Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

a:Drake 6.00 - Bonifác


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
558 odpovědí na toto téma

#281 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2020 - 9:48

Vidím, že na dotaz na Openandromaps nikdo neodpovídá, co tedy používáte za mapy když se jedná o stát který Speirs nepodporuje ?


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#282 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2020 - 7:49

zas tak casto mimo CR nejezdim, ale pokud jsem neco potreboval, tak jsem to bral odsud: http://download.mapsforge.org/maps/. Akorat zda v4 ci v5. uz je to davno co jsem to potreboval.


  • 0

#283 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2020 - 14:23

taky mapsforge


  • 0

#284 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2020 - 21:01

mě se opakovaně stává, když si dám vypočítat finální waypoint, tak sice kliknu na uložit, ale souřadnice se neuloží a u waypointu jsou stále nulové, takže navigovat k němu nemá smysl. Je to na Androidu 9.


  • 0

#285 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2020 - 8:36

a nezapomínáš před "uložit" na "použít"?


  • 0

#286 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2020 - 18:54

ne na to nezapomínám, ale když jsem s tím pracoval dneska, tak po uložit se mi u kešky stále zobrazovaly nulové souřadnice, pak jsem přešel na jinou kešku a když jsem se vrátil k té první, tak tam najednou souřadnice byly, tak nevím jestli to není jen nějaký problém s keší.


  • 0

#287 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2020 - 19:03

a teď, když si přepisuji nasbírané indicie do GeoGetu, tak jsem si vybral první keš a zobrazil si její indicie, pak jsem si vybral druhou keš a opět jsem si zobrazil z listingu její indicie, tak vidím stále indicie té první kešky a né té druhé, kterou mám aktuálně vybranou

 

EDIT: tak když jsem si stáhnul data do PC z tabletu přes GGdrake, tak u obou kešek mám stejné indicie - tedy u té první kešky se mi přepsaly, když jsem řešil tu druhou, ale dal jsem to z hlavy, takže teď mě to netrápí, ale tohoto chování se trochu bojím do budoucna


Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 12 září 2020 - 19:19

  • 0

#288 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2020 - 9:06

Tohle jsem teď nedávno zažil jak to říkáš - vypočítál jsem finální wp, uložil a vyskočil zpět do karty s waypointy. A ten finálový měl souřadnice stále nulové. Zkusil jsem shodit a:Drake a znovu ho zapnout a už tam byly. Takže se aspoň u mě jednalo o jakousi zobrazovací anomálii.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 13 září 2020 - 9:07

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#289 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2020 - 9:10

Asi jsem to viděl taky, myslel jsem, že je to mou blbostí. V jednom případě jsem odhadl, že vypočtené souřadnice ukazují na poslední stage, takže jsem vlastně na místě, a bylo to tak. V dalších případech jsem to nakonec nějak dotáhnul, že mě to navigovalo, kam jsem chtěl. A někdy to bylo na první pokus. S telefonem hledám krátce a multin v terénu jen pár.


  • 0

#290 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2020 - 20:03

Pořídil jsem nový telefon a mám problém s mapama.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Android 10.

Pokud mám zapnutý nový systém map, tak se mi ztrácejí náhodně kachle a je místo nich prázdné místo (keše tam jsou). Přitom napřed mapa probleskne a po chvilce se ztratí. Někdy se znovu objeví když mapu potáhnu na bok. Mapy i téma jsou od Speirse, poslední verze. Po přepnutí na starý systém map se to chová mravně.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#291 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2020 - 21:27

To jsem hlásil už nějakou dobu zpět. Bohužel bez odezvy. Snažil jsem se najít i obdobný případ v jiné aplikaci, ale marně. Snad by pomohl upgrade mapové knihovny.
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#292 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 9:23

To jsem hlásil už nějakou dobu zpět. Bohužel bez odezvy. Snažil jsem se najít i obdobný případ v jiné aplikaci, ale marně. Snad by pomohl upgrade mapové knihovny.

 

Aplikace nebyla snad rok aktualizovana a problemu je tam vic, nez jen chybejici dlazdice. Skoda. Tim, ze byla zadarmo, jsem ji doporucoval zacinajicim kamaradum.....


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#293 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 10:05

Ani ta placená verze není bez chyb. Už docela dlouho jí nepoužívám. Taky mi to přijde škoda.


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#294 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 10:50

Horsi je, ze je to legalni aplikace. Spousta lidi pouziva nelegalni c:geo - nerikam, ze toto je jediny duvod, ale autori c:geo reaguji rychle a to je hned veselejsi prace. Take je mi to lito, ale nemam jak pomoct.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#295 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 11:25

Teď jsem používal A:drake na Vysočině, kde jsem měl hodně mizerný nebo žádný signál. Takže potvrzuji poskakování při (ne)načítání obrázků, ale také zaseknuté načítání logů, skoro nemožnost log napsat, apod. Vše se zázračně uklidní, když vypnu data. Takže vypnout data, napsat log, zapnout data, překliknout v aplikaci tam a zpět, pak lze log (při alespoň nějakém signálu) odeslat. Když vím jak na to, jde to. Stejně jsem jel většinou na Letadlo, abych mobil zbytečně nevybíjel.


  • 0

#296 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 11:45

Horsi je, ze je to legalni aplikace. Spousta lidi pouziva nelegalni c:geo - nerikam, ze toto je jediny duvod, ale autori c:geo reaguji rychle a to je hned veselejsi prace. Take je mi to lito, ale nemam jak pomoct.

 

Sam to pises. AUTORI!

U takovehoto projektu, kde je potreba neustale reagovat na ruzne podnety z ruznych stran, neni mozne vyvijet aplikaci v jednom cloveku.


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#297 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2020 - 14:43

a:drake byl fajn, používal jsem, ale nakonec jsem skončil u Locus Pro.

Nedivím se, že Luděk nemá čas, to se fakt nedá.


  • 2

#298 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2020 - 20:11

Ahoj lidi, žiju, ale nestíhám, ani na ty kešky už není tolik času jako dřív.

Google si vyžádal upgrade na vyšší SDK, tak to jsem ještě zvládl. Když už jsem to dělal, připojil jsem i nejnovější mapovou knihovnu a mám dojem, že jsem tam upravil ještě něco malého, co někdo chtěl, ale už si nejsem jistý, co to bylo :-)

Víc toho teď nedávám.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#299 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2020 - 10:06

Ahoj lidi, žiju, ale nestíhám, ani na ty kešky už není tolik času jako dřív.

Google si vyžádal upgrade na vyšší SDK, tak to jsem ještě zvládl. Když už jsem to dělal, připojil jsem i nejnovější mapovou knihovnu a mám dojem, že jsem tam upravil ještě něco malého, co někdo chtěl, ale už si nejsem jistý, co to bylo :-)

Víc toho teď nedávám.

Hurá! Takže bude update? I pro verzi Plus?

 

Jinak vím, že je to tvoje dítě, dlouho piplané a opečovávané, ale nechceš se s někým spojit pro dalsí vývoj? Případně a:drake uvolnit pro komunitu? Takovému WhereYouGo to výrazně pomohlo....


  • 1

#300 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2020 - 10:19

problemem je GC.API, nemuzes pohodit do komunity pristupove klice, to by byl pekny warez. Na to musis mit s Groudnspeakem smlouvu.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama