Přejít na obsah


Fotka

iPhone


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
312 odpovědí na toto téma

#221 olaf3788

olaf3788

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 10:57

kdo jste jeste nepresel na iOS6 tak to ani nedelejte.Google mapy jsou pryč a applovsky mapy jsou strasny.Bohuzel zmena map je i v aplikaci geocaching :-(
  • 0

#222 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 11:53

olaf - tak na navigaci mám tomtoma a na geocaching garmin montanu .. ale jinak máš pravdu no .. je to děs .. ale zase kvuli mapám shazotvat celý update .. no nevím
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#223 olaf3788

olaf3788

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 12:08

Orxion - V Iphone mam navigaci od Navigonu, ale když se chci podívat na místo kam se potřebuju dostat tak jsem vyuzival google mapy a street view( jezdim autobusovy zajezdy, tak obhlidka terenu dopredu je pro me dulezita ). Na geocaching pouzivam taky iphone a aplikaci od grounspeaku, tak to jsem v mapach taky nahranej. Tím rozhodne neshazuju cely update, ale mapy jsou pro me bohuzel zasadni problem. Nastesti u Ipadu se update na prvni pokus nezdaril, tak jeste na iOS6 prechazet nebudu.
  • 0

#224 Casanova

Casanova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 13:50

Díky za info, zatím jsem na iOS6 nepřešel a dělat to určitě nebudu. Na Geocaching používám z 90% iPhone a Oregona pouze vyjímečně, nějak pro mne není userfriendly :(
  • 0

#225 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 10:14

olaf3788 napsal/a:
Orxion - V Iphone mam navigaci od Navigonu, ale když se chci podívat na místo kam se potřebuju dostat tak jsem vyuzival google mapy a street view( jezdim autobusovy zajezdy, tak obhlidka terenu dopredu je pro me dulezita ).
Na geocaching pouzivam taky iphone a aplikaci od grounspeaku, tak to jsem v mapach taky nahranej. Tím rozhodne neshazuju cely update, ale mapy jsou pro me bohuzel zasadni problem.
Nastesti u Ipadu se update na prvni pokus nezdaril, tak jeste na iOS6 prechazet nebudu.


A kolik mas velikost slozky others? Je pravdepodobne, ze 1-2GB protoze se mi tam nas..l update iOS6 OTA a nejde MI to nijakO smazat :-(
  • 0

#226 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 10:38

Prosimvas, kdyz mate premium, tak upozorneni na nove vam prijde jako push anebo postaru jenom emailem? Jinak mi na ios vadi nekolik veci: 1) absence baterky v aplikaci, jako je v app GCtools (kdyz se to primo nabizi) 2) nemoznost vypnout gps/data primo v aplikaci (to se primo nabizi na ikone Online) 3) nesynchronizuji se waypointy, kdyz si vyresim cil na tabletu, tak by se mi mohl propsat i na telefon (podobne jako se syncuje Zapisnik mezi zarizenimi!) 4) neexistence ipad verze (pri ipad mini to uz dava velmi smysl)
  • 0

#227 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 13:41

Tak ja nevim, mam iOS 6, mam i JB a ziju spokojene. Aplikace GoogleMaps je o lost lepsi, nez "petkove" Mapy. Jinak doporucuji jeste program Geosphere, sam do nej hrnu to same, do Garmina, takze mam jak kontrolu dat, tak i stejna offline data v telefonu/iPadu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#228 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2012 - 23:54

S474N napsal/a:
Jinak doporucuji jeste program Geosphere,...


používám jej od začátku a funguje na 1! přes dropbox (nebo PQ přímo ze stránek) si stáhnu škatule a mám je pořád po ruce i s obrázkama a nepotřebuju k tomu data.
a co jsem zkoušel, tak mi přijde nejvíc user-friendly
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#229 Sm@jlik

Sm@jlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 22:43

Ahoj, mam dotaz. Pouzivam aplikaci Geocaching na iPhone. Jsem spokojeny az na jednu vec. Vyresil jsem jednu kes, ale potrebuji zmenit souradnice a nebo jit primo ke mnou zadanym souradnicim. Jde to? Kdyz si souradnice zmenim na geocaching.com dam odeslat do mobilu, tak mi to nejde. Che to instalovat aplikaci, kterou mam a pod tim je vyplneni nejakeho uctu. Diky za radu.
  • 0

#230 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 22:48

hrabosek: ja s tim funguji tak, ze jakmile jedu nekam dal, tak ten stejny export, co davam do Garmina, davam na Dropbox a potom do Geosphere, takto si hned i overim zalohu na Dropboxu a zaroven se ve Geosphere presvedcim, ze je export v poradku. Rozhodne doporucuji. Sm@jlik: jsi PM nebo ne?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#231 Sm@jlik

Sm@jlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 22:53

S474N: PM?
  • 0

#232 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 23:29

Premium, platici. A mohl by sis propojit ucet s profilem na GC.com.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#233 Sm@jlik

Sm@jlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 23:36

To nejsem. Pak by to fungovalo?
  • 0

#234 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2013 - 23:53

Nejak presne netusim, co presne delas a ceho chces docilit. Napis to krok po kroku.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#235 Sm@jlik

Sm@jlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 0:00

Tak. Mam KES. V te aplikaci nejsou spravne souradnice. musim je vylustit. Chci do te aplikace zadat mnou vylustene souradnice, protoze i kdyz je zmenim na webu, tak se mi v aplikaci v iphone nezmeni. klidne si necham poradit jakou aplikaci pouzit na manualni zadani souradnic :-). diky za tvouji snahu pomoci. :-)
  • 0

#236 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 0:05

Vylistujes si kes a potom zvolis Navigovat ke kesi, prepne se ti to na mapu a nahore druha ikonka zprava (vlajecka). Na ni kliknes a vytvoris si novy waypoint, ktery dole muzes nastavit zaroven jako stage/cil kese.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#237 Sm@jlik

Sm@jlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2013 - 0:14

S474N: diky. moc jsi mi pomohl :-) .
  • 0

#238 captn flint

captn flint

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2013 - 2:51

Sm@jlik napsal/a:
Tak. Mam KES. V te aplikaci nejsou spravne souradnice. musim je vylustit. Chci do te aplikace zadat mnou vylustene souradnice, protoze i kdyz je zmenim na webu, tak se mi v aplikaci v iphone nezmeni. klidne si necham poradit jakou aplikaci pouzit na manualni zadani souradnic :-). diky za tvouji snahu pomoci. :-)


Staci dvakrat tuknout na 'stare' souradnice v Geosphere. Dostanes menu kde zadas nove souradnice.

Take, kdyz zmenis souradnice na webu, pak zmackni GPX, a otevri v Geosphere. To zmeni na nove souradnice.

(Omlovam se za spatnou Cestinu:) )
  • 0

#239 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2013 - 16:36

S474N napsal/a:
Tak ja nevim, mam iOS 6, mam i JB a ziju spokojene. Aplikace GoogleMaps je o lost lepsi, nez "petkove" Mapy.

Jinak doporucuji jeste program Geosphere, sam do nej hrnu to same, do Garmina, takze mam jak kontrolu dat, tak i stejna offline data v telefonu/iPadu.

Ale kdyz si das zobrazit mapu primo v GeoSphere, tak je to ta nova "fuj-mapa", ne? Na iOS 6 prejdu, az bude mozny tohle nejak prepnout - nebo na to nejakej tweak je?

Abych to rozvedl: pomerne casto pouzivam mapu v GeoSphere, ktera mi zobrazi vic kesi najednou, napr. na naplanovani kudy kam jet a rovnou si ji priblizim a vidim je to drajvka, neni to drajvka. Nechci tam videt Apple mapy.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#240 Petr1904

Petr1904

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 21:42

Ahoj, píši poprvé, doufám, že do správného vlákna :-) Na hledání keší používám prioritně IPhone4 s aplikací Geocaching. Během posledních dnů se mi nenačtou nové keše, na které mě upozorní notifikace. Používám iOS verzi 5.1.1, zkoušel jsem to i ve verzi 6.1.3, dokonce i na IPaduII. Bohužel, všechny keše publikované min. od pátku 05.04.2013 se mi nezobrazují. Díky za ev. radu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama