Přejít na obsah


Fotka

Nepoctivci v geocachingu aneb mlčet není dobré


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1851 odpovědí na toto téma

#781 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 12:25

Je smutné, že se tu za půl roku popsalo 42 stran o nepoctivcích geocachingu a ještě smutnější je, že jsou v tom namočení i RW. Někdy opravdu s láskou vzpomínám na své začátky.

 

Jo, sladká nevědomost :-). Občas si říkám, jestli by nebylo lepší to zde vůbec nečíst... A nečíst některé logy :-(


  • 0

#782 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 13:17

Vždyť říkám, že by Jonea potřeboval odbornou pomoc psychologa. A to myslím vážně, bez ironie.
  • 7

#783 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 13:21

A nevíte někdo, jestli už zažaloval ty policajty z Tuniska? :-)
  • 3

#784 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 13:31

Nevím, jestli tam ty archiválie jsou. Radek říkal, že si je můžu odlovit, ale už před rokem. Nebyl jsem na nich.
  • 0

#785 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 16:11

To je komik  :D  :D  :D  :D 
Ten disable log raději smaž, žádný podvod mi nikdy dokázán nebyl, jen jsem občas chybně logoval nebo si nárokoval FI u navštívených, ale nenalezených keší. Pro jistotu jsem vyfotil a předám právníkům, ať s tím naloží dle svého uvážení. 

Komik? Spíš zmetek.... Napsat, že mu nikdy podvod nedokázali, v té samé větě se sám z podvodu usvědčit a ještě vyhrožovat pravníkama...
Ten komik má očividně level podvodu nastavenej o hodně výš (nebo níž?}, když tohle dokáže napsat....
Doufám, ze to owner k tomu zamykání logu dotáhne...
V tomhle případě by mi asi svědectví jeho kumpánů nebo zfalšovanej tracklog nestačil. Že prej kvůli šeru nefotil, ha ha ha. Asi nemá chudák na mobil s bleskem.....
  • 4

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#786 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 16:56

To je komik  :D  :D  :D  :D 

Ten disable log raději smaž, žádný podvod mi nikdy dokázán nebyl, jen jsem občas chybně logoval nebo si nárokoval FI u navštívených, ale nenalezených keší. Pro jistotu jsem vyfotil a předám právníkům, ať s tím naloží dle svého uvážení. 


GC5GYR5
 

 

Tohle je fakt síla...

Ať už ta argumentace v tomhle logu, tak už ten odlov těch archivovaných keší s logem o opravě posvěcené vlastníkem kešky (přitom podle logů to už provedli kačeři daleko dříve), no prostě děs...

 

A pak ty kecy jinde, jak to vše byly jen omyly, jak se polepšil, jak už nebude podvádět... Tedy, alespoň jestli si dobře pamatuji, tak něco podobného někde zaznělo.


  • 3

#787 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 16:56

Co byste chtěli od arogantního právníka? 


  • 0

#788 pavlisp

pavlisp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 17:05

V tomhle případě by mi asi svědectví jeho kumpánů nebo zfalšovanej tracklog nestačil. Že prej kvůli šeru nefotil, ha ha ha. Asi nemá chudák na mobil s bleskem.....

Já nevím, ale že by neměl ani na tužku? To je snad jediné pravidlo. nebo nee?


  • 2

#789 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 19:32

Co byste chtěli od arogantního právníka?

Kdo vůbec přišel s tím, že je právník? Právník by se rozhodně neoháněl tím, co píše on. My, co občas bohužel musíme řešit soudní spory, bychom nikdy takovou kravinu nenapsali.
Jedině, že by měl "práva" z Plzně nebo Brna.
  • 3

#790 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 19:39

https://is.muni.cz/osoba/tygr6
  • 0

#791 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 19:44

Ano, je to on, já jsem si netroufnul to takto na plnou hubu napsat


  • 0

#792 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 19:51

Tygr6. Hmm. :-)
  • 3

#793 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 20:00

Začínám být uražen, protože na žádné z mých keší nikdy nebyl. :-(


  • 0

#794 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2018 - 20:03

Vyjadřuješ se špatně, on evidentně nebyl na spoustě keší. Musíš říct, že žádnou Tvou keš zatím nezalogoval ;-).
  • 25
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#795 geotrain

geotrain

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2018 - 11:08

Tak on to předá právníkům :D. Bude i soud? Jestli ano, tak mi někdo brnkněte, bude to neopakovatelný zážitek ;).


  • 6

#796 doodle_cz

doodle_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2019 - 13:39

Mně by třeba zajímalo, kdo dal souřadnice nějaké mojí kešky na finálky. Jenže to se, pokud se nemejlim, stejně nedozvim, protože to tam nebejvá uvedený. A nějak jsem taky línej si někde vytvářet falešný účty jen abych to zjistil. 

 

Tak treba v pripade mejch kesi jsem naprosto jistej, ze zdroj byl seedcorp.

A samozrejme mam pro tohle tvrzeni vetsi dukaz, nez jen to, ze logoval jako posledni pred zverejnenim na finalkach..


  • 0

#797 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2019 - 20:47

Tak treba v pripade mejch kesi jsem naprosto jistej, ze zdroj byl seedcorp.

A samozrejme mam pro tohle tvrzeni vetsi dukaz, nez jen to, ze logoval jako posledni pred zverejnenim na finalkach..

 

No já teda nevím... :) Mně spíš mrzí že svoje pěkné keše archivuješ a moc nechápu proč. Moje hodně dlouhé karlštejnské šachy už taky pár lidí odlovilo určitým způsobem, dokonce mi to řekli a co? Je to přeci jejich boj. Máme díkybohu demokracii. Každej si může v rámci zákonů, které jsme si všichni odsouhlasili zvolením těch, kteří je napsali, dělat co chce, ne?


  • -4

#798 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2019 - 20:50

Respektive je dovoleno dělat všechno to, co není zakázáno. Celá tahle debata je čistě akademická, až sem konečně někdo dáte odkaz na jakékoli pravidlo, které výslovně zakazuje získávat, zveřejňovat a ukládat jakékoli zeměpisné souřadnice, tak se ukáže.


  • -20

#799 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2019 - 21:15

No já teda nevím... :) Mně spíš mrzí že svoje pěkné keše archivuješ a moc nechápu proč. Moje hodně dlouhé karlštejnské šachy už taky pár lidí odlovilo určitým způsobem, dokonce mi to řekli a co? Je to přeci jejich boj. Máme díkybohu demokracii. Každej si může v rámci zákonů, které jsme si všichni odsouhlasili zvolením těch, kteří je napsali, dělat co chce, ne?

Archivaci chápu. A nedivím se tomu.

 

Respektive je dovoleno dělat všechno to, co není zakázáno. Celá tahle debata je čistě akademická, až sem konečně někdo dáte odkaz na jakékoli pravidlo, které výslovně zakazuje získávat, zveřejňovat a ukládat jakékoli zeměpisné souřadnice, tak se ukáže.

Zkus si počíst zde: 

https://www.geocachi...ents/termsofuse


Něco tam najdeš, obzvlášť pod písmenem D

Mimochodem, tuším, že jsi s tím souhlasil. 


  • 4

#800 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2019 - 21:38

Náhodou jsem zrovna četl (prý názor jistého biologa):

"Nevidím problém v tom, proč by Semenyaová nemohla závodit s ostatními dívkami, když jí to působí radost. Coubertinovo heslo přece hlásá, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. To by její soupeřky měly akceptovat. Jsou snad medaile ve sportu tím nejdůležitějším?!“

Co my pak s naším geocachingem, kde fakt o nic nejde.


  • 2




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka