kdo ti dekóduje, pokud nejsi odborník, tak to nepřečteš, protože to se musíš naučit pořádně...  Takže asi tak k tomu luštění a "radění". Někdy je prostě potřeba o tu radu požádat - sám tu keš prostě nerozluštíš. Některé jsou tak dokonce koncipovány. A často autoři radí i rádi. Takže možnost zeptat se autora kešky má každý (pokud ten autor je tedy ještě aktivní).


  • 0

#765 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1092 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2018 - 13:04

Ale pochopil. Jen tvá odpověď není správná. Znám ownery, co si takhle své keše kontrolují a poté třeba změní cílové souřadnice a nebo i vím o ownerech co své keše díky podvodníkům po tomto zjištění zrušili. Takže možnosti jak se alespoň trochu bránit jsou.

Zrušení keše ale neříkám "řešení".


  • 4

#766 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2018 - 14:01

Ale pochopil. Jen tvá odpověď není správná. Znám ownery, co si takhle své keše kontrolují a poté třeba změní cílové souřadnice a nebo i vím o ownerech co své keše díky podvodníkům po tomto zjištění zrušili. Takže možnosti jak se alespoň trochu bránit jsou.

Ano, tyhle dvě možnosti jdou. Nechám na ownerech pro co se rozhodnou. Ale já to myslel tak (a to jsi asi nepochopil), že ta finálka na tom serveru prostě zůstane, nedostane jí odtamtud pryč, nikdo jí nesmaže. Takže stále nechápu proč si mi to smazal. Necháme to být, nechci se s tebou dohadovat.


  • 0

#767 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1435 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2018 - 14:36

Jednou jsem se pokusil vlézt na finálkový server, když jsem cosi vyluštil, nebyl jsem si jistý, jestli je to správně a ověřovátko v listingu nebylo. A jinak si v databázi Geogetu píšu u všech mysterek, jak jsem to luštil. Teď jsem si dokonce naskenoval papír s výpočtem souřadnic pro GC4DAY7, ten výpočet stál za to.


Tento příspěvek byl upraven od Aviatik: 27 December 2018 - 14:38

  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#768 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1787 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2018 - 15:10

Docela mě překvapilo, že se tu uvádí, že až třetina kačerů leze na finálkové servery. Mají finálkové weby opravdu takové statistiky návštěvnosti?

 

Tu třetinu tady uvedl mr3ska podle odhadu platících členů finálkového serveru. Myslím, že hodně přestřelil.


  • 1

#769 Millanu

Millanu

    Millanu

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 27 December 2018 - 15:55

A při tom by stačilo dát do listingu ověřovátko.


  • 0

#770 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 28 December 2018 - 10:51

Teď jsem narazil na zajímavý počin jisté Expedice Raška (výlet cca 26-ti kačerů do okolí Frenštátu). Mimo jiné navštívili keš GC7HNV0, kde krabka pravděpodobně v době jejich návštěvy nebyla. A tak se předem připravená nálepka nalepila na sloupek geoobjektu. Zajímavé na tom je že někteří členové této expedice logovali DNF, ale někteří úplně v pohodě, že nalezli.


Tento příspěvek byl upraven od Re0: 28 December 2018 - 10:52

  • 3

#771 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 28 December 2018 - 12:57

To se mi taky stalo. Keš evidentně nebyla na místě už pár dnů, z asi dvaceti lidí jsme dva logovali DNF. Ostatní vesele logovali nález, někteří i s dovětkem, že jistě byli na správném místě, proto maji na FI log nárok.
  • 1
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#772 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5271 příspěvků(y)

Publikováno 28 December 2018 - 13:44

Jeslipak má třeba jeden dotyčný kačer radost že svého konta šestnácti tisíc nálezů? Zasahovat by měli především owneři a logy mazat. Jenže oni totéž někteří dělají na jiných keších.
  • 3

#773 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5834 příspěvků(y)

Publikováno 28 December 2018 - 17:15

Když tu máme neoprávněné logy - kolem 15. prosince se nám na Jižní Moravě zrodil nový superman "padapadasnih" a od stolu během dvou dnů odlovil 200 keší na Jižní Moravě, na Vysočině a v Dolním Rakousku. Samozřejmě to často nejsou drajvky nenbo podobně rychlé záležitosti. Jeho logy jsou zajímavé už svým obsahem - je to jedno písmeno. Možná si trénoval abecedu:-)

Bohužel to ownery moc nezajímá.


  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#774 MirexCZ

MirexCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 28 December 2018 - 20:38

Pobavilo mě, jak v Expedici Raška vidím jako FI log jednoho kačera, který má zpravidla plná ústa o poctivém odlovu a čestnosti v geocachingu :-)


  • 0
V cizích městech chodím hlavně po památkách, a až pokud zbyde čas po okapech. Ve dřívkách nejedu, topím plynem. Nechápu šílené opisování tracků na eventech. Jo, a čtu listingy. Jsem prostě zcela out.

