Přejít na obsah


Fotka

Novy server pro Adventure Lab a plugin pro GG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1513 odpovědí na toto téma

#1281 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2021 - 15:39

Dobrý tip.

 

Mne to schovalo cca 20 serií LABek okolo Klatov (od Švihova přes Klatovy po Běšiny), pokud odškrtnu "skrýt odlovené", tak je tam mám všechny včetně neodlovených, když to zaškrtnu, tak tam nemám ani jednu. Vypadá to, že tam soudruzi z NDR udělali chybu.

Jako tip dobrý, ale na místě, kde je toho hodně, tak je to dost nepřehledné nechat vše zapnuté.

Nechápu, proč nejdou vypnout labky jednotlivě. Taky to vadí třeba u bonusů, které nejdu dělat hned nebo které se publikují až později. Tak je pak nutné vše zapnout, najít bonusová čísla a zas vše vypnout. Prostě jedna velká nedokonalost.


  • 0

#1282 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2021 - 21:20

Jako tip dobrý, ale na místě, kde je toho hodně, tak je to dost nepřehledné nechat vše zapnuté.

Nechápu, proč nejdou vypnout labky jednotlivě. Taky to vadí třeba u bonusů, které nejdu dělat hned nebo které se publikují až později. Tak je pak nutné vše zapnout, najít bonusová čísla a zas vše vypnout. Prostě jedna velká nedokonalost.

Nastesti ma bonusova vetsinou odkaz na lab serii a po kliknuti na nej se otevre v lab aplikaci, i kdyz jsou vypnute zobrazovani odlovenych...


  • 0

#1283 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2021 - 22:14

Nastesti ma bonusova vetsinou odkaz na lab serii a po kliknuti na nej se otevre v lab aplikaci, i kdyz jsou vypnute zobrazovani odlovenych...

Ale jen většinou, takže to není 100%. Spíš byměli ošetřit tu možnost vypnout si, co chci a ne vše nebo nic. 


  • 0

#1284 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2021 - 23:05

Přivítal bych možnost otevřít si současně víc než jednu sérii, protože (nejen) ve větších městech se série vzájemně překrývají a jejich neustálé přepínání je opruz. Ale to je přání, které GS splní tak možná v příštím tisíceletí...


  • 0

#1285 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2021 - 8:06

Ale jen většinou, takže to není 100%. Spíš byměli ošetřit tu možnost vypnout si, co chci a ne vše nebo nic. 

Jenže Ty dopředu nevíš, co (ne)budeš chtít zobrazovat, např. pokud owner až později oznámí, že bude bonusová cache.

 

Rozhodně se tím vývojářů nezastávám, jsem rád, že mám aspoň možnost skrýt nalezené. Vzhledem k jejich reakcím na chyby a nové funkčnosti by ale podobnou funkcionalitu udelali za 5 let, špatně a navíc by tím přidali další 2 chyby.

 

Správná cesta je otevřít API a umožnit vývojářům ostatních aplikací integrovat labky plnohodnotně.


  • 0

#1286 xjurasek

xjurasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2021 - 8:11

Přivítal bych možnost otevřít si současně víc než jednu sérii, protože (nejen) ve větších městech se série vzájemně překrývají a jejich neustálé přepínání je opruz. Ale to je přání, které GS splní tak možná v příštím tisíceletí...

To se bojím, že jde proti jejich filozofii - procházíš jednu "Adventure", která je ucelený set od ownera. Když pominu technickou část věci, tak podle mě je tohle mentální blok, proč nechtějí API otevřít pro jiné aplikace. Nejsem sám, komu by se líbilo mít LABky bez nutnosti jiné práce mít přímo v c:geo (adrake, locus, dosaďte si své oblíbené :-)).


  • 0

#1287 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2022 - 8:37

Potichu mi přibyl 1 Adventure credit aniž by mi ti "dobráci" z GC poslali email či mi dali nějak vědět.
 
Zkontrolujte si 

  • 1

#1288 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2022 - 9:47

 

Potichu mi přibyl 1 Adventure credit aniž by mi ti "dobráci" z GC poslali email či mi dali nějak vědět.
 
Zkontrolujte si 

 

Jak jsi na to přišel ty? :huh: Mne by nenapadlo kontrolovat, zda mi nějaký kredit přišel.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#1289 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2022 - 15:30

Jak jsi na to přišel ty? :huh: Mne by nenapadlo kontrolovat, zda mi nějaký kredit přišel.

 

Asi bych si toho nevšiml a to se přes tuto stránku dostávám na logy na mých LABkách, ale info prolétlo na FB v LABkové skupině.


  • 0

#1290 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 374 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2022 - 22:10

GC8R40D-4

V listinu téhle labky je odkaz na nějakou bonusovou kes, ale ta zřejmě neexistuje. Můžete na to mrknout?
  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#1291 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2022 - 22:58

GC8R40D-4

V listinu téhle labky je odkaz na nějakou bonusovou kes, ale ta zřejmě neexistuje. Můžete na to mrknout?

 

Keška sice neexistuje, ale v popisu série autor tento GC kód uvádí jako bonusovku. Tak bonusovku asi teprve připravuuje. V popisu série se píše přesně toto:

 
Labky jsou lovitelné s dětmi a z obou stran, doporučuji trasu jít ze Suchdola, navazuje pak na bonusovku GC8R40D. Tu, prosím, nechte jen zkušeným a sportovně zdatným borcům.

  • 1

#1292 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2022 - 14:29

GC93NY7-0

 

Tato má taky v listingu odkaz na bonusovku, je tam psáno:

 

     " Bonusová keš zatím nebyla publikována, její založení se poněkud prodloužilo, nicméně doufám, že začátekm dubna již bude venku."

 

Ale myslím, že šlo o loňský duben a bonusovka zatím neexistuje, tak třeba se někdy urodí.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#1293 LadyBird

LadyBird

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2022 - 21:23

Poradíte někdo jakým způsobem dostat informaci o nalezených labkách hromadně do GG? Zatím řeším ručně, každý nález labky označím v GG jednotlivě, ale už jich mám odlovených poměrně dost, nemám všechny odlovené labky označené a neumím jednoduše poznat, které mi chybí. Předem díky moc.


  • 0

#1294 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2022 - 8:54

Pomoci pluginu LabForGg - na zalozce Nalezy si napred tlacitkem Zobrazit a ulozit HTML ulozis soubor s nalezema k sobe a pak sousednim tlacitkem tento soubor analyzujes. Vysledkem je seznam (muze byt i vice seznamu) rozdilu. Dalsim tlacitkem muzes ty rozdily promitnout do GG databaze.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1295 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2022 - 9:27

Pomoci pluginu LabForGg - na zalozce Nalezy si napred tlacitkem Zobrazit a ulozit HTML ulozis soubor s nalezema k sobe a pak sousednim tlacitkem tento soubor analyzujes. Vysledkem je seznam (muze byt i vice seznamu) rozdilu. Dalsim tlacitkem muzes ty rozdily promitnout do GG databaze.

Promiň (BFU). Pominu, že v GG se ten plugin zobrazuje v nabídce jako "Příprava GPX LABkeší a import do GeoGetu". Rozdíly mi to z uloženého HTML našlo. Kterým dalším tlačítkem mohu rozdíly promítnout do GG databáze? "Různé"? Pokud ano, kterou volbou v této záložce? Nebo je to úplně jinak?
 


  • 0

#1296 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2022 - 10:02

Ty vedle seznamu s rozdily nemas tlacitko Nalezy do GG?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1297 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2022 - 10:10

Ty vedle seznamu s rozdily nemas tlacitko Nalezy do GG?

:D No pokud si dám "chybí v GG" , tak ne... To musím importovat všechno? Mám totiž strach, že se mi rozhodí časy nálezů již pracně ručně zadané.


  • 0

#1298 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2022 - 10:45

Aha, tak az bude chvili cas, kouknu na to, kde nebo proc to tlacitko zmizi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1299 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2022 - 11:15

Ja nevim, ja kdyz nemam nalez v databazi poznaceny, tak se mi zobrazi zalozka Datum se seznamem labek, ktere to datum nalezu nemaji nebo jej maji jine nez je na webu. A pak tam mam i tlacitko na zapis do GG.

 

rozdil.jpg

 

 Mas urcite ty labky v databazi? Pokud ne, tak je napred musis pluginem ze serveru labgpx.cz stahnout. Treba celou CR, kraj, ...


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1300 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2022 - 11:26

Určitě tam jsou, ale nejsem si jistý, jestli správná verze. On je v tom docela chaos.
V seznamu "Chybí v GG" mám LABky - (safra, proč označený seznam nejde kopírovat?): LAB #1 až #5 (TESLA GENIUS LOCI) nálezy 14/9/2021, tři LABky z Terezinských her 2016 a jednu z 2018.

 

Když na to ale koukám, tak třeba Polsky kriz/Pigpen cipher/Das Freimaurer-Alphabet-Terezin: sifry / ciphers / Chiffren   mám v databázi dvakrát pod různým kodem ( GC7B1WC-3 resp. GC7B1WC-B3). Nevím proč a ani nevím, jak tyto duplicity dát do pořádku.

Pak jsem narazil na další problém, kdy mi plugin nahlásil nedokončenou sérii 5/6 (což není pravda) Skořápek 2014. Když jsem si vyjel seznam, tak mám nalezeno 6, ALE jedna je nějak jinak (GC5ED94-6 - jiný autor, název, infokod). Záhadně je importovaná z jiného gpx. Fakt netuším, jak se to mohlo stát. Ale hlavně netuším, jak to opravit...

 

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama