Přejít na obsah


Fotka

iPhone


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
312 odpovědí na toto téma

#141 Bobo2222

Bobo2222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 13:32

Wifi je pro mě nepoužitelné, věř mi mám to ověřeno. Simku jsem měl italskou a německou každá za 20 euro na měsíc. Bylo to dobrý, ale jen v těchto dvou státech. Jak naschvál jsem teď jezdil jinam. Takže bych chtěl vědět kolik dat si natáhá aplikace pro iP a kolik asi mě to bude stát.
  • 0

Apple iPhone 4, Garmin 450, iGo 8.3


#142 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 14:30

Bobo2222: me to prijde podle hesla: Kdo chce, hleda zpusoby, kdo nechce, hleda duvody. Snazim se ti tu nejak pomoct, ale ty na vsechno mas jenom nejake vymluvy - wifi tam neni - zajimave, ja vzdycky nejake wifi nasel - u McD bych rekl, ze je to takrka jistota, ze tam je. V hotelech nespis (to spis v aute?), SIMky nechces............no tak si pouzivej "ceske" data. Kolik to prenese dat ti nikdo nerekne z jednoho prosteho duvodu - nikdo nemuze vedet, kolikrat si ty vypisy kesi nechas zobrazit, kolikrat kliknes na mapu atd.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#143 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 14:41

Tak třeba v kamionu, žejo. A wifi fakt není všude, až mě to občas překvapilo. :D
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#144 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 15:19

Jo tak třeba zrovna v Itálii jsem měla s wifi véééélkej problém - nebyla nikde, až jsem nakonec byla vděčná za placenou na hotelu. Takže tak jednoduchý to s těma wifi fakt není.
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#145 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 15:35

Docela jsem byl zklamán z fíčurky Poznámkový blok v aplikaci iP Geocaching. Teda jinak, je to fajn fíčurka, ale není nijak propojena s listingem, protože pak doma jsem čekal, že si otevřu listing keše a co jsem si zapsal do Poznámkového bloku budu mít v User Note. Ouha, nebylo tam nic...
  • 0

#146 Bobo2222

Bobo2222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 16:33

Pro : S474N
Prosím, je vidět, že prostě nevíš o čem mluvíš. McDomald má sice Free Wifi v Rakousku, někde i v Itálii. V Němesku jen kdyz máš německej T-Mobil. Bohužel ale zase není všude. Ale dost o Wifi . Tak otázka nezněla, to řešme na jiném vlákně. Děkuji za názor.
Otázka zněla: má někdo praktické zkušenosti s používaní aplikace pro iP v zahraničí ? Kolik jste za to zaplatili a u kterého operátora ?
  • 0

Apple iPhone 4, Garmin 450, iGo 8.3


#147 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 17:07

? Co má jakýkoli mobilní operátor společného s přístupem na net přes wi-fi ???
  • 0

#148 Bobo2222

Bobo2222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 17:45

Bobo2222 napsal/a:
Ahoj, pozorně jsem si pročetl téma, ale nikdo se konkrétně nezmiňuje o cenách za data v zahraničí při použití aplikace pro iP. Často neplánovaně trávím víkend v zahraničí. Často bez přístupu na NET. V tomto případě by iP mohl být ideálním nástrojem pro GC. Vyhledám, najdu, zaloguju. (beru omezení, která tu byla popsána) A teď dotaz : má někdo praktické zkušenosti ? Kolik jste za to zaplatili a u kterého operátora ? Dík


Jelikož se to stočilo jiným směrem, cituji ještě jednou celý dotaz. Díky

P.S.: už žádné WiFi prosím
  • 0

Apple iPhone 4, Garmin 450, iGo 8.3


#149 olaf3788

olaf3788

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 19:22

Zrovna o víkendu jsem vyzkoušel Vodafone passport data v Bratislavě.Dostal jsem je od vodafonu na mesic zdarma.Cena myslim 177 kc na měsíc nebo 50 kč na den v rámci FUPka které máš v ČR.Funguje to jen na data s FUP 150 mb a 600 mb.Bohužel kdo má net s FUP 3 gb si tyto výhodné data nemůže aktivovat. Jinak funkčnost bezproblému a zase někdy využiji :) Při celodenním keškování(7-20 hodina) si to vzalo 90 mb.
  • 0

#150 maros251

maros251

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 19:25

Ahojte kačeři, nějaký typ na soft pro spravu GPX v iPhone
  • 0
Není hanba mlčet,když není co říct.

#151 zajic73

zajic73

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 9:41

Nejsem tedy u T-mobile ale mohlo by se ti třeba hodit toto??? http://www.mobilmani...94/default.aspx
  • 0

#152 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 9:55

maros251 napsal/a:
Ahojte kačeři,
nějaký typ na soft pro spravu GPX v iPhone

Obávám se, že nic takového neexistuje :-( Co se dá snad použít je oficiální aplikace Geocaching, která umí pracovat s gpx ve vlastních PQ zaslaných na server gc.com. iP pak tyhle gpx načte a v aplikaci jsou takové keše jako v seznamu...
  • 0

#153 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 11:09

sobikovi napsal/a:
Obávám se, že nic takového neexistuje :-( Co se dá snad použít je oficiální aplikace Geocaching, která umí pracovat s gpx ve vlastních PQ zaslaných na server gc.com. iP pak tyhle gpx načte a v aplikaci jsou takové keše jako v seznamu...

A ja se opakovane obavam, ze verit kacerum teoretikum se proste nevyplati. B) Napisu vam to sem jen jednou a nebudu to opakovat:

Geosphere - http://www.gbhometec...phere/Home.html

- Nacte GPX jak z PQ, tak treba export z GSAKu
- Ma vestaveny browser, takze umi stahnout jednotlivy GPX z webu gc.com, PQ z webu a nebo GPX export napr. z DropBoxu. (Kdyz mam export z GSAKu primo do DropBoxu, tak je to rychlejsi nez hledat kabel.)
- Pri importu GPX (doma/v praci na wifine) to nacte a ulozi obrazky z listingu.
- Ma to sipku, umi to udelat export bodu do Navigonu a do Maps - ale umi to zobrazit mapy i primo v aplikaci. Ale umi to jet i s vypnutou GPS, pokud ma nekdo GPS a chce to pouzit jen na cteni listingu s obrazky, vydrzi baterka podstatne dele.
- Vytvareni Field Notes pomoci prednastavenych sablon vc. pridavani casu a inkrementace poctu nalezu + jakykoliv text je luxusni.
- Field notes to umi uploadnout na gc.com nebo poslat mailem - kdyz hleda vic lidi, nemusi si delat FN kazdej.

Pozor - nesaha to primo na web geocaching.com pres API, jede to ciste pres stahovani a zpracovani GPX, takze je vhodne mit PM.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#154 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 12:16

hplus: super, zkousel si do toho cpat nejake vetsi mnozstvi? Pripadne kolik to tak zvladne?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#155 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 17:31

Ted na vikend v Madarsku jsem mel (pro prehlednost ve vic grupach) oba powertraily (SPT a Papa = 270+107) a jeste asi 500 kesi "okolo" a po ceste (polygon z GSAKu) pro pripad "co kdyby". Urcite se pohybuju v cislech kolem tisice kesi + jejich waypointy naprosto bez problemu. Ale teda iP4, jak se to bude chovat na stroji s mensi pameti, to nevim.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#156 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 17:37

hplus: no v kazdym pripade vyzkousim. Faktem je, ze pro zahranici je to super vec. BTW resil si nejak obrazky nebo foto spoilery?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#157 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 22:21

sobikovi napsal/a:
Docela jsem byl zklamán z fíčurky Poznámkový blok v aplikaci iP Geocaching. Teda jinak, je to fajn fíčurka, ale není nijak propojena s listingem, protože pak doma jsem čekal, že si otevřu listing keše a co jsem si zapsal do Poznámkového bloku budu mít v User Note. Ouha, nebylo tam nic...


No, ono je to opravdu míněno jen jako interní poznámka ke keši - třeba na bonusové číslo.
Pokud chceš něco přenést jako Field Note na GC,com, pak jedině přez funkci Odeslat Log/FieldNote a odeslat to jako styl logu - FieldNote. To se opravdu pak objeví v tvém profilu.


hplus napsal/a:
Geosphere


Tak tohle je opravdu povedený SW.
Nejvíc oceňuji, možnost dávat keše do skupin a čtení listingu bez navigace. Pro jeho používání je ale opradu lepší být PM, což u Geocachingu pro iPhona nemusíš - zatím.
Však oni nám to On Line pro BM zatrhnou.

Ondřej
  • 0
kačer

#158 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 23:43

S474N napsal/a:
hplus: no v kazdym pripade vyzkousim. Faktem je, ze pro zahranici je to super vec. BTW resil si nejak obrazky nebo foto spoilery?

Obrazky z listingu se natahnou primo pri importu GPX - protoze linky jsou v GPX. Ale spoilery jsou dobra otazka, tak jsem trochu patral a vypatral - brzo to vyzkousim: http://gbhometech.co...ic.php?f=8&t=62

Jo, pri tom patrani jsem taky narazil na zpusob, jak si cache nechat "plivnout" do TomToma, coz muze taky leckoho potesit: http://gbhometech.co...=8&t=319&p=1081
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#159 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2011 - 7:50

hplus: tak to poradne otestuj a dej vedet :-) Ja zatim resim spoilery primo v Oregonu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#160 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 9:47

zajic73 napsal/a:
Ahojky nevíte zda aplikace bude taky aktualizovaná pro Ipad??

Tak uz je to pro me taky aktualni a Groundspeak stale nic. Nicmene nekdo jiny vyvinul docela zajimavy program s nazvem iPlunder HD:
http://itunes.apple....d364902409?mt=8
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    Bing (1)

Reklama