#775 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 29 December 2018 - 12:05

Teď jsem narazil na zajímavý počin jisté Expedice Raška (výlet cca 26-ti kačerů do okolí Frenštátu). Mimo jiné navštívili keš GC7HNV0, kde krabka pravděpodobně v době jejich návštěvy nebyla. A tak se předem připravená nálepka nalepila na sloupek geoobjektu. Zajímavé na tom je že někteří členové této expedice logovali DNF, ale někteří úplně v pohodě, že nalezli.

 

Jako velitel a pořadatel "Expedice Raška" k tomu musím rozhodně něco napsat. Hned v úvodu se omlouvám účastníkům, že jsem publikoval pár informací a fotek veřejně, i když jsem původně nechtěl. Ale myslím si že je po této kauze potřeba všechny diskutující zasvětit co se vlastně dělo. Po akci jsem posílal fieldnotes k zalogování, podle kterého se mohli účastníci při logování řídit (při takto velké skupině není občas všem 100% jasné, jestli jsme keš našli, zvlášť když panuje veselá nálada  :rolleyes: ). V těch je u této keše toto: 

 

GC7HNV0,2018-12-01T13:25:00Z,Didn't find it,"14:25 | Bohužel nenalezeno v rámci vlakové Expedice Raška ve složení: ladabohac, aldys, Jeziny, slaje, OKatka, luborn, JardaHlavka, maaaca, Lumpíci, Arendellka, f-roman, KaMo_cz, veverka lazenska, cobra 11, S@lem, Štidlítek, TRONÍK71, H+, nalimre, Houba Houbička, elza0108, Bonsaj, Stidlo, HumCZa, kubík."

 

Nicméně někteří na mne nechtěli spoléhat a tvořili si vlastní fieldnotes. A taky nejspíše chybně (ale nemohu vyloučit že někteří cíleně) zalogovali tuto keš jako nalezenou. Pravdou ale je, že keš nikdo z naší skupiny opravdu nenalezl. Autor cache má rozhodně plné právo všem "nálezcům" logy smazat. Já kdybych byl owner, bych to po této kauze také udělal. 

 

K samolepce na sloupku: lepil jsem jí já. Asi jsem měl už něco vypito, tak jsem považoval za chytré a vtipné jí nalepit. V duchu "dalekých expedic", kdy cestovatelé různě po světě také lepí své cestovatelské samolepky. Asi to nebyl dobrý nápad... 

 

Jinak za celou expedici jsme nalezli 25 keší a měli 2x DNF. Někteří víc, někteří míň, podle toho kdo jak přistupoval. 

 

Pro ilustraci, co je vlastně "Expedice Raška" přikládám závěrečné slovo, který jsem psal všem účastníkům, kde jsem se snažil shrnout co se vlastně všechno dělo. Podobné expedice vlakem pořádám už 5 let a vždy to byla příjemná zábava. Místy občas bohužel s nějakými problémy, ale vždy to stálo za to. Pro zajímavost přikládám v příloze jízdní řádPřiložený soubor  Jízdní řád Expedice Raška.pdf   134.37K   155 Počet stažení

 

>>> ZÁVĚREM

Dovolím si závěrem trochu shrnout Expedici. Vše začalo samozřejmě u mne ráno budíkem ve 3:45 (ale stejně jsem vstal až ve 4:10  :) ), ranní snídaní a předpokládal jsem po ní že půjdu rovnou na vlak. Trochu volného času před odchodem mě ale trochu ubral kacer-daffy info SMSkou že na expedici nakonec nejede ze zdravotních důvodů. Následoval telefon s daffym s ujištěním, že nejde o žert a zprávy Bonsajovi a maaacovi, že daffy nejede. Poté už hurá na vlak, na který jsem takto brzo snad ještě nedorazil  :) . Na zastávce už čekal JardaHlavka, ve vlaku jsme našli maaacu a Bonsaje a pokračovali do Náchoda, kde u budovy při přestupu čekali Aldys a Jeziny. Já jsem sice vystoupil, ale ještě se rychle vracel zpátky do vlaku pro zapomenutou krabici se zákusky  :D . Autobus byl na nádraží v České Skalici rychle a tak jsme ještě 10 minut čekali na pravidelný příjezd vlaku od Trutnova, kde už seděla v jendom plném kupé celá Trutnovská sekce. Srandy nicméně bylo dost už takhle poránu, možná i díky postupně mizejícím plechovkám od piva ve všech možných koších  :) . V HK přestup a úspěšné ignorování cobry 11 a kubíka na nástupišti 1A., za což jsem jako "delegát" dostal ihned vyčiněno  :) . V Pardubicích rychlý přestup a pozdržení vlaku na odjezdu do Kolína. V CityElephantovi skoro všichni lezou nadšeně do vrchního patra vlaku, nicméně v něm dlouho nezůstávají, nebo za 3 minuty tu je Svítkov a první odlov keše s čelovkami v lese. Kolem 7 už začíná pomaličku svítat a dobrovolník f-roman (díky!) vkládá artistickou vložku při odlovu pavouka. Po jeho odlovu pokračujeme na další keše především od Houdinixe, které jsou, dle mého názoru, opravdu vyvedené. TRONÍK71 překvapuje neplánovanou mysterkou, která mi trochu narušila časový plán a byli jsme lehce ve skluzu ve stíhání vlaku. Naštěstí na začátku chybějících 6 minut jsme rychlejší chůzí úspěšně stáhli na přebývající 3 a tak se stihl i nějaký ten párek v rohlíku. Na peróně už čekali slaje a Stidlo a všichni jsme nastoupili do Ex 123, kterým jsme se vezli opravdu dost dlouho až do Valašského Meziříčí. Postupně nabrané zpoždění až na skoro 15 minut upravilo plán odlovu keší ve ValMezu ze 3 ks na 1 ks. A to jsem ještě špatně vypočítal finálku multiny. Naštěstí nalimre to asi vzal "počuchu" a finálku jsme našli jen kousíček od úvodních souřadnic. Zpátky na vlak, někteří i s pivem, a po příchodu k vlaku s překvapivým zjištěním, že budeme mít 10 minut zpoždění na odjezdu vlaku (omlouvám se, že jsem to nezjistil dříve.). Jedeme poté do Frenštátu, kde se potkáváme s posledním účastníkem a vyrážíme vzhůru ke skokanským můstkům. Od velkého můstku se dostáváme díky keši i k malým cvičným můstkům, kde si maaaca a já trochu zkoušíme skoky v praxi  :D . Poté už k velkému můstku se vyfotit s Raškou a po schodech vzhůru nahoru. Od horní věže je to pak už jen kousek ke zvoničce a "bránou Beskyd" k Beskydskému nebi. Okolo keše pak divokým sestupem k torzu lávky a studánce. Od ní už údolím k řece a přes lávku k sídlišti a na nástupiště. Přesun vlakem do Veřovic, kde se dělíme na 2 skupinky - jedna jde na pivo do bufetu, druhá na keš a po ní vlastně taky na pivo  :) . Ve 14:00 odjíždíme motoráčkem do Kopřivnice, ale kvůli mimořádné výluce končí už ve Štramberku a tak přestupujeme do autobusu který nás za 3 minuty doveze k nádraží. Vycházíme od nádražní budovy vzhůru přes jedno DNF do kopce okolo lípy k rozhledně, od které jdeme dále po hřebenu k Raškově kameni, kde uděláme hromadnou fotku. Ncméně nalimre a HumCZa se odpojují a jdou na Pískovnu a další jiné keše, které nejsou ve Field Notech. Od Raškova kamene dolů a pak po vrstevnici ke zřicenině hradu Šostýn a pak už skoro potmě po troše váhání do města ke kostelu. Cestou se odpojuje "pivní skupinka" do Polivaru a já vedu větší část po dalších pár keších, s tím že skončíme v pivovaru jen o chvíli později. Situace je v pivovaru taková, že si dávám česnečku a pivo a po zdolání obojího pak jdeme platit a uvolnit místo rezervované skupině na 18:00. Část expedice pokračuje ještě na poslední keš poblíž rodného domu Emila Zátopka a pak už čekat a skákat pod vlak a mlátit se přitom hůlkami  :D . Ze zastávky jedeme motoráčkem s přívěsným vozem na další zastávku, odkud jedeme Panterem do Svinova. Vystupujeme před nádražní budovu, kde se fotíme s Levitující sochou a pak zpátky na 3. nástupiště do Pendolina, kde se potkáváme s Werkim. Klidná jízda to Pendolinem rozhodně není - cestou zastavujeme a dokonce v přední části vlaku vypadává proud. Strojvedoucí se snaží vlak opravit, což se cca po 15 minutách opravdu podaří a pokračujeme pak dál se zpožděním do Pardubic. Přestupujeme do Regiosharku, zajišťuji s průvodčí další přípoje v HK, odkud pak jdeme "na sardinky" do České Skalice. A pak dál busem do Náchoda a Reginovou domů. 
 
Chtěl bych se vám také ještě omluvit za pár věcí:
  • Neprovedenou rezervaci do Polivaru - mohl jsem jí tam pro jistotu dát a třeba pak v tu sobotu zrušit.
  • Včasné nezjištění zpoždění vlaku na odjezdu ve Valašském Meziříčí - mohli jsme dát opravdu tu tradičku u sokolovny.
  • Mnou špatně vypočítanou multinu ve ValMezu. 
  • Chybějící informaci v posledním souhrnu, že HumCZa připravil etikety.
  • Chybějící odkazy na trasu na mapy.cz, i když mi to cobra11 říkal. 
Dále trochu pokárat:
  • kacera-daffyho, aby se příště odhlásil pokud možno co nejdřív. Dnes sice šlo jednu jízdenku stornovat, ale příště můžou jízdenky vyjít tak, že nejpozdnější čas pro stornování jízdenky bude 3:50 ráno, kdy budu ještě spát. 
  • nalimreho, aby když se trhá od skupiny, mi to řekl, nebo alespoň napsal SMS, abych o tom věděl. A aby keše které odloví mimo skupinu, logoval jen za sebe - kazí to pak morálku a někteří pak nechtějí na keš jít, protože je vlastně už zalogovaná tebou. 
  • H+ za "kousky před příjezdem vlaku" v Kopřivnici zastávce a Sedlnici. Je to sice sranda, ale mohl to být taky pěkný průšvih na pokutu - mohl jsi vlastně být bez problému vyloučen z přepravy. A dohadovat se s průvodčím, že jsi vlastně bezproblémovej nechci.
  • maaacu a kubíka, že nezaplatili  ;)  (ale jsme domluvení, takže v pohodě). 
A samozřejmě i moc poděkovat: 
  • HumCZovi a Jardovi Hlávkovi za vysoce kvalitní fotodokumentaci expedice a také všem co nahráli fotky do společného alba.
  • HumCZovi za vytvoření parádních logovacích etiket. 
  • maaacovi, KaMovi, TRONÍKovi, kubíkovi a sobě  ;)  za vyluštěné mysterky.
  • Mamce za zákusky na cestu.
  • H+, f-romanovi a dalším za možnost požít i jiné zahřívadla než ty vlastní  :) .
  • f-romanovi za obdivuhodný sportovní výkon při odlovu pavouka.
  • A hlavně všem co zaplatili 
Děkuji tedy závěrem všem co jeli za prima zábavu na cestě. Bylo to moc fajn, i když večer okolo té 17 a 18 hodiny trochu na nervíčky  ;) . Snad vás to všechny bavilo, mě rozhodně a už se těším na až podnikneme něco dalšího. Pokud máte nějaké výhrady v čem by se mohli expedice z mé strany pro příště zlepšit, napište mi, nebo mi to řekněte. 

 

A ještě pár fotek z expedice, kde je taky vidět, že panovala dobrá nálada a že to nebylo jen "bodohoničství". Můžete "lajkovat" a komentovat. 

 

https://photos.app.g...FM8iUQKMeuyySw7

 

22cb13cd-edb2-4a64-87bb-63fb668885cf.jpg

 

Všem co jsem způsobil nějakou újmu se omlouvám a logujte (nejen účastníci expedice, ale i vy všichni) keše podle vašeho nejlepšího vědomí a svědomí

 

Pokud s něčím nesouhlasíte, klidně napište, ale hlavně mi zavolejte na + 420 721 133 433 a klidně to s vámi proberu. Daleko radši, než odepisováním tady na.   ;) . 

 

A pokud jste to dočetli až sem, máte můj obdiv  B)

 

A ještě pro zajímavost: Sepsání tohoto příspěvku mi zabralo 1 hodinu a 10 minut.


  • 10

#776 jiri.s

jiri.s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 29 December 2018 - 13:11

Je smutné, že se tu za půl roku popsalo 42 stran o nepoctivcích geocachingu a ještě smutnější je, že jsou v tom namočení i RW. Někdy opravdu s láskou vzpomínám na své začátky.


Tento příspěvek byl upraven od jiri.s: 29 December 2018 - 13:11

  • 5

#777 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 30 December 2018 - 11:54

To je komik  :D  :D  :D  :D 

Ten disable log raději smaž, žádný podvod mi nikdy dokázán nebyl, jen jsem občas chybně logoval nebo si nárokoval FI u navštívených, ale nenalezených keší. Pro jistotu jsem vyfotil a předám právníkům, ať s tím naloží dle svého uvážení. 


GC5GYR5


jonea.png


  • 0

#778 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 30 December 2018 - 12:14

"akce údržba aktivních keší a kontrola archivovaných keší" 

 

LOL 


  • 1

#779 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2411 příspěvků(y)

Publikováno 30 December 2018 - 12:17

Nevím proč to zmizelo..... 

GC6PZ9X 

jonea6.png


  • 2

#780 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1562 příspěvků(y)

Publikováno 30 December 2018 - 12:20

Neprovádí, jen chybne loguje :D
  • 2




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama