Přejít na obsah


Fotka

Skrysotlac


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#1 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 10:27

Dnes jsem narazil na novou verzi Skrysotlace. Hned me na ni zaujala novinka vhodna pro majitele PDA. Je to moznost pridani seznamu kesi na zacatek. Jsou to hypertextove odkazy, takze hledani potrebneho listingu je mnohem jednoduzsi. Jelikoz v Exploreru PDA nefunguje vyhledavani CTRL+F (ja to neumim, mozna to nejak jde), tak me vzdycky morilo listovani a hledani.
  • 0

#2 Opi_CZ

Opi_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 11:01

Můžeš sem hodit na Skrýšotlač odkaz? co zmizel z původního gc.cz, tak ho nemůžu najít [:|]

  • 0

#3 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 11:06

Opi_CZ: Můžeš sem hodit na Skrýšotlač odkaz? co zmizel z původního gc.cz, tak ho nemůžu najít [:|]

http://cacheprinter.bubbles.sk/

Odkaz je taky na slovenskych strankach www.geocaching.sk v levem menu.

Jinak tedy take, svete div se, ale v googlu vyleze spravna stranka jako 1. odkaz. [;)] 


  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 11:38

Je tam víc úprav a oprav. Jednak opravené nějaké chybky a přidaný další filtry při hledání.

  • 0

#5 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 13:54

No tak to je parada! Pribyl tam filtr, ktery jsem postradal a to sice podle data zverejneni! Tim ovsem nabyla skrysotlac hodne na pouzitelnosti, staci si jen dohrat nove kesky od doby posledniho vygenerovani souboru. Bomba.

Jen mi vadi jedna vec, ze po tom, co si vyberu nejakou kesku a dam hledat kese, tak se otevre okno a program zacne nejprve vyhledavat kesky podle posledne zadanych filtru, coz  nekdy muze trvat dlouho, namisto aby pockal, az si upravim zadani filtru a pak teprve zacal hledat. Funguje vam to taky tak, nebo je chyba u me? 


  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 14:23

Nevím, ale myslím že to nemá na rychlost vyhledávání vliv. Tak jak jsem to pochopil, tak Skrýšotlač vyhledává kešky stejně všechny a teprve na vyhledané aplikuje filtr.

  • 0

#7 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 14:36

To ano, ale asi jsem to spatne napsal. Kdyz vyhledavam kesky v okruhu 70 km, trva to dobu. Kdyz vyhledavam podruhe, ale tentokrat chci jen okruh 20 km, zacne nejprve vyhledavat s posledne nastavenymy parametry, tedy se 70 km. Musim pockat, az je nacte a teprve pak si muzu bud rucne vybrat kesky ktere jsou napr. do tech mnou pozadovanych 20 km, nebo prepsat pole pro vyhledavani v okruhu 20 km a dat vyhledat znovu.

  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 15:13

No pamatuje si poslední nastavení přepínačů (některých tj. hledat do vzdálenosti, skrýt moje, nalezené a zrušené) ostatní anuluje. Můžeš se tedy po přihlášení do Skrýšotlače hned přepnout do složky "Hledat na Geocaching.com" a tam před vlastním zadáním hledání přepínače nastavit. Pak zadáš co chceš hledat a jedeto...

  • 0

#9 Kate & Scooby

Kate & Scooby

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 16:45

>Je to moznost pridani seznamu kesi na zacatek. Jsou to hypertextove odkazy, takze hledani potrebneho listingu je  mnohem jednoduzsi.

Seznam kesi na zacatku je perfektni doplnek. V dlouhem seznamu listingu se opravdu tezko orientuje a take jsem neprisel na zpusob jak v PocketIE zadat Hledat / CTLR+F. Zkouseli jste ale kliknout na nazvy kesi v seznamu? Mne se listing neposune na zvolenou kes, jak by se ocekavalo. Vypada to, ze PIE vyzaduje klasicky tag named anchor, ktery ale ve vystupu generovanym Skysotlaci neni.

 Scooby

 

 

 


  • 0

#10 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 17:03

Kate & Scooby:
Seznam kesi na zacatku je perfektni doplnek. V dlouhem seznamu listingu se opravdu tezko orientuje a take jsem neprisel na zpusob jak v PocketIE zadat Hledat / CTLR+F. Zkouseli jste ale kliknout na nazvy kesi v seznamu? Mne se listing neposune na zvolenou kes, jak by se ocekavalo. Vypada to, ze PIE vyzaduje klasicky tag named anchor, ktery ....



Ja ty seznamy zkousel zatim jenom na velkem PC s Operou, tam to jede normalne. Az si stahnu novy html souhor, nahraju do PDA, tak to vyzkousim.

  • 0

#11 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 18:35

sobikovi: No pamatuje si poslední nastavení přepínačů (některých tj. hledat do vzdálenosti, skrýt moje, nalezené a zrušené) ostatní anuluje. Můžeš se tedy po přihlášení do Skrýšotlače hned přepnout do složky "Hledat na Geocaching.com" a tam před vlastním zadáním hledání přepínače nastavit. Pak zadáš co chceš hledat a jedeto...

 

No to je presne ono :o) Dekuju. 


  • 0

#12 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 18:44

Takze je to opravdu tak, ze Explorer z PDA ty hypertextove odkazy neumi [:(]. Ale zkousel jsem MINIMO - Mozillu pro PPC http://www.mozilla.o...ojects/minimo a tam to jde, ale zase, jak rikaji vsichni, kteri ji uz zkouseli, neda se pouzit, protozr je hooodne poomaaalaaa. Snad jeste nekdy zkusim Operu pro PPC.
  • 0

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 19:01

Colonel74: No to je presne ono :o) Dekuju. 

[:D]  Není zač.


  • 0

#14 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 23:00

Colonel74:

Jen mi vadi jedna vec, ze po tom, co si vyberu nejakou kesku a dam hledat kese, tak se otevre okno a program zacne nejprve vyhledavat kesky podle posledne zadanych filtru, coz  nekdy muze trvat dlouho, namisto aby pockal, az si upravim zadani filtru a pak teprve zacal hledat. Funguje vam to taky tak, nebo je chyba u me? 



Mě počká na úpravu, spouštíš to z netu, nebo to máš stažené?


  • 0

#15 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2007 - 1:06

Poustim to z netu. Myslis, ze v tom bude nejaky rozdil?

  • 0

#16 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2007 - 10:22

Nedomnívám se, že by byl rozdíl mezi vezrí staženou a spouštěnou z netu v prohlížeči pokud jde o funkčnosti. U té lokální verze je výhoda, že si člověk může nastavit velikost alokované paměti a tak je podle mého stabilnější a rychlejší.

  • 0

#17 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 23:27

Tak jako obvykle vyhledávám kešky pomocí Skrýšotlače, tj. hledání podle souřadnic, souřadnice měst, vyhledat a pak najít jsem to udělal i dnes. Ale při načítání kešek se jich moc nenačetlo, většina zůstala růžových a jen některé jsou žluté. Jen ty se také vygenerují do výstupu. Čím to? Tohle se mi ještě nikdy nestalo. Verze z PC.

  • 0

#18 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2007 - 23:32

moravan: Tak jako obvykle vyhledávám kešky pomocí Skrýšotlače, tj. hledání podle souřadnic, souřadnice měst, vyhledat a pak najít jsem to udělal i dnes. Ale při načítání kešek se jich moc nenačetlo, většina zůstala růžových a jen některé jsou žluté. Jen ty se také vygenerují do výstupu. Čím to? Tohle se mi ještě nikdy nestalo. Verze z PC.

Koukni na konec vlakna GC.COM - veliká pochvala.  Na geocaching.com probehl upgrade, diky nemuz ma ted skrysotlac problemy se stahovanim informaci o cachich. Snad se to zas podari autorum brzy prizpusobit.

 


  • 0

#19 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 10:47

Bellows: Dnes jsem narazil na novou verzi Skrysotlace. Hned me na ni zaujala novinka vhodna pro majitele PDA. Je to moznost pridani seznamu kesi na zacatek. Jsou to hypertextove odkazy, takze hledani potrebneho listingu je mnohem jednoduzsi. Jelikoz v Exploreru PDA nefunguje vyhledavani CTRL+F (ja to neumim, mozna to nejak jde), tak me vzdycky morilo listovani a hledani.



Přesně z tohoto důvodu jsem o výše uvedené autora požádal. Autorovi patří vřelé díky, během asi týdne to implementoval.

  • 0

#20 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2007 - 21:57

alkes:

Na geocaching.com probehl upgrade, diky nemuz ma ted skrysotlac problemy se stahovanim informaci o cachich. Snad se to zas podari autorum brzy prizpusobit.

Nová verze 0.3.8 (20070520-1654) ke ztažení. Už správně načítá kešky i bez volby "Verze pro tisk". Přibyla volba "Zobrazit ikony posledních logů" - uvidím pak ve výstupu posledních 10 s datumem logu. Rychlá práce, díky tvůrcům!


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka