Přejít na obsah


Fotka

Stator 2.1.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
532 odpovědí na toto téma

#361 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2020 - 17:22

Ve Statoru se nic neměnilo, resp. nebyla publikována žádná nová verze. To co píšeš je funkcí v dávce Combine. Ani tam podle mne nedošlo ke změně. Pachatelem bude Zeměmluv...
  • 1

#362 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2020 - 17:41

Asi jo. Combine mám aktuálnější než aktuální, v....26 přímo od Gorda. Ale ještě včera to šlo normálně.

Jen nevím. Je nějaký rozdíl když volám aktualizaci z Combine, nebo pravou myší? Používá se jiná API funkce? Protože ručně to jde.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 05 březen 2020 - 17:53

  • 0

#363 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2020 - 18:17

Stator urcite zadnou aktualizaci vlastnich kesi sam od sebe nedela. Od zacatku jsem se uspesne branil tomu, aby Stator zapisoval cokoli do databaze. Je to statisticky plugin, muze data cist, ale nema co zapisovat.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#364 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2020 - 18:30

Jasně, tu aktualizaci dělám přes Combine, tu dávku Statorem jen spouštím. Když jsem ji spustil ručně, taky havarovala. Když jsem to dal aktualizovat LITE levou myší, proběhlo to. Ve skutečnosti limit FULL vyčerpaný mám, včera jsem stahoval tři novinky a ještě to nedoběhlo. Takže evidentně ta funkce LITE v Combine kontroluje limit FULL. Ale pak funguje správně, vlastních keší jsem aktualizoval vždycky 13 najednou.


  • 0

#365 bor76

bor76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2020 - 22:04

Zdar, už se to tady možná řešilo: nenašel jsem ve statoru sql na nejvýše (nejníže) položené keše, nemyslím v jednotlivých státech, ale vůbec...


  • 0

#366 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2020 - 23:06

Zdar, už se to tady možná řešilo: nenašel jsem ve statoru sql na nejvýše (nejníže) položené keše, nemyslím v jednotlivých státech, ale vůbec...

To uděláš přes CustomizedTable např takto:
nejnižší

cache-nejnizsi.png

 

nejvyšší nad 1000m.
cache-nad-1000.png


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#367 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2020 - 21:58

V nové verzi Statoru už bude udělátko na Suvenýry :) "SouvenirComposer" který vám umožní si prostě suvenýry vybrat a naskládat kam třeba... nějaký ukázky jsou na mým profilu...

  • umí to suvenýry od nejstarších po nejnovějších a nebo naopak (z vybraných)
  • umí to různé velikosti suvenýrů
  • umí to buď Thumbnail obrázky a nebo ty velké z popisu suvenýru (zatím jen prostě jednoduše za sebe)
  • samozřejmě nadpis
  • pak to umí nějaký text/html nad i pod suvenýry
  • umí to rozpoznat dablované názvy a rozlišit je

zatím takhle nějak verze první :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#368 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2020 - 7:23

Jo! To je perfektní. Pro hračičky a pro mě ulehčení
  • 1

#369 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2020 - 19:02

Tak se mi zdá, že tabulka milníků nepočítá správně. Už nějaký čas mi neukazuje poslední úlovek, i když to mám zatrženo a teď jsem zjistil, že mi to u posledních píše o 3 méně, než je skutečnost. Nezamíchaly s tím labky? Ještě jsem se nezkoušel podívat, jak je to udělané.


  • 0

#370 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2020 - 19:57

Na tuto otazku odpovedet neumim. Jedine mohu konstatovat, ze mne to ukazuje spravne a mam nejake labky nalezene. Nevim, jak by to labky mohly ovlivnit, pokud jsou spravne v databazi a je spravne nastaveno zpracovani (v pripade milniku je dulezite nastaveni, podle jakych hodnot brat poradi nalezu - v tomto pripade bych volil datum a cas nalezu, ID logu labky nemaji, takze tuto hodnotu bych nedoporucoval pouzit, pokud si ji sam do databaze nedoplnis.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#371 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2020 - 22:07

Jo, jak jsem psal, podívám se jak je to udělané. Já to hned z počátku použil a víc jsem na to nekoukal, jen jsem měnil intervaly (po 50, nejnovější po 10...). Mám to na konci hnuté o 3, dokážu asi najít, od kdy se to stalo.


  • 0

#372 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2020 - 23:02

Tak už jsem asi našel čím to je. Vynechává to keše, kde jsem si ten bod založil sám - PMO, které jsem našel a zalogoval, fyzicky i na webu. Ale takových mám víc, vynechává to jen některé. Log stažený pochopitelně nemám, založil jsem je ručně a ručně označil jako nalezené. Nepomohlo ani tyto keše LITE aktualizovat, což kupodivu lze.

Nechápu, jak udělat u hotového Milestone podle čeho mám řadit. Neměl jsem tam nic a fungovalo to až do 1900 nálezů. Teď jsem zkusil nastavit FoundDate na ASC a žádný vliv to nemělo.

Chybějící log nevadí? Labky přece taky žádný nemají, taky se jen ručně označují za nalezené.


  • 0

#373 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2020 - 8:50

V Hlavnim nastaveni je polozka "Seradit nalezy podle". Pokud tam mas cokoli, kde je LogId, pak to nutne zavisi na existenci logu. Zpracovani labek je trochu zvlastni, tam Stator log nevyzaduje.

 

Mozna trochu vysvetleni voleb pro razeni nalezu:

 

Ono je celkem slozite najit neco univerzalniho podle ceho nalezy seradit, aby byly v tom poradi, jak je uzivatel nasel. Pokud *bzdy* loguje s datem a casem, pak by byla idealni volba Podle data a casu nalezu,  ale rada lidi cas v nalezech nepouziva. V tom pripade jsou vsechny nalezy v jednom dni nalezene najednou (maji cas nalezu 00:00). Mohu spolehat na to, ze je alespon loguje v poradi, v jakem kesky nasel. Poradi lze urcit prave podle toho LogId. Pokud ale log doplnis rucne, tezko mu das LogId (mame vsak plugin kterym i to jde). No a pokud nelze spolehnout ani na poradi logovani, pak ma Stator smulu a nema podle ceho poradi v jednom dni urcit.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#374 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2020 - 9:56

Tady nejde o pořadí, ale o úplné vynechání. Ten interval jsem si nechal udělat po jedné a stejně tam nejsou ty dotyčné.

Ale evidentně to ostatní netrápí, tak to nějak vyřeším.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 15 březen 2020 - 9:57

  • 0

#375 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2020 - 9:59

Tak asi neco, podle ceho se ta tabulka vytvari, u techto kesi chybi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#376 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2020 - 10:03

A je to tam. Když jsem dal v hlavním nastavení seřadit jen podle data a času (tady bych problém nikdy nehledal a toto jsem nikdy neměnil, do 1900 to fungovalo správně), tak už je ve výpisu vidím. Ale přes SQLite nevidím rozdíl, ownerid i logid tam sice chybí, ale to i u mnoha dalších. A řazení podle logů mi nefungovalo nikdy, když jsem chtěl opravdu pořadí jak jsem nalezl, vždycky jsem si přibližně nastavil čas.


  • 0

#377 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2020 - 21:51

Dneska mi zablbnul modul SQLtable (Délka mých logů), prostě neskončil a kolečko se točilo... až do sestřelení Geogetu.

Logoval jsem sice teď několik nepříliš standatdních keší, ale logátor evidentně proběhl, v tagu počet slov mám a log je načtený.

Vyřešil jsem to tím, že jsem ho zakázal. Na příčinu nepřijdu, ten SQL tam je příliš složitý, na to, abych pochopil, co dělá. Je tam od začátku, v bloku Statistiky, Grafy a tabulky v malém.


  • 0

#378 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2020 - 22:39

Dneska mi zablbnul modul SQLtable (Délka mých logů), prostě neskončil a kolečko se točilo... až do sestřelení Geogetu.

Logoval jsem sice teď několik nepříliš standatdních keší, ale logátor evidentně proběhl, v tagu počet slov mám a log je načtený.

Vyřešil jsem to tím, že jsem ho zakázal. Na příčinu nepřijdu, ten SQL tam je příliš složitý, na to, abych pochopil, co dělá. Je tam od začátku, v bloku Statistiky, Grafy a tabulky v malém.

Nevím co tam máš za SQL :) takže těžko říct... mám nějakou statistiku na délky logů a ta mi funguje...

 

SELECT
  y.cnt AS 'log_cnt=Right',  
  y.val||"-"||(y.val+10) AS 'log_rozsah=Center',
  y.rl AS 'log_words=Right',
  round(((y.cnt*100.00)/y.fnd)*100)/100.00 AS 'Percent explicit',  
  round(((y.cnt*100.00)/y.cmax)*100)/100.00 AS 'Histogram explicit' 
FROM
(SELECT
   COUNT(*) cnt,   
   MAX(x.logs) val,
   SUM(x.rlogs) rl,
   (SELECT COUNT(*) FROM geocache WHERE dtfound <> 0 AND cachetype <>'Lab Cache') fnd,
   (SELECT COUNT(*) cc  
    FROM geocache gg
    INNER JOIN geolog ggl ON gg.id = ggl.id AND ggl.finder = "%GeogetOwner%" AND ggl.type IN ('Found it','Attended','Webcam Photo Taken') 
    WHERE gg.dtfound<>0
      AND gg.cachetype<>'Lab Cache'  
    GROUP BY ((CAST((SELECT CAST(vv.value AS INTEGER) FROM geotagvalue vv INNER JOIN geotag tt ON (gg.id=tt.id AND tt.ptrkat IN (SELECT key FROM geotagcategory WHERE value="FoundLogWordsCount" COLLATE NOCASE) AND tt.ptrvalue IN (vv.key))) AS INT)/10)*10)
    ORDER BY cc DESC
    LIMIT 1) cmax  
FROM
(SELECT 
  g.id,
  (CAST((SELECT CAST(v.value AS INTEGER) FROM geotagvalue v INNER JOIN geotag t ON (g.id=t.id AND t.ptrkat IN (SELECT key FROM geotagcategory WHERE value="FoundLogWordsCount" COLLATE NOCASE) AND t.ptrvalue IN (v.key))) AS INT)/10)*10 logs,   
  CAST((SELECT CAST(v.value AS INTEGER) FROM geotagvalue v INNER JOIN geotag t ON (g.id=t.id AND t.ptrkat IN (SELECT key FROM geotagcategory WHERE value="FoundLogWordsCount" COLLATE NOCASE) AND t.ptrvalue IN (v.key))) AS INT) rlogs
FROM geocache g
INNER JOIN geolog gl ON g.id = gl.id AND gl.finder = "%GeogetOwner%" AND gl.type IN ('Found it','Attended','Webcam Photo Taken') 
WHERE g.dtfound<>0
  AND g.cachetype<>'Lab Cache') x  
GROUP BY x.logs) y

Viz moje statistiky... testováno dneska a nemám problém...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#379 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2020 - 6:17

Mám tam asi totéž, nikdy jsem to neměnil. Zkusím dneska, jestli to nebyl nějaký momentální problém.


  • 0

#380 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2020 - 6:29

Ahoj.

Dnes jsem nainstaloval novej GeoGet a zaktualizoval i polygony.

 

A když jsem udělal ve Statoru novou statistiku tak se mi ve vybarvovacích mapách nic nezobrazilo. Jsou prostě prázdné.

 

A ještě jedna věc: Z map navštívených zemí (tam jsou nálezy zobrazeny) chybí Chorvatsko a  Slovinsko.

 

Viz obrázky.

 

Mapa nové.png

Mapa staré.png

 


  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama