Přejít na obsah


Fotka

iPhone


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
312 odpovědí na toto téma

#181 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 786 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 20:48

Ja mam trochu jiny problem. S novou verzi neslo - testovano pouze v Sobotu - odesilat logy pro TB/GC. Odesilani lgou na keskach slo bez problemu ... Nacet jsem ho, log zapsal ... ale odeslani selhalo s tim, ze v tuto chvili nelze logy odeslat, zkuste to pozdeji (ci tak podobne). Uvidime zitra ... to bude dalsi moznost to vyzkouset.
  • 0

Díky.

Jarda (brazajar)

 

Zítra je taky den!!! :)

 Garmin Oregon 600 / Garmin Dakota 20 // OSM VasaM mapy // Xiaomi Redmi Note 12 Pro+  s Locus Pro // Garmin Enduro // Thinkpad e14 + GeoGet // nohy / MHD / VW Sharan / Toyota ProAce City Verso / Norco Fluid FS1 / koloběžka Bizon

https://www.brazovic.cz     


#182 mishino

mishino

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2011 - 23:46

Bobo2222 napsal/a:
POZOR

Narazil jsem na vážný problém této verze. V terénu vše OK, šlo to rychle, provedené změny se mi líbí, logování proběhlo rychle.

Ač mám všechny logy v telefonu v odeslaných, při kontrole doma na počítači jsem zjistil, že žádný log se nikde nezapsal

Jak to jede vám ???


Dnes se mi stalo to same, 15 se odeslalo, 2 ne.... Odesilal jsem az doma na wifine, lovil jsem v offline. Predevsim bylo divne, ze se odeslala 1-11, 12. kes se neposlala, 13-15 se odeslala, 16. ne a 17 zase jo...
Zkusil jsem ty dve neodeslane lognout znovu, a ackoliv se tvarily jako odeslane, na webu se neobjevily. Ty dve sem zalogoval manualne.

Zkusim se odhlasit a prihlasit, zda to zabere....
  • 0

#183 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 10:37

sobikovi napsal/a:
To Č je spíš kosmetika, to se doladí update... divím se že nikomu nevadí čárka v číslování verzí místo tečky :D


Jak už se tady jednou propíralo, tak bohužel zeměmluv nesplnil opět to, co nám lokalizátorům slíbil - betatest nové verze.
Takže to, co vidíte jsou jen na slepo udělané překlady a ladění je pak otázkou až u ostré verze.
Škoda - to jsou věci, které se dají dopředu odladit.
Takže se za tým omlouvám, ale nebylo v naší moci chybičky odstranit.
Pokud byste měli nějaké připomínky k lokalizaci, tak neváhejte a pište, pokusíme se je do dalšího update začlenit.

Ondřej
  • 0
kačer

#184 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 14:43

Tak vcera koukam vysel dalsi update, hehe. Jinak co se tyce toho "odhlasovani" z aplikace, tak co vim, tak to v jejich API stejne nefunguje.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#185 Bobo2222

Bobo2222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 21:24

Tak mi to zas neodesílá Logy !!! Stahuju novej update (4,5,1) snad to opravili ? ŽE JSEM NEZŮSTAL NA 4,2,2 :-(
  • 0

Apple iPhone 4, Garmin 450, iGo 8.3


#186 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 21:36

Bobo2222 napsal/a:
Tak mi to zas neodesílá Logy !!! Stahuju novej update (4,5,1) snad to opravili ? ŽE JSEM NEZŮSTAL NA 4,2,2 :-(

Včera jsem udělal update na posl. verzi a log (resp. FN) normálně odešel...
  • 0

#187 Bobo2222

Bobo2222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 21:50

Re: sobikovi to by mi udělalo radost, kdyby to už jelo stabilně, stejně to teď asi budu kontrolovat. Jen je mi divné, že to blbne jen někomu a jen někdy. Stejně se ozvalo málo uživatelů. Nebo mám takovou smůlu jen já?
  • 0

Apple iPhone 4, Garmin 450, iGo 8.3


#188 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 11:16

Tak problémek. Dneska jsem si chtěl odlovit jednu vyluštěnou mysterku, uložil jsem si ji jkao saved gpx, ale ouha, v té nové aplkaci jsem nenašel jak uložené gpx stáhnout a v PQ se mi zobrazuje jen staré uložené :-(
  • 0

#189 fisero

fisero

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 7:17

sobikovi: Ano, uložené GPX to prostě nevidí a stáhnout nejdou ani ve verzi 4.5.1.
Chtěl sem se zeptat, taky se Vám tahle aplikace na iPhone 3G, FW 4.2.1 tak neskutečně trhá a kouše? Všim sem si, že po vypnutí datových sítí se celkově odezva GUI zlepší.. Ale stále je to na můj vkus příliš pomalé oproti verzím 3.x.
Pro srovnání sem vyzkoušel geosphere a to jede jak po másle.
  • 0

#190 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 16:18

njn, je to šílený... používal jsem uložení gpx na waymarky a vyluštěné mysterky :-( Doufám, že to zase daj do pořádku. No musím taky říct, že to žádná rychlovka a přesnost není. Ale nějak jsem si zvykl. Já používal dřív iP jen jako zálohu proti O550, ale teď než pořídím novou navi jedu jen přes iP a je to hrůza. Do geosphere se mi nechce investovat.
  • 0

#191 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 16:44

Tak jsem si ted zkusil cvicne nainstalovat Geosphere, hodil jsem si do nej to same GPX co si davam do Oregana a vypada to super. Rozhodne jako dalsi "zaloha" listingu/hintu/logu super. Nejakych bezmala 2000 kesi a jede to naprosto plynule. Fakt dik za dobrej tip!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#192 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 12:37

Tak jsem nainstaloval Geosphere, ale nejsem zaboha schopen nechat si vyhledat nejbližší keše od mojí pozice :(
  • 0

#193 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 13:01

Sobíkovi: Přepokládám, že jsi Geosphere naplnil nějakým PQ. Pak stačí jen přejít do sekce Search, ujistit se, že ve Filters máš zaškrtnutou databázi s právě načteným PQ, a v Options pak vybereš setřídění podle vzdálenosti.
  • 0

#194 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 13:11

kulhal napsal/a:
Sobíkovi: Přepokládám, že jsi Geosphere naplnil nějakým PQ. Pak stačí jen přejít do sekce Search, ujistit se, že ve Filters máš zaškrtnutou databázi s právě načteným PQ, a v Options pak vybereš setřídění podle vzdálenosti.

aha, tak to je na prd :-( PQ je aktualizovaná 1 denně, takže to nemusí být vždy pravda... a nové keše tam nevidím. Já myslel že to umí stejně jako ta aplikace pro iP online z webu natáhnout podle filtru keše v okolí... tudíž to není vhodné na nějaká adhoc lov cestou z pracovní schůzky apod :-(
  • 0

#195 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 13:17

Ne, Geosphere pracuje výhradně s off-line daty, což je výhoda i nevýhoda zároveň. Osobně používám Geosphere v kombinaci s Groundspeak aplikací, dobře se doplňují.
  • 0

#196 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 14:22

At moc nebádám, jak dostanu do Geospehre gpx z Geogetu? Přes PQ je to pomalý a trochu kostrbatý.
  • 0

#197 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 14:34

DropBox a (skoro) milion dalších způsobů. I přes iTunes a kabel to jde (nakopírovat do sdílených fajlů).
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#198 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 14:40

hplus napsal/a:
DropBox a (skoro) milion dalších způsobů. I přes iTunes a kabel to jde (nakopírovat do sdílených fajlů).

OK, dík. Vyzkouším večer doma, zítra jedu na služebku za Prahu, tak to chci vyzkoušet...
  • 0

#199 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 11:27

Osobne pouzivam DropBox, coz ma i dalsi vyhodu, ze ma clovek dalsi nezavislou zalohu dat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#200 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2011 - 11:53

Jj, poslal jsem to tam přes dropbox, to funguje.... Dneska první den lovu s Geosphere a musím říct, že je to trochu svižnější než originální aplikace, ale chvílema trochu nepřehledná proti origošu a schází mi tam to online připojení, ale je to použitelný. Na prvních keších jsem se tak nějak snažil naučit jak si ji zadat jako cíl, navigovat se, prohlížet mapu a zalogovat... To logování je trochu zmatečný, ale dá se... Co mne ale zaujalo je snad podpora pro waymarky. Ikonka tam je :-) Nahrál jsem si tam tedy waymarky Prahy a okolí s tím, že je uvidím na mapce či v seznamu se svojí ikonkou,ale ono nic, jsou tam jako tradiční kešky :-( Neřešil jste to někdo?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama