Přejít na obsah


Fotka

Novy server pro Adventure Lab a plugin pro GG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1513 odpovědí na toto téma

#1261 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2021 - 5:52

Vice serii v jednom GPX je mozne ziskat jen vyhledavanim. Po nem se zobrazi tabulka, tam zaskrtnes pozadovane serie a posles si GPX soubor. Bude jediny se vsemi vybranymi seriemi.

 

Mapa je spis na prehled, vlastni GPX je na serie, ktere nejsou na labgpx.cz. Stahuji se data z GS serveru a ty se predelavaji do GPX. To se da udelat jen pomoci ID serie, tedy opet po jedne serii.


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1262 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2021 - 11:02

Vice serii v jednom GPX je mozne ziskat jen vyhledavanim. Po nem se zobrazi tabulka, tam zaskrtnes pozadovane serie a posles si GPX soubor. Bude jediny se vsemi vybranymi seriemi.

 

Mapa je spis na prehled, vlastni GPX je na serie, ktere nejsou na labgpx.cz. Stahuji se data z GS serveru a ty se predelavaji do GPX. To se da udelat jen pomoci ID serie, tedy opet po jedne serii.

 

Děkuji... toho zaškrtávacího políčka jsem si vůbec nevšimnul a ten to celé řeší ... říkám, jsem obyčejný uživatel :)


  • 1
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#1263 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2021 - 10:06

skusmo som skúsil vytvoriť

Zagreb dok ga još ni bilo / Zagreb while it wasn't

 

chyba

LabId=dee46fd1-b9aa-4140-b838-8da880f1c898 ERR: Element 'L-MultiChoiceOption' neni pouzit v XML Detail ERR: Element 'L-Order' neni pouzit v XML Detail ERR: Element 'L-Text' neni pouzit v XML Detail


  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#1264 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2021 - 11:03

Jak najdu cas, kouknu na to.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1265 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2021 - 8:41

Viděl jsem v RSS novinku, kterou už mám dávno nalezenou. Chtěl jsem se tedy podívat, co se změnilo. Ale v aplikaci jsem ji vůbec nenašel. Proklikem z Labgpx.cz se v aplikaci ukázala. No, po delším hledání jsem zjistil, že změnou, pro kterou se objevila jako novinka, byla její archivace. Takže stránka se chová správně. Ale oficiální aplikace archivovanou neukáže vůbec (což je správně), ale když už se na ni dostanu, nelze zde nikde vidět, že byla archivována. Asi se nepředpokládá, že by se na archivku ještě někdo díval, ale u keší to možné je a je tam hned nahoře upozornění, že byla archivována.

EDIT: Dneska už ta série zase vidět je. I bonusovka, která je ale PMO. A sérii mám dokončenou, takže to není nová publikovaná pod starým názvem.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 23 prosinec 2021 - 9:02

  • 1

#1266 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2021 - 11:04

V poslední době se mi už asi 3x stalo, že v apce na labky jsem nějakou labku neviděla, ale když jsem si pustila ofiko apku na GC, tak tam byla. Má někdo stejný problém?

Mj. se mi to stalo v Kolíně u Kmocha a v Plzni u Ameriky a teď ve Velešíně. :-( 


  • 0

#1267 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2021 - 12:22

Trochu jsem zmaten, nějak nerozumím, jaký je rozdíl mezi "apka na labky" a "offiko apka na GC".


  • 0

#1268 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2021 - 12:36

Trochu jsem zmaten, nějak nerozumím, jaký je rozdíl mezi "apka na labky" a "offiko apka na GC".

 

Asi mysli aplikaci "Adventure lab" a oficiální GC aplikaci na všechny kešky.


  • 1

#1269 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2021 - 12:54

Stejně tak se mi stalo, že na Mega v HB jsem v aplikaci LAB Adventure nově publikované LABky neviděl, ale v c:geo se mi načetly a po kliknutí na odkaz se mi správně v aplikaci LAB Adventure otevřely.


  • 0

#1270 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2021 - 14:13

Taky se mi to stalo, v "Adventure lab" nic ale v a:Drake jsem ji mel, tak jsem na ty LABky sel pres a:Drake do "Adventure lab" . V oficiální GC aplikaci jsem je zatim nehledal.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#1271 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2021 - 12:33

Owner 3am přípravil lovcům téměř vánoční dárek - koukněte se na labgpx.cz a uvidíte tam sérii, jaká tady asi ještě nebyla. I já přeji vám všem hezké svátky a fajn lidi kolem.


  • 1

#1272 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2021 - 13:14

Owner 3am přípravil lovcům téměř vánoční dárek - koukněte se na labgpx.cz a uvidíte tam sérii, jaká tady asi ještě nebyla. I já přeji vám všem hezké svátky a fajn lidi kolem.

Hmm, nejak nejde stahnout primo do GeoGetu pomocí pluginu LabForGg, hlasí to, že je tech LABek je vic jak 50. Tak se musi stahnout GPX soubor a ten teprve naimportovat jako soubor do databáze.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#1273 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2021 - 13:32

gord dnes ráno upravil GG plugin, aby fungoval i s tolika labkami. Poslední verze, pomocí které jsem sérii ukládal na labgpx.cz, je 2.2.3.42. Možná ještě není zveřejněná.


  • 1

#1274 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2021 - 13:40

Hmm tak já mám verzi 2.2.1.7. novější verze zatím není k dispozici, ale pro jednu serii to zatím není potřeba, pokud se takové serie nebudou vyskytovat častěji.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#1275 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2021 - 16:15

Owner 3am přípravil lovcům téměř vánoční dárek - koukněte se na labgpx.cz a uvidíte tam sérii, jaká tady asi ještě nebyla. I já přeji vám všem hezké svátky a fajn lidi kolem.

Ano, labkový powertrail pro gaučáky. Bydlím kousek odtud, netuším, jak velké jsou zóny, ale sérii jsem dal celou doma ze židle při snídani. Až dodatečně mne napadlo, že jsem se mohl natáhnout na záda :) . Jako vánoční fór a dárek dost dobré, ale nemělo by se to stát pravidlem.


  • 1

#1276 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2021 - 16:33

Stokilometrový ty zóny nejsou. Z Budějovic to z gauče nedám. A do Klatov se nechystám a kdyby, nevím jestli by mi to stálo za zkreslení statistik. Jako vtip je to dobrý.


  • 0

#1277 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2021 - 16:46

kde owner přijde k takovému množství LAB?


  • 0

#1278 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2021 - 17:48

Taky se mi to stalo, v "Adventure lab" nic ale v a:Drake jsem ji mel, tak jsem na ty LABky sel pres a:Drake do "Adventure lab" . V oficiální GC aplikaci jsem je zatim nehledal.


Me se stava, ze nevidim nejake labky v ofiko lab aplikaci, kdyz mam zaskrtnuto "skryt odlovene". Tak mi to skryje i nejake neodlovene. Pokud to odskrtnu, tak najednou vidim i ty neodlovene, ktere tam predtim nebyly viditelne
  • 2
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#1279 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2021 - 8:49

gord dnes ráno upravil GG plugin, aby fungoval i s tolika labkami. Poslední verze, pomocí které jsem sérii ukládal na labgpx.cz, je 2.2.3.42. Možná ještě není zveřejněná.

 

Ja tu zmenu delal vcera dost narychlo, aby bylo mozne tu serii publikovat. Az dnes rano jsem venoval trochu vic casu overeni, ze jsem tim neco jineho nepokazil. Takze az ted jsem ji publikoval.

 

Oproti posledni publikovane verzi je tam zmen docela dost, ale vetsinou nejsou viditelne, jsou jen uvnitr. Uzijte si Vanocni svatky.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1280 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2021 - 10:36

Me se stava, ze nevidim nejake labky v ofiko lab aplikaci, kdyz mam zaskrtnuto "skryt odlovene". Tak mi to skryje i nejake neodlovene. Pokud to odskrtnu, tak najednou vidim i ty neodlovene, ktere tam predtim nebyly viditelne

Dobrý tip.

 

Mne to schovalo cca 20 serií LABek okolo Klatov (od Švihova přes Klatovy po Běšiny), pokud odškrtnu "skrýt odlovené", tak je tam mám všechny včetně neodlovených, když to zaškrtnu, tak tam nemám ani jednu. Vypadá to, že tam soudruzi z NDR udělali chybu.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama