Přejít na obsah


Fotka

Skrysotlac


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 20 May 2007 - 22:09

moravan:

alkes:

Na geocaching.com probehl upgrade, diky nemuz ma ted skrysotlac problemy se stahovanim informaci o cachich. Snad se to zas podari autorum brzy prizpusobit.

Nová verze 0.3.8 (20070520-1654) ke ztažení. Už správně načítá kešky i bez volby "Verze pro tisk". Přibyla volba "Zobrazit ikony posledních logů" - uvidím pak ve výstupu posledních 10 s datumem logu. Rychlá práce, díky tvůrcům!

Huráá. Také posílám velké díky na Slovensko.

  • 0

#22 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2007 - 20:32

Autor je pašák. Zasloužil by bakšiš
  • 0

#23 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2007 - 21:48

PedroKV: Autor je pašák. Zasloužil by bakšiš

http://cacheprinter.bubbles.sk/ dole je Donate pomocí Paypal nebo pomocí Internetové ptatební karty. Ani jedno zřízené nemám, ale pokud by někdo plánoval dotaci ať mi dá vědět, rád se připojím.


  • 0

#24 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2007 - 22:59

ebik:

PedroKV: Autor je pašák. Zasloužil by bakšiš

http://cacheprinter.bubbles.sk/ dole je Donate pomocí Paypal nebo pomocí Internetové ptatební karty. Ani jedno zřízené nemám, ale pokud by někdo plánoval dotaci ať mi dá vědět, rád se připojím.



Já jsem poslal 5€, snad to autora potěší. Jinak místo internetové Mastercard jde použít jakákoliv embossovaná. Já si zřídil obě, první kvůli rapidshare, GC a GSAKu, druhou kvůli dovolené.

  • 0

#25 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 20:11

Již tři dny nemůžu otevřít http://cacheprinter.bubbles.sk/ Jak jste na tom vy? [6]
  • 0

#26 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 21:14

Olivin: Již tři dny nemůžu otevřít http://cacheprinter.bubbles.sk/ Jak jste na tom vy? [6]

 

Tady to (alespoň poslední tři dny [H]) funguje normálně. (Včera jsem stahoval novou verzi).


  • 0

#27 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2007 - 21:57

ebik:

Olivin: Již tři dny nemůžu otevřít http://cacheprinter.bubbles.sk/ Jak jste na tom vy? [6]

 

Tady to (alespoň poslední tři dny [H]) funguje normálně. (Včera jsem stahoval novou verzi).



Tady u nás v Rusku to taky jde...
  • 0

#28 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2007 - 17:51

Tak po poslednich upravach v listingach na gc.com uz je skysotlac opet castecne nefunkcni :o(( Nenacte nazev waypointu. Snad bude nasledovat opet brzy oprava...

  • 0

#29 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2007 - 19:37

No jo, taky sem si toho zrovna všiml. Naštěstí, nazvy waypointů z GC nevyužívám, do názvů si dávam info o cache a nazev. Ale stejne, snad to bratia taky brzo opraví...

EDIT: A kruci, nejspíš kvůli předělávce GC.COM nejdou ze skrýšotlače ukládat gpx soubory. Proč to musí na gc.com "vylepšovat" zrovna kdyz se to hodí nejmíň [:(]  (mě[:P])


  • 0

#30 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 31 May 2007 - 23:46

Ty upravy jsou dost hrozne, velkou cast listingu ted zabira balast, hlavne ze animovany  [:(]

  • 0

#31 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2007 - 10:09

Broupal: EDIT: A kruci, nejspíš kvůli předělávce GC.COM nejdou ze skrýšotlače ukládat gpx soubory. Proč to musí na gc.com "vylepšovat" zrovna kdyz se to hodí nejmíň [:(]  (mě[:P])

Skrysotlac ma opet novou verzi a zase FUNGUJE! Takze abychom zase neco autorovi poslali.

  • 0

#32 Vodnik60 team

Vodnik60 team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2007 - 10:58

edheldil: Ty upravy jsou dost hrozne, velkou cast listingu ted zabira balast, hlavne ze animovany  [:(]

Souhlas. Vlastní text listingu se ztrácí a splývá. A taky se dozvím světobornou věc: Description written by, to by mne vskutku nenapadlo. A verze pro tisk je ještě horší.


  • 0

#33 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2007 - 12:59

Tak nevím, jak vám, ale mě stále ze Skrýšotlače nejde ukládat souřadnice do GPS... Stále to hlásí tu samou chybu - [null] :-(

A to jsem si stáhnul před chvílí poslední verzi Skrýšotlače... 


  • 0

#34 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2007 - 13:40

Roman_Jaromer:

Tak nevím, jak vám, ale mě stále ze Skrýšotlače nejde ukládat souřadnice do GPS... Stále to hlásí tu samou chybu - [null] :-(

A to jsem si stáhnul před chvílí poslední verzi Skrýšotlače... 

GPX uklada bez problemu. Zkontroluj si, zda mas opravdu spustenou novou verzi (2254). Ja jsem take stahl novou a take mi fungovala stejne jako predchozi, az jsem zjistil, ze skutecne predchozi verzi spoustim [:$]

  • 0

#35 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 05 June 2007 - 10:38

Dík, pomohlo to!!! I když nechápu, jak je možné, že mi to předevčírem nešlo, když jsem to měl čerstvě stažené... Asi jsem si to nějak špatně uložil...

Jen teď se mi stalo, že se mi Skrýšotlač občas sekne, když načítám hodně míst najednou... Ale to mi dělalo už předtím a předpokládám, že je to spíše kvůli omezení datového toku z GC    


  • 0

#36 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 06 June 2007 - 18:00

Presne tak, verze pro tisk je k pos?ání. Atributy keše vpravo dole, do musel vymyslet 'genius'. A bylo by toho více.
  • 0

#37 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2007 - 11:01

Tak už mi opět Skrýšotlač funguje skvěle! Tímto velký dík autorovi!!!

  • 0

#38 PedroKV

PedroKV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 12 June 2007 - 19:24

mě by tak zajímalo, kolik lidí autorovi skutečně místo díků poslalo nějaký ten peníz..
  • 0

#39 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4188 příspěvků(y)

Publikováno 13 June 2007 - 8:23

No, řeknu ti, že jsem o tom uvažoval... Kdyby to šlo nějak jednoduše přes účet a nestálo to do sousedního státu víc, než kolik bych tím poslal, tak klidně... Vím, že to nějak jde, ale 1) nevím pořádně jak, 2) nemám VISA kartu a 3) nechce se mi kvůli tomu zřizovat nějaký nový účet kvůli převodům peněz abych zase platil za zřízení nějakého účtu...

Škoda, že to nejde nějak jednoduše :((( 


  • 0

#40 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 13 June 2007 - 22:55

Ale nevymlouvej se, pres Paypal jde dnes platit v podstate VSEMI bezne dostupnymi plat.kartami, tedy i elektronickymi - PayPal uziva zabezpecene transakce, ktere v podstate vsechny ceske banky na karte povoluji bud automaticky, ci na zadost o zvyseni limitu karty pro zabezp.inet.transakce z 0 na treba 5000Kc - typicke treba u Ces.sporitelny.

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